Forum » Strojna oprema » Izklop iGPU da ali ne?
Izklop iGPU da ali ne?
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Prvi namizniški procesor s tehnologijo V-Cache prispe aprilaOddelek: Novice / Procesorji | 13378 (9772) | Mr.B |
| » | AMD lansiral mobilne procesorje Ryzen Mobile 4000 (strani: 1 2 3 )Oddelek: Novice / Procesorji | 32626 (23209) | Mr.B |
| » | Intelova prva procesorja iz družine Skylake (strani: 1 2 3 )Oddelek: Novice / Procesorji | 66271 (32571) | GenZNPC |
| » | Desktop Sandy/Ivy switchable graphics?Oddelek: Pomoč in nasveti | 1589 (1314) | mailer |
| » | 8GB ram-prvo 7,89 usable,zdaj 7,15Oddelek: Pomoč in nasveti | 1900 (1503) | Halfdead987 |