» »

nosilec za tv

nosilec za tv

novak-t ::

Zdravo,
mi lahko kdo predlaga kakšen stenski nosilec za tv?
TV: 65'', 25kg
Želje:
1m odmika (za televizijo imam servisna vratca in rabim občasno dostop, ne bi vsakič odstranjeval tv-ja)

DarwiN ::

Striktno po tvojih zahtevah pride tole v poštev. Dostava 16€. Pri nas ga ne najdem.

Ampak s temi nosilci lahko TV pomikaš levo/desno in predvsem pod kotom, tko da bi verjetno zadostoval že podoben nosilec z odmikom 50 ali 70cm.. Čist odvisno od teh tvojih vratc in lege..

Ta omogoča 61cm odmika.
Ta iz Big Banga pa 51cm.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Klobasa ::

Sam imam MAX zložljivo nastavljivo držalo za LED/LCD televizor MTM7245T. Nima ravno 1m odmika, ima pa dovolj, da se marsikaj skrije na steno za TV-jem. Se pa odmakne tudi na stran levo ali desno.

gort ::

Tu in tu piše 90"/60kg za nosilce, je za kaj? Ni fancy futuristično...

novak-t ::

Problem je, ko greš malo gledat mnenja, folk jamra da jim že pri 20kg tv-ju vse postrani visi. Pri nekaterih je še veliko slik, ko jim je vse skupaj dol padlo. Razmišljam že tudi, da bi si ga sam zrisal pa dal delat...

gort ::

Mogoče niso v redu montirali. 20kg je premalo glede na obljubljenih 60kg. Na enem točkastem (!) imamo en tv s soundbarom, vijaki so kar.

Ganon ::

Poglej, kaj ponuja Vogel's. Njihovi so kvalitetni.

DarwiN ::

Manjše povešanje tebe najbrž ne skrbi, saj bo TV ves čas povsem ob steni, a ne? Od stene bo odmaknjen le tisti kratek čas, ko boš delal "servis".
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

z3ro ::

Jaz imam enega dosti težkega (verjetno nekje 30-35kg) 65" Philipsa obešenega na tem: https://www.mimovrste.com/nosilci-tv/ma...
Z tem da je tudi nagnjen naprej in zamaknjen v eno stran kolikor gre. Sicer sem uporabil daljše/debelejše vijake in dva sidrna vijaka. Nobenega povešanja.

link_up ::

kaksna servisna vratca so za tvjem? :) Pa lahko potem nosilec zmonitras na kaksen knauf? Imas ojacano zadaj?
In and Out

novak-t ::

Za tv bodo servisna vratca, tam imam inštalacije za na teraso v 1. nadstropju. Sedaj nimamo gor tv-ja, ker je zoprno pritrdit nosilec, ker imam ravno na sredini odtok. Sedaj ga imamo na elementu. Hčerko je preživel, 8 mesečni sin si ga bo vsak čas na glavo zvrnil. Jaz bom naredil podkonstrukcijo iz inox kotnikov okoli inštalacij na zid zadaj (bom zrisal in dal odrezat in krivit), nosilec bo pa poravnan na površino knaufa.

Načeloma naj bi bil tv prislonjen na zid 99% časa, ampak če že bo takšen nosilec, naj bo uporaben tudi če bo skoz na 1m stran od stene - konec koncev imamo tudi kavč na razdalji 4m in se zna naredit, da nam bo bolj pasalo imeti tv bližje.

Tisto, ko so jim padali tv-ji po tleh, je skor zihr preslabo pritrjeno ali pa so samo enostavno priloženi vložki popustili. Da pa jim nosilec pri 20kg ob navedeni nosilnosti 60kg začne zvijat, je pa prevelik krš.

FireSnake ::

Obvezno te z dvojnimi vodili, kot omenjajo zgoraj:
https://www.bigbang.si/univerzalni-led-...
jaz imam LG C2 65' na tem vodilu.

V Harveyu mi je ponujal nosilec za 140€ in govoril, kako so uporabniki zadovoljni z njim.
Verjamem, da so. Jaz sem še bolj, ko sem dal za nosilec 45€ služi mi pa prav tako.

Drugače pa: kup tem že obstaja na to temo
Stensko stojalo za TV
Stenski kotni nosilec za TV
Nosilec za TV
(pa še več jih je)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

enbonzo ::

Zdravo.Prodam nov nosilec
https://www.techtrade.si/nosilec-stensk...
info enbonzo@gmail.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri univerzalni stenski nosilec za zvočnike?

Oddelek: Zvok in slika
351778 (857) Netrunner
»

Stensko stojalo za TV

Oddelek: Loža
222937 (1346) T_F_7
»

knauf stena + TV nosilec 65"

Oddelek: Loža
327027 (6137) Anney
»

Nosilec za TV

Oddelek: Kaj kupiti
224192 (1922) keba
»

TV nosilec na knaufu

Oddelek: Zvok in slika
187870 (7041) JanezH

Več podobnih tem