» »

Napisi za majice.

Napisi za majice.

Azz_Kikr ::

Zelo rad bi si na majice natisnil tri slike (A4), vendar jih sam ne znam oblikovati tako dobro. Ali zna kdo na računalniku narediti naslednje tri napise za majice (plačam, če je treba :)):







Thanx vnaprej.
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!
  • zavaroval slike: Gandalfar ()

OmegaBlue ::

LOL hude slikce :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

_Mortal_ ::

Res hude!!!>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Tero ::

Jaz bi raje imel taksno majico.

:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

flipflop ::

Jst bi tudi imel tako,ful je huda.>:D

neki123 ::

seveda lahko

domeski ::

Zivjo,
mene pa zanima kje v ljubljani se dobi papir in kako se mu rece, na katerga sprintas sliko in jo pol zapeglas na majico

undefined ::

Jest bom pa tole poslal našemu Thomasu za rojstni dan... ;)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

nojus ::

v eleclercu ga imajo zlo poceni (mal čez 2k sit/10 listov).

Pa pazi da boš printal mirror kot je slika realno.
sovražim Gargamela.

sketch ::

Azz_Kikr, eno vprašanje - ali tisti, ki je te napise oblikoval, ve oz. dovoli, da ti njegove izdelke uporabiš? Ker če ne, je to kršenje avtorskih pravic...

lp
s.
Adapt and overcome.

undefined ::

> Ker če ne, je to kršenje avtorskih pravic...

Sketch ima prav. Človek, kateremu kradeš avtorske pravice, te lahko toži, če bo videl njegov izdelek na tvoji majici. Sploh si ne moreš zamislit, kako mu s tem delaš enormno škodo. :)

CAT ::

svoje napise bi si zmislil 8-)

boštjan ::

kje v MB bi se dobilo ta papir,če ve kdo točno,da ne bom laufal brezveze po vseh trgovinah,pa ne bom nič najdo.

Azz_Kikr ::

Kako smešno, cel kup odgovorov, toda nihče ni niti približno odgovoril na moje vprašanje.
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

CAT ::

ja Azz_Kikr seveda bi se dalo to naret...točno tak mogoče ja ali pa tudi ne.

odisno od volje in napisa;)

Jazzie ::

Kje dobro&poceni tiskajo na majice? Ne da napišeš samo tekst in da ti sami oblikujejo z obično pisavo, ampak da si sam oblikuješ in jim pošlješ design.

Testman42 ::

Jest sem enkrat rabil ene 100 majic naprintat in so imeli kakšni samostojni podjetniki oziroma manjša lokalna podjetja veliko boljšo ponudbo kot kakšna večja vseslovenska podjetja, tako da je najbolje da po internetu poiščeš kdo okoli tebe se ukvarja s tiskanjem na majice.

Good Guy ::

sketch je izjavil:

Azz_Kikr, eno vprašanje - ali tisti, ki je te napise oblikoval, ve oz. dovoli, da ti njegove izdelke uporabiš? Ker če ne, je to kršenje avtorskih pravic...

lp
s.



fail.

poglej malo po internetu.. vsaka stran k itiska majice ima na voljo vsaj eno izmed takih majic

Miha_T ::

Danes ja, leta 2003 pa ne ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošiljanje pošte.

Oddelek: Programska oprema
153521 (3373) Azz_Kikr

Stripi Zagor na 14 CD-jev, preko 400 ZS in LMS.

Oddelek: Loža
132294 (1913) kuglvinkl
»

Zenska predsednica. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
685365 (4460) suse80
»

Outlook Express mi prepreci odpiranje prilog.

Oddelek: Pomoč in nasveti
131376 (1245) boštjan
»

Mikijevi zabavniki.

Oddelek: Loža
8995 (815) tha_man

Več podobnih tem