» »

Začenja se Telemachov prevzem T-2

1 2
3
»

link_up ::

fantje no, resno...numpad? a nismo v search dobi?
In and Out

feryz ::

Evo vprašanje, ker imam t-2 že od pamtiveka.
Ali tudi pri drugih ponudnikih lahko šeraš tv na več lokacijah? Torej z eno naročnino?

Gregor P ::

Kako to misliš deliš drugje? Misliš tv2go? Ker tega sicer lahko imaš na več napravah, lokacijah, ampak dela istočasno le na eni (razen če dokupiš več naročnin). Za klasično TV rabiš itak setup box, za android aplikacijo na pametni TV oz. medijski predvajalnik, pa si spet vezan na naročnino.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

feryz ::

Nah, ne t-2 to go.
Aplikacijo na tv in furaš normalno na tv.
Doma v bajti imam normalen t-2, netflix, hbo setup, v stanovanjih pa samo internet. In imaš isti jajc kot doma. Za eno naročnino.

Gregor P ::

Samo tisto aplikacijo lahko uporabljaš le na eni napravi/TV hkrati ali ne?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

gb39 ::

Na T-2 horizont si naročaš dodatne TV naročnine. Mislim, da stane 5€ vsak dodaten TV. Seveda deluje zgolj z aplikacijo. Kje je limit pa nimam pojma. In lahko vse uporabljaš hkrati.

Gregor P ::

Jaz imam vse tri možnosti (klasični HDMI set top box, Android aplikacijo in tv2go) in mislim da potrebujem za hkratno predvajanje aplikacije dodatno še naročnino; ampak ker ne gledam jaz TV-ja, me ne zanima oz. nisem poskusil na več napravah. Vem pa da pri tv2go lahko gredaš le na eni napravi/naročnina - torej če na treh različnih napravah hkrati, moraš posebej plačati tudi tri naročnine mesečno.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

modelno1 ::

Ne samo, da plačuješ naročnino za vsako licenco za smart tv app, naprava mora dostopati do interneta s pravega IP. Če želiš uporabljati na drugi lokaciji, moraš porihtat VPN.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

feryz ::

Ja, res je, nekaj je treba doplačati, mislim da je 2,5 evra?
O pravem ip-ju pa ni ne duha ne sluha. Karkoli naj bi že to bilo.

Gregor P ::

Morda le toliko za vsak primer, da imamo za bolj tehnična vprašanje in informacije že na voljo temo T-2: Informacije. Tu predlagam morda lahko bolj govorimo o tem, kakšne spremembe bodo za T-2 naročnike po "sovražnem" prevzemu, ali se bodo ti morali prilagoditi na koncu Telemachovi opremi ipd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MrStein ::

Daniel je izjavil:

MrStein je izjavil:

gort je izjavil:

Horas je izjavil:

ne, to JE dejstvo!

Da se vam ljubi o tem prepirati... Imamo T-2 in Telemach, pa mi je gladko vseeno za uporabniški vmesnik, ker so vsebine zanič na obeh, mladina pa itak ne gleda tega sranja... Bi pa vseeno prosil, da naredite primerjavo vmesnikov A1, T2, Telekom in Telemach, da bo vaše forumsko vžiganje vsaj za nekaj dobro, v najslabšem primeru pa chat gpt.

Telemach EON je crap.

No, ni crap, ampak leta 2024 bi pričakoval nekaj boljšega.
Recimo vtipkam 001 (ali samo 1) in ... nič, ne preklopi na kanal 1. Je treba 5 tipk pa po menijih skakati.
Pa startup time ima včasih zajeten.

(ja vem, "boot time ni pomemben" v 3.. 2.. 1.. ;))


Ne vem, zakaj se meni zdi, da sem lahko s številčnim daljincem preklapljal programe v EON aplikaciji na CCTV4. Moram preveriti.

Včasih lahko, včasih ne.

Lahko posnamem, če je kaki nevernik tule.

Scorpy84 je izjavil:

gb39 je izjavil:

Novi tv sprejemniki sploh še majo te na številke?


Ja npr. sony, meni uporabno ker dosti hitreje prides do zelenega programa, ker sam 2-3x pritisnes in si ze tam.

Daj no, danes je moderno, da pritisneš tipko za meni, ali iskanje, pa greš gor dol po meniju (oziroma "iščeš") in potem najdeš.

Namesto da v dobesedno pol sekunde številko pritisneš. (plus pol sekunde, da crap moderna oprema dejansko preklopi kanal).


Morebiti pa so tu sami, kak se že reče, gen zejevci? Ki še niso kvalitetnega UI/UX videli. "Ta aplikacija zahteva 7GB RAM-a samo, da splash screen prikaže. Potem za dejansko delovanje (prikaz ure na minuto natančno) pa še 10 GB zraven, pa 99 GB storage in seveda always on internet, najmanj 560 Mbps v obe smeri.

;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

gb39 ::

MrStein je izjavil:

Daj no, danes je moderno, da pritisneš tipko za meni, ali iskanje, pa greš gor dol po meniju (oziroma "iščeš") in potem najdeš.

Namesto da v dobesedno pol sekunde številko pritisneš. (plus pol sekunde, da crap moderna oprema dejansko preklopi kanal).


Morebiti pa so tu sami, kak se že reče, gen zejevci? Ki še niso kvalitetnega UI/UX videli. "Ta aplikacija zahteva 7GB RAM-a samo, da splash screen prikaže. Potem za dejansko delovanje (prikaz ure na minuto natančno) pa še 10 GB zraven, pa 99 GB storage in seveda always on internet, najmanj 560 Mbps v obe smeri.

;)

Kdo je rekel, da 'iščemo' po meniju? Jaz imam svojo listo programov, v kateri je 17 programov; slo 1 in 2, pop, kanal a, sk programi, sport tv programi pa eurosport 1 in 2. Sem že povedal, da so športni programi edini razlog, da imam še vedno tv narocnino. Gen z in mlajši pa še tega ne gledajo.

MrStein ::

In kako preklopiš?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gort ::

Kako ste vi zadovoljni z Neo vmesnikom proti T-2 ali Telemach? A1 je sicer v redu - še ne poznam?
Me kar ima, da bi prekinil že po nekaj urah, in z ui olepšal dopis, ker drugače bo zamera, če ne kaj hujšega.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach kupuje T-2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
13012610 (77) gb39
»

SDH predlaga stečaj T-2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
539330 (5018) Barbarpapa2
»

Telekom Slovenije pravnomočno zmagal proti T-2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6420482 (16656) AndrejO
»

T-2 v stečaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
869837 (6035) rh^

Več podobnih tem