» »

Pekač uničuje cdje

Pekač uničuje cdje

marpe ::

Zakaj mi pekač uničuje cdje na veliko? Poskusil sem že skoraj vse (enkrat sem zbrisal pekač s sistema, tudi njegove gonilnike in računalnik je vse ponovno namestil; poskusil sem tudi že z windows programom za pečenje cdjev in mi jih je prav tako uničilo; imam vklopljen ultradma 2;. ). Ali je lahko pekač zanič. Kako bojo na servisu ugotovili da gre za poškodvan pekač? Imam teac 52x24x52, za pečenje pa običajno uporabljam nero 6. 0. 0. 23, pečem pa na hitrosti od 40-48x, uporabljam cdje traxdata 52x in eperformence 48x. Enkrat sem poskusil en cd zapečt na 12x hitrosti in mi ga je prav tako uničilo. Običajno mi uniči vsak drugi do tretji cd.

Lp

Hvala

P. S. Po mojem je pekač fuč (zgolj moja predvidevanja)

ERGY ::

Poznam folk ki majo istga pa imajo isti problem, pa smo za foro pekl na vse hitrostih, pol pa dal neki pekac vn iz ohisja in ga ga zamenjali z istim drugim, pa isti problemi, pa damo nazaj prvega pa probamo, ob peki smo ga drzali pr miru, ker smo opazl, da je precej glasen in vibrira kot avion in potem je zapisal stvar do konca lepo, drgac zmanka buferja po 5 % peke.:D
Priporocam makup novega!!!:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Omejitev hitrosti pri peki CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
282964 (2964) Dr_M
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776276 (4187) pingo76
»

Nujna izbira pekača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614031 (3291) Oblivion
»

teacovi pekači-da ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
222015 (1518) AngelOfDeath
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515220 (4533) wilecoyot

Več podobnih tem