» »

stil oblačenja

stil oblačenja

polozweii ::

V katero glasbeno zvrst spada človek ki je oblečen v črno, ketne visijo od vratu, ob pasu ob strani, rokah gosto našpičena zapestnica kot bi si jo okol vratu poželel buldog iz stare risanke, dolgi lasje, poslikave na majci bolj primerne za grozljivko.. ?

Rias Gremory ::

glasbeno zvrst spada človek

Človek ne spada v glasbeno zvrst. Lahko pa človek pripada neki subkulturi.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

IL_DIAVOLO ::

Rock/metal
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

2dark ::

polozweii je izjavil:

V katero glasbeno zvrst spada človek ki je oblečen v črno, ketne visijo od vratu, ob pasu ob strani, rokah gosto našpičena zapestnica kot bi si jo okol vratu poželel buldog iz stare risanke, dolgi lasje, poslikave na majci bolj primerne za grozljivko.. ?


Kriza identitete. takšni zafurajo v droge.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

hamza ::

Meni osebno so subkulture všeč, izkazujejo neko drugačno usmeritev, kot main stream kopije. Še, če vzamemo balkanske šmekice in šmekse, ki poslušajo tisti obup od balkanjskega jokanja, so vsaj drugačni, kot klasični jedci proteinov. Dajejo raznovrstnost. Ker po pravici povedano, ko greš po Sloveniji malo pogledati naokrog, izgleda, kot bi vsi iz istega fotokopirca ven padli. Enake frizure, enaka telesa, enake obleke. Žalostno, včasih je bilo bolj barvito.

2dark je izjavil:

polozweii je izjavil:

V katero glasbeno zvrst spada človek ki je oblečen v črno, ketne visijo od vratu, ob pasu ob strani, rokah gosto našpičena zapestnica kot bi si jo okol vratu poželel buldog iz stare risanke, dolgi lasje, poslikave na majci bolj primerne za grozljivko.. ?


Kriza identitete. takšni zafurajo v droge.


Glede krize indetitete, jaz bi prej rekel, da nočejo imeti identiteto kasičnega slovenskega marketinškega produkta brez okusa za glasbo ("poslušam vse") in brez stila ("kupujem v H&M"). Ker za te pa bi lahko rekel, da imajo hudo krizo identitete. Oz. je sploh nimajo.

Kakor tudi vsi ostali. Zanimivo, da je 80% slovenskih srednješolcev (če štejemo še alkohol zraven - 100%) že najmanj probalo konopljo (da pustimo vse ostalo ob strani), nekateri pa imate še vedno dikcijo iz devedesetih. Pač droge danes jemljejo vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamza ()

2dark ::

hamza je izjavil:

Meni osebno so subkulture všeč, izkazujejo neko drugačno usmeritev, kot main stream kopije. Še, če vzamemo balkanske šmekice in šmekse, ki poslušajo tisti obup od balkanjskega jokanja, so vsaj drugačni, kot klasični jedci proteinov. Dajejo raznovrstnost. Ker po pravici povedano, ko greš po Sloveniji malo pogledati naokrog, izgleda, kot bi vsi iz istega fotokopirca ven padli. Enake frizure, enaka telesa, enake obleke. Žalostno, včasih je bilo bolj barvito.

2dark je izjavil:

polozweii je izjavil:

V katero glasbeno zvrst spada človek ki je oblečen v črno, ketne visijo od vratu, ob pasu ob strani, rokah gosto našpičena zapestnica kot bi si jo okol vratu poželel buldog iz stare risanke, dolgi lasje, poslikave na majci bolj primerne za grozljivko.. ?


Kriza identitete. takšni zafurajo v droge.


Glede krize indetitete, jaz bi prej rekel, da nočejo imeti identiteto kasičnega slovenskega marketinškega produkta brez okusa za glasbo ("poslušam vse") in brez stila ("kupujem v H&M"). Ker za te pa bi lahko rekel, da imajo hudo krizo identitete. Oz. je sploh nimajo.

Kakor tudi vsi ostali. Zanimivo, da je 80% slovenskih srednješolcev (če štejemo še alkohol zraven - 100%) že najmanj probalo konopljo (da pustimo vse ostalo ob strani), nekateri pa imate še vedno dikcijo iz devedesetih. Pač droge danes jemljejo vsi.


Biti kot spaka iz cirkusa ni nic pozitivnega. Pa tisto dretje ni nobena glasba.

To so osebki brez posluha, velikokrat iz razbitih druzin, slabi odnosi doma ...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

NuMaN ::

Hm, lahko bi izbirali na ST nekaj v stilu "predsodek leta".

2dark ::

NuMaN je izjavil:

Hm, lahko bi izbirali na ST nekaj v stilu "predsodek leta".

To ni noben predsodek. Ko izstopaš negativno poveš da rabiš strokovno pomoč.

Od neposlušljive glasbe , zanič oblačenja,osebki nosijo bulerje pri +30.. stopala jim smrdijo.. prav vidi se,da jim je tudi higiena pomankljiva..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

NuMaN ::

Ja, konec je časov, ko so bile popularne bundes-liga frizure, in moda tistega časa.

Takrat smo zafrkavali tiste, ki so nosili šlape z belimi nogavicami, danes pa je to trend pri mladini v glavnem mestu.

Vse skupaj je samo moda in nič drugega.

Arey ::

2dark je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Hm, lahko bi izbirali na ST nekaj v stilu "predsodek leta".

To ni noben predsodek. Ko izstopaš negativno poveš da rabiš strokovno pomoč.

Od neposlušljive glasbe , zanič oblačenja,osebki nosijo bulerje pri +30.. stopala jim smrdijo.. prav vidi se,da jim je tudi higiena pomankljiva..

Namesto svojih predsodkov bi lahko zacel pisat kaksna dejstva. Sam ok, smo le na slotechu, pricakujem prevec.

nejc_nejc ::

NuMaN je izjavil:

Ja, konec je časov, ko so bile popularne bundes-liga frizure, in moda tistega časa.....

ne bi rekel

NuMaN ::

Saj tipi z bundes liga frizuro in brki so redkost.

Res pa je, da so spet moderne pri ženskah svetlo modre kavbojke iz osemdesetih ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

link_up ::

klasicni punk
In and Out

Samael ::

polozweii je izjavil:

V katero glasbeno zvrst spada človek ki je oblečen v črno, ketne visijo od vratu, ob pasu ob strani, rokah gosto našpičena zapestnica kot bi si jo okol vratu poželel buldog iz stare risanke, dolgi lasje, poslikave na majci bolj primerne za grozljivko.. ?


Ljubitelj BLACK METAL glasbe.
Z izjemo tistih verig - to bi prej prisodil "gotičarjem" :)

Jih pa večinoma v popolno "bojni odpravi" (no, v tvojem opisu manjka še corpse paint :) ne vidimo več - z redko izjemo kakšnega posameznika na kakšnem večjem metal festivalu.
Povsem neškodljivi ljudje. Če kdo čez vikend nima kaj početi, mu predlagam finsko komedijo "Heavy trip", ki se na takšen precej simpatičen, prisrčen način poigra z raznoraznimi stereotipi te subkulture.
Samael != Samuel

Samael ::

2dark je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Hm, lahko bi izbirali na ST nekaj v stilu "predsodek leta".

To ni noben predsodek. Ko izstopaš negativno poveš da rabiš strokovno pomoč.

Od neposlušljive glasbe , zanič oblačenja,osebki nosijo bulerje pri +30.. stopala jim smrdijo.. prav vidi se,da jim je tudi higiena pomankljiva..


Seveda je predsodek v korelaciji z omejenostjo, nevednostjo.
Ni teden dni, kar sem prišel s Tolminatorja (naslednika Metaldaysa v Tolminu). Redar (BBR security), s katerim sem govoril na dan odhoda, mi je razlagal, kako mu je najlažje delati ravno na tem festivalu - v vseh letih, kar dela tam nikoli nobenih izgredov, nihče ne teži nikomur, ljudje eden do drugega prijazni itd.
Tudi sicer je vzdušje fenomenalno. Tisto res, ko človek za nekaj dni odklopi službo, skrbi in vse ostalo, ter res uživa v simpatični družbi ob dobri glasbi, se veseli, smeje, zabava ... hladna Soča je pa sploh super.

Če imaš danes čas in si kje blizu LJ greva lahko na pijačo, pa bova videla kdo naju ima "pomankljivo higijeno". Zanima me tudi, če mi boš po krajši debati še vedno prisojal strokovno pomoč, itd.
Mislim, ej človek, to je tako neumno, omejeno. Kot da to, da si nadenem majico mojega priljubljenega banda (ki sem jo kupil izrecno zato, da sem podprl manjši underground band, ki toura, se trudi...) in grem na koncert me pa determinira, kot takšnega in takšnega človeka.
Ti se sam izkažeš preko svojih dejanj, svojih besed (samo preberi citiran del za seboj), kakšen človek si in isto velja tudi zame.

Seveda so predsodki, kaj ne bi bili. Pa to ne pomeni, da je v določeni subkulturi pa vse idealno. Ljudje na splošno nismo idealni. In podobno, kot v krogu tebi poznanih, domačih, se tudi drugje najde kakšen kreten. Vendar to ne determinira vse ostalih, še najmanj pa recimo na osnovi oblačenja, zunanjega izgleda, itd.
Pri teh letih bi lahko že vedel to.

Tule na forumu imamo možakarja, ki na povsem kulturen, umirjen način sodeluje v kar nekaj aktivnih tem (predvsem sportnih - tudi ti si verjetno že bral njegove poste v recimo NBA temi) foruma, hkrati pa se kot ljubitelj tovrstne glasbe skozi leto preklemansko potrudi, da skozi spravi enega večjih metal festivalov pri nas. Ne zaradi zaslužka, profita ... ampak ker ima rad to glasbo, to subkulturo, je sam poleg vsega ostalega, kar še počne v življenju, ljubitelj tega. Letošnja edicija njegovega festivala je bila res fantastična.
V vseh teh letih z njegove strani ne vidiš ene negativne stvari, kaj pa pri tebi, tvojim stalnim predrkavnjem, prepiranjem, kurčenjem v virtuali ... a si res domišiljaš, da ti si pa boljši od ljudi takšne ali drugačne subkulture? Ja, pa jade...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metal oblačila

Oddelek: Loža
249575 (875) Shait
»

Bi morali mladi populaciji, ki poslusa narodno zabavno glasbo, omogociti deradikaliza (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22923796 (15864) sbawe64
»

Slovanski jeziki

Oddelek: Loža
324379 (3388) uporabnik832
»

Suck it bitch nigga, cuz that's RAP. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7110009 (8562) galu

Več podobnih tem