» »

slo tech admini !!!!

slo tech admini !!!!

Klemenn ::

K se sem men zdi al so admini na slo-tech skoraj čist pozabili. V dveh dneh 3 novice. Ma majke mi. Včasih jih je Pretorijanec napisal 5 na dan. Mar bi admini dal enmu, k bi se prostovoljno javu in ki piše kr pametne novice dal zdej za nekaj časa pisat novice. Res ful brez veze je postal. Grem skoraj zagotovo stavt da admini te teme sploh opazil ne bodo>:D;(;((:D

asPeteR ::

Jah jaz tud pogrešam kakšno novičko,...:D

Elemen_T ::

Res jih je mal malo sam jaz se zarad tega nikoli ne bom pritiževal. Nebi rekel če bi modeli kasiral velike količine denarja...še enkrat se vsi spomnite da folk tale page dela iz čistega veselja in da zarad šole pač zmanjka časa. Sploh zdele, ko je tako na gimnazijah kot na fakultetah ogromno izpitov oz testov...Maybe je vzrok v lenobi ampak to pa zelooo težko verjamem, saj se zavedam da je tak obisk in popularnost huda motivacija in sploh nebi bil problem...

Nemelk ::

novic je čisto dovolj!!! če te zanima še več, pa sam brski pa išči!;((
Nemelk ™

`DoC ::

Tako je še vedno lahko adminom mailaš novico ki si jo zasledil, in mislim da jo bodo z veseljeo objavili.
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Elemen_T ::

Dark-Frodo: Not quiet. Jaz sem poslal nekaj novic pa niso bile objavlene...no pa saj jaz se niti ne pritižujem. Just saying 8-)

OZZY ::

Sigurno majo še kako drugo delo predvsem sedaj, ko je čas izpitov in podobnih stvari.
Če zaslediš kako dobro novico jo kar pošlji. Če jo bojo gor dal pa je njihova odločitev.
Go with the flow.

Tomi ::

Ok, sicer so ti večino stvari povedali že ostali, ampak vseeno. Večina ( bežigrajski del Slo-techa ) so sedaj maturantje, in verjamem, da jim ni ravno lahko, ko se mučijo. Sem že dal to skozi.
Za študentarijo se je pa prav tako začel dva meseca trajajoč pekel, tako da ni časa.
Drugače pa, novice so free-distrubutable, pošlji, pa če bo v redu, bo objavljena. Če bi pa res rad imel veliko novic, po poglej pri teh novicah na Slo-techu vire in poglej tam. Sicer se tudi v tujini dostikrat ponavljajo, ampak ok.
Bo v redu, da ne boš rekel, da se nihče ne oglasi. Sicer boš na admine moral počakati, ampak za prvo silo bo pa tudi moj odgovor ok, upam.
metrodusa.blogspot.com

Lunik ::

sej je pretorjanec rekel, da ma zdaj exterce, pa da se mora učit in da ne bo tolk novic mogel pisat. mal počak, pa bo bolš :)

Freak ::

sicer pa bi lahko pretorjanc še kej druzga pisal, kot samo grafične kartice.

Klemenn ::

No prvič uau:O. Ko sem odru to temo nisem mislu, da bo imela pola takega obiska. V 5-6 urah 10 odgovorov. Mogoče mate res. Lahko bi šli naši admini mal na slo-comp (ki je naj povem itak čista kopija slo-techa) In tam so čist druge novice kot iz slo-techa pa pogledal vir pa preveril, če se novica resna in jo objavl. Pa ne bi blo tuk dela. Naj povem sam to da se je microsoftova konzola XBOX zrušila, ko so dal noter neko irgco. Tradicija se nadaljuje (w 98). V drugo pa kaj nisem reku da admini ki so tako zaposleni teme še opazili še no bodo????:D

blue96 ::

Meni je vse QL, vse novice so QL, moti me le to, da ni kakšna skopirana iz mobisuxa, ker morm pol še tja hodt...;(:(:'(
.

Matek ::

Dej nehi se pritoževat, sej zdej je Pretorijanec ful novic gor dal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

madmanmato, no ni jih glih velik dau (3), veliko jih je takrat ko jih je 10-20

Dalmatinc ::

Sej bo bolš drgač bo pa slo.tech konkurenca popapala;

Sej že obstaja:

Slo-comp

PaJo ::

Normalon da opazimo take poste tudi, samo kod resnicno izgleda smo vsi zamorjeni z soloo/faxom. Upam da bo ta kriza cimprej mimo;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Dalmatinc ::

Pajo sej razumem drgač pa verjemi komkurenca vam diha za uvratnik !:D

sasox ::

Do dihanja kokurence za ovratnik manjka še kakšen kilometer :D

Klemenn ::

Slo comp je čista kopija slo-techa. Čista vam pravim fantje in ena punca no:D. Drugač pa sploh ne vem kaj so dal zdej tedva neka novak ja sta lowcrash pa midmax. Prvič boring novice pa še ful mal jih je. Tolk adminov kolk jih je je čist dost. In še vedno ni nihče od adminov opazu naše teme:'(

PaJo ::

Tako za info, punc je malo vec kod ena, kolko natancno nevem, da nebom katere uzalil, to pa da admini niso upazli pa ni res, kaj pa sem te jaz:D

Kar se pa tice novic od nasih novih pirarjev so pa predvsem iz podruvaj linuxa, ampak zal ostali ki so zadolzeni za novice iz sveta ostalih kosov racunal ne najdejo pravega cas. Saj stvari se mrajo na hitro zopet porihtat, bomo ze nasi pametno resitev, obljubim:D:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

`DoC ::

Dajte se mal umirit pjebi, kaj vi nimate obveznosti, ki vas bi nezadržno vezale vaše? Sam sem na faxu in vam povem da je zdele največja pena mater jim skočim.>:D Sej se bo skuliralo stanje, verjemte mi da se bo. Kar se pa Slo-Compa tiče je pa plagiatorstvo najvišja oblika laskanja, pa čeprav na zelo bedni ravni ampak je>:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Klemenn ::

Za PaJo-ta:D. Ja uau k ti sploh novice pišeš? Polj pa koga druzga določte da bo piosal novice.

PaJo ::

Ce ne pisem novic ne ne pomeni da nisem admin:D

Drugace pa novic ne pisem ker pac to ni moje opravilo, tistim, ki pa so zadolzeni za to pa kod izgleda zmankuje casa. Malo potrplenja prosim:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Mr.-Viko ::

Bodite veseli, da še tisto napišejo, kar preberete, sploh pa če je čas teh testov, ki jih imajo za maturo/fax/univerzo (več pa ne bom govoril)...
Potrpezljivost vam je majka!
No comment, really

Tomi ::

Kolikor se jaz spomnim, imamo vsaj pet punc:
TinkaPinka, Teena, trillian ( alias witch_ursula ), Lara-K, Godess..
Pa še verjetno je katera:D
Sicer je pa tule en link do podobne teme( o puncah na Slo-techu, namreč )
metrodusa.blogspot.com

blue96 ::

glede konkurence se ne bojite. slo tech je ql.
.

OZZY ::

Mr. Viko se strinjam s tabo. Potrpežljivost manka folku. A so jh tok prej razvadil al je tukaj kaj drugega. Naj pošljejo kako novico pa bo mogoče kaj več stvari.
Go with the flow.

Klemenn ::

ha,ha,ha

linker ::

Sicer je res, da včasih primanjkuje novic, zato pač malo posurfaj, najdi kakšno novico in jo pošlji v nabiralnik. Nekatere bodo objavljene, druge ne (ane luni?). Jebediah in podobni, nehajte se pritoževat in se napravte koristne, kakor pač najbolje znate.;)
Link me!

Rott-von-weiler ::

pa pustite pretorjanca če pa je na dopustu:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

hahaha ::

[hahaha se je spet igral, predvsem pa delal bedarije]

sketch ::

aja, čisto tako mimo grede bežigrajski del slo-techa niso maturantje, je pa vseeno v tem času dovolj gužve tudi brez mature.
Tisti, ki se pa pritožujete nad pomanjkanjem novic - postavite se malo na mesto novičarjev.
Pojavlja se namreč veliko kandidatov, ki bi radi pisali novice; kolikor pa jaz spremljam slo-tech (sem bolj lurker, pa se oglasim enkrat na prestopno leto) pa gre večinoma za sindrom folka ki bi se radi pokazali svetu in tistim 3000 obiskovalcem, ki dnevno obiščejo to stran. To pa ne gre tako; za novičarstvo je treba imet in voljo in se včasih tudi prisilit v pisanje novic - čeprav se človeku ne da. Vem, da sem enkrat bil z seržom, primožem in ostalimi na LANu, pa so okol 1030 prekinil igro pa se spravl novice pisat ker jih pač tisti dan še ni bilo zadosti. Da sploh ne omenjamo dejstva da oni od tega nimajo nič denarja ali kaj podobnega. Tako da potrpljenja malo, pa saj bo po 15. juniju (al takrat enkrat) zagotovo bolje..

Semper sint in flore...

Medved ::

pa nehite prepisovat novice z drugih strani:)

Tomi ::

Si pa res postal ciničen..
Če že misliš oditi na drugo stran, potem ni treba na Slo-tech delati zgage, ok?
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

Tomi: eh, tega smo že navajeni :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

OZZY ::

Sergio: Pa res potrebujemo enega takega kot je hahaha, da piše neumnosti po forumu in da pol pospravljate za njim???
Go with the flow.

Sergio ::

ni nam živeti brez njega :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resna kritika piscem novic, člankov in testov (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
856792 (4496) Stepni Volk
»

Novice-resen problem Slo-techa!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585352 (4220) Gandalfar
»

Ideja kako dobit dnar za nov server!

Oddelek: Slo-Tech
372171 (1456) Jeebs
»

Slo-Tech postaja nezanimiv!

Oddelek: Slo-Tech
481952 (1195) tejo

Več podobnih tem