» »

Pregled rabljenega vozila pred nakupom

Pregled rabljenega vozila pred nakupom

damyan33 ::

Je kdo že uporabil to storitev od AMZS? V kolikor da, kake so vaše izkušnje?
https://www.amzs.si/storitve/pregledi-i...

˙janezvalva ::

jaz sem šel enkrat s svojim vozilom na informativni pregled. izgleda ensko kot tehnični, razen, da ti ugotovljene napake in meritve napišejo na list. mislim, da je bilo okoli 40€ vse skupaj.

Blinder ::

Mah. Pregledajo tako, kot bi znal ze sam pregledat. Pac, ce delajo vsa stikala, ce se upali ventilator, kadar se motor segreje. To lahko vse sam preveriš. Dajo pa tudi avto na dvigalo in tudi izmerijo optiko. Meni niso glih znali komentirat rezultatov optike, so mi podali samo številke. Merilca debeline laka pa niso uporabili.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

mugen999 ::

Prvo pravilo pri nakupu rabljenega avta je da ne kupis avta ki je bil uvožen iz francije ali italije. Drugo pravilo pa je da ne kupis avta od preprodajalcev iz celja. Tretje pravilo pravilo pa je, da se za začetek držiš prvega in drugega pravila.

tony1 ::

damyan33 je izjavil:

Je kdo že uporabil to storitev od AMZS? V kolikor da, kake so vaše izkušnje?
https://www.amzs.si/storitve/pregledi-i...


Sam sem bil razočaran, v bistvu naredijo tehnični pregled (pa še to pline pomerijo samo v leru, v pri višjih vrtljajih ne). Izguba časa in denarja. (Je pa bilo to 5 let nazaj, ko je bila cena za člane nek drobiž.)

Pregled pri mehaniku bo mnogo koristnejši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

kixs ::

Peljes na pregled na pooblasceni servis.

krneki ::

To sem jaz naredil. Takoj na vrsti in ceneje kot AMZS.

Blinder ::

Tisti pregled pred nakupom mislim da imajo samo nekateri AMZS na voljo. Tamkjer tega ni na voljo se se vedno lahk oplaca pregled avta in priklop na racunalnik, to nanese na 80 € stroska.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Utk ::

mugen999 je izjavil:

Prvo pravilo pri nakupu rabljenega avta je da ne kupis avta ki je bil uvožen iz francije ali italije. Drugo pravilo pa je da ne kupis avta od preprodajalcev iz celja. Tretje pravilo pravilo pa je, da se za začetek držiš prvega in drugega pravila.

Jaz sem pri edinem rabljenem, ki sem ga kupil, prekršil prvo in drugo pravilo. Imam ga že tolk časa, da lahko rečem, da karkoli se zdaj zgodi, ne morem rečt, da je kriv prodajalec ali pa prejšni lastnik (oz. lastniki, če jih je bilo več).

geniusone ::

Avto Krka opravlja brezplačne preventivne tehnične preglede.

https://avtokrka.si/preventivni-tehnicn...

kixs ::

Preventivni tehnicni pregled je povsod brezplacen.

Utk ::

Če ti na tem pregledu ugotovijo da avto ni za kupit, moraš pa res neka jajca od jajc tam pripeljat.

kixs ::

Tam ti lahko ugotovijo, da je kaksna rec na podvozju za zamenjat, ce primejo zavore... pac osnove.

Ce je avto vozen, ti nikjer ne bodo kaj groznega ugotovili - kar naceloma ze sam ne bi lahko opazil.

IL_DIAVOLO ::

Po novem lahko terjas od AH kar do 2 let, odvisno sicer od napake na avtu. Tak da kupovati danes od privat osebe ni vec tako smiselno, imas bolj malo pravic.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mugen999 ::

Vsi ti ki se tako hvalijo kako imajo ponudbe za pregled rabljenih vozil pred nakupom. Ali vsi ti ugotovijo ali avto pije dosti olja? Ali vzamejo svečke ven in jih pogledajo če so črne? Kater prodajalec bi dovolil da to naredijo z njegovim avtom? Ker namreč to je ena bistvenih in ena najslabših napak pri rabljenem avtu. Da pije olje. Ker to pomeni da je bil motor zanemarjen, ali s preredkimi menjavami olja, ali s cenenim oljem iz lidla ali pa oboje. Ponavadi oboje. Italjanom in francozom je skrb za avto tazadnja briga.

Utk ::

Drugič kupi rabljenega električnega pa ne boš imel teh problemov.

immortan ::

Utk je izjavil:

Drugič kupi rabljenega električnega pa ne boš imel teh problemov.

najslabše priporočilo. ne kupuj električnega, maš preveč stroškov pa tud ne bojo 10 let zdržali. hybrid prej

Utk ::

Vidim da imaš izkušnje.

starfotr ::

EV klinika HR ima kar veliko servisnih primerov. Glede na majhen delež EV, je pri njih nadpovprečna gneča. In glede na to, da vozijo tja vozila tudi iz tujine...

Utk ::

Njemu vozijo avte iz pol Evrope, dela ima pa približno tolk kot vsak vaški mehanik za dizle v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

immortan ::

Utk je izjavil:

Njemu vozijo avte iz pol Evrope, dela ima pa približno tolk kot vsak vaški mehanik za dizle v Sloveniji.

source?

Utk ::

Source za kaj? Da en mojster in en vajenec pač fizično ne morta popravit 10 avtov na dan?

immortan ::

Utk je izjavil:

Source za kaj? Da en mojster in en vajenec pač fizično ne morta popravit 10 avtov na dan?

ja

Utk ::

No, ne boš ga dobil. Lahko verjameš tudi da tam popravijo 100 evjev na dan, jebe se meni.

immortan ::

Utk je izjavil:

No, ne boš ga dobil. Lahko verjameš tudi da tam popravijo 100 evjev na dan, jebe se meni.

troll

Utk ::

Sprašuješ neumnosti. Jaz naj tebi dokazujem, da en človek v Zagrebu pač fizično ne more popravit več avtov kot katerkoli mehanik, ki so itak vsi kar dobro zasedeni. Edino če misliš da EVje popravi v 5 minutah, potem pa tako ni problema.

Ti nisi trol, samo butast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

immortan ::

Utk je izjavil:

Sprašuješ neumnosti. Jaz naj tebi dokazujem, da en človek v Zagrebu pač fizično ne more popravit več avtov kot katerkoli mehanik, ki so itak vsi kar dobro zasedeni. Edino če misliš da EVje popravi v 5 minutah, potem pa tako ni problema.

Ti nisi trol, samo butast.

ne vem od kod ti ta informacija, meni se zdi da samo asumaš

Utk ::

Katera informacija?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fiat Bravo l.2007-2008 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17419937 (14714) zobnik
»

Stvarna napaka pri nakupu vozila, uveljavljanje

Oddelek: Loža
273867 (2695) K0l1br1
»

Brezplačni tehnični pregled

Oddelek: Na cesti
4813479 (7133) jocoj
»

Najem mehanika za prisostvovanje pri nakupu rabljenega avtomobila v Lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11016189 (12537) solatko
»

Iščem prvi avto. Budget od 5 do 8k. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13332379 (28435) tomhuggins

Več podobnih tem