» »

Brezplačni tehnični pregled

Brezplačni tehnični pregled

jalovec09 ::

Kam v okolici Lj, KR peljat na brezplačni tehnični, da avto dobro pregledajo, če se mi ga bo še splačalo reg. Avto je star, toda vozen. Tehnični poteče čez 3 mesece.

hojnikb ::

Brezplačen tehniški ?

a to se sploh najde...
#brezpodpisa

Furbo ::

Brezplačno ti nihče ne bo delal tega lol. A ti svoje delo tudi opravljaš brezplačno?

Če imaš slučajno kakega prijatelja in če imaš še bolj slučajno kakega mehanika vmes, naj ti pogleda zadevo, pa še to bo stalo nekaj pirov.

Edina brezplačna ideja, ki mi pade na pamet.. daj oglas da prodajaš to kripo, pa to bodo cigoti hitro naštevali vse mogoče pomanjkljivosti. >:D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

AC_DC ::

Avtokrka mislim da ima brezplačni drugi pregled, če prvega ne opraviš.Vprašaj in se pozanimaj o podrobnostih.

šernk ::

Avtokrka mislim da ima brezplačni drugi pregled, če prvega ne opraviš.Vprašaj in se pozanimaj o podrobnostih.


a nimajo to vsi tehnični? velja pa mislim da v roku treh dni.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

noraguta ::

šernk je izjavil:

Avtokrka mislim da ima brezplačni drugi pregled, če prvega ne opraviš.Vprašaj in se pozanimaj o podrobnostih.


a nimajo to vsi tehnični? velja pa mislim da v roku treh dni.
ponavad en tedn
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

AC_DC ::

šernk
možno, nisem preverjal.

element ::

Če si član AMZS-ja imaš v članarini vključen en brezplačen "preventivni" tehnični pregled. Isto, kot navadni, ampak brez potrdila na koncu. Če je vse ok, zapelješ še enkrat na pravega, ki je plačljiv po ceniku. Če ni, ti povejo, kaj moraš zrihtat.

šernk ::

ponavad en tedn


ne vem nisem še koristil samo slišal sem za 3 dnevni rok :P
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

jalovec09 ::

Furbo je izjavil:

Brezplačno ti nihče ne bo delal tega lol. A ti svoje delo tudi opravljaš brezplačno?

Če imaš slučajno kakega prijatelja in če imaš še bolj slučajno kakega mehanika vmes, naj ti pogleda zadevo, pa še to bo stalo nekaj pirov.

Edina brezplačna ideja, ki mi pade na pamet.. daj oglas da prodajaš to kripo, pa to bodo cigoti hitro naštevali vse mogoče pomanjkljivosti. >:D


Seveda delajo preventivne tehnične preglede.
Avto je že bil pri mehaniku, toda lani.
Kripa ?! Avto ima samo dobrih 100.000km, realnih, kripe so tisti s 300.000km.

hojnikb ::

Če ima tako malo prevoženih, zakaj te potem skrbi tehniški ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Furbo ::

Pa očitno tudi že pozna vse odgovore, ta tema je bilo zgleda samo nenapovedano preverjanje znanja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Dri3r ::

Avto krka nudi brezplačni tehnični pregled v kolikor je do rednega tehničnega pregleda več kot 1 mesec. Sem pred 14 dnevi peljal svoj drugi malo starejši avto in so mi gospodje vse pregledali in povedali pomanjkljivosti.
dri3r

kixs ::

Skoraj vsi imajo brezplacni preventivni tehnicni pregled.

BorutK-73 ::

Preventivn prglede delajo vsi thnični, ampak mislim da imajo samo par dni na mesec.

BorutK-73 je izjavil:

Preventivne preglede delajo vsi thnični, ampak mislim da imajo samo par dni na mesec.

Zgodovina sprememb…

primozzzz ::

V Tržiču imajo brezplačne preventivne preglede.. Mogoče tudi drugje =)ˇˇ
http://tehno-tp.si/

Nudimo vam tudi brezplačen preventivni tehnični pregled avtomobila, s poudarkom na varnostnih sklopih (zavore, krmiljenje, podvozje), enkrat letno pa izvajamo tudi tehnične preglede za traktorje na terenu (istočasno lahko stranke opravijo celotno registracijo traktorja - sklenejo zavarovanje za traktor ter podaljšajo veljavnost prometnega dovoljenja.



=)
NI PODPISA

Zgodovina sprememb…

Thuban ::

jalovec09 je izjavil:

Kam v okolici Lj, KR peljat na brezplačni tehnični, da avto dobro pregledajo, če se mi ga bo še splačalo reg. Avto je star, toda vozen. Tehnični poteče čez 3 mesece.


s kakšnim poslom se ukvarjaš in kdaj imaš gratis usluge?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

WamPIRe- ::

Kot so že napisali: lahko greš na prevetivni tehnični pregled, ki je brezplačen kr na večini tehničnih pregledov. Ponavadi imajo rezervirane termine za te preglede oz. zadnjo uro delovnega dne. Meni so ga na Avto Krka v LJ naredili tudi ob 16. uri. Prej pa pokliči, kdaj lahko prideš.

Blinder ::

Thuban je izjavil:

jalovec09 je izjavil:

Kam v okolici Lj, KR peljat na brezplačni tehnični, da avto dobro pregledajo, če se mi ga bo še splačalo reg. Avto je star, toda vozen. Tehnični poteče čez 3 mesece.


s kakšnim poslom se ukvarjaš in kdaj imaš gratis usluge?


Si mal r3tard? Ce bi bral temo bi videl, da obstajajo tudi brezplacni tehnicni pregledi.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Thuban ::

napisal je da avto DOBRO pregledajo. Na tehničnih pregledih avta _ne_ pogledajo ampak samo ošvrkenjo s kotičkom očesa in ocenijo ali je izpraven ali ne. Pogledajo zavorno silo, pogledajo če ti luči svetijo v nebo ali v krtovo deželo in pogledajo ali se kolesa še držijo podvozja... kar pa je daleč od ugotovitve ali je avto še vredno registrirati ali pa je bolje kupiti novega. Se ti ne zdi?

Če pa je dejansko vozen pa lahko oceni samo mehanik, ki pa tega zagotovo _ne bo_ naredil zastonj.

jalovec09 je izjavil:

Kam v okolici Lj, KR peljat na brezplačni tehnični, da avto dobro pregledajo, če se mi ga bo še splačalo reg.



tole je sposoben ugotoviti samo dovolj sposoben mehanik in noben "tehnični pregled".
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Blinder ::

Mehanik ti ne bo mogel pogledat ce zavore primejo dovolj enakomerno. ne bo mogel ti izpusnih plinov preverjat. ne bo mogel preverjat ce rocna prime enakomerno. Ne bo mogel preverjat ce luci svetijo dovolj mocno in na tapravo visino. Kaj se pogledajo na tehnicnem..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Thuban ::

vsak dovolj omembe vreden mehanik ima napravo za test zavorne sile.

Izpušne pline ni treba preverjat, če mehanik pregleda motor in vidi če vse dela pravilno.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Blinder ::

Tak pregled pri mehaniku te bo stal vec kot te stane tehnicni.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Thuban ::

ampak boš pa vedel točno v kakšnem stanju je avto.

pri tehničnem pa o avtu neveš NIČ.

neveš v kakšnem stanju je akumulator, kakšno voltažo ima in koliko kisline ima. Neveš koliko so obrabljene zavore in zavorni diski (tudi če prime dovolj močno je pač lahko povsem obrabljen zavorni disk), neveš ali je v motornem olju slučajno hladilna tekočina ker je glava prebita, neveš ali imaš dovolj vseh tekočin, neveš v kakšnem stanju je sklopka....

ne da se mi naštevat dalje.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

krneki0001 ::

jalovec09 je izjavil:

Kam v okolici Lj, KR peljat na brezplačni tehnični, da avto dobro pregledajo, če se mi ga bo še splačalo reg. Avto je star, toda vozen. Tehnični poteče čez 3 mesece.


Brezplačne tehnične preglede opravlja tehno v Tržiču.
Jaz pred vsakim daljšim raidom z avtom grem tja in mi pregledajo avto malo bolj podrobno, pa ugotovitve zapiše na list in ti ga da, da veš potem mehaniku razložiti, kaj bi bilo dobro zamenjat.

http://tehno-tp.si/storitve/tehnicni_pr...

Nudimo vam tudi brezplačen preventivni tehnični pregled avtomobila, s poudarkom na varnostnih sklopih (zavore, krmiljenje, podvozje),...

BorutK-73 ::

Samo to ni pravi tehnični pregled, ampak samo preventivni pregled. Ne velja pri registraciji.

krneki0001 ::

Seveda da ne. Je pa brezplačni preventivni pregled. Točno to kar OP potrebuje:
Kam v okolici Lj, KR peljat na brezplačni tehnični, da avto dobro pregledajo, če se mi ga bo še splačalo reg. Avto je star, toda vozen. Tehnični poteče čez 3 mesece.

Thuban ::

tam mu bodo rekli da je avto izpraven, vozen, naj ga kar registrira. zagotovo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

krneki0001 ::

Thuban je izjavil:

tam mu bodo rekli da je avto izpraven, vozen, naj ga kar registrira. zagotovo.


Ko jim tam rečem, da bi rad preveril avto, ker grem na 10 do 15k kilometrov dolg raid (od katerega bo vsaj 30% vožnja po brezpotjih), si vzame tudi celo uro da vse na avtu res dobro pregleda. In to ne kr nekaj pavšalno. Recimo končnike, gumijaste puše, nosilce , zglobe - vsako stvar še dodatno preveri, če je potrebno tudi s pajserjem.
Tako da njihovo delo ni ravno pavšalno in nekaj na hitro.

Thuban ::

ok, I stand corrected. Zgleda da obstajajo zelo svetle izjeme, sam nimam takšnih izkušenj s tehničnimi pregledi.

lp
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

jalovec09 ::

Ja preventivni je in ne tist pravi. Dosedaj sem vozil na Vrhniko pa so zakompliciran, lani se mi je spotaknil ob lučko motorja (imel drug avto), na drugem tehničnem je rekel, da to nima veze, če plini štimajo.

Zgodovina sprememb…

čuhalev ::

Thuban je izjavil:

Na tehničnih pregledih avta _ne_ pogledajo ampak samo ošvrkenjo s kotičkom očesa in ocenijo ali je izpraven ali ne. Pogledajo zavorno silo, pogledajo če ti luči svetijo v nebo ali v krtovo deželo in pogledajo ali se kolesa še držijo podvozja... kar pa je daleč od ugotovitve ali je avto še vredno registrirati ali pa je bolje kupiti novega. Se ti ne zdi?
Točno tako izgledajo tehnični pregledi. No, vmes te še vpraša, če imaš prvo pomoč, nadomestne žarnice in trikotnik. 8-)

krneki0001 ::

Thuban je izjavil:

ok, I stand corrected. Zgleda da obstajajo zelo svetle izjeme, sam nimam takšnih izkušenj s tehničnimi pregledi.

lp


Tudi jaz nisem imel, dokler nisem spoznal teh v Tržiču.

Martin Krpan ::

Kolikor vem je večkrat letno brezplačen pregled izpravnosti avtov pri skoraj vseh pooblaščenih serviserjih raznih znamk. Da bi pa bilo kaj zastonj prav na tehničnih pregledih pa prvič slišim !

primozzzz ::

krneki0001 je izjavil:

Thuban je izjavil:

ok, I stand corrected. Zgleda da obstajajo zelo svetle izjeme, sam nimam takšnih izkušenj s tehničnimi pregledi.

lp


Tudi jaz nisem imel, dokler nisem spoznal teh v Tržiču.

+1 =)

Zmeraj dam še za kakšno kavo =)
NI PODPISA

fulgur ::

Eno vprašanje imam. Tehničnega moram opraviti do 25.5.2017. Ali se mi izplača to opraviti na zadnji dan, da potem 1,5 leta teče od 25.5. dalje? Ne vem ali prav razmišljam, da bi pa v primeru, da ga opravim recimo že 15.5., 1,5-letni rok začel teči že 15.5. in bi potem moral naslednjega opravljati 15.11.2018 in ne 25.11.2018. Drži ta logika?

chort ::

fulgur, na kratko, ne. Vseeno je kdaj opravljaš tehnični, podaljšajo ti za časovno obdobje od takrat, ko ti poteče prejšnji tehnični.

fulgur ::

tenks, pa našel sem, da lahko 30 dni pred potekom uredim registracijo oz. tehničnega.... tako da zdaj vse jasno!

theBill ::

Če hočeš temeljit pregled vozila pred nakupom, sploh če ne gre za avto za jurja ali dva evrov, ga lahko zapelješ na AMZS na pregled vozila pred nakupom.

https://www.amzs.si/storitve/pregledi-i...


jalovec09 je izjavil:

Kripa ?! Avto ima samo dobrih 100.000km, realnih, kripe so tisti s 300.000km.

Tole recimo so zate kripe?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=......

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=......

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=......

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=...

Če je avto redno servisiran in vzdrževan, po možnosti pa še vožen na daljše relacije, potem taka kilometrina ni nobena težava.

fulgur ::

chort je izjavil:

fulgur, na kratko, ne. Vseeno je kdaj opravljaš tehnični, podaljšajo ti za časovno obdobje od takrat, ko ti poteče prejšnji tehnični.


Hm, sem danes govoril po telefonu z Avto Krka pa so rekli, da mi podaljšajo tehničnega od datuma ko tehničnega opravim, ne od takrat, ko bi mi potekel prejšnji tehnični...

fikus_ ::

Nisi dobro razumel! En mesec pred potekom lahko opravljaš tehničnega, podaljšajo ti pa za eno leto od datuma poteka prejšnjega pregleda.

Sicer si pa preberi zgoraj, so že napisali.

fulgur ::

Tako sem tudi jaz mislil, pa mi je danes gospod na Avto Krka rekel drugače, da lahko opravljam 30 dni prej, da pa začne rok teči od datuma tehničnega pregleda in ne od datuma poteka prejšnjega tehničnega. Sem ga dvakrat izrecno vprašal pa je tako rekel.

Sami ::

fulgur je izjavil:

Tako sem tudi jaz mislil, pa mi je danes gospod na Avto Krka rekel drugače, da lahko opravljam 30 dni prej, da pa začne rok teči od datuma tehničnega pregleda in ne od datuma poteka prejšnjega tehničnega. Sem ga dvakrat izrecno vprašal pa je tako rekel.


Torej ti je povedal narobe, novi ti začne teči ko stari tehnični zapade, narediš ga pa lahko 30dni prej.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

next3steps ::

Novi pa začne veljati od kar novega narediš.

MIHAc27 ::

fulgur je izjavil:

Tako sem tudi jaz mislil, pa mi je danes gospod na Avto Krka rekel drugače, da lahko opravljam 30 dni prej, da pa začne rok teči od datuma tehničnega pregleda in ne od datuma poteka prejšnjega tehničnega. Sem ga dvakrat izrecno vprašal pa je tako rekel.


Po moje ti je kar prav povedal. Meni se je dan za tehnični tudi pomaknil za par dni prej. Sedaj ga delam zadnji dan.
Smotano je delat zadnji dan, če je kaj narobe. Saj imaš 5 dni časa, da odpraviš napako, ampak avta vmes seveda ne smeš 'uradno' vozit.

Netrunner ::

Jaz sem šel na tehnični in sem povprašal če lahko kako malo pogledajo avto ali le ta ima možnost za naredit tehnični ali ne, da ne bi zapravljal za tehnični po nepotrebnem.

Prijazno so mi rekli da ni problema če ni gužve. Na mojo srečo takrat ni bilo nobenega in so mi avto pregledali zastonj. Je bilo pa v MB ne v LJ. Greš in vprašaš.

hp98 ::

A je tehnični pregled za avto povsod 33,97EUR? Gledal cenike in so do centa usklajeni!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hp98 ()

krneki0001 ::

Za tehnični pregled je enotna cena.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

jocoj ::

Če si član amzs, imaš 20% popusta pri njih. Pravtako v Lj na lppju 20% popusta vsak delavnik med 6 in 8 uro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Veljavnost tehnicnega pregleda

Oddelek: Na cesti
2330074 (12998) Horas
»

Tehnični pregled (koliko prej?)

Oddelek: Na cesti
3019568 (17338) solatko
»

Problem z novimi žarometi

Oddelek: Na cesti
153329 (2219) SkIDiver
»

kje brezplacni tehnicni pregledi v Mariboru? Sos

Oddelek: Na cesti
165031 (4031) fosil
»

Priprava avtomobila na tehnični pregled (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5414488 (12917) Izbeglica

Več podobnih tem