» »

Ustna votlina - bele lise - Vape

Ustna votlina - bele lise - Vape

Buggy ::

Mogoce kdo pri sebi opaza kaj podobnega ali pa ve kaj bi lahko bil razlog..sploh tisti ki uporabljajo vape?
Je popolnoma nebolece imam pa vcasih obcutek na sprednji tretjini jezika, kot da sem se poparail z juho. Obcutek opecenega 3 od 10.
Je to od vape-a ali kej drugega, cemur je potrebno posvetiti pozornost? Vape-am 9mg nikotinsko tekocino 50/50 PG/VG in vejpnem dnevno ene 10-15ml tekocine.



Ker je dosti obcutljiva zadeva, bi prosil, da odgovarjate tisti, ki ste imeli podobno ali pa malce poznate zadevo, ter kako zadevo sanirati.

Trenutno (dva dni) mazem z Gengigel mazilom trikrat na dan, pa zgleda malce pomaga. Spiram tudi usta s hidrolatom sladkega pelina. Omejil sem tudi vaping.

Hvala za kakrsenkoli info ali panicarim al gre za kej cemur je potrebno posvetiti pozornost in pardon za grdo sliko..vec ljudi vec ve ;)
  • spremenil: Buggy ()

Peter18 ::

Nehaj mazat s cimerkoli, brez gengigela, hidrolata, ustnih vod, žajblja, kamilic, tavžntrož, propilisa, šnopsa... Nič. V ponedeljek pojdi k izbranemu zdravniku ali zobozdravniku. Dobil boš napotnico pod nujno za pregled pri spec. maksilofacialnem kirurgu.

Aja... Pa še samoumevno. Nehaj vapeat, kadit, fugirat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Peter18 ()

muffliato ::

Jp. Klasična "afta". Vape izsuši sluznico. Imam isti problem tudi pri zobarju, ko mi tlači tampon med dlesni.

Ganon ::

Buggy je izjavil:

Je popolnoma nebolece


muffliato je izjavil:

Jp. Klasična "afta".


:)) Afta boli kot sam hudič. In izgleda drugače.

Evolve ::

dej butl praši na fejsbuku.. tam so fejsbuk dohtarji..

Hudobec82 ::

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

WhiteAngel ::

Meni to izgleda kot opeklina. Kako za vraga pa vejpaš?!

Poldy ::

Lahko da je "oral lichen planus". Kot pravi Peter, kar lepo do zobozdravnika, če ne bo takoj vedel kaj je, ti bo dal napotnico za kirurga, da vzame bris.

Seveda ti bodo takoj rekli, da odstrani vap.

Buggy ::

tnx... napotnico od zobozravnice sem itaq ze dobil - hitro in tudi narocen sem ze, bolj me je zanimal s stalisca vejperjev, ce imajo podobne tezave/simptome s sluznico oz. gobcom na splosno. Ja mene tudi skrbi, da ni kej bolj kompleksnega kot zgolj vejp/nikotin opekline ;)

voov ::

Zmanšaj frekvenco kajenja ali pa količino nikotina. Pretiravaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iqos izkušnje

Oddelek: Loža
4059730 (506) Valentino
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116935 (13146) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310291 (6593) Highlag
»

Ali je elektronska cigareta (vape) z breznikotinsko tekocino prepovedana na zemljiscu

Oddelek: Šola
133923 (2411) thetech

Več podobnih tem