» »

Zlatko vs Čale

Zlatko vs Čale

delavec44 ::

Sortres je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Sortres je izjavil:

D3m je izjavil:

Ne rabi vrvice, je že tak glupa, da noče ispasti glupo.

Česa ne razumeš? Če bi ona "izpadla glupo" bi on uporabil svoje veze in bi jo pretepli, tako to deluje v čefurski subkulturi.


Daj uporabi stekleno kuglo še za sedmico drug teden.


Ti se kar zajebavaj, ampak z vesolja se ti vidi da stika z čefurji v lajfu nikol nisi mel! Ne poznaš, ne komentiraš, tako preprosto je to! Punca sama lepo jasno navede da je razlog da se ni upirala, čeprav ni želela ravno v tem ker se je bala da bo "najebala"=bo pretepana ali kako drugače maltretirana.


Saj če še 10x ponoviš, bo sigurno res.
Kaj je ona mislila, da se bo zgodilo, je lahko precej drugačno od realnosti. Ji je kdo dejansko grozil? Ali imamo kje statistiko koliko je teh "najebanih" čefurk, ki niso hotele dati? Pa da ne bo spet kdo narobe razumel, nikjer nisem rekel, da ni bila zavedena.

Da ne bo na koncu tako kot s tisto raziskavo o zasvojenosti s heroinom med USA vojaki zaradi katere so nam zaklenili čisto ok temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delavec44 ()

IL_DIAVOLO ::

Verjetno najebala v smislu da ne bi blo nic s kariero. Kar je potem itak spoznala, da ne bo, zato je tudi spregovorila in tudi podala prijavo na policijo.

Ce bi se bala za lastno varnost, ne bi sla z zgodbo na policijo in v javnost.

Cefurji so nevarni na Balkanu, pri nas ni neke sile.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

D3m ::

Sortres je izjavil:

D3m je izjavil:

Ne rabi vrvice, je že tak glupa, da noče ispasti glupo.

Česa ne razumeš? Če bi ona "izpadla glupo" bi on uporabil svoje veze in bi jo pretepli, tako to deluje v čefurski subkulturi.


Zakaj si tako zapičen v to, da je v subkulturi.

Mogoče noče izpasti glupo pred kolegicami/sovrstnicami.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Sortres ::

D3m je izjavil:

Sortres je izjavil:

D3m je izjavil:

Ne rabi vrvice, je že tak glupa, da noče ispasti glupo.

Česa ne razumeš? Če bi ona "izpadla glupo" bi on uporabil svoje veze in bi jo pretepli, tako to deluje v čefurski subkulturi.


Zakaj si tako zapičen v to, da je v subkulturi.

Mogoče noče izpasti glupo pred kolegicami/sovrstnicami.


Če ti sama pove da jo je bilo strah da bi najebala.

Verjetno najebala v smislu da ne bi blo nic s kariero. Kar je potem itak spoznala, da ne bo, zato je tudi spregovorila in tudi podala prijavo na policijo.

Ne gre za tisto punco, ki je bila pevka nekaj časa v njegovem bendu, gre za drugo punco.

Cefurji so nevarni na Balkanu, pri nas ni neke sile.

Ponekod so nevarni tudi pri nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

Sortres ::

Pa da ne bomo samo o tej ta drugi punci. Mamo tle nov primer:


Sortres ::

Saj če še 10x ponoviš, bo sigurno res.
Sej ti sama pove, bolj natančno preberi, dobesedni citat:
"in takrat več nisem mogla rečt da nočem tega, ker bi me imel za glupo in bi lahko na koncu še jst najebala".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

lisaac ::

Ja ji je pa tako zapasalo, da še dandanes ne more garantirat da bi kako drugače izpeljala situacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

Sortres ::

Zbala se je da bo tepena.

Miki N ::

Čeprav po drugi strani... punca ima zanimiv način razmišljanja: dala je, da ne bi izpadla glupo. Po svoje pohvalno. Ta punca ima prihodnost.

Sortres ::

Čefurji imajo to navado: glupa si in zato te bom premlatu. Ponavadi nasilja niti ne izvajajo lastoročno, ampak pokličejo svoje kolege ali kolegice (če gre za žensko), da opravijo umazano delo namesto njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

Meee ::

Meni je pri tej zadevi malo "fucked up" to da Zlatko pravi, da si je Challe Salle sam kriv da je to prišlo ven, ker se je spravil na njega. Torej Zlatko priznava, da je za domnevne zlorabe vedel že prej, a ni ukrepal in je sedaj izdal to pesem, kjer opisuje neprimernosti, samo zato ker sta se skregala.

Z drugimi besedami, Zlatka boli k** za domnevne žrtve, to dela samo da zajebe Challeta. Super oče ane.

IgorCardanof ::

Koliko od punc brez dokazov je/bo trolov, ki izkoriščajo idealno priložnost za svoj hobi?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Sortres ::

Meee je izjavil:

Meni je pri tej zadevi malo "fucked up" to da Zlatko pravi, da si je Challe Salle sam kriv da je to prišlo ven, ker se je spravil na njega. Torej Zlatko priznava, da je za domnevne zlorabe vedel že prej, a ni ukrepal in je sedaj izdal to pesem, kjer opisuje neprimernosti, samo zato ker sta se skregala.

Z drugimi besedami, Zlatka boli k** za domnevne žrtve, to dela samo da zajebe Challeta. Super oče ane.


Zlatko je bil prvi ki si je upal javno spregovorit o tem, vedelo je pa na stotine, kaj stotine, na tisoče ljudi že prej.

fur80 ::

Sortres je izjavil:

Čefurji imajo to navado: glup si in zato te bom premlatu.


Čefurji zahtevajo opravičilo. Čale bi se opravičil in ne bi bilo teh "glupih" postov na instagramu. Jao Čale... en oprosti pa nam bi bilo prikrajšano vse to. Sedaj pa baje Čale pripravlja kontra song... jao. Verjetno se bo našla še kaka mlajša, od Zlatkota, pa da ne bodo prišli kje do vrtca.

Sortres je izjavil:

Meee je izjavil:

Meni je pri tej zadevi malo "fucked up" to da Zlatko pravi, da si je Challe Salle sam kriv da je to prišlo ven, ker se je spravil na njega. Torej Zlatko priznava, da je za domnevne zlorabe vedel že prej, a ni ukrepal in je sedaj izdal to pesem, kjer opisuje neprimernosti, samo zato ker sta se skregala.

Z drugimi besedami, Zlatka boli k** za domnevne žrtve, to dela samo da zajebe Challeta. Super oče ane.


Zlatko je bil prvi ki si je upal javno spregovorit o tem, vedelo je pa na stotine, kaj stotine, na tisoče ljudi že prej.


Se pravi na tisoče, to je nad 10 000 do 100 000. Torej je Čale nategnil vsakega 20 Slovenca. Upam da nimam še jaz kaj na snapu, Vsaj nekdo od nas tukaj, ga je moral met že od njega v riti. Pizda smo glupi, ali pa pametni odvisno kako gledaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Koraaz ::

Sortres je izjavil:

Zlatko je bil prvi ki si je upal javno spregovorit o tem, vedelo je pa na stotine, kaj stotine, na tisoče ljudi že prej.

In kdo so ti tisoči ljudje, ki so vedeli za to? Do sedaj ve o tem zgolj Zlatko (kar je mal sus, da ni mel kake prste on vmes)...

Tudi, če je to res, da je več ljudi imelo te informacije (v kar dvomim), Zlatka ne naredi junaka v tej zgodbi, ker je dal "to ven" in ozavešča javnost o Challetovih dejanjih, ampak ga naredi kvečjemu sokrivega, ker zlorabe ni prijavil takoj (in domnevno tisoče ostalih, kar pa ne bo težko do njih priti, ko bo preiskava se začela, seveda, če je to sploh res).

Zlatku je vseeno za žrtve, on je samo uporabil asa s katerim se želi maščevati Challetu.

Cel internet govori, da je Challe kriv (Če je res, naj zato sedi), ampak nobene informacije, pa ni glede preiskave zoper njega?

Legon ::

Sortres je izjavil:

Meee je izjavil:

Meni je pri tej zadevi malo "fucked up" to da Zlatko pravi, da si je Challe Salle sam kriv da je to prišlo ven, ker se je spravil na njega. Torej Zlatko priznava, da je za domnevne zlorabe vedel že prej, a ni ukrepal in je sedaj izdal to pesem, kjer opisuje neprimernosti, samo zato ker sta se skregala.

Z drugimi besedami, Zlatka boli k** za domnevne žrtve, to dela samo da zajebe Challeta. Super oče ane.


Zlatko je bil prvi ki si je upal javno spregovorit o tem, vedelo je pa na stotine, kaj stotine, na tisoče ljudi že prej.

Si hotel napist Zlatko je imel od tega korist za lastno rit zato je zacel o tem govorit?

delavec44 ::

Sortres je izjavil:

Meee je izjavil:

Meni je pri tej zadevi malo "fucked up" to da Zlatko pravi, da si je Challe Salle sam kriv da je to prišlo ven, ker se je spravil na njega. Torej Zlatko priznava, da je za domnevne zlorabe vedel že prej, a ni ukrepal in je sedaj izdal to pesem, kjer opisuje neprimernosti, samo zato ker sta se skregala.

Z drugimi besedami, Zlatka boli k** za domnevne žrtve, to dela samo da zajebe Challeta. Super oče ane.


Zlatko je bil prvi ki si je upal javno spregovorit o tem, vedelo je pa na stotine, kaj stotine, na tisoče ljudi že prej.


Nimaš pojma. Zlatko je to informacijo dobil šele po streamu. Saj ti sam pove, menda mu ja verjameš.

https://www.facebook.com/zlatko585/vide...

D3m ::

Sortres je izjavil:

Čefurji imajo to navado: glupa si in zato te bom premlatu. Ponavadi nasilja niti ne izvajajo lastoročno, ampak pokličejo svoje kolege ali kolegice (če gre za žensko), da opravijo umazano delo namesto njega.


Tebe so mlatili?
|HP EliteBook|R5 6650U|

delavec44 ::

D3m je izjavil:

Sortres je izjavil:

Čefurji imajo to navado: glupa si in zato te bom premlatu. Ponavadi nasilja niti ne izvajajo lastoročno, ampak pokličejo svoje kolege ali kolegice (če gre za žensko), da opravijo umazano delo namesto njega.


Tebe so mlatili?


Zgleda. Če meni piše " Ne poznaš, ne komentiraš, tako preprosto je to! ", potem je zgleda on v tej sceni. Sedaj pa samo ne vem ali on mlati ali drugi njega.

Sortres ::

D3m je izjavil:

Sortres je izjavil:

Čefurji imajo to navado: glupa si in zato te bom premlatu. Ponavadi nasilja niti ne izvajajo lastoročno, ampak pokličejo svoje kolege ali kolegice (če gre za žensko), da opravijo umazano delo namesto njega.


Tebe so mlatili?


Ne, smo jih pa meli v osnovni šoli in so se mlatili med sabo.

delavec44 je izjavil:

D3m je izjavil:

Sortres je izjavil:

Čefurji imajo to navado: glupa si in zato te bom premlatu. Ponavadi nasilja niti ne izvajajo lastoročno, ampak pokličejo svoje kolege ali kolegice (če gre za žensko), da opravijo umazano delo namesto njega.


Tebe so mlatili?


Zgleda. Če meni piše " Ne poznaš, ne komentiraš, tako preprosto je to! ", potem je zgleda on v tej sceni. Sedaj pa samo ne vem ali on mlati ali drugi njega.


Nisem čefur, smo jih pa meli v osnovni šoli in so se mlatili med sabo, sem vse videl.

delavec44 je izjavil:

Sortres je izjavil:

Meee je izjavil:

Meni je pri tej zadevi malo "fucked up" to da Zlatko pravi, da si je Challe Salle sam kriv da je to prišlo ven, ker se je spravil na njega. Torej Zlatko priznava, da je za domnevne zlorabe vedel že prej, a ni ukrepal in je sedaj izdal to pesem, kjer opisuje neprimernosti, samo zato ker sta se skregala.

Z drugimi besedami, Zlatka boli k** za domnevne žrtve, to dela samo da zajebe Challeta. Super oče ane.


Zlatko je bil prvi ki si je upal javno spregovorit o tem, vedelo je pa na stotine, kaj stotine, na tisoče ljudi že prej.


Nimaš pojma. Zlatko je to informacijo dobil šele po streamu. Saj ti sam pove, menda mu ja verjameš.

https://www.facebook.com/zlatko585/vide...


Napačnemu si repliciral, mislil oz mogel bi uporabniku "Meee", ne meni.

Se pravi na tisoče, to je nad 10 000 do 100 000. Torej je Čale nategnil vsakega 20 Slovenca. Upam da nimam še jaz kaj na snapu, Vsaj nekdo od nas tukaj, ga je moral met že od njega v riti. Pizda smo glupi, ali pa pametni odvisno kako gledaš.

Jasno je da trolaš. Tisoče pomeni nekaj tisoč, ne med 10.000 in 100.000. To da Chale Sale fuka mladoletnice je bila javna tajna, vedele so širše družbe od vseh teh 15 letnih punc in družbe teh družb ipd.

ps: čefurksa subkultura je dandanes med mladimi tako razširjena da preko 95 % mladih pozna vsaj enega čefurja (vsaj v Ljubljani je tako).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

Matheus ::

bciciban je izjavil:

Ko sem bil jaz v OŠ, je polovica takratnih sošolk že v 7mem razredu, torej starih cca 14 let, imelo tipe ki so bili 18+, da so imeli avto in vsaj nekaj denarja.

Skratka precej deklet ima neke dady issues, že od nekdaj.


Jap tudi pri meni je bilo to ZELO aktualno. Naši dedki in babice so pa itak takšne že poročili.

Sicer pa sem zadnjič videl na POP TV en prispevek, kako majo zdej že 14 letnce "body counte". Torej beležijo koliko tipov so pofukale.

Sortres ::

Sortres je izjavil:

Pa da ne bomo samo o tej ta drugi punci. Mamo tle nov primer:




Pozabil dodat še zadnjo KLJUČNO sliko (seksal je z 15 letnico), evo:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

IL_DIAVOLO ::

Meee je izjavil:

Meni je pri tej zadevi malo "fucked up" to da Zlatko pravi, da si je Challe Salle sam kriv da je to prišlo ven, ker se je spravil na njega. Torej Zlatko priznava, da je za domnevne zlorabe vedel že prej, a ni ukrepal in je sedaj izdal to pesem, kjer opisuje neprimernosti, samo zato ker sta se skregala.

Z drugimi besedami, Zlatka boli k** za domnevne žrtve, to dela samo da zajebe Challeta. Super oče ane.


Oba sta gnoja, ja pravilno si povedal. In tudi jebe se mi za oba.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Sortres ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

Miki N ::

Pedobear in njegov kombi memi so nazaj. ;)

Gospod ::

Slovenska kultura ne potrebuje ne Zlatana ne Čaleta
Lp.

Sortres ::

Miki N je izjavil:

Pedobear in njegov kombi memi so nazaj. ;)


Ne vem kaj bluziš, ampak meme sem čist slučajno našel na netu, nikol prej nisem nobenih memov objavljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

Sortres ::

Tale je kr funny.

Sortres ::

Miki N je izjavil:

Pedobear in njegov kombi memi so nazaj. ;)

Aja to si za Chaleta mislu, to pa ja

Miki N ::

Sortres je izjavil:

Miki N je izjavil:

Pedobear in njegov kombi memi so nazaj. ;)

Aja to si za Chaleta mislu, to pa ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Sortres ::

Miki N je izjavil:

Sortres je izjavil:

Miki N je izjavil:

Pedobear in njegov kombi memi so nazaj. ;)

Aja to si za Chaleta mislu, to pa ja


hahahahah :))


Pa tale je epic hahah
https://www.tiktok.com/@challesallememe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

D3m ::

Pozabil dodat še zadnjo KLJUČNO sliko (seksal je z 15 letnico)


As favš?

Jaz sem poznal, ko so se dajale dol pri 13 letih.

In bistvo tvojih postov je, da niso sploh "žrtve".....po prebranem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Sortres ::



D3m je izjavil:

Pozabil dodat še zadnjo KLJUČNO sliko (seksal je z 15 letnico)


As favš?

Jaz sem poznal, ko so se dajale dol pri 13 letih.

In bistvo tvojih postov je, da niso sploh "žrtve".....po prebranem.


Zakaj bi bil komu favš 13 letnic hahahah, dej model ne prbiji. Če ti fraze "nisem hotla, ampak sem se bala da bi bila pretepena", ter "moškega ki me je nadlegoval", "se mi je takoj vsilil in me začel šlatat", "napeljeval me je na pogovore o seksu, kljub temu da mi je bilo vidno neprijetno in se s tem nisem pogovarjala niti z vrstniki", desetine njegovih ogabnih sporočil na snapchatu 15 letnim puncam, kjer seveda punce niso odpisale v stilu "pridi da te potrgam", "kje si, hočem te ubijat s kurčino", "zakaj haha, sej pr nas je mislim da 15+", "boljš da ližeš, čeprav si še klinka maš jebozovno faco, priznam" niso dovolj zgovorne same po sebi, potem imaš resen problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

D3m ::

Fraze so fraze, ki si jo izmišljujejo dnevno, kot tudi ti pri tvojem pisanju in opažanju neke "subkulture".

Če so to dokazi bo možakar odkorakal na svobodo in potlej bodo pa čukasto gledali vsi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Sortres ::

D3m je izjavil:

Fraze so fraze, ki si jo izmišljujejo dnevno, kot tudi ti pri tvojem pisanju in opažanju neke "subkulture".

Če so to dokazi bo možakar odkorakal na svobodo in potlej bodo pa čukasto gledali vsi.


Ps: dopisal sem v zgornji post, preberi še enkrat



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

D3m ::

Sem prebral.

Če je to vse bo odkorakal na svobodo, ker to NI NIČ.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Sortres ::

Tole poglej, ker se mi ne da printscreenov ven iz videa delat:

https://www.tiktok.com/@zlatkofan/video...

D3m je izjavil:

Sem prebral.

Če je to vse bo odkorakal na svobodo, ker to NI NIČ.


Baje naj bi imel spolne osnose tudi z deklicami mlajšimi od 15 let, kar je zakonsko kaznivo. Če to zate ni nič, potem imaš RESEN problem (takega kot chale sale).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

jest10 ::

Sortres je izjavil:

Tole poglej, ker se mi ne da printscreenov ven iz videa delat:

https://www.tiktok.com/@zlatkofan/video...

D3m je izjavil:

Sem prebral.

Če je to vse bo odkorakal na svobodo, ker to NI NIČ.


Baje naj bi imel spolne osnose tudi z deklicami mlajšimi od 15 let, kar je zakonsko kaznivo. Če to zate ni nič, potem imaš RESEN problem (takega kot chale sale).


Za "baje naj bi" ne bo obsojen.

Matheus ::

A ta Sortres je Zlatko al kaj se je model tok zagrel :))

Sortres ::

So dokazi, je posneto.



jest10 ::

Sortres je izjavil:

So dokazi, je posneto.


Fino, če so.

Ampak nalimano ni dokaz. Pa "baje naj bi" tudi ne

Sortres ::

jest10 je izjavil:

Sortres je izjavil:

So dokazi, je posneto.


Fino, če so.

Ampak nalimano ni dokaz. Pa "baje naj bi" tudi ne


Ne, nalimano v zgornjem postu ni dokaz. Je pa dokaz posnetek spolnega občevanja. To je samo del ki je dostopen javnosti, mnogo dokazov je zaenkrat še nedostopnih javnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

jest10 ::

Sortres je izjavil:

jest10 je izjavil:

Sortres je izjavil:

So dokazi, je posneto.


Fino, če so.

Ampak nalimano ni dokaz. Pa "baje naj bi" tudi ne


Ne, nalimano v zgornjem postu ni dokaz. Je pa dokaz posnetek občevanja. To je samo del ki je dostopen javnosti, mnogo dokazov je zaenkrat še nedostopnih javnosti.


Jaz tukaj ne vidim nič v zvezi "baje naj bi 13 letnice ali mlajše od 15 let"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Sortres ::

Oseba je bila takrat mlajša od 15 let. V posnetku je v EXIF podatkih datum nastanka posnetka, ve se za katero osebo gre in ni težko ugotoviti da je bila pod 15.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

jest10 ::

Sortres je izjavil:

Oseba je bila takrat mlajša od 15 let. V posnetku je v EXIF podatkih datum nastanka posnetka, ve se za katero osebo gre in ni težko ugotoviti da je bila pod 15.



Super, prima. Se pravi gladka zmaga:)

Sam če ni to res... Pa lahko pade konkretna tožba za krivo obrekovanje

Sortres ::

jest10 je izjavil:

Sortres je izjavil:

Oseba je bila takrat mlajša od 15 let. V posnetku je v EXIF podatkih datum nastanka posnetka, ve se za katero osebo gre in ni težko ugotoviti da je bila pod 15.



Super, prima. Se pravi gladka zmaga:)

Sam če ni to res... Pa lahko pade konkretna tožba za krivo obrekovanje


Gladka zmaga če bo oseba hotela it za pričo. Osebe v določenih krogih Zlatkota brez dvoma vedo da je res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

Matheus ::

Pismu ej ta Zlatko je vse vedu, pa nč povedu prej. Torej je sokriv?

Sortres ::

Matheus je izjavil:

Pismu ej ta Zlatko je vse vedu, pa nč povedu prej. Torej je sokriv?

Že pojasnjeno (video spodaj na linku).
https://www.facebook.com/watch/?v=18191...

Sara Trojanšek na storijih:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sortres ()

tony1 ::

Matheus je izjavil:

Pismu ej ta Zlatko je vse vedu, pa nč povedu prej. Torej je sokriv?


Nehajte z opravičevanjem tega in tega. Nagravžni ste.

Matheus ::

Sortres je izjavil:

Matheus je izjavil:

Pismu ej ta Zlatko je vse vedu, pa nč povedu prej. Torej je sokriv?

Že pojasnjeno (video spodaj na linku).
https://www.facebook.com/watch/?v=18191...


Aha on je za to izvedel šele po streamu? Zanimivo... Pici je pa včeraj na streamu od Perota govoril, da se za te posnetke ve že dolgo časa. Kar naenkrat pa Zlatkota ni več v tem krogu?

Dej nehi no :D

tony1 je izjavil:

Matheus je izjavil:

Pismu ej ta Zlatko je vse vedu, pa nč povedu prej. Torej je sokriv?


Nehajte z opravičevanjem tega in tega. Nagravžni ste.


Opravičevanjem? Naj pove sodišče, kako in kaj. Ali pravna država naenkrat neobstaja več, zato, ker nam gre Challe pač na kurac v tem trenutku?

Vsi o nekih dokazih. Jaz zaenkrat enega dokaza nisem videl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere pesmi vam gredo na živce? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
726078 (2736) koyotee

Rajanje pred sodiščem za Čordiča (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
806338 (3763) luli

Sredin Mnozicni Protest (proti pogoju PCT) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6512255 (10933) PrihajaNodi
»

Proslava včeraj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12913625 (8946) solatko
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611935 (9551) vostok_1

Več podobnih tem