» »

Katere pesmi vam gredo na živce?

Katere pesmi vam gredo na živce?

1
2
»

zztop ::

Meni pa ta. Ne vem kako so lahko takšne smeti bile tako dobro sprejete. Verjetno zato, ker je Zmelkoow, ki je kul band drugače.



kuall je izjavil:

nimam nekih predsodkov.

kuall je izjavil:

Aja pa od raznih levakov (Zlatko) mi gre tudi hitro na živce in kaj hitro takega loleka bojkotiram. Saj ne, da sem ga prej kdaj poslušal, itak ni talenta.

Does not compute. Zlatko je eden redkih slovenskih reperjev, ki ne piše headache inducing besedil. Pustimo zdaj vsebino in sporočilo. Dober primer je komad zgoraj, od Zmelkoow. Sporočilo je kul, ampak hook je totalno beden, pa tudi besedilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

FireSnake ::

Po novem vse angleške.
Sem včasih tega ogromno poslušal, zdaj pa mi to posiljevanje sploh ne sede več.

Ko nas spustijo iz verige bom naredil žurko in na njej vrtel samo slovensko glasbo.

reeves je izjavil:

Nimam komentarja:



Tole sem pa moji enkrat enih štikrat predvajal. Sem mislil, da me bo z metlo po hrbtu :))

showsover je izjavil:

Jaz pa tega, tega in tega ne morem poslušati, nimam pa problema s tem in mam ves dan na repeat.



Probaj to!
Moj spomin na Belorusijo/Minsk.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

acookook ::

Vse kaj je modernega je totalen šrot, tak da če že kaj posebnega so to dobri komadi (ki se znajdejo tudi najti med šrot komadi/izvajalci).
+ (turbofolk & balkan in ekvivalentni drugje po svetu, modrijani (in ekv.) STFU.....če lih priznam, da bi po 10 pirih tudi kontra od tega napisal.
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

SloKin ::

Vse najboljse za te...

MIHAc27 ::

Moderni so res vedno večji podn. Sploh kak Pop.
Še kak ok komad pa pokvari 20x dnevno ponavljanje. Sej zastopim, redki folk posluša cel dan radijo. Jaz ga samo v avtu. Kar pomeni 30minut zjutraj in 30 popoldne, pa če grem na teren. Vseeno pogosto slišim iste.

So mi še en komad od najljubše skupine pokvarili, da sem takoj ko sem ga slišal premaknil drugam.

reeves ::

cronos1234 je izjavil:

Lahko pa prižgeš tudi Radio Aktual da ne izgubljaš časa z iskanjem živce parajočih komadov po yt....

Tole sem slišal enkrat ponoči med igranjem pokra, ko je v ozadju bil prižgan TV. Bil je na nočnem programu POP TV ali Kanal A, nisem ziher. Vem pa, da me je čudilo kako lahko to sploh pristane na TV.

Alien123 ::

Konlov je izjavil:

Vseh osem na radijo 1...


Jaz tudi. Pa zanimivo je, ko koga pokličejo ali za službo dneva ali kaj drugega, si vedno folk zaželi pesem, ko jo oni že itak posiljujejo vsaki dan. Wtf.. kot da je na svetu 10 komadov, verjetno jim oni pred pogovorom rečejo katero pesem morejo izbrat. Jebo jih

showsover ::

Če bi mene poklicali, bi dal tole dekadentno moderno, da bi se vsi zgražali: klik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Zimonem ::

gruntfürmich ::

hrvaške klape (na katere tripajo slo retardi) in južnjaški trubofolk
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

BorutO ::

Vse južne pesmi in kakšen despacito, ker ničesar ne razumem kaj pojejo.

bambam20 ::

BorutO je izjavil:

in kakšen despacito, ker ničesar ne razumem kaj pojejo.


Tudi, sam recimo ne razumem španščine, pa me to ne ovira v poslušanju.



koyotee ::



Pfuj
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

GupeM ::

koyotee je izjavil:

Pfuj

Ampak res. Kot da je to kaj posebnega, da pesem nima refrena. Cel kup jih je. In to precej, precej boljših, kot je tale. Marsikatero od teh brez refrena bi lahko uvrstil med najboljše pesmi ever.

koyotee ::

GupeM je izjavil:

koyotee je izjavil:

Pfuj

Ampak res. Kot da je to kaj posebnega, da pesem nima refrena. Cel kup jih je. In to precej, precej boljših, kot je tale. Marsikatero od teh brez refrena bi lahko uvrstil med najboljše pesmi ever.


Fora je da je polovica pesmi refren :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

floyd1 ::

Sranje je vse, kar zlajnajo do amena. Tudi dobri komadi se mi tako lahko za nekaj časa pošteno zaserjejo. Ko je umrl Freddie, so Queen-e zlajnali do onemoglosti, med vojno na hrvaškem je to bil komad Brothers in arms od Straitsov, vse pesmi, ki so bile "cover" komad za kak mega uspešen film (najbolj mi je tu v spominu ostal Titanic, ki ga potem dejansko nisem pogledal, ker sem ga že prej zasovražil...).

Novodobnih "besedilnih enovrstičnic" kombiniranih s tremi ponavljajočimi toni pa sploh ne bom omenjal.

Nedasemiveč ::



Sicer reklama, pa vseeno. Ko tale ženska totalno brez posluha zapoje "lep je dan,...". Pa še kar gonijo in gonijo to v onemoglost. Pa reklama niti ni slaba, dokler ta ženska ne zakriči brez ozadja. Naravnost ogabno.

Zgodovina sprememb…

showsover ::

Ja, če se ti niso jogurti MU (!!!) zagabili, je reklama več kot dosegla svoj namen.

In jogurt se ti ne more zagabit, pipiko pa že pozabiš.

Hypathia ::

Nedasemiveč je izjavil:



Sicer reklama, pa vseeno. Ko tale ženska totalno brez posluha zapoje "lep je dan,...". Pa še kar gonijo in gonijo to v onemoglost. Pa reklama niti ni slaba, dokler ta ženska ne zakriči brez ozadja. Naravnost ogabno.

To je cela poanta reklame, jogurt Mu te tako navduši, da zapoješ na ves glas, četudi veš, da nimaš posluha.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

GupeM ::

Hypathia je izjavil:

To je cela poanta reklame, jogurt Mu te tako navduši, da zapoješ na ves glas, četudi veš, da nimaš posluha.

This.

Ne morem verjet, celo s Hypathio se strinjam :D

oemdzi ::

*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

enemon ::

Da malo obudim temo. :) Pesem spodaj mi gre na živce, nadležen glas, nadležna melodija in dec, ki joka o ljubezni... Ufff...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

koyotee ::



Najglupejša od vseh
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca (strani: 1 2 3 4114 115 116 117 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5846988456 (543) sbawe64
»

Trenutno poslušam (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5410524731 (575) Orias
»

Hard rock / metal / heavy metal bendi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10240317 (33800) Nissan_GTR
»

Glasba iz 80in 70ih 60ih vs današnja "moderna" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12221423 (18624) Jerry000

Več podobnih tem