» »

Katere pesmi vam gredo na živce?

Katere pesmi vam gredo na živce?

«
1
2

enemon ::

Se vam kdaj zgodi, da vam gre kakšna pesem zelo na živce, ampak je cathcy in potem ne gre iz glave? :)) Naj bo ta tema namenjena deljenju takih pesmi. Delite pesem in napišite, zakaj vam gre na živce.

Meni gre trenutno najbolj na živce tale:


Zdi se mi kot da v refrenu jamra Lo-Lo-Lojze :D Pa tudi ritem je tak kot da bi se nekomu zaletavalo v grlu. Neprebavljivo pač :D

DeeJay ::

Baby Shark

enemon ::

Tale je tudi nadležna: lo lo lo lo lonelyyyy. Ufff :D

Cruz ::

4 slovenske pop(somewhat aktualne):









4 tuje pop(somewhat aktualne):







One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

zmaugy ::

Razni španski pofli iz mladinskih žajfnic.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Evolve ::

vse božične

Cruz ::

Evolve je izjavil:

vse božične
Meni so isto lani šle na živce, letos pa mi pašejo, z izjemo coverja Zorjanove, mi ne sede, preveč leno vse skupaj.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

enemon ::

Tale je tudi zoprna ... Še posebej tisto računalniško obdelano cviljenje v ozadju: ouououo.. sorry :|

Daliborg ::

Nop....imam glasbo pri roki vedno tako da mi ni tega treba...če pa že pa mogoče ta:
:))
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Cruz ::

Pa še ena slovenska, ta mi je tak cringe:



Prav tako karkoli od Alo!Stari. Slovenski komercialni rock ne prebavljam, najboljši slovenski bandi imajo vsi ženske vokale...

One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Machete ::

Meni dobro je, vino pije se.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Cruz ::

Machete je izjavil:

Meni dobro je, vino pije se.
Najbolj smešno je to, da je plačal za to besedilo, pa ne majhne pare.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

RedDrake ::

Meni gre na živce karkoli je bilo narejeno po nekje ~2008/2009.
Autotune garbage v 99% primerov - vsaj kar je komercialno uspešno - in tega je potem po radio postajah dovolj, da mi gre na živce. Pa razni lebavi "ft. <famous artist here>" s štancom in autotune-om me že skoraj pošljejo na "Falling down" rampage.
Primer:

janezvalva ::

mene ubija tista od Tones and I Ass Monkey al kaj že...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

enemon ::

RedDrake je izjavil:

Meni gre na živce karkoli je bilo narejeno po nekje ~2008/2009.
Autotune garbage v 99% primerov - vsaj kar je komercialno uspešno - in tega je potem po radio postajah dovolj, da mi gre na živce. Pa razni lebavi "ft. <famous artist here>" s štancom in autotune-om me že skoraj pošljejo na "Falling down" rampage.
Primer:


Enako, jaz tudi ne prenesem tega in to se je res razmahnilo v zadnjem desetletju. Pa še razni debilni efekti kot neko računalniško cviljenje v ozadju, ne vem, kako se ta efekt imenuje in mi tudi ni jasno, zakaj je tako popularno to cviljenje in mijavkanje.

radmannsdorf ::

Vse od ljudi ki ne znajo igrat glasbil in se gredo glasbenike.
Računalnik ni glasbilo.

Daliborg ::

radmannsdorf je izjavil:

Vse od ljudi ki ne znajo igrat glasbil in se gredo glasbenike.
Računalnik ni glasbilo.

I BEG TO DIFFER !


Pa da ne slišim takih neumosti več.

EDIT: Pa VSI ljudje smo muzikalna bitja. Glede tvoje izjave "Ljudje ki ne znajo glasbil": TIL Dave Grohl does not know how to read music, and plays only by ear. Ja točno ta Dave Grohl!
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

deleted ::

Obujem nove čevlje od Maraaje. Bruh.

Konlov ::

Vse na radio1. Kako, da imajo tako omejen izbor?

Machete ::

Konlov je izjavil:

Vse na radio1. Kako, da imajo tako omejen izbor?

Ker se sinhronizirajo z omejitvijo njihovih poslušalecv. Kaj je prej kura ali jajc, ne vem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

lisaac ::

Konlov je izjavil:

Vse na radio1. Kako, da imajo tako omejen izbor?


A vse tri ti gredo na živce? :D

Meni gredo na živce "predelave" ki so veliko slabše kot original. En tak primer je recimo Narcotic ki je v originalu od Liquida, ta verzija k se pa zdj vrti je pa bruh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

radmannsdorf ::

Daliborg je izjavil:


EDIT: Pa VSI ljudje smo muzikalna bitja. Glede tvoje izjave "Ljudje ki ne znajo glasbil": TIL Dave Grohl does not know how to read music, and plays only by ear. Ja točno ta Dave Grohl!
lp.

Davey igra vse sorte, on je glasbenik. Razno elektronsko popačeno cviljenje v mikrofon + računalniška podlaga pa pač ne.
Na kratko, kdor zna brez fršterkarije kej zaigrat je taprav. Tle odpade pol cigumiguja k se vrti na radiu recimo. :)

Cruz ::

Daliborg je izjavil:

TIL Dave Grohl does not know how to read music, and plays only by ear. Ja točno ta Dave Grohl!
lp.
Saj Dave Grohl je rocker, pri rocku ne rabiš poglobljenega glasbenega znanja, ker glasbeno ni kompleksna zvrst. Seveda se lahko to vzame kot nekaj pozitivnega, motivacija, da lahko vsak postane rocker/glasbenik, ne nujno negativnega.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

GupeM ::

Kar seveda ni res. Obstajajo precej kompleksne zvrsti rocka. Recimo progresivni rock, kjer ni več vse tako enostavno.

Čist tko, poglejte si serijo dokumentarcev 7 ages of rock. Tam je predstavljenih ogromno glasbenikov, ki so delali izvrstno glasbo, čeprav niso bili glasbeno izobraženi oz. niso bili ravno pevci, pa so vseeno peli.

Sicer pa ne vem, zakaj hudiča ta tema obstaja? Zakaj bi kjerkoli hotel gledati komade, ki ti grejo na živce? In zdaj ko sem jo odprl, mi baby shark ne gre iz glave. Zarini si nekam to temo in Baby sharka :)):)):))

enemon ::

Ice cream chillin chillin ice crema chillin!!! :D

spam321 ::

Tele ne prenesem. Če je na radiu, takoj prestavim. Ni mi jasno, kako je lahko nekaj TAKO NADLEŽNEGA, OGABNEGA, NEPOSLUŠLJIVEGA lahko talo priljubljeno?!

Bruh!

Buggy ::

Vsa Raay&Metka cenena brezsmiselna produkcija, kjer je zadnje case celo ugotovil, da bo zadevo zagnojil se s srbohrvascino, ker se menda bolj prodaja.
Za kozlat in kupljene ima termine na vseh vecjih radijih, da se ga se losat ne mores.
S svojimi plehkimi varovanci posiljuje kjerces, ima jih pa vedno vec in vsi na isto vizo.

Uizi ::


Ves danaśnji rap, ki ne premore več kot 10 besed.
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

Xserces ::

zato pa so otroci dobesedno zabiti ko šterna... ker se zgledujejo po telih budalah in poslusajo to sranje od rapa.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Uizi ::

Word.
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

blazkj ::

Buggy je izjavil:

Vsa Raay&Metka cenena brezsmiselna produkcija, kjer je zadnje case celo ugotovil, da bo zadevo zagnojil se s srbohrvascino, ker se menda bolj prodaja.
Za kozlat in kupljene ima termine na vseh vecjih radijih, da se ga se losat ne mores.
S svojimi plehkimi varovanci posiljuje kjerces, ima jih pa vedno vec in vsi na isto vizo.


Se absolutno strinjam. Ni pa Ray začetnij tega, ampak mislim da Geržina, ki je takrat pisal za bepop, sebastjana, game over in podobne, tako da v nekem trenutku jih sploh ni bilo več možno ločit. Potem je isti štanc furala še njegova hčerka, nakar so se ljudlje končno naveličal. Ko sem mislil, da se bo scena končno malo spucala pa je prišel Raay... iz dežja pod kap

enemon ::

Buggy je izjavil:

Vsa Raay&Metka cenena brezsmiselna produkcija, kjer je zadnje case celo ugotovil, da bo zadevo zagnojil se s srbohrvascino, ker se menda bolj prodaja.
Za kozlat in kupljene ima termine na vseh vecjih radijih, da se ga se losat ne mores.
S svojimi plehkimi varovanci posiljuje kjerces, ima jih pa vedno vec in vsi na isto vizo.


Dejansko zakupi termine po radiih? Sem mislil, da ga uredniki tako forsirajo...

Ena od Raayevih varovank, ki je tudi vseskozi na Radiu 1:



Vse pa zavijajo u-u-u-u-u wouwouwouwou.. WTF

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Uizi ::

Edini še prebavljiv radio v SLO je RockRadio, slovenska scena pa itak dno od dna..
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

Taip4n ::

Tako kot pri radio Antena. Novi hiti, hudi hiti. Komadi pa stari kot zemlja.

Alfa Dog ::

enemon je izjavil:

Buggy je izjavil:

Vsa Raay&Metka cenena brezsmiselna produkcija, kjer je zadnje case celo ugotovil, da bo zadevo zagnojil se s srbohrvascino, ker se menda bolj prodaja.
Za kozlat in kupljene ima termine na vseh vecjih radijih, da se ga se losat ne mores.
S svojimi plehkimi varovanci posiljuje kjerces, ima jih pa vedno vec in vsi na isto vizo.


Dejansko zakupi termine po radiih? Sem mislil, da ga uredniki tako forsirajo...

Ena od Raayevih varovank, ki je tudi vseskozi na Radiu 1:



Vse pa zavijajo u-u-u-u-u wouwouwouwou.. WTF


To spada v kategorijo “muzika za gledanje”8-O

Taip4n ::

Not :) Me zanima kaj bi hipatija rekla, ker so v spotu sami ogromni dekolteji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Taip4n ()

showsover ::

Jaz pa tega, tega in tega ne morem poslušati, nimam pa problema s tem in mam ves dan na repeat.

GupeM ::

Uizi je izjavil:

Edini še prebavljiv radio v SLO je RockRadio, slovenska scena pa itak dno od dna..

Ne. Vsak dan eno in isto. Večkrat.

Buggy je izjavil:

Vsa Raay&Metka cenena brezsmiselna produkcija, kjer je zadnje case celo ugotovil, da bo zadevo zagnojil se s srbohrvascino, ker se menda bolj prodaja.
Za kozlat in kupljene ima termine na vseh vecjih radijih, da se ga se losat ne mores.
S svojimi plehkimi varovanci posiljuje kjerces, ima jih pa vedno vec in vsi na isto vizo.

Zakaj bi leta 2021 sploh še poslušal običen radio? Ko imamo vsak trenutek na dosegu streaming service.

LeXani ::

vsi komadi iz radia 1
Čas prve prijave 04.11.2005

HitraSperma ::

Slovenske s harmoniko, in balkanska cefuriada
fgdsfjk

bambam20 ::

Vse od Sokličeve.

pffff ::

Samo v zanimivost, takih komadov se zelo preprosto otresete iz glave, samo komad z dovolj suma najdite, pa boste na sitni komad v glavi pozabili. Recimo pri meni zelo dobro deluje tole (seveda ne v YT kvaliteti).

Netrunner ::

Vse na komercialnih radijskih postajah :) Še tiste ki so ok, ti začnejo najedati živce ker jo ponavljajo neprestano.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

lemur233 ::

me preseneča, da nobeden ni tega sranja omenu



aja, sovražim tudi YOKO ONO, ampak ne zato ker gre tok lepo v uho

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lemur233 ()

Konlov ::

Vseh osem na radijo 1...

kuall ::

Tiste mi gredo na živce, ki sem jih slišal prevečkrat, to so pa večinoma tiste iz 80ih.
Ostalo mi ne gre nič na živce, če mi je dobro vse poslušam, nimam nekih predsodkov. Pravzaprav rad menjavam zvrst, ker se rad naveličam ene in iste.

Aja pa od raznih levakov (Zlatko) mi gre tudi hitro na živce in kaj hitro takega loleka bojkotiram. Saj ne, da sem ga prej kdaj poslušal, itak ni talenta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

reeves ::

Nimam komentarja:

lemur233 ::

reeves je izjavil:

Nimam komentarja:



hvala. sedaj imam nočne more

cronos1234 ::

reeves je izjavil:

Nimam komentarja:



Ammm...no comment....
Recept za uspeh dandanes je izgleda da izstopaš. Niti ni važno zakaj. In izgleda je dosti lažje narediti nekaj retardiranega kar izstopa kot obratno :D
Lahko pa prižgeš tudi Radio Aktual da ne izgubljaš časa z iskanjem živce parajočih komadov po yt....

Zgodovina sprememb…

Alfa Dog ::

Ti ne poznaš konjev
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trenutno poslušam (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5400518511 (196) Scaramouche3
!

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca (strani: 1 2 3 4114 115 116 117 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5843981498 (4177) I__I
»

Hard rock / metal / heavy metal bendi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10240179 (33662) Nissan_GTR
»

Glasba iz 80in 70ih 60ih vs današnja "moderna" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12221194 (18395) Jerry000

Več podobnih tem