» »

Sredin Mnozicni Protest (proti pogoju PCT)

Sredin Mnozicni Protest (proti pogoju PCT)

«
1
2

bvt ::

Verjetno ze veste za mnozicni protest, ki je potekal V Ljubljani. Najprej pohvala za vse tiste, ki so izkazovali podporo za vse, ne glede na to ce so cepljeni ali ne cepljeni. Na slikah je videt kako so protestniki policistom zataknili vrtnice za uniforme. Na transprentih je bilo precej simbolizma enotnosti. Velika vecina je najdla skupni imenovalec in to je , da si zelijo zivet bolj svobodno in ukinit PCT pogoj ali pa vsaj umiliti PCT pogoj.

Po slikah in videoposnetkih sodec gre za kar precejsnje stevilo protestnikov. Ali ima kdo kako uradno porocilo koliko protestnikov je bilo na protestu? Ali pa vsaj priblizno, saj je bil protest na vec mestih hkrati, vzdolz ljubljane. Po drugi strani pa nekateri slovenski mediji porocajo, da je tokrat na sredinem protestu bilo manj protestnikov kot prejsnjo sredo. Kar pa dvomim, saj ce pogledas slike, se zdi precej vec. Mnogi ljudje, ki so se ga udelezili, porocajo o rekordnih stevilkah udelezencev. To se vidi tudi po nekaterih slikah in videoposnetkih. Tko ce ima kdo kaksno informacijo o stevilu protestnikov? Drugac pa je bil ze 3. sredin protest.

 vir regionalobala

vir regionalobala



 vir 24ur

vir 24ur



 vir rtvslo

vir rtvslo



 vir 24ur

vir 24ur



 vir mariborinfo

vir mariborinfo



 vir mariborinfo

vir mariborinfo



 vir mariborinfo

vir mariborinfo

  • zaklenil: bluefish ()

Nedasemiveč ::

1. Na slikah je videt kako so protestniki policistom zataknili vrtnice za uniforme.

To je meni neumnost. Pet minut kasneje so pa popisovat pričeli, nekaj za brezveze (pričevanje kolegov). Sam se danes na žalost nisem utegnil udeležiti tega res lepega protesta.

Po slikah pa je res videti, da je bilo bistveno več ljudi na ulicah kot prejšnji sredi. Verjetno je razlog tudi v smrti 20 letnice in to bi znalo biti prelomni trenutek.

Upam, da se bodo protesti stopnjevali. Morda že jutri pred ustavnim sodiščem? Potrebno bo tudi pred SDS utrdbo ter bolj koordinirano zapirati obvoznice.

Zgodovina sprememb…

bvt ::

Sam sem mnenja, da ima to mocan psiholoski ucinek. Boljse popis kot pa nasilje, se ti ne zdi? Drugac pa je potrebno razumet policiste, saj imajo navodila od zgoraj. Je pa bistvena razlika,kako bodo navodila izvedli. Na lepsi, lep ali manj lep nacin.

Taip4n ::

Samo vprašam. V čemu je point, da narediš konkretno gužvo na cesti in s tem povzročiš morebitni nalet in verižno trčenje na obvoznici, preprečiš rešilcu dostop po Celovški itd.?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Taip4n ()

Nedasemiveč ::

Taip4n je izjavil:

Samo vprašam. V čemu je point, da narediš konkretno gužvo na cesti in s tem povzročiš nalet in verižno trčenje na obvoznici, preprečiš rešilcu dostop po Celovški itd.?


Urgentnim vozilom je seveda potrebno narediti koridor. Zgolj kričanje pred parlamentom pač nima nekega haska. So to že petkovi kolesarčki dokazali. Potrebno poizkusiti vse možno.

Bdw. kje so sindikalisti? Jim očitno sedenje na udobnem kavču s polnimi žepi denarja bolj sede, kot pa kakšno akcijo pripraviti. S pozivom sindikatov, bi bilo danes na ulicah 100.000 ljudi.

Scaramouche ::

Mislim da je edini resnični protest ko bi ljudje začeli malo gladovno stavko, samo kupovati nujno, pa bi hitro tisti ki imajo resnično moč, torej elite, pritisnili na politike da se nehajo igrati!

Nedasemiveč ::

Scaramouche je izjavil:

Mislim da je edini resnični protest ko bi ljudje začeli malo gladovno stavko, samo kupovati nujno, pa bi hitro tisti ki imajo resnično moč, torej elite, pritisnili na politike da se nehajo igrati!


Jah saj to se v neki določeni meri že dogaja. Včeraj je bil na RTV prispevek o upadu gostov v nakupovalnih centrih, gostinskih lokalih, restavracijah (Kratchowill praktično prazen ob času, ko so imeli ponavadi 60% zasedenosti oz. nekaj takšnega).

Posledica tega je "upor" vodij teh obratov. V ZD Koper denimo ne preverjajo PCT pogoja in ga ne mislijo niti v nadaljne, lokali večinoma samo še vprašajo o potrdilu (ali pa še to ne) in ga ne gledajo. Prispevek vsakega je odvisen od tega v kakšni državi si želimo živeti.

Jeze med ljudmi je vse več. Živčnosti in napetosti je vse več. Samo dokaz več, kakšen virus je ta vlada, da so to sposobni narediti iz naroda v letu in pol. Predstavljajte si to 4 leta ali še več. Ni šans, da ostanem v Sloveniji. Beg možganov bi bil neizogiben (se dogaja enako na Madžarskem in v Srbiji).

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Scaramouche je izjavil:

Mislim da je edini resnični protest ko bi ljudje začeli malo gladovno stavko, samo kupovati nujno, pa bi hitro tisti ki imajo resnično moč, torej elite, pritisnili na politike da se nehajo igrati!


Ne delajo to nasi pajaci po svoje. Dobijo lepo navodila od tistih "zgoraj".

Tole je ze kdo objavil - Plan za cepljenje:
https://www.gov.si/assets/vlada/Razno/E...

Cepljenje proti Covid-19 je trenutno edino znanstveno dokazano sredstvo
zaščite in zagotavljanja varnosti prebivalstva pred posledicami okužbe z virusom
Covid-19. Doseganje ustrezne precepljenosti prebivalstva je ključnega pomena
za normalizacijo gospodarskega in socialnega življenja v državi. Osrednji izziv
predstavlja nagovor in motiviranje tistega dela prebivalstva, ki bo na vrsti v
zaključni fazi cepljenja populacije, ko se bodo korona ukrepi v pretežni meri že
sprostili. V družbi bo zato začel prevladovati vtis, da je nevarnost z okužbo
Covid-19 že minila in ni več potrebe, da bi se cepili. Komunikacijska podpora
vladi zato predvideva 3 faze: fazo izgradnjo široke podpore, fazo pritiska in fazo
opozarjanja/nagovarjanja k pametni odločitvi (cepljenju). Celotna podpora je
časovno prilagodljiva, predvsem glede na dobavljene količine cepiv in druge
dejavnike pri operativni izvedbi cepljenja po Sloveniji.

kuall ::

Nedasemiveč je izjavil:

Ni šans, da ostanem v Sloveniji. Beg možganov bi bil neizogiben

Lol, beg možganov. Samo bejži, da te ne vidim. Takih možganov, kot jih imate anticepilci ne bomo pogrešali ampak bo dobrodošlo, da se spucate malo in da ostanemo samo razumni.

bambam20 ::

Najprej dobijo vrtnice, pol te pa nalomijo :). jebe se policajem, saj so plačani od države. Imajo pa lepe visoke kredite.

Nedasemiveč ::

kuall je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Ni šans, da ostanem v Sloveniji. Beg možganov bi bil neizogiben

Lol, beg možganov. Samo bejži, da te ne vidim. Takih možganov, kot jih imate anticepilci ne bomo pogrešali ampak bo dobrodošlo, da se spucate malo in da ostanemo samo razumni.


Bi rad videl državo nagneteno z janšisti. Propade v roku enga tedna.

Kdo bo pa delal in razmišljal namesto vas?

kuall ::

Nedasemiveč je izjavil:

Bi rad videl državo nagneteno z janšisti. Propade v roku enga tedna.

Kdo bo pa delal in razmišljal namesto vas?

Saj imaš občine, nagnetene z SDS volilci. Ribnica npr je zelo za SDS. Lepo prosperira. Delovni, pošteni in sposobni ljudje. Ne pa tako kot v sosednjem Kočevju, ki je leva občina in gre vse narobe. Ali pa čefurska Ljubljana, ki jo gor držimo samo dnevni SDS migrantje. :D

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Jeze med ljudmi je vse več. Živčnosti in napetosti je vse več. Samo dokaz več, kakšen virus je ta vlada, da so to sposobni narediti iz naroda v letu in pol. Predstavljajte si to 4 leta ali še več. Ni šans, da ostanem v Sloveniji. Beg možganov bi bil neizogiben (se dogaja enako na Madžarskem in v Srbiji).

Kmalu bo jeza izpuhtela, saj se bodo vsi cepili.

Nedasemiveč je izjavil:

Bi rad videl državo nagneteno z janšisti. Propade v roku enga tedna.

Kdo bo pa delal in razmišljal namesto vas?

Mislim, da je Luka Mesec prava rešitev zate. On bo pobral gospodarstvu in dal protestnikom.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: nejc_nejc ()

Nedasemiveč ::

Ljudje po smrti 20 letnice komaj čakajo na cepljenje ja...

Hemi426 ::

Nedasemiveč je izjavil:

1. Na slikah je videt kako so protestniki policistom zataknili vrtnice za uniforme.

To je meni neumnost. Pet minut kasneje so pa popisovat pričeli, nekaj za brezveze (pričevanje kolegov). Sam se danes na žalost nisem utegnil udeležiti tega res lepega protesta.

Po slikah pa je res videti, da je bilo bistveno več ljudi na ulicah kot prejšnji sredi. Verjetno je razlog tudi v smrti 20 letnice in to bi znalo biti prelomni trenutek.

Upam, da se bodo protesti stopnjevali. Morda že jutri pred ustavnim sodiščem? Potrebno bo tudi pred SDS utrdbo ter bolj koordinirano zapirati obvoznice.


To je textbook taktika ob protestih.
Pa tudi če je policist empatičen do razloga protesta, mora še vseeno opravljati svojo službo in izvajati navodila nadrejenega.
Imamo pa za moje pojme ZELO dobro Policijo v smislu uporabe sorazmernosti sile, nespomnem se da bi kdaj naša Policija koga kar tako ustrelila ali pretepla ob aretaciji.
Tudi danes, ko sem gledal posnetke, je eden fant bil večkrat opozorjen, da če ne bo prenehal z takšnim obnašanjem, bodo uporabljena prislilna sredstva.

Za nasprotje Pogooglaj zadnji večji protest v Avstraliji, ko so prav pretepali in špricali z solzicem ljudi, ki so ležali na tleh, pa praktično v mirno skupino so čist casual začeli streljati gumijaste naboje.

Miki N ::

Za info... policajev je bilo danes bistveno premalo za tako razpotegnjen protest.V bistvu so imeli stalen problem dohajati glavnino protestnikov, karkoli je že to bila.

Samo ni važno - protest je bil v osnovi miren, očino je bilo, da ne vsebuje "problematičnih elementov".

Precej družinska zadeva.

Nedasemiveč je izjavil:

Taip4n je izjavil:

Samo vprašam. V čemu je point, da narediš konkretno gužvo na cesti in s tem povzročiš nalet in verižno trčenje na obvoznici, preprečiš rešilcu dostop po Celovški itd.?


Urgentnim vozilom je seveda potrebno narediti koridor. Zgolj kričanje pred parlamentom pač nima nekega haska. So to že petkovi kolesarčki dokazali. Potrebno poizkusiti vse možno.


No tukaj soi se protestniki celo izkazali. Ko je rešilec na Celovški naletel na prepreke (belo rdeče deske) , ki jih je predhodno postavila Policija, so jih protestniki umaknili in si prislužili "thumbs up" reševalca.

Vse se da, če so ljudje pravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Vetrpiha ::

Kakoekoli že bo, policistom je treba dati vrtnico.
Če bo kateri policist koga nabutal, mu dajmo še eno. In še eno. In še eno.
Če ga čez nekaj časa ne bo pekla vest, verjamem da tudi onih pretepljencev ne bo, ko bo ta policist visel.

Goody ::

Niste gladki...obešali bi. Fantje vam se je povsem odpeljalo.

Nedasemiveč ::

Simon Sintal - facebook profil

Varnostnik, ki je danes užgal novinarja in nezakonito želel pridržati mamo ter hčerko. Vse slabo mu želim na sodišču.

Me zanima, kako pameten bi bil tale pametnjakovič, če bi mu nasproti stali jaz z kolegi in ne dve ženski ter dva suha FDV-jevca?

Zgodovina sprememb…

Goody ::

Kolk kolegov tvojih? 30? Taki kot si ti ste močni sam v izraziti številčni premoči. Vijole, DG šola.

Kayzon ::

Nedasemiveč je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Mislim da je edini resnični protest ko bi ljudje začeli malo gladovno stavko, samo kupovati nujno, pa bi hitro tisti ki imajo resnično moč, torej elite, pritisnili na politike da se nehajo igrati!


Jah saj to se v neki določeni meri že dogaja. Včeraj je bil na RTV prispevek o upadu gostov v nakupovalnih centrih, gostinskih lokalih, restavracijah (Kratchowill praktično prazen ob času, ko so imeli ponavadi 60% zasedenosti oz. nekaj takšnega).

Posledica tega je "upor" vodij teh obratov. V ZD Koper denimo ne preverjajo PCT pogoja in ga ne mislijo niti v nadaljne, lokali večinoma samo še vprašajo o potrdilu (ali pa še to ne) in ga ne gledajo. Prispevek vsakega je odvisen od tega v kakšni državi si želimo živeti.

Jeze med ljudmi je vse več. Živčnosti in napetosti je vse več. Samo dokaz več, kakšen virus je ta vlada, da so to sposobni narediti iz naroda v letu in pol. Predstavljajte si to 4 leta ali še več. Ni šans, da ostanem v Sloveniji. Beg možganov bi bil neizogiben (se dogaja enako na Madžarskem in v Srbiji).



Saj na mestnih avtobusih v Ljubljani isto ne preverjajo PCT pogoja,samo vprasajo ce imas in reces DA. Da ne govorim o fitnesih.. Ljudje imajo dovolj te diskriminacije.

Scaramouche ::



Saj na mestnih avtobusih v Ljubljani isto ne preverjajo PCT pogoja,samo vprasajo ce imas in reces DA. Da ne govorim o fitnesih.. Ljudje imajo dovolj te diskriminacije.

Kaj pa trgovski centri? Aleja? Merc?

Nedasemiveč ::

Goody je izjavil:

Kolk kolegov tvojih? 30? Taki kot si ti ste močni sam v izraziti številčni premoči. Vijole, DG šola.


Lahko samo še eden, da bo pošteno. Ampak oni raje ženske pa nizke suhce tepejo.

Goody ::

Kaj si zdej ti en intelektualec, ko se bo zgodil beg možganov, ko boš ti odšel iz slo, al en močni pobriti razbijač? Enkrat bi rad eno, enkrat pa drugo. Zelo verjetno pa nisi ne eno ne drugo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

Nedasemiveč ::

Goody je izjavil:

Kaj si zdej ti en intelektualec, ko se bo zgodil beg možganov, ko boš ti odšel iz slo, al en močni pobriti razbijač? Enkrat bi rad eno, enkrat pa drugo. Zelo verjetno pa nisi ne eno ne drugo...


Pa saj sem te hotel spoznat danes, pa nisi prebral ZS... Brezveze. Pobrit sem pa res. Kaj ima to veze? Močni? Torej šport ni zdrav?

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

Komaj čakam naslednji shod kjer bo policija s perdreki razgnala drhal z ulic >:D
A.C.A.B

Nedasemiveč ::

Kvinta je izjavil:

Komaj čakam naslednji shod kjer bo policija s perdreki razgnala drhal z ulic >:D


Hkrati pa imaš zapis A.C.A.B? Eee slab si mi ti... Še Viole in G.D stopijo skupaj, ko se gre za policiste. Razočaral si me.

Zgodovina sprememb…

Goody ::

Ma ja, hotel spoznat, sem šel prebrat, si me sam vabil na proteste, da bi vas blo več. "Zvit" si ti mamin sinek. Pa igranje igric ni ravno pravi šport veš...

kuall ::

Scaramouche je izjavil:


Kaj pa trgovski centri? Aleja? Merc?

V supernovo ne prideš brez veljavnega potrdila. Fante zunaj skenira. Moj je bil neveljaven, tak da nisem mogel iti notri. Pisal email osebnemu zdravniku, da mi pošlje novega po pošti - po moje bo to najbolj enostavno, nimam jebenga digitalnega potrdila za tisti zVEM. Mau so pa šlampasti, da mi sami ne pošljejo in se moram s tem ubadat. Drugod pa samo pomahaš s (praznim) listkom pa si not.

Nedasemiveč ::

V Zagorju bomo v petek ob 12h SKUPAJ podprli dijake: skupaj DIHAMO za SVOBODO

V podporo otrokom, ki si želijo šolanja brez uporabe zaščitnih obraznih mest.


Očitno se to počasi širi po celi Sloveniji. Ljubljana, Trbovlje, Zagorje,...

Vetrpiha ::

Goody je izjavil:

Niste gladki...obešali bi. Fantje vam se je povsem odpeljalo.

Ne, ne bi. Če bi pa nek policist ob prejetju rožice protestnika pretepel in to večkrat zapored na večih časovno ločenih dogodkih, bi pa z veseljem bil zraven pri izbiranju vrvi

Goody ::

Kao ne bi, pol pa potrdiš da bi. Speljalo se vam je popolnoma.

Nedasemiveč ::

Goody je izjavil:

Kao ne bi, pol pa potrdiš da bi. Speljalo se vam je popolnoma.


Zakaj se nam je speljalo? Obrazloži? Protestni shod je bil danes popolnoma miren, razen nekaj provokacij posameznikov. Enako prejšnjo sredo. Speljalo se je samo policistom in še posebno nekaterim varnostnikom, ki zlorabljalo svoja pooblastila nad nemočnimi.

Vetrpiha ::

Jaz ne bi. Ne bi imel pa nič proti, če se obesi kakega fašista v modrem. Seveda, ko se mu dokaže, da je fašist .
Dasiravmo to bolj meji na prerqzporeditev v psihiatrijo.

kuall ::

Nedasemiveč je izjavil:

Zakaj se nam je speljalo? Obrazloži?

Sej ti je že Janša razložil. Problem je, ker ga ne poslušaš:

Fizični napadi, grožnje s smrtjo zdravnikom, novinarjem itd., ki zgolj opravljajo svoje delo; oviranje prometa in kršenje #covid19 ukrepov - to ni ustavna pravico do zborovanj.

Nedasemiveč ::

kuall je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Zakaj se nam je speljalo? Obrazloži?

Sej ti je že Janša razložil. Problem je, ker ga ne poslušaš:

Fizični napadi, grožnje s smrtjo zdravnikom, novinarjem itd., ki zgolj opravljajo svoje delo; oviranje prometa in kršenje #covid19 ukrepov - to ni ustavna pravico do zborovanj.


Mnenje Jajota me ne zanima.

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

Goody je izjavil:

Kaj si zdej ti en intelektualec, ko se bo zgodil beg možganov, ko boš ti odšel iz slo, al en močni pobriti razbijač? Enkrat bi rad eno, enkrat pa drugo. Zelo verjetno pa nisi ne eno ne drugo...


Pa saj sem te hotel spoznat danes, pa nisi prebral ZS... Brezveze. Pobrit sem pa res. Kaj ima to veze? Močni? Torej šport ni zdrav?

Jaz sem mu tudi ze pisal. Brez nas bi bil on lacen pa brez elektrike
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kuall ::

Nedasemiveč je izjavil:

Mnenje Jajota me ne zanima.

Pa bi te moralo. Pove marsikaj pametnega in razumnega. To je problem današnjega sveta, da se pametnih ljudi ne posluša ampak se posluša samo idiote.

Nedasemiveč ::

kuall je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Mnenje Jajota me ne zanima.

Pa bi te moralo. Pove marsikaj pametnega in razumnega. To je problem današnjega sveta, da se pametnih ljudi ne posluša ampak se posluša samo idiote.


Sem ga poslušal en mesec, mu dal priložnost (jbg nimam vpliva na to, da je postal mandatar). Sem upal, da bo tokrat njegova vladavina kaj bolj drugačna, pa je postal zgolj še bolj spran in ekstremen.

bambam20 ::

kuall je izjavil:


Fante zunaj skenira. Moj je bil neveljaven, tak da nisem mogel iti notri.


A ne zna brat, kaj piše na potrdilu ?

bvt ::

bambam20 je izjavil:

Najprej dobijo vrtnice, pol te pa nalomijo :). jebe se policajem, saj so plačani od države. Imajo pa lepe visoke kredite.

Ne. So ze nekateri drugi lepo povedal, da imamo relativno dobro policijo v primerjavi z drugimi drzavami. Vsekakor pa je videt ocitno izboljsavo v primerjavi z nekaterimi prejsnjimi protesti, kjer vrtnic ni bilo. Tako, da verjetno imajo dolocen vpliv psiholosko gledano. Drugac pa niso samo vrtnice pomembne ampak predvsem miselnost protestnikov. Vcerajsnji protest je bil napredek. Dobili smo tudi pohvale iz drugih evropskih drzav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

Horas ::

kuall je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Mnenje Jajota me ne zanima.

Pa bi te moralo. Pove marsikaj pametnega in razumnega. To je problem današnjega sveta, da se pametnih ljudi ne posluša ampak se posluša samo idiote.



hahah kaj vse ne prebereš tuki gor. saj ravno puklasti ki je že 25let po nedolžnem na prostosti je idiot.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

bvt je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Najprej dobijo vrtnice, pol te pa nalomijo :). jebe se policajem, saj so plačani od države. Imajo pa lepe visoke kredite.

Ne. So ze nekateri drugi lepo povedal, da imamo relativno dobro policijo v primerjavi z drugimi drzavami. Vsekakor pa je videt ocitno izboljsavo v primerjavi z nekaterimi prejsnjimi protesti, kjer vrtnic ni bilo. Tako, da verjetno imajo dolocen vpliv psiholosko gledano. Drugac pa niso samo vrtnice pomembne ampak predvsem miselnost protestnikov. Vcerajsnji protest je bil napredek. Dobili smo tudi pohvale iz drugih evropskih drzav.


Tako ja. Potrebno je biti pohleven, se držati za rokice, peti in pleati. Tako boš dosegel spremembe. Vlada se smejočih ljudi ne boji. Boji se razgrete množice, ki bi vse pred sabo zrušila. Tudi tisith nekaj policajev.

Lahko te pa usekam po levem delu čeljusti in potem še po desnem in te 10 krta močno brcnem v jajca. Potem bova smejoče odšla na sladoled, ki ti ga bom jaz častil.

mr_chai ::

Horas je izjavil:

kuall je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Mnenje Jajota me ne zanima.

Pa bi te moralo. Pove marsikaj pametnega in razumnega. To je problem današnjega sveta, da se pametnih ljudi ne posluša ampak se posluša samo idiote.



hahah kaj vse ne prebereš tuki gor. saj ravno puklasti ki je že 25let po nedolžnem na prostosti je idiot.


Jankovič ?

bambam20 ::

mr_chai je izjavil:

Horas je izjavil:

kuall je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Mnenje Jajota me ne zanima.

Pa bi te moralo. Pove marsikaj pametnega in razumnega. To je problem današnjega sveta, da se pametnih ljudi ne posluša ampak se posluša samo idiote.



hahah kaj vse ne prebereš tuki gor. saj ravno puklasti ki je že 25let po nedolžnem na prostosti je idiot.


Jankovič ?


IN Janša. Oba bi morala že zdavnaj sedet v zaporu.

kopriwa ::

Zastonj tuš, z dodatki.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Ljudje po smrti 20 letnice komaj čakajo na cepljenje ja...

Smrt zaradi cepiv še ni potrjena. Vsaj jaz še nisem zasledil. Za razliko od vas znalcev, bomo tisti s trezno glavo počakali na obdukcijo in uradno poročilo. Se mi zdi pa prav, da so ustavili cepljenje, če sumijo, da je to eden od možnih vzrokov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FoxKnox ::

"In potem bo poslal velike vode na to nesnago in jo spral z obličja zemlje ".

Bog obstaja, ampak ima slab tajming.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Simon Sintal - facebook profil

Varnostnik, ki je danes užgal novinarja in nezakonito želel pridržati mamo ter hčerko. Vse slabo mu želim na sodišču.

Me zanima, kako pameten bi bil tale pametnjakovič, če bi mu nasproti stali jaz z kolegi in ne dve ženski ter dva suha FDV-jevca?

Nezakonito pridržati? In to sklepate iz posnetka? Dokler ni prišel sikat FDV-jevec je bila zadeva mirna, prišla bi policija in žesnke bi lahko razložile okoliščine.

Zakaj pa se mu ne bi nasproti postavil ti sam, rabiš zraven še kolege? Kakor sem videl posnetek pa sta FDV-jevca napadla njega.

Vsekakor bo odločalo sodišče.

Nedasemiveč je izjavil:

Goody je izjavil:

Kolk kolegov tvojih? 30? Taki kot si ti ste močni sam v izraziti številčni premoči. Vijole, DG šola.


Lahko samo še eden, da bo pošteno. Ampak oni raje ženske pa nizke suhce tepejo.

Še vedno rabiš 2 na ena. Samega te ni dovolj v hlačah? :D Suhca sta jih dobila čisto upravičeno, ker sta varnostnika napadla od zadaj to bo tudi na sodišču zdržalo. Za pridržanje žensk pa se bo ugotavljalo okoliščine. Trenurno smo slišali samo plat zgodbe od pridržane gospe.

Nedasemiveč je izjavil:

Pa saj sem te hotel spoznat danes, pa nisi prebral ZS... Brezveze. Pobrit sem pa res. Kaj ima to veze? Močni? Torej šport ni zdrav?

Grožnje po ZS. To je pa res nivo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

AnotherMe ::

Nedasemiveč je izjavil:

kuall je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Mnenje Jajota me ne zanima.

Pa bi te moralo. Pove marsikaj pametnega in razumnega. To je problem današnjega sveta, da se pametnih ljudi ne posluša ampak se posluša samo idiote.


Sem ga poslušal en mesec, mu dal priložnost (jbg nimam vpliva na to, da je postal mandatar). Sem upal, da bo tokrat njegova vladavina kaj bolj drugačna, pa je postal zgolj še bolj spran in ekstremen.


Če je bivši zapornik lahko postal vodja države - ne more noben rečt da je neumen!
Če je pa njegova pamet koristna za nas - to pa je drugo vprašanje :(
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Se nam jutri obeta zapora države? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13818960 (16034) c3p0

Protest LJ 22.9.2021 18:00 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
43850404 (44281) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
933102230 (90768) widj3098dj32

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072105728 (84755) Utk

Več podobnih tem