» »

Google Flights in drugi iskalniki letalskih kart

Google Flights in drugi iskalniki letalskih kart

GregiB ::

Malo iščem variante za poletne destinacije, preko GF. Opazil sem "zanimiv" pojav... Velika večina ugodnih cen na GF sploh ni na razpolago, ko enkrat klikneš na ponudnika, ki bi naj ceno ponujal... Skoraj praviloma sem dobil na spletni strani ponudnika sporočilo, da katre za povpraševano ceno niso več na voljo in da je cena sedaj višja za XXX€... Ima kdo boljše alternative za iskanje kart?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

PersonaRuda ::

eDreams
https://www.edreams.com/

Letalske karte
https://www.letalske.si/

Sicer pa sem jaz vedno preveril pri Ryanair, Easyjet ali WizzAir. Po novem pa bom črtal Ryanair dokler ne bo zamenjal svoje letalske flote. Namreč ima same Boeinge in dokler bo alternativa (EasyJet in Wizzair imata Airbuse) bom dal rajši kakšen euro več, da ne bom študiral, če bo med letalom kaj odpadlo ali ne bo...

mtosev ::

Hopper.com
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

pegasus ::

Aktualni so samo trije največji: Amadeus, Sabre, in Travelport. Vse ostale spletne preprodajalne čepijo nad temi in iščejo, kje lahko svoje marže nabijejo gor in vam jih zaračunajo.

WaterBoy ::

feryz ::

Ma glejte kamor hočete, cene so svetlobna leta od oglaševanih.
Wizz air že od 29 € povratna. Kul. Za naši dve bom plačal 58 evrov in že frčite tja in nazaj.
Eto ti ku..., končni znesek je bil 404 evre. Ni da je nek znesek zaradi katerega bi se premislil, je pa nategantsko do konca.

GregiB ::

Mah dobr, gledam destinacije, ki glih niso dosegljive z low-fare družbami... Najbolj na živce mi gre, ko piše, da je karta npr. 700€, a dobim kr ošpice, ko vidim, da jo ponuja mytrip.com... Ker pr njih te s ceno namamijo, prideš na njihov potral, pa piše, da so preverili pri letalski družbi in karta ni več 700€, ampak 1.200€... In pr teh je čisto vsakič tako... Pri Kiwiju npr. drži ponujena vrednost do nakupa...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Nikonja ::

Jaz večinoma gledam prvo na izletinadlani potem pa skyscanner in vozi miško, do zdaj je zmeraj cena na skyscanneru bila tista katero sm plačal na koncu. Štirje smo, in do zdaj nism nikoli dal več kot 500 eur na osebo, pa smo leteli povsod po svetu... da se, posebej če ni pogoj da letiš iz Brnika.
Primer, lani - sredi avgusta smo leteli iz Budimpešte za New-york za 380 eur na osebo, tko da ja, zagoniš nekaj časa ko iščeš ampak se splača. Plus to zmeraj gledam vsa letališča v krogu 4 ur z avtom (Benetke, Minhen, Zagreb, Dunaj, Budimpešta, Milano - pa še manjša letališča vmes). Prejšnji teden sm glih rezerviral Mexico iz Minhena za 420 eur na osebo za naslednje zimske počitnice.

aborko ::

feryz je izjavil:

Ma glejte kamor hočete, cene so svetlobna leta od oglaševanih.
Wizz air že od 29 EUR povratna. Kul. Za naši dve bom plačal 58 evrov in že frčite tja in nazaj.
Eto ti ku..., končni znesek je bil 404 evre. Ni da je nek znesek zaradi katerega bi se premislil, je pa nategantsko do konca.

Jah če nisi fleksibilen pač plačaš, kot povsod. Par mojih rezervacij: (cene povratnih kart):
Kanarci 34EUR iz Londona - skoraj 5 urni let z Wizz Air, do Londona je bilo nekih 30EUR iz LJ,
v Južno Korejo za 240EUR iz Dunaja (1 prestop),
v Bangkok direktni let iz Dunaja za 360EUR (10,5 ur, vključeno 27kg prtljage),
Dubai iz Lj za 96 (sicer že leta 2015),
San Francisco iz Dunaja (1 prestop) 230EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

MisterR ::

Bolj kot število prestopov sta pomembna travel in flight time.
Ker en prestop je lahko 2uri, drugi pa 20. In s tem povezana je tudi (večinoma) cena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

aborko ::

Vsi so bili manj kot 6 ur, vecina okoli 3-4. Toliko mi je se ok, da si malo letalisce pogledam, kej pojem,... Le 1x sem pa namenoma izbral 80+ ur prestop, da sem si malce ogledal Savdsko arabijo, dobil vizo (sicer stane 100+ eur, transfer do hotela in nocitev v 4* hotelu vse "zastonj" oz v sklopu karte v J. Korejo za 240 eur.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

letalska potovanja - nasveti - cake

Oddelek: Loža
121961 (1089) dzangir
»

Je prenosnik ročna prtljaga? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5319950 (8161) iceman3
»

Letalski prevozniki namerno razsedajo družinske člane, da bi več zaslužili (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6115415 (9918) stara mama
»

Iskanje nizkocenovnih letov po EU

Oddelek: Loža
145191 (836) BorutO
»

easyjet se naj bi dokončo umaknil z brnika

Oddelek: Loža
323702 (2195) Jan987

Več podobnih tem