» »

Iskanje nizkocenovnih letov po EU

Iskanje nizkocenovnih letov po EU

#000000 ::

Imam en problem, iščem kako bi najceneje in z letalom prišel Bielefield GER. iz Ljubljane.

obstaja kak dober iskalnik, ker te ki sem jih probal mi niso ok.
  • spremenil: Mavrik ()

jakan123 ::

Jaz uporabljam skyscanner in skypicker pa sta ok.

mared ::

nizkocenovci.si

Invictus ::

Niso vsi nizkocenovci v teh iskalnikih. Večina jih kar blokira.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

#000000 ::

ok ravno iščem po predlaganih.

#000000 ::

nč pametnega do zdaj, wizzair pa niti ne pokaže na nizkocenovniki, zgleda bo treba it v bruselj in od tam naprej najt let za dortmund ki je najbližji aerodrom ki je frekventen.

Invictus ::

Pojdi v Hamburg z GermanWings iz Celovca, potem pa z vlakom.

Drugače te bo avto prišel ceneje. Pa tudi časovno boš prej tam.

Imaš pa 4x na dan bus do Celovca.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

steev ::

Invictus je izjavil:

Niso vsi nizkocenovci v teh iskalnikih. Večina jih kar blokira.

Kaj si s tem mislil.
:|

hellboy123 ::

#000000 ::

Jest sem gledal da bi šel kr iz Lj do londona z wizzair in od tam v dortmund, pol pa me bi verjetno lahko prišel kdo tja pobrat, nazaj pa enako.

ja sam zdej vidim da ni linije iz LTN do tja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Invictus ::

steev je izjavil:

Invictus je izjavil:

Niso vsi nizkocenovci v teh iskalnikih. Večina jih kar blokira.

Kaj si s tem mislil.

To kar sem napisal ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: steev ()

steev ::

Invictus je izjavil:

steev je izjavil:

Invictus je izjavil:

Niso vsi nizkocenovci v teh iskalnikih. Večina jih kar blokira.

Kaj si s tem mislil.

To kar sem napisal ...

Večina jih kar blokira. nisem razumel. Pa po nesreči sem predlagal izbris.
:|

otago ::

Momondo
Edreams
Letalske.si
STA LJ

Splača se pogledat na spletnih straneh samih nizkocenovnikov oz. letalskih družb, prijava z različnimi ip-ji in nastanitvami jezika. Lahko, da je npr. na španski strani prevoznika karta cenejša, kot če bi iskal na angleški strani istega prevoznika/ali enega od iskalnikov... Če imaš čas in voljo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

BorutO ::

Problem pri nizkocenovnikih je, da na primer wizzair leti iz ljubljane do lutona (VB), na primer ... potem je drugi problem, da Če hočeš leteti iz Manchestra v LJ, se moreš peljati z adrijinim letalom, katerega karta stane čez 200eur ... ali pa na švedsko v goeteborg, boš mogel iti na letališče (Wizzair) v budimpešto (hun), se pravi, da ljubljana nima relacij v vsa večja mesta po evropi z nizkocenovnikom, ampak odsivno od dogovora med državami in letalskimi družbami.
Najbolj zanimivo je, ko smo delali zraven Manchestra, smo imeli do Lutona 4 ure vožnje, do Manchestra pa 1 uro vožnje z avtom, Ko smo šli z Manchestra, smo pristali v Benetkah, ko pa smo šli z Lutona, pa v Ljubljani. Treba računati stroške prevoza z avtom in čas, ali si na istem ali v izgubi, če menjaš destinacijo. Mi smo bili časovno, ko smo leteli v Benetke, na istem, ker iz benetk do mbja smo imeli okoli 4 ure vožnje + ena ura do Manchestra, če pa smo pristali v LJ, pa smo imeli 4 ure vožnje do Lutona pa dobro uro do MBja, časovno smo bili na istem, cenovno pa nikakor. Prvič so cene v benetkah na letališčih ubijalske, en mini sendvič pa za malo pivo sem dal 12 evrov, pa še GoOpti je bil ... samo cene se ne spomnim več. Pa najboljše je spremljati cenike nizkocenovnikov, ker enkrat je iz LJ do Lutona 30 evrov, drugič pa 90 evrov ... Najcenejša karta, ki sem jo videl iz LJ do Lutona je bila 23 evrov ... zastonj.

Najboljše je pa spremljati letališča kje kakšno letalo pristane. Če hočeš iz LJ do Lutona, potem glej, da bo to letalo letelo dalje z nizkocenovnikom, isto z wizzairom ali pa z easyjetom ... če do cilja, kamor greš, ne leti, menjaš letališče. Se pravi, da ne letiš iz LJ do Lutona, ampak iz Benetk do Manchestra, od tam pa dalje, če leti nizkocenovnik tja kamor hočeš iti. Če ti pa stroški prevoza pridejo na skoraj isto ceno kot če bi z navadnim letalom letel, pa ... pač daš namesto 130 eur za prevoz, 200 eur za karto.
Upam, da nisem zakompliciral, pa če še kdo nima izkušenj z letali, da ve kako pa kaj je najboljše. ;)

https://wizzair.com/en-GB/Map

Pravkar vidim, da ima EasyJet iz LJ do Londona 18 funtov karto.
http://www.easyjet.com/

BorutO ::

Fantje, še ena stvar, tisti, ki pogosto letite ... ste že opazili pri steverdesah, da pogosto menjajo svoja imena? :P ... Včasih vidiš takšno raketo za steverdeso, da jo cel čas gledaš dokler ne pristaneš ... in enkrat ima na sebi značko, da ji je ime Sarah, pol čez 10 minut ji bo že ime Jennifer itd. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je prenosnik ročna prtljaga? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5319947 (8158) iceman3
»

Letalski prevozniki namerno razsedajo družinske člane, da bi več zaslužili (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6115410 (9913) stara mama
»

Potovanje na Islandijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5011668 (9192) krneki0001
»

KLM, Air France ročna prtljaga

Oddelek: Loža
174613 (4174) Iskraman
»

easyjet se naj bi dokončo umaknil z brnika

Oddelek: Loža
323702 (2195) Jan987

Več podobnih tem