» »

A1 Xplore TV Go S

A1 Xplore TV Go S

spamer ::

zanima me ali ima kdo A1 Xplore TV Go S kot samostojno resitev in ali je sploh mozno, ker zaposleni nimajo pojma, bil sem pri vec ponudnikih klical po telefonu pisal po mailu in vsakdo daja drugacne odgovore in drugacne cene.

Imam res ze polno glavo tega nategovanja, zelel bi samo televizijo, pol mi pa ponujajo se internet pa telefon pa mobilec itd...

Rad bi ta paket, ce je mozno, samo kaj ki nevem ali je res ga mozno imeti ali moras biti narocnih njihovih storitev in imeti ze Tv pri njih, samo potem, zakaj bi dodatno se placeval za to tv, ce jo ze imam v ceni? Zadosti imam tega nategovanja res, zakaj sploh objavljajo te cene, ce tega ne moras imeti?

Telemach in t2 imajo podobne pakete in tudi oni si neki izmisljujejo in ponujajo se dodatne stvari, ki jih ne rabis.

Ima mogocoe kdo username in password, da lahko sprobam njihovo TV brezplacno?

A1 Xplore TV Go S

Več kot 108 TV kanalov

Prikaži shemo

A1 Xplore Smart TV*

1 mesec brezplačno*

6,99 €/m
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

spamer ::

Zanima me, ali ima kdo paket Xplore TV GO in, ce dela v drugem omrezju, v tujini? Ker vsi imajo neke omejitve in A1 niti ne da na poizkus, ce stvar deluje, se moras vezati za 2 leti in vzeti zraven se mobi paket ali nek drug paket, ker samo TV ne dajo in tvegati, da sploh ne bo delala stvar kot zelis.

Pac mi smrdi po nategu no, ker zaostajajo, saj ze vec kot 20 let nazaj je bilo mozno gledati TV preko interneta oni pa odkrivajo toplo vodo, kot, da je to nekaj tehnicno tezko zagotoviti? Dandanes pri tako veliki hitrosti prenosa podatkov?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.