» »

Nepreišljeno prehitevabje

Nepreišljeno prehitevabje

Urni ::

Zdravo zanima me če mi lahko policaj da kazen tako da me je videl v civili. Naredil sem napako da sem prehiteval voznika pred prehodom. On ni speljal ko je bil prehod prazen pa sem ga prehitel. Zdaj vidim da je kar visoka kazen za to. Toraj mi lahko policist da kazen
  • zaklenil: bluefish ()

donvito ::

Urni je izjavil:

Zdravo zanima me če mi lahko policaj da kazen tako da me je videl v civili. Naredil sem napako da sem prehiteval voznika pred prehodom. On ni speljal ko je bil prehod prazen pa sem ga prehitel. Zdaj vidim da je kar visoka kazen za to. Toraj mi lahko policist da kazen

Čaki mal, kdo je bil v civilu, ti ali policaj? ;)

St235 ::

Glede na napisano bi rekel, da soseda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Pobes ::

Vsak civilist te lahko prijavi za prometni prekršek, to da je bil takrat policaj v civilu si lahko šteješ v čast, saj bo prijava stekla hitreje in boš kazen dobil :)

St235 ::

Pobes je izjavil:

Vsak civilist te lahko prijavi za prometni prekršek, to da je bil takrat policaj v civilu si lahko šteješ v čast, saj bo prijava stekla hitreje in boš kazen dobil :)

Ne bo drzalo, prekrskovni postopek se zacne ali po uradni dolznosti ali na zahtevo oskodovanca. Sosede v civilu nimajo nic s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

zobnik ::

Pol bi te zasledoval in kaznoval na licu mesta ostalo se ne sekiraj ker nima nobenga učinka...., mene so že parkrat zasledoval, 2x pa celo kot v kak filmu, se se nek obrnil in za mano zapodli z lučkam, sploh je blo to polet, v jeseni zvečer okol 21 ure....da ne omenjam kolikokrat so mahal z loparčkom.

Bodi pozoren na radarje to pa so skriti v avtu in dobiš kazen domov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

LeQuack ::

Se pravi če te ne ulovijo te ne morejo kaznovati a ne?
Quack !

zobnik ::

LeQuack je izjavil:

Se pravi če te ne ulovijo te ne morejo kaznovati a ne?


Glede na njihove konje te z lahka ujamejo.
Če delaš prekrške te bodo ujel.
Če te kljub prekrškom ne začnejo lovit potem adijo.
Ene 4x so me zasledoval, pa ene 5x mahal z loparčkom. Pa zmeraj pihanje 0.0, je reku, če mamila uživam, ker sem bil preutrujen od fizičnega napora skoz dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

St235 ::

LeQuack je izjavil:

Se pravi če te ne ulovijo te ne morejo kaznovati a ne?

Cute, but it's wrong.

zobnik ::

Pobes je izjavil:

Vsak civilist te lahko prijavi za prometni prekršek, to da je bil takrat policaj v civilu si lahko šteješ v čast, saj bo prijava stekla hitreje in boš kazen dobil :)

Lahko vsak, policija potem preverja, v večini pa vse roma v smeti. Ljudje zna motit vse in lahko tak moteč človek non stop prijavlja na koncu policija lahkk s takim naredi razgovor.

bemfa ::

Edino pravilno. Kaj če bi pred avtomobilom bil majhen otrok, ti ga pa preko njega ne bi videl? Bo te že izučilo, boljše 500€ kazni, kot da do smrti plačuješ zavarovalnino nekomu. Lepo se zahvali policistu, da te vzgaja, če te starši niso.

St235 ::

zobnik je izjavil:

Pobes je izjavil:

Vsak civilist te lahko prijavi za prometni prekršek, to da je bil takrat policaj v civilu si lahko šteješ v čast, saj bo prijava stekla hitreje in boš kazen dobil :)

Lahko vsak, policija potem preverja, v večini pa vse roma v smeti. Ljudje zna motit vse in lahko tak moteč človek non stop prijavlja na koncu policija lahkk s takim naredi razgovor.

Kaj imas od tega da siris neresnice? Zakon o prekrskih jasno definira kako se zacnejo prekrskovni postopki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

link_up ::

ne stekam...kazni si se izognil, ko nisi nikogar ubil s svojo kapaciteto.

Kaj bi se sploh rad?
In and Out

AgJ1 ::

Urni je izjavil:

Zdravo zanima me če mi lahko policaj da kazen tako da me je videl v civili. Naredil sem napako da sem prehiteval voznika pred prehodom. On ni speljal ko je bil prehod prazen pa sem ga prehitel. Zdaj vidim da je kar visoka kazen za to. Toraj mi lahko policist da kazen

Upam, da te bo in da ti bojo za to vzeli vozniško. Ne bom napisal, kaj mislim da si.

predi ::

Ne hranite trolov.

zobnik ::

St235 je izjavil:

zobnik je izjavil:

Pobes je izjavil:

Vsak civilist te lahko prijavi za prometni prekršek, to da je bil takrat policaj v civilu si lahko šteješ v čast, saj bo prijava stekla hitreje in boš kazen dobil :)

Lahko vsak, policija potem preverja, v večini pa vse roma v smeti. Ljudje zna motit vse in lahko tak moteč človek non stop prijavlja na koncu policija lahkk s takim naredi razgovor.

Kaj imas od tega da siris neresnice? Zakon o prekrskih jasno definira kako se zacnejo prekrskovni postopki.


V večini roma v smeti, razen če gre za škodo...tud mene so na Vrhniki prijavl, in so me potem policaji čez 15 minut lovil..., nekdo me je prijavil pod lažno da sem pijan....alkotest 0.0...in adijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Francosko policijo moti spletna stran, ki objavlja posnetke policijskega nasilja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6511671 (7307) MrStein
»

Kazen za prometni prekršek dan po dogodku (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22736127 (30233) babilon007
»

Policija - kazen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20132065 (25232) St235
»

Tolerantna policija =)

Oddelek: Na cesti
131908 (1216) RejZoR
»

Prometna nesreča v Italiji

Oddelek: Na cesti
394497 (3013) St235

Več podobnih tem