» »

avtomobilska asistenca

avtomobilska asistenca

mirator ::

Ali kdo ve, koliko stane avtomobilska asistenca pri različnih zavarovalnicah?

geofull ::

Sava, za majhen avto 1.2, piše 36eur in potem cca 2eur popusta. Drugače imam 50% popusta.

VelkBla ::

mirator je izjavil:

Ali kdo ve, koliko stane avtomobilska asistenca pri različnih zavarovalnicah?


Triglav ima asistenco comfort, ki je skoraj 200 eur, če jo niso ponovno podražili. Je pa bila cena asistence comfort pred podražitvijo in pred preoblikovanjem njihovih asistenčnih paketov okoli 110 eur.

pero50 ::

pri alianzu je neka osnovna asistenca bila v paketu. Mislim da 50km šlepa, in pa kakšne malenkost na cesti, pomoč pri zagonu, če crkne aku, izvlek če letiš iz ceste, počena guma itd...

v ceno je všteta še ao in ao+ in še neko osnovno življensko zavarovanje.

155kw 233€ pr1
85kw 262 pr14

MIHAc27 ::

Z poceni asistencami je treba bit previden. Sem enkrat vzel pri savi nekaj za par evrov, seveda nisem prebral drobnega tiska in... ker je bil moj avto starejši kot 12let me niso hotli vlečt, ko se mi je pokvaril.
Takoj naslednji dan vzel AMZS, če sem rabil vleko ali asistenco, sem jo vedno dobil.

wcpapir ::

MIHAc27 je izjavil:

Z poceni asistencami je treba bit previden. Sem enkrat vzel pri savi nekaj za par evrov, seveda nisem prebral drobnega tiska in... ker je bil moj avto starejši kot 12let me niso hotli vlečt, ko se mi je pokvaril.
Takoj naslednji dan vzel AMZS, če sem rabil vleko ali asistenco, sem jo vedno dobil.

Sava ima najvisji limit 25let. Konkurenca ne vem ce ima več.

pero50 ::

MIHAc27 je izjavil:

Z poceni asistencami je treba bit previden. Sem enkrat vzel pri savi nekaj za par evrov, seveda nisem prebral drobnega tiska in... ker je bil moj avto starejši kot 12let me niso hotli vlečt, ko se mi je pokvaril.
Takoj naslednji dan vzel AMZS, če sem rabil vleko ali asistenco, sem jo vedno dobil.


Starost vozila v času sklenitve zavarovalne pogodbe ne sme presegati 18 let. Sem bil pozoren na to :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pero50 ()

darkolord ::

Piše "Starost vozila max. 25 let pri okvari"

pero50 ::

jasno, govoril sem za mojo zavarovalnico - alianz :)

DamijanD ::

Mogoče je skoraj najceneje pri AMZSju ?

St235 ::

DamijanD je izjavil:

Mogoče je skoraj najceneje pri AMZSju ?

Odvisno od zavarovalnic in paketa. Pri Generali je drobiz ce imas kasko.

Glavni prednosti AMZS sta za moje pojme tujina in pa prenosljivost (je vezano na voznika in ne avto).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

feryz ::

Premium+.
107 €.

KTr1sk ::

Ravnokar sem naročil
Premium 132€ paket z družino
https://www.amzs.si/clanstvo/postanite-...
ne vem pa ali je to boljše kot bi bilo pri samo zavarovalnici.
Všeč mi je, da je zraven
"Zdravstveno in turistično zavarovanje v tujini" in da velja za voznika, ne glede kateri avto vozi. Jaz potrebujem za svoj avto, svoj motor in občasno avto od partnerke.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asistenca

Oddelek: Na cesti
366085 (908) zobnik
»

Zavarovanje

Oddelek: Na cesti
406457 (4837) WhiteAngel
»

Asistenca izven Triglava, amzs

Oddelek: Na cesti
284234 (3328) matobeli

Več podobnih tem