» »

stekleno ohišje

stekleno ohišje

mravla ::

jaz sem nad tem ohišjem zelo navdušen. kje ga lahko dobim v sloveniji ali MB. koliko pa približno stane ohišje.:D
če ga poženeš, bo letel

morphling1 ::

Prodajajo ga pri Globalcool shopu to je na Norveškem. Od njih sem že kupoval, ker vem da večino folka nima kreditne kartice naj povem da tu lahko plačaš tako da denar nakažeš na njihov žiro račun stvar je enostavna jaz sem jo izvedel v LJ banki. Drugače pa ohišje pride 2217 norveških kron (tujci plačajo ceno brez davka) to je prib. 57000 sit :( lahko si ga pa ogledaš na tem linku :Pleksi ohišje
Zgleda noro.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Mitja 34 ::

Sn vidu to ohišje,ni slabo sam 57000 !!!!!!!!!!!!!!!(si nor)

No či maš dnar zaka pa ne. >:D


"I drink. I screw. I forget." -unknown



morphling1 ::

Ja drag je, pa verjetno bi ti na carinski pošti usekal še 19% ddv.
Jaz ga bom kar sam naredu kar me bo prišlo kakih 15000 sit
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

OZZY ::

Morphling1: A ga nameravaš iz stekla ali iz pleksija delat. Ker če ga bi naredu iz pleksija bi te verjetno več prišlo. :|
Go with the flow.

morphling1 ::

Iz pleksija seveda in mislim da ne bi prišlo več, cena 1 razrezanega kvadratnega
metra pride v Bauhausu okoli 9000 sit če se ne motim (5mm) , kot sem si skiciral in seštel površino bi rabil okoli 1.2 metra
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

TESKAn ::

Kokr pa jaz vem ,te pride 1m^2 v Bauhausu 5 jurjev.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OZZY ::

Teskan: Ne ma morphling1 prou. Mene pride 1 kvadratni meter 10 posto cenej (VIP-veze in poznanstva). Drugače pa je en kvadrat okoli 9300 sit za 5mm, okoli 7800 za 4mm in okoli 5900 za 3mm plexsi. Mogoče je bilo takrat ko si ti kupoval vse skupaj veliko ceneje.;(
Go with the flow.

ChiefThunder ::

A ni Bauhaus drag?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Rott-von-weiler ::

saj pa te stekleno ohišje ne bi blo problem nardit saj ga začneš delat kot akvarij za ribe lukne pa ti tak steklar zvrta če že nimaš orodja pa te vse skupaj z delom in steklom gadobiš na odpadu kakega češ pa še grozno poceni pride okrog 15k :O
-------------------------------
piši kao što govoriš

OZZY ::

Ja pa razbije se lahko tudi zelo lepo. Če veliko prenašaš računalnik potem je bolje ga imet iz pleksija kot pa iz česa drugega. No ja lahko tudi iz lesa. Bi bil po moje kar cool tak ohišje.
Go with the flow.

Bungee- ::

A kdo ve kje najdit tocne mere za "baye", tako da ne bi naredil kar enih cudnih dimenzij. :D TNX
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

OZZY ::

Sej a ni čisto enostavno, če bi stvar pri svojem ohišju zmeru in potem samo kopiraš velikost. Jest si delam iz pleksija te bay ,,vratca`` -no ni glih prav dober izraz. Odrezal sem malo širše kot pride pol sem pa enostavno stvar mal pobrusu da paše in je. :))
Go with the flow.

mravla ::

ja, zgleda da ga bo treba doma narediti pri steklarju. saj ima noro visoko ceno.;((;((
če ga poženeš, bo letel

kayot ::

Jest sm ravno dons narisov v Acadu200 načrt za kišto. V kišti bo hčajenje od hladilnika, to se pravi na plin. Malo bo tvegano a delovalo bo.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pleksi ohišje: FAQ :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162688 (2396) TribesMan
»

Kje lasersko razrežejo pleksi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
134611 (4216) Misty
»

Vodno hlajen Radeon 8500 LE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161362 (1006) EX-B
»

Home made ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352208 (1726) sekundek
»

Plexi steklo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
266901 (4669) IR Babun

Več podobnih tem