» »

A1 Router

A1 Router

nokiauser ::

Trenutno imam a1 router/modem Zyxel dx3101-b1, ampak ne vem, kako nastaviti modem, da je samo modem in ne tudi router. To bi naredil zato, da bi potem priključil Apple AirPort Extreme in ga uporabil kot router in a1 zyxel bi bil samo modem. Je to sploh mogoče? Če je, bi mi lahko nekdo ki se bolj spozna na te reči pomagal?

sbawe64 ::

Bridge mode, kontaktiraj a1 support.
2020 is new 1984
Corona World order

Vuli ::

Kolikor imam v spominu se je dalo na A1 tudi dostopat do modema, amapak verejtno bo bolje, da pokličeš na support.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

nokiauser ::

Torej spremenim iz routing v bridge v privzetem WAN Interfacu?

pixelzgaming ::

kontaktiraj support, da ti vklopijo bridge, router priklopi na LAN1 in vpiši PPPoE podatke v router.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

btzajla ::

Na modemu Zyxel dx3101-b1 mi sveti rdeča lučka pod ikonco za globus. Reset modema na tovarniške nastavitve ne pomaga. Je mogoče imel že kdo podobne težave?

kloko ::

Tazadnji: a oni modreci iz A1 podpore, ki so ti svetovali tovarniški reset, ne vedo, kaj je narobe? Jaz bi rekel, da je treba po resetu vpisati username/password za PPPOE v modem, drugače ne bo nič interneta...

btzajla ::

kloko je izjavil:

Tazadnji: a oni modreci iz A1 podpore, ki so ti svetovali tovarniški reset, ne vedo, kaj je narobe? Jaz bi rekel, da je treba po resetu vpisati username/password za PPPOE v modem, drugače ne bo nič interneta...

Ne nič uporabnega mi nočejo povedati pa sem 2 različna svetovalca spraševal če moram kaj dodatno nastaviti po resetu. V tistem wizard-u po resetu je opcija za to kar si ti predlagal samo mi na podpori niso znal nič povedati o tem :) Včeraj mi je bilo potem zadosti, ko mi je že 3. svetovalec predlagal reset, tako da sem zahteval, naj kr lepo pošlejo nekoga, da to zrihta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: btzajla ()

Spc ::

Moraš imeti svoj router v katerega vpišeš svoje PPPoE podatke, pokličeš na A1 in zahtevaš, da se da njihov A1 modem v bridge način.
To je to.
 

btzajla ::

Uporabljam njihov modem in sklepam ja, da po resetu ne bi smelo biti nič za nastavljat. Je pa zanimivo tudi, da se pred resetom nisem mogel prijaviti v modem z up. imenom in geslom iz zadnje strani. Sedaj to deluje ampak mi nič ne koristi. Mogoče je pa modem za v smeti :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubiquiti in Telekom IPTV (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615629 (361) MermenJazz
»

Portforwarding na Zyxel Dx3101-b1

Oddelek: Omrežja in internet
91716 (275) virtualfx
»

A1 optika v bridge mode nehala delovati

Oddelek: Omrežja in internet
303586 (1216) looka
»

A1 optika, menjava modema problem

Oddelek: Omrežja in internet
10790 (648) MadMax
»

WiFi včasih dela, včasih ne

Oddelek: Omrežja in internet
316353 (1118) alfa_fan

Več podobnih tem