» »

baterijska tlačilka

baterijska tlačilka

maqito ::

je kdo zasledil baterijsko pumpo/tlačilko (univerzalno), s katero bi lahko polnil vse vrste zračnic (kolo, avto,...) ter SUPa, žog... malce brskal pa zaenkrat nič pametnega

matobeli ::

rejven ::

https://bizo.si/xiaomi/203-prenosna-bat...

1 verzija ma micro usb konektor druga type C, bodi pozoren na "staro zalogo", dela fajn mam 2 komada.

matobeli ::

Mi Pump je super, ampak je samo za pnevmatike in žoge, oziroma visokotlačne zadeve. Za zračno blazino ali sup napumpat bo pa prej izdihnila kot napihnila.

maqito ::

nič od tega ne pride v poštev, ker za SUP prva Ferrexova ni... hvala zaenkrat

matobeli ::

Kaj pa se rabi za sup?

fikus_ ::



Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

matobeli ::

Ja sej tole ma tud tista ferrexova vgrajen. Supe se pumpa na kolk? 1bar? Nikjer ne piše kakšnega tlaka je zmožna tista pumpa v visokopretočnem režimu, ampak še vedno se da z kompresorjem dofilat na koncu za pravi tlak če bi bilo premalo.

Machete ::

Zakaj bi kdo kupil to smet sploh? Provam razumet komu je to namenjeno. Edini, ki mi pade na pamet, da upravičeno tole kupi je človek, ki ima mišično distrofijo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

matobeli ::

Nič se sekirat če ne razumeš ;)

bastadu ::

maqito je izjavil:

je kdo zasledil baterijsko pumpo/tlačilko (univerzalno), s katero bi lahko polnil vse vrste zračnic (kolo, avto,...) ter SUPa, žog... malce brskal pa zaenkrat nič pametnega

Baterijsko boš zelo težko našel, mora biti vsaj 2-stopenjska pumpa (ena stopnja za nižji tlak in večji pretok, druga stopnja za višji tlak in manjši pretok), mogoče kaj takšnega za priklop na 12V v avtu: https://www.amazon.com/dp/B096FZKWJ4/re...
Ampak po mojih izkušnjah te pumpe niso dovolj robustne in se bodo hitro pregrele in odpovedale, če boš hotel naenkrat napolniti recimo 2 ali 3 supe ... Tudi vprašljivo je pri določenih avtih, ki nimajo dovolj močne napeljave, da to zdrži in ti lahko varovalko kuri ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Vesoljc ::

sicer je na supu se nisem probal, ampak ker imam nekaj eihell orodja sem nabavil tole:


za zoge in gume je super, ima pa dvojno delovanje, high/low pressure, lahko pa dela na baterije ali 220v
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slab izkaz za Samsung se nadaljuje v drugo četrtletje

Oddelek: Novice / Rezultati
133170 (1823) fikus_
»

barva za zaščito lesa zunaj

Oddelek: Loža
3317808 (2128) darkolord
»

Osvetlitev dnevne sobe

Oddelek: Loža
201524 (655) Invictus
»

Iščem "našo" besedo za tole:

Oddelek: Loža
71449 (602) fikus_
»

Sipanje brežine

Oddelek: Loža
252189 (1154) fikus_

Več podobnih tem