» »

Dres Siniše Mihajlovića, kje kupt? NUJNO!

Dres Siniše Mihajlovića, kje kupt? NUJNO!

||_^_|| ::

To bi dons rabu za enga frenda za rojstn dan. a ma kdo kakšno idejo?

c3R4R ::

Mam idejo.

Kup kej druzga. Za dres si mal pozn...:\
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

||_^_|| ::

blah, niso ga mel nikjer tko da sm kr enga kupu pa dal tiskat>:D

boyan64 ::

da ne bo šel z njim v soboto v Zagreb!!!:P

Mercier ::

>blah, niso ga mel nikjer tko da sm kr enga kupu pa dal tiskat

A ma ovratnik? :)

||_^_|| ::

Nažalost nima ovratnika. Sam jebiga:) Važno da je Mihajlović gor napisan. Sej fora je pa taka: Letos smo bli na Malti in vsak večer se valda mal pošmekaš k greš vn in ta moj frend en večer uleti s polo majco z dvignenim ovratnikom en drug frend pa:"o Siniša, sam še tebe smo čakal" in pol je bil LOL. In od takrat ga kličemo Siniša.:D

Avenger ::

Ena taka štacuna je v BTCju v hali A spodaj.

Jaz bi pa ful mel majco ruske reprezentance, ampak uno ta staro, ki je rdeča pa od vratu do konca rokavov ma 3 bele črte, spredaj pa na veliko napisano CCCP. Zakon majca! Če bi kdo vedu kje dobit bi bil neizmerno hvaležen. 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Tattoo- ::

Bom kar tukej povpraša...zanima me namreč, kje bi se dalo dobiti kakšne cool majice (z kratkimi ali dolgimi rokavi) na katerih so kakšni odštekani motivi ali pa kakšn funny besedilo? :D
Racing is in my blood - Ayrton Senna

jRk0 ::

gres na morje v porec in mas VSE kar hoces:)

al pa vstavis porec = katerikoli obmorski hrvaski kraj.
You fuck up once, you loose two teeth.

Tattoo- ::

Mislil sem kakšne bolj izvirne in kvalitetne kot pa tiste za 2-kratno pranje s štantov s Hrvaških obmorskih krajev :D :\

Kakšna taka T-shirt kot je bilo zgoraj omenjeno CCCP bi bla kr cool...al pa Srp in kladivo :D
Racing is in my blood - Ayrton Senna

moj_nick ::

Tattoo- ::

Točno take majice z takimi motivi sem imel v mislih...torej kje v SLO do takih majic? 8-)
Racing is in my blood - Ayrton Senna

slycer ::

A mislite tako CCCP nogometno majico?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

b4d ::

Ful hudo cccp majco rdečo, dolgi li kratki rokavi in še ful kulskih imajo v Hard Rock Shopu v Ljubljani na Trubarjevi.
b4d.sablun.org

undefined ::

Damn it's ugly. I just hate red. :)

Avenger ::

Slycer, ne čist tako, ta zgleda preveč nogometna. Tista je, kolikor vem, uradna majica ruske reprezentance.. iz nevem kerga leta. Mal temnejša rdeča barva, bel ovratnik, na konc vsakega rokava belo obrobljeno in od vratu na vsak rokav tri bele črte, na sredi bel napis CCCP. 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

slycer ::

Avenger, mislim da sem nekaj podobnega videl že na eni spletni strani, pa se ne spomnim ravno na kateri. Drugače pa, če si CCCP freak, malce poglej na strani BornInTheUSSR, kjer dobiš vse od praporov, takšnih in drugačnih dresov iz starih časov (CSKA pngvinček roxx :)), majic kar tako (Leningrad university, hehe :D), in še in še. Drugače pa če imaš čas malce poguglaj. Kakšen "CCCP football jersey" bi moral navreči kar fine rezultate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

majica Gildan

Oddelek: Loža
223281 (2611) mulc007
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134641 (20332) leiito
»

Pujs in muca spoof majice...

Oddelek: Loža
342473 (1296) Brilko
»

Kdaj bodo SLO TECH majice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
595772 (5085) blue96

Več podobnih tem