» »

nokia 6600

nokia 6600

[Michael] ::

Se vedno imam nokio 3210, ce sploh se kdo ve kater tel. je to? :) Tko, da bo treba zamenjat, pa bi si nabavu nokio 6600 pa sprasujem, ce kdo ve kje bi jo ze lahko dobil, ker mislim da se ni v redni prodaji pri nas?
Hvala za vse odgovore!
Lp,Miha

[SkA] ::

Uu..tole bi pa tud jest kupu, da zamenjam svojo staro N7650... Teleray pravi da je cena za ta model 129.600,00 SIT. Glede dobavljivosti ne vem, glede na to pa da so oni uradni zastopnik za Nokia verjetno najboje semi vejo. Teleray spletna stran.

sajmon ::

Govori se, da naj bi bila ta nokia konec novembra - decembra v mobitelovi naročniški akciji. Vendar so to samo nepotrjene govorice na enem večjih forumov o telefoniji.

[Michael] ::

Klik! tukaj sm nasu eno ponudbo tega tel. sam bom raj pocaku da bo v mobitelovi narocniski prodaji, k bo po vsej vrjetnosti ceneje :))

Zgodovina sprememb…

||_^_|| ::

huda zadevca. Sam sm ga mal šlatu pa je ful bajskast pa ful težek. Pa dvomim da bo dost cenej od 100k v akciji.

DjTonic ::

Ja jaz sem ga že tudi sprobal:D. Sicer pa mi tak naročnina konec leta poteče tak, da ga bom sigurno kupil. Samo predrag ne sme bit več kot 1/2 prodajne cene ne dam.

Caligula ::

Splaca se malo pocakat-zdaj bojo akcije, pa verjetno bo Mobitelu clo ratalo mogoce UMTS-3G zagnat pa lahko, da bodo 3G telefoni poo istih cenah, bodo pa nedvomno bolj pameten nakup.

Skratka potrpljenje

WildTHink ::

Kaj rabte telefone s kamero... to je totalna neumnost.. slike so tolk nekvalitetne da tistih dodatn denar k jih daš za to da ma telefon fotoaparat ne splača.
Bolj se splača denar investirat v kakšno memory kartico za pravi fotapart.

Drgač pa luškan telefon sam pretežk. Jest mam 7210 in je čist cool... nč ne pogrešam tud Bluetooth-a ne.. Sicer ima pa IR za kakšne slikce gor posnet in melodije.
So... are you red or blue?

Kekec ::

Ja 6600 je kr kuliš ampak ko sem se malo igral sem dobil občutek da je v določenih situacijah malo pačasen ampak ok vsega pa res ne moreš imet!

Caligula: a si ti že kdaj držal kak umts telefon v roki, ej a veš kak cigu je to, čeprav morem pa rečt da ko sem gledu CNN na telefonu se je pa kr kul vidl ampak vseen to bo drago!

DjTonic ::

Jest mam 7210 in je čist cool...

WildTHink tudi jaz mam Nokio 7210 ampak bi vseeno imel 6600:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340532 (18652) Jazzie
»

Mobitelova akcija in zaloga telefonov

Oddelek: Mobilne tehnologije
346216 (3081) Daren
»

T-2 in mobilna telefonija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
689111 (6226) nekdo123
»

Kateri UMTS telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
313186 (2478) PaJo
»

kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
292000 (1452) dunker

Več podobnih tem