» »

Mobitelova akcija in zaloga telefonov

Mobitelova akcija in zaloga telefonov

T-Majo ::

Sem lastnik Nokie 6120 Classic, pač dotrajana je. Gledal sem za novem telefonom. Ciljam na Nokio, mogoče LG. E63 in E71 že praktično več kot 14 dni ni mogoče dobiti. Čeprav je še vedno v katalogih. Nato sem gledal 5800EM- zame je telefon igrača. Imel sem tudi N73. Zdi se mi cela N serija plastik fantastik. E serija me pa čedalje bolj navdušuje. Odlično ohišje, dizajn. Baterija. Ostale stvari pa, več kot potrebujem.

Zanima me sledeče; ima kdo kakšne informacije, kdaj pridejo nove Nokie k Mobitelu v akcijo? 2 leti nazaj sem vprašal že na enem forumu in so mi znali povedati (nevem kater), čeprav na mobitelu trdijo, da dan prej ali celo isti dan izvejo. Zanimajo me E72 in E55, ter E52. Slednji dve bi že zdavnaj morale biti na trgu.

black ice ::

Najbolje bo, da povprašaš koga ki dela na Mobitelu (če seveda koga poznaš). Drugače pa tudi mene zanima E72 in če ima kdo kakšne informacije naj jih prosim deli z ostalimi. :)

tomos ::

Pisal na mobitel in odgovoril so mi da nov katalog izide 25. avgusta. http://www.teleray.si/index.php?PageID=...
To so mobiteli, ki jih Teleray ima trenutno. Tisti ki bodo tam do 20 ali 25 avgusta na strani bodo verjetno tudi pri mobitelu. Tudi sam se zanimam za Nokio E52. Lahko pogledaš za modelom Nokia 5730EM. Cena E52 naj bi bila po mojih izračunih okrog 180€. Mogoče malo manj. Za EM pa okrog 200€.
LP
Tom

tomos ::

Za Nokio E72 si poglejte na GSM Areni. Preberite si mnenja uporabnikov. Seveda po želji.
LP

T-Majo ::

E52 spoh pa E55 mi je čedalje bolj všeč. Komaj čakam 25. avgusta, da izvem ceno v naročniški akciji.

Edina negativna stran Mobitela d.d. so dragi mobilni aparati. Ostalo me spoh ne moti in sem zadovoljen.

Bor H ::

Pa tudi aparati so do 50eur dražji (seveda so tudi izjeme), če to razdeliš na tistih 24 mescov nanese lih 2 eur na mesec, približno. Tok sm pa prpravljen plačat.

T-Majo ::

Na bolhi sem našel eno poceni Nokio E71, staro 1 leto z avto nosilcem, kupljeno pri Mobitel d.d.


Šparal mi jo bo do pon., mogoče kdo ve, kateri telefoni pridejo 26.8. v Mobitelovo akcijo? Če ne bo nič pametnega, bi kar to E71 uzel.

Najbolj me zanima E52. Upam, da kdo dela na Mobitelu in bere Slo-tech =D

tomos ::

Hm. Verjetno tisti ki jih ima Teleray v ponudbi. Jaz bi jih poklical in vprašal kaj imajo v ponudbi. Lahko pa kontaktiraš mobitel. Evo 2 linka:
http://www.mobitel.si/pomoc-in-nastavit... ... glej spodnji del strani
http://www.facebook.com/mobitel.si .....registriraj se in jih vprašaj
Mobitel, ima ponavadi ceno z naročnino narejeno tako. Odštejejo med 180€ in 150€ od cene ki jo ima Teleray. Po mojih izračunih naj bi bila cena Nokie E52 med 150€ in 180€. Na facebook-u so na mojo vprašanje kdaj bodo imeli E52 v ponudbi odgovorili: kmalu. Sam sem pred mesecem ravno dopolnil 15 let in si grem po E52 takoj ko bo na zalogi:)...vzel pa jo bom zraven đžabesta.
LP,
Tom

T-Majo ::

Pisal na mobitel in odgovoril so mi da nov katalog izide 25. avgusta. http://www.teleray.si/index.php?PageID=...
To so mobiteli, ki jih Teleray ima trenutno. Tisti ki bodo tam do 20 ali 25 avgusta na strani bodo verjetno tudi pri mobitelu. Tudi sam se zanimam za Nokio E52. Lahko pogledaš za modelom Nokia 5730EM. Cena E52 naj bi bila po mojih izračunih okrog 180€. Mogoče malo manj. Za EM pa okrog 200€.
LP
Tom


Nekako dvomim. Nokie E71 je 339€ v redni prodaji pri Teleray. Pri Mobitelovi splošni akciji pa stane 229€.

E52 pa stane pri Teleray 329€. Tako, da po moje bo čez 200€ v akciji.

Sicer sem jim ponovno pisal, kako je z ceno. Bom videl, kaj bodo odpisali. Vedo ziher, saj če bo v sredo katalog zunaj, morajo biti korekture za katalog najmanj včeraj. Danes bi se že moralo tiskati =D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

tomos ::

Pisal na mobitel in odgovoril so mi da nov katalog izide 25. avgusta. http://www.teleray.si/index.php?PageID=...
To so mobiteli, ki jih Teleray ima trenutno. Tisti ki bodo tam do 20 ali 25 avgusta na strani bodo verjetno tudi pri mobitelu. Tudi sam se zanimam za Nokio E52. Lahko pogledaš za modelom Nokia 5730EM. Cena E52 naj bi bila po mojih izračunih okrog 180€. Mogoče malo manj. Za EM pa okrog 200€.
LP
Tom


Nekako dvomim. Nokie E71 je 339€ v redni prodaji pri Teleray. Pri Mobitelovi splošni akciji pa stane 229€.

E52 pa stane pri Teleray 329€. Tako, da po moje bo čez 200€ v akciji.

Sicer sem jim ponovno pisal, kako je z ceno. Bom videl, kaj bodo odpisali. Vedo ziher, saj če bo v sredo katalog zunaj, morajo biti korekture za katalog najmanj včeraj. Danes bi se že moralo tiskati =D

Na Teleray_u znižajo ceno pri mobitelu pa ostane enaka. Lep primer je Nokia 5800XM, ki je pri Teleray-u stal 400€ in pri mobitelu 200€. Sedaj pa je na teleray-u 340€ pri mobitelu pa 210€. Nokii E71 so ceno pri Teleray-u že znižali pri mobitelu pa je ostala enaka. Vedno imajo pri mobitelu ceno manjšo vsaj za 130€ ponavadi pa okoli 160€. Če ne verjameš poglej temo Nokia 5800XM kjer je na drugi strani nekdo primerjal cene in prišel do iste ugotovitve kot jaz.

tomos ::

Aja in katalog je danes že prišel samo v njem nisem našel E52 in sem bil nad Mobitelom in njihovim odnosom zelo razočaran. Rečejo eno naredijo pa drugo. Povej če izveš kaj o ceni E52.
LP

Matek ::

Aja in katalog je danes že prišel samo v njem nisem našel E52 in sem bil nad Mobitelom in njihovim odnosom zelo razočaran. Rečejo eno naredijo pa drugo. Povej če izveš kaj o ceni E52.
LP
Kje se ga pa da dobiti? Na Mobitelovi strani je seznam aparatov še vedno star, če prav vidim.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

T-Majo ::

E52 še neki časa očitno ne bo. Sem klical, in zaenkrat nimajo nobenga podatka.

Matek ::

E52 še neki časa očitno ne bo. Sem klical, in zaenkrat nimajo nobenga podatka.
Če si meni odgovarjal, se opravičujem, malo dvoumno sem napisal. Zanima me, kje se dobi nov katalog, če grem na "Telefoni in naprave" na mobitelovi strani, vidim staro ponudbo (niti ene nove Nokie ni).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

T-Majo ::

Meni ga je poštar prnesu, na www še pa niso osvežili. Zgleda.

black ice ::

Kateri telefoni so "sveži" v tem katalogu?

c00L3r ::

Med drugim HTC Hero (Android) in septembra še en z Androidom Samsung i7500.

dzinks63 ::

Samsung
S5600 Preston 99€
E2100B 9€
C3060 59€

Sony Erikson
W508 99€
S312 9€
W995 149€

Nokia
2330 clasic 65€
N86SMP 179€
N97 32GB 349€

HTC
Touch Pro 2 299€
Hero 209€

black ice ::

Koliko stane HTC Touch Pro 2 z đabest paketom? Verjetno so vse podane cene za paket Povezani 33/55 oz. 44/77, kajne?

šernk ::

Koliko stane HTC Touch Pro 2 z đabest paketom? Verjetno so vse podane cene za paket Povezani 33/55 oz. 44/77, kajne?


v itak paketu stane 439€
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kmetek ::

W995 149€

mi je všeč, škoda da ga SIMOBIL nima.

T-Majo ::

Pozdravljeni, gospod Tomaž,

z veseljem vam sporočam, da bo mobitel Nokia E52 kmalu del Mobitelove pestre ponudbe. Če želite, vas lahko takrat obvestim o ceni, danes podatka o ceni žal še nimamo.


Prijazen pozdrav,

Petra Žvab
Center za pomoč naročnikom
Mobitel, d. d.

kmetek ::

kaj je tako posebno pri E52?

T-Majo ::

''Normalen telefon'', ki ima kvalitetno ohišje, super software, odlično baterijo, povrhu vsega pa je še tanka in všečna. Pač ni igrača, kot kakšna 5800EM in ponuja tisto zame, kar potrebujem.

kmetek ::

no ja res je upam, da bo tudi normalno všečna cena, čeprav mobitel ne maram...so predragi :)

Steinkauz ::

U tale E52 zgleda zanimiv, sam če bo nad 150eur, naj se pa jebe tale mobitel, ker že od januarja čakam en pameten telefon do 150eur.

T-Majo ::

Nad 150€ bo 100%. Glede na druge sklepam. Beri nekaj postov višje.

Steinkauz ::

Mislm trenutno ponduba je taka, da je moj K610i, kupljen 2 leti pa pol nazaj, primerljiv z šodrom, ki ga mobitel trenutno prodaja pod 150eur.
Več pa še v lajfu nism dal za mobitel in tut ne mislm.

Hasek39 ::

Si je mogoče kdo ogledal ponudbo telefonov za Itak naročnike, oziroma bolje rečeno pomanjkanje le te?
Sramota.

Bor H ::

Ah, ponudba je ista kot za ostale uporabnike, sam cene so višje, jasno da ti ne morjo subvencionirat več kot 150 ali 200 eur ker že to nanese pol pol naročnine v dveh letih..

barakus ::

Kaj je sedaj z mobitelom pa simobilom, ne mislita nič novih modelov subvencionirat? Bo kaj z nokio e52 / e55 ?

blackbfm ::

Taki telefoni niso za ljudi, ki rabijo subvencijo hehehe.

barakus ::

Zakaj se potem celotna tema vrti okoli e52? Od kdaj pa trgovec narekuje kaj kupec rabi in kaj ne?

blackbfm ::

Če rabiš boš kupil in ne boš čakal na subvencijo. Ne bit pa zdej tečen če ti ne rabiš telefona in ga vseeno hočeš imet:P

Daren ::

T-Majo, kaj si potlej vzel in kako si zadovoljen ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482975 (40990) mailer
»

Nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
152043 (1425) pleomax
»

Najboljša baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
222504 (1878) jedateruk
»

Kateri mobitel z GPS in WLAN?

Oddelek: Kaj kupiti
103440 (2946) dmk
»

Prosta prodaja Nokij N serije!!

Oddelek: Mobilne tehnologije
255111 (4455) V-i-p

Več podobnih tem