» »

kateri mobitel?

kateri mobitel?

tx-z ::

Torej, ker mobitel bi kupu. More met barvn zaslon. -pod 100kSIT, mislm kupt kakšnga rabljenga.

Nekak najboljša mi je Nokia 7250 -a jo ma kdo?
http://www.teleray.si/telefoni/7250/teh...
A se bojo tile barvni mobiteli kej v kratkem pocenil(v enmu mescu naprimer)?
tx-z

tx-z ::

A ma kdo Nokio 7650? -a je res tok težka pa velka?
tx-z

MrGTO ::

Ma sej dobis Nokio 3510i za okoli 30-40 kSIT!!

jRk0 ::

jaz mam nokio 7650 in je sicer res mogoce malo velika pa tezka, ampak ma pa precej fukncij:D pa programov je ko smeeetja. edino prostora pol hitro zmanjka:(
You fuck up once, you loose two teeth.

Cokolesnik ::

Glede na to, da nam operaterji v bliznji prihodnosti obljubljajo UMTS, ki bo seveda zahteval drugacne mobilnike, ti nakup drazjega telefona, ce ga bos imel vec kot eno leto, odsvetujem.

Na tvojem mestu bi si kupil enega od modelov, ki ima li-onsko baterijo in vse standardne moznosti. Telefoni, ki jih sedaj ponujajo z barvnimi zasloni, mmsi, integriranimi fotoaparati pa bodo kmalu obcutno izgubili vrednost. Ne pozabi, da so to vmesne variante na poti do UMTS. Seveda bodo tudi UMTS telefone ponudili v akcijah. Saj morajo vendar povrniti ogromne investicije. Vsaj pri Mobitelu.

Do prihoda UMTSa bom vsekakor skepticen do aparatov, ki ponujajo vec kot telefoniranje, klasicne smse, gprs in so zato tudi drazji. Tudi ni nujno, da bomo kar naskocili UMTS. Kar poglejmo, kako smo sprejeli WAP. Vse nadstandardno je namrec veliko boljse resiti z uporabo osebnega racunalnika saj aparati danes skupaj s ponujenimi storitvami enostavno niso nic bistveno bolj prakticni (po mojem mnenju), kot tisti pred 2,3,4 leti, ko so podpirali le sms sporocila in udobno telefoniranje. Ko bodo cene kombinacij dlancnik+telefon se nizje, ko bodo uporabni tudi zaradi novih a uporabnih storitev operaterjev, potem se bomo morda bolj pogovarjali o upravicenem nakupu bolj modernega telefona.

Ze Nokia 5210, 6310 ali kaj podobnega npr. po mojem mnenju zadovolji vsakega povprecnega poslovneza, se prej navadnega cloveka. Sicer pa vsak odloca o svojem denarju in vsakemu tudi privoscim zanj sanjski telefon. Da bi ga le izkoristil.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

tx-z ::

jRk0: zanima me, kolk je res prevelek pa težek? a te mot, al se navadš? A pol si zadovoljen z njim?
kaj pa tipke, a so dost velke,...?
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

tx-z ::

a za nokio 7650 se da dobit kakšn bluetooth disk-spomin? al pa krkol za povečat plac
kaj je že umts?
tx-z

Matek ::

zigam, umts je 3 generacija, video pogovor, itd.

Najbolj se res splača nokio 3510i, ker je dost pocen, ma pa fajn funkcije.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

OldSkul ::

Kaj pa SE T610?
Tale telefon je res carski in ga dobim konec meseca.

blue96 ::

najprej si razjasni kaj je mobitel, potem kupuj mobilc.
.

Matek ::

Mobitel je poleg operaterja tudi kratica za MOBIlni TELefon, tako da se če na to ciljaš, MULC.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

||_^_|| ::

3510i je poceni telefon z barvnim zaslončkom. Sam je velik pa gumjast (meni zelo grdo).
7210 dobiš že za 60k
7250 je mel en par dni nazaj oglas tle za 69k(??)

Gejmer ::

Pomoje si kupi Sony Erikson T310.Ima kamero zravn use.Orginal dobis za 54k.
Nanda yo?

Gh0st ::

Žalostno je, da novi mobiteli niso prav nič privlačni ali lepi. Predvsem te nove Nokie so tko grde, da že bolj ni res. Za moje pojme so najlepši mobiteli Ericsson T-29 al T-39 al pa Motorola V-6*.

Rad bi si kupu nov mobitel pa mi razen mogoče P-800 ni noben lep.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

tx-z ::

sony-recimo,, sony ericcson sploh ne!, ericcson-še slišat nočm >:D
tx-z

DjTonic ::

a za nokio 7650 se da dobit kakšn bluetooth disk-spomin? al pa krkol za povečat plac

Nokiji 7650 se ne da razširit spomina to se da nokiji 3650 in sicer z MMC(MultiMedia Card). 16MB že dobiš zraven. Vendar jaz nisem preveč navdušen nad tako velikimi GSM-i tudi 7650 mi je prevelika ali pretežka. Najbolj ti priporočam da vzameš kakšno Nokio 7210, 7250, 6100, 6610. Zdaj pa sploh poleti ko je fino imeti čim manjši in lažji GSM.;) . Odločitev ostaja tvoja, presodi ali bi raje imel GSM z barvnim ekranom in nekaj uporabnimi funkcijami (beri: radio) ali bi raje imel smartphone (7650, 3650) z Symbian operacijskim sistemon in veliko programi.
Kar se pa tiče Bluetooth pa se da dobit USB Bluetooth, ki ga vtakneš v računalnik v USB in lahko prenašaš podatke med PC-GSM podobno kot IR.

tx-z ::

tx-z

tx-z ::

kaj pa 3650? a jo kdo ma,...?
tx-z

OldSkul ::

Pozabi na ta cegl.Res ogromen telefon, priporočam najnovejšega SE t 610, in kdor reče da je SE na splošni se moti.

DjTonic ::

zigam mislim da je tisto nekakšna kartica za povezavo GSM in Prenosnika preko vmesnika PCMCIA.

Trubadur ::

pa kaj usi rabte take mobitele k jih nč ne rabte?
Berite Thomasa!

Gh0st ::

Da s(m)o fancy...:D :\
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

koyotee ::

siemens s55!

matrix2 ::

zigam imam 3650 je nova zapakirana in jo prodajam!!

tx-z ::

v bistvu sm si premislu, bom mal pršparu pa računalnik rajš nadrgardil.. za mobitel bom pa počaku mogoče kakšn let ..
tx-z

||_^_|| ::

zigam: hehe, tko sm tut jst kupoval 6310 lansko leto:))

Boki_ ::

A ste pozabili na Sony Ericsson T68i ali pa Ericsson T68. Rabljenega bi se dalo dobiti po dobri ceni.
I'm back

@ljash ::

kva pa mislte o Siemensu M55. Pri Simobilu ga nameravam kupt za 23 000 (podaljšou bom tastar paket - Senior :D) ker ma zlo ugodne tarife pa še telefončk se mi zdi kr ql. Ga ma kdo?

fictionel ::

kdaj pride k nm UMTS??? k jz bi si kmal kupu nov telefon... zdjsnga E t65 mam ze mal mn k 2let pa je podn :)

dunker ::

Vsekakor ti močno priporočam kakršnokoli Nokio. Če mene vprašaš, so klasa zase.
Sprobal sem 2 Motoroli, 3 Ericssone in 2 Nokii... Po mojem mnenju, je Nokia en razred pred ostalimi.

Imam pa tudi jest (tko kot jrk0) Nokio 7650. Prečudovit telefon, res da je majčkeno velik in težak, ampak med čakanjem na avtobus ali zobarja ti ne bo nikoli dolgčas. Gor lahko posnameš karkoli hočeš... Superca. :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi mobitel - se kdo spomne firme in modela? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9333383 (23921) DOOM_er
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810099 (6085) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512435 (8604) Azrael
»

ker mobitel kupt!?

Oddelek: Kaj kupiti
231902 (1512) Dr_M
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612181 (10357) atubbuta

Več podobnih tem