» »

Kateri UMTS telefon

Kateri UMTS telefon

PaJo ::

Tak, predpostavimo da imamo sledece pogoje:
- majhen
- preklopen ali slide varjanta
- dokaj vzdrzljiva baterija (vsaj 3 dni)
- menuji v slovenscini
- moznost avto instalacije
- ni vazna cena

Kateri UMTS telefon v tem primeru izbrati? :D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

BladE_ ::

Kaj pa povezljivost (IR, Bluetooth)??
Akcija - Reakcija

m1h4 ::

Jest tud rabm en telefon pa me zanima neki do 30.000sit sevede z narocnino (ne UMTS narocnina). Odločam se pa med temlili:

SonyEricsson K600

Nokia 7260 pri tej nokiji me moti malo spomina smo 4mb, razn ce se da lahko notri spominske kartice.


Samsung SGHZ130

----
Popravil linke - to ni phpBB forum. //Omy

Zgodovina sprememb…

PaJo ::

Okoli povezljivosti bi bilo zelo fajn da ima vsaj IR, se boljse pa BT.
Kar ima mobitel v ponudbi mi noben glih ne ustreza;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

zee ::

N70 -> BT, IR
Nokia 6680 -> BT, IR
Nokia 6630 -> BT, kabel

zna bit sicer, da Mobitel tega nima. Splača se ti sicer pogledat, kakšne so cene v tujini. Sam sem decembra kupil Nokio 6630 in dal zanjo nekaj manj kot 200 evrov, pa še nobenega aneksa mi ni bilo treba podpisat.:D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

roli ::

m1h4: Samsung je kolikor sem bral sranje.
Za nokio ne vem samo 4mb je malo.

Vzemi k600i.Tega imam jaz in je izvrsten.30Mb spomina ( dovolj za pogledat kak celovečerni film ).Mp3 predvajalnik je zelo dober.Baterija drži okoli 3-5 dni.Je majhen pa tudi tipkovnico ima odlično ( ista ravnina kot ohišje ).Slike fotoaparata so vredu.Signal je dober ( ne vem za UMTS ker sem mobiuporabnik ).Odličen zaslon. In še bi lahko našteval.Za slabe lastnosti pa ne bi vedel.
http://www.r00li.com

Damjan Jagar ::

Tudi sam sem iskal preklopni (po možnosti UMTS, zaželjen SE) telefon. Ker ni bilo nič pametnega v ponudbi sem vzel SE K600i. Zadovoljen. Malo sem se v blogu razpisal v tem postu.
http://jagar.si

Zgodovina sprememb…

m1h4 ::

Neki me zani zakaj je SE W550i v narocniskem razmerju 60.000 sit SE K600i pa 30.000 sit, ko pa je v prosti prodaji W550i 89.880,00 SIT in pa K600i 100.900,00 SIT ?

m1h4 ::

zee ke si pa kupu ta mobitel?

PaJo ::

Folk samo bluzite, jaz sem rekel preklopni ali slide varjanta vi pa meni same klasicne telefone ponujate, zgleda da bom res moral pocakat na Nokia 6280.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

m1h4 ::

kaj je ze kdo probi ksn telefon narocit prek amazona?

jest sm gleduto dvoje: [url=http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B... 800i[/url]

[url=http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B... W550i[/url]

Switch ::

Zahtevam v Mobitelovi akciji ustreza le Samsung Z500. Ne vem, če so menije že prevedli v slovenski jezik. Ljudje se pritožujejo nad nestabilnostjo programske opreme na tem telefonu (sesuvanje, prekinjanje povezave etc.). Upam, da bo Mobitel kmalu spraznil svoje skladišče prastarih telefonov in v novi akciji ponudil kaj boljšega kot leto dni stare Motorole in Siemense (za ne-UMTS uporabnike).

Sba ::

Kaj pa kašna Nokia N80 ali pa N71 mogoče SE (sicer walkman) W900i za Motorolo pa nevem, če se jo sploh dobi pri nas RAZR V3x
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sba ()

m1h4 ::

Dobi se motorolo pri nas v mobitelovi akciji in pa pri simobilu :D

Sba ::

Dobi se "navadne", če se ne motim so 3 verzije V3, V3i (vač spomona, boljša kamera) in pa V3x (več spomina, boljša kamera, 3G)
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

ABX ::

Nokia 6630 (moja) imam popolnoma neumen vmesnik za slušalke kar naredi video telefonijo neuporabno.

Je pa najhitrejši UMTS device (kar rabim).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PaJo ::

Hm, oni dve nokiji se nista zunaj, ceprav izgledata super recimo n80 sploh, motrola ma preslabo baterijo, ovi samsung iz mobitela isto, ta sony/eric bi edini bil uporaben, treba samo se ceno izbrskat:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

m1h4 ::

PaJo ce bos dobil kasno stran ali pa kaj drugega, kjer bi bil SE ugoden, kaj mi lahko sporocis.

PaJo ::

Ni videt da bo kaj, prodajajo ga predvsem prepodajalci, pa tudi 130k mi je po malem premisleku malo prevec za SE. Torej cakam ;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Ziga Dolhar ::

PaJo: meni je SE Z1010 še vedno precej kul :).
https://dolhar.si/

XaNti ::

V3 zdrži zelo dolgo baterji kolegu že 10 dni :\
*AMD 64 3700+@2508~11x228*DFI LaN Party Ultra-D*Club3D6800GT@410/1100*
*GeilUltra-XBH-5 1GB*WD250GB SATA*Q-tec "650"*Chieftec *G15*CopperHead*

Dami ::

Z1010 je ql ja samo to je največji cigl med novejšimi mobiteli. Ne vem zakaj je lahk v3 pol tanjši pa je vse isto. Pa problem pr umts telefonih (vsaj pr mojmu z1010) je da hoče vedno bit na umts omrezju čeprav ga prestavim na gsm in pol kr je slabsi signal žre 5x več baterije. ;((
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

PaJo ::

Ta SE 1010 je prevelik cigel, pa se njegov sw je malo crappy :p
To da motorola V3 drzi 10dni ne verjamem, edino ce je prizgana max 3h na dan:D
Bo treba cakat, kaj cmo druga.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

odfukanc ::

ne kupujte motorole!!na motorolo ne boste kaj dosti nalagali programov!imel se e1000 pa sem jo takoj zamenjal za n6630!na nokio pa lohk das vse!Nokia je the best
help me!!

roli ::

Na SE lahko dam tudi java programe,ki so izključno za nokio8-O .
http://www.r00li.com

Robbie86 ::

Ali kdo pozna točni ali približni datum prihoda Motorole V3x v naše prodajalne???
Carpe diem!

igor0203 ::

PaJo, sam imam Samsunga Z500 in je res super telefon. 55mb vgrajenega pomnilnika + reža za TransFlash sp. kartice, odličen zaslon, smiselni meniji,...
Edino kar me moti, je pa to, da je baterija slaba oz. drži 2-3(max) dni... :'( Upam da bom nekje našel močnejšo baterijo. Aja, pa moj nima slovenskega jezika, samo me to ne moti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

Mirč ::

n80 nokia se splača počakat
lp

klemen22 ::

Nokia 6680 -> BT, IR

Ta telefon nima IRja. Ima pa bluetooth ofkors.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

PaJo ::

Samsung ma svoh baterijo in mislim da je brez si menijev, oboje dvoje pa je pogoj da kupim, saj pravim cakam na Teleray da prevede menije za Nokio 6280, ceprav pacajo to zadevo zdaj ze vec kakr 2 mesecea, pisuka jim;(
Nokia N80 bi bila se vecji zakon, samo na njo bomo z si meniji cakali se vsaj 6 mesecev, ker so ti nasi nesposobni;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Type-R ::

kaj pa SE Z800. ima ga moj brat in je vredu telefon pa se 3G ma.

PaJo ::

No sem opazil da je Mobitel malo dodal svojo UMTS ponudbo, tako da se da dobit SE w900i, mogoce bo to treba vzet, will see.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512435 (8604) Azrael
»

Tel. z naročnino do 120€ ponudnik mobitel ali simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
81008 (1008) dzinks63
»

Simpl gsm aparat za gsm-nepismene

Oddelek: Mobilne tehnologije
72203 (2004) shadowfax
»

java igre-from comp to mobi

Oddelek: Mobilne tehnologije
192583 (2303) BaRtMaN
»

Ker mobilni telefon?

Oddelek: Kaj kupiti
221892 (1579) roli

Več podobnih tem