» »

Obnova headset slušalk

Obnova headset slušalk

Csharp ::

Imam neke slušalke (headset neznanega modela), na katerih se je začelo trgati usnje in ven že gleda pena. Garancija je že potekla. Gre samo za "estetsko" napako, sicer pa headset dela v redu.
Ker ne bi rad samo zaradi tega kupoval novega headseta (ni poceni), bi rad nekako obnovil zadevo. Slušalka je sestavljena tako, da originalnega usnja ne morem sneti, lahko pa bi ga s čim prekril.

Zanima me, ali se da kje dobiti kakšno univerzalno prevleko, ki bi jo dal na slušalke. Ena slušalka je dimenzij cca 10x7 cm (prekrije celotno uho).

tony1 ::

Isti problem imam s slušalkami Audiotechnice, kjer pena grdo razpada kljub ohoho ceni...

Je kdo pogruntal kakšno rešitev?

DOOM_er ::

načeloma lahko kupiš naodmestne pence? Za moje Bose vem da se dajo dobit posebej
Robots will steal your job. But that's OK

Karen ::

Aliexpress ima kar nekaj kopij (v glavnem umetno usnje - PU leather), za precej modelov in proizvajalcev (vsaj tole tanajbolj znano, kot Bose, Sony...). Tudi pliš dobiš, sem menjal na Bose na dveh različnih - ni original, je pa blizu. Drugače pa pri proizvajalcu se da skoraj vedno original nadomestke dobit, samo cena je včasih zlatarska, drugič pa tudi ne. Preveri. Tiste ki so neznanega modela je pa vprašanje kje boš našel original, če ne veš kaj sploh je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30173065 (16030) Banza
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15335704 (10131) dope1337
»

Katere slušalke za "gaming"

Oddelek: Kaj kupiti
496852 (5770) Boobiz
»

Slušalke do 50 Eur

Oddelek: Kaj kupiti
71410 (1243) Hribowc
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510672 (9239) r3dkv1c4

Več podobnih tem