» »

Katere bluetooth slušalke?

Katere bluetooth slušalke?

1 2 3
4
»

dope1337 ::

Po prebiranju neštetih reviewjev sem se odločil za Jabra Evolve2 65. Če koga zanima kakšen feedback, lahko povem kako se obnesejo, ko jih dobim.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

AgiZ ::

Kar napiši, ja.

Sam uporabljam Plantronics Voyager 5200.
So mi všeč, dobro filtriranje šuma/vetra/... iz okolice. Za moj okus malo preveč izstopajo ko so v ušesu. So pa zelo prijetne tudi pri dolgotrajni uporabi.

Prej sem imel Plantronics Voyager Edge, pa so bile boljše za videti (manj slušaljke je štrlelo iz ušesa), a je bilo filtriranje šumov slabše.

hunter01 ::

dope1337 je izjavil:

Po prebiranju neštetih reviewjev sem se odločil za Jabra Evolve2 65. Če koga zanima kakšen feedback, lahko povem kako se obnesejo, ko jih dobim.


Kako si zadovoljen s slušalkami? Sicer zase iščem slušalke, ki bodo v uporabi tako za konferenčne klice kot za gledanje televizije. Nekako se še najbolj nagibam k BT450 od Sennheiserja. Oz mogoče celo PXX 550 ii, čeprav so že nekoliko preko zastavljenega budgeta.

dope1337 ::

hunter01 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Po prebiranju neštetih reviewjev sem se odločil za Jabra Evolve2 65. Če koga zanima kakšen feedback, lahko povem kako se obnesejo, ko jih dobim.


Kako si zadovoljen s slušalkami? Sicer zase iščem slušalke, ki bodo v uporabi tako za konferenčne klice kot za gledanje televizije. Nekako se še najbolj nagibam k BT450 od Sennheiserja. Oz mogoče celo PXX 550 ii, čeprav so že nekoliko preko zastavljenega budgeta.


Malo sem čakal s povratnimi informacijami, da jih preizkusim čimbolj, da bom imel sploh kaj pametnega za povedati :D

Zdej ... jz sm si primarno vzel te slušalke, ker sem želel dokaj lahke non-ANC slušalke z dobrim mikrofonom, saj moram zaradi otrok biti vseeno dokaj pozoren na svojo okolico + nisem želel plačevati za nekaj, kar ne potrebujem. Morm rečt, da je za on-the-ear (niso over-the-ear) dobro rešena izolacija zvoka iz okolice, sicer pasivno preko pene, ampak stvar deluje zelo solidno. Ker imam dosti uhanov, me je en čink skrbelo, da bom imel probleme s pritiskom slušalk na uhane in posledično neprijeten občutek - niti podrazno. Po 5 urah nonstop nošenja, je občutek zelo dober, slušalke so res lahke in se dobro usedejo na ušesa. Niso pa narejene, da bi človek bil aktiven v njih. Primer: ko pospravljam stanovanje ali opravljam kakšna opravila, kjer se moram dosti sklanjati oz. glavo obračati gor/dol, pride do izraza, da so samo on-the-ear - začnejo drseti iz optimalne pozicije, čemu lahko da pripomore tudi moja češka oblika glave, vendar z over-the-ear slušakami nimam teh problemov.

Kar se samega zvoka tiče, je meni top. Nisem pričakoval, da bodo basi tako izraziti in ostri ob enem, če sem iskren. Za primerjavo nimam veliko ostalih slušalk, vendar se lahko gladko primerjajo z mojimi Sennheiser HD598SE, ki so sicer open back. Jih nisem imel namena uporabljati za poslušanje glasbe ob računalniku, vendar se mi sedaj ne ljubi več menjavati med Jabra in Sennheiser, razen ob izrednih razmerah.

Najboljša stvar je pa seveda mikrofon, ki je res klasa. Ima 3 vgrajene mikrofone, s pomočjo katerih izničuje okoliški zvok. Zdej ... jz mam zaradi otroka res kaos po sobi včasih ko je kakšen konferenčni klic ali kaj podobnega. vendar se ama nič ne sliši na drugo stran. Poleg tega je zajem zvoka mojega glasu res na nivoju - zajame celoten spekter. En tak dober bonbonček pri mikrofonu je tudi, da se ob dvigu palice avtomatsko ugasne (mute) in se lahko s kom na hitro pogovorim, brez da bi me na drugi stranki slišali.

Dobre lastnosti so tudi baterija (35 ur - v praksi 30-35 zaenkrat) ter povezljivost z večinimi napravami na1x, bodisi preko priloženega usb dongla, ali bluetooth. Preklapljanje med napravi je zelo elegantno. Primer, če sem povezan preko dongla na računalnik in preko BT na telefon in imam klic, se ob spremeju klica avtomatsko glasba na računalniku pavzira in slušalke preklopijo na telefon. Prav tako je dobra stvarca, da kadar položiš slušalke na mizo, medtem ko se predvaja glasba, se glasba pavzira - imajo nekakšno vodno vago ali nekaj notri, da le to zazna.

Osebno sem zadovoljen z nakupom (150EUR so bile iz Amazona) in mojemu namenu služijo, kot mišljeno. Ali bi jih vzel, če ne bi bil mikrofon tako dober? Najverjetneje ne, bi iskal boljše over the ear, vendar imajo vse ANC in se mi zdi, da na račun tega ne dobiš tako dobrih zvočnikov+mikrofona.

P.S. Tale review je dokaj soliden:
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11724840 (351) 99sonne77
»

Katere in-ear slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
446785 (389) rkobarov
»

Budget brezžične slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
202656 (1843) mat11

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364793 (38719) bluefish
»

Športne slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
71825 (1555) traxxas

Več podobnih tem