» »

Kater Leatherman?

Kater Leatherman?

kuglvinkl ::

Za veliko roko, pa da ni bloated z razlicnimi nastavki? To je za obcasno uporabo na potovanju oz za v avto.

Lepa hvala.
Your focus determines your reallity

qwdl ::

Imam Leatherman Wave plus že dve leti in me je marsikdaj rešil. Ne vem kaj pomeni velika roka, ampak imam 190cm tako, da nimam prav majhne :) Priporočam.

kuglvinkl ::

150e je mau velik...
Your focus determines your reallity

Gagatronix ::

150 za Leathermana ni pretirana cena, ker so izdelani kvalitetno pa 25-letno garancijo imas. :) Si tudi sam lastim Wave.

Magic1 ::

Zanimivo, jaz imam en cenen komplet že 20let v avtih pa ga nisem uporabil enkrat.
Magic

Gagatronix ::

Ce gres od doma do avta, od avta do sihta, ter nazaj ... :) moj Leatherman je v moji torbi vsakic, ko grem ven. Skupaj s kljuci, denarnico, in telefonom. :))

Han ::

WizzardOfOZ ::

Sam preferiram gerber multitool. 600 verzija je ćisto v redu, pa malo cenejša od lethermana.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

mailer ::

Če si oreng dec si vzemi model Surge. :)
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

chort ::

Leatherman (new) Wave imam že 18 let in ga lahko samo priporočam. Mal je težek s celim bit kitom, ampak večinoma non stop z mano. Edino en res nadležen pinch point ima za dlan v načinu klešč :)

kuglvinkl ::

Lepa hvala vsem!
Your focus determines your reallity

matobeli ::

Če ne boš ravno power-uporabljal lahk pogledaš tud k kitajcu nextool so kar spodobni za denar, pri men so celo zmagal ko sem iskal enega minija za na ključe in to po funkcijah/velikosti ne sam po ceni.

kuglvinkl ::

Tnx
Your focus determines your reallity

Gagatronix ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Sam preferiram gerber multitool. 600 verzija je ćisto v redu, pa malo cenejša od lethermana.


Ja, Gerber ima nezasluzeno pri mnogih slab sloves, so cisto solidna firma in tudi njihovi nozi in multi-tooli so prav solidni. :)

dreta ::

Wave. Sluzi ze 30 let.

treker ::

Gerber suspension multi tool, samo enkrat sem rabil klešče in takrat so se zlomile :(

WizzardOfOZ ::

treker je izjavil:

Gerber suspension multi tool, samo enkrat sem rabil klešče in takrat so se zlomile :(

Ker si vzel orodje za metrote. To je najslabši izdelek od gerberja in zato tudi najcenejši.

Moj multitool je stalno v avtu. imam ga že od leta 1994. Skoraj 30 let, pa še vedbo služi. Izvijač sem nov naročil, ker sem ga zlomil po 20 letih uporabe, pa so ga poslali brez problemov.

Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj bi bilo na sebi boljše nositi Leatherman Ali victornox ?

Oddelek: Loža
172610 (1793) Vanich
»

leatherman multi tool

Oddelek: Loža
163404 (2652) noraguta

Vsakodnevno nošenje noža (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16153694 (48854) dzinks63
»

Noži Opniel

Oddelek: Loža
163416 (2654) Pametna16

Več podobnih tem