» »

heatpipe za gf ti4200

heatpipe za gf ti4200

partysound ::

Zanima me kje se da dobit HEATPIPE ali HEATSINK za grafo Gf ti4200 leadtek.... zdi se mi zelo glasen ta vent k je gor...
ta heat sink pa je brez venta ane?

kok to stane pa kje to dobit?

hvala vsem
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

kuglvinkl ::

Zlaman dela to. POglej na njihovi strani. Boš pa moral poskbeti za airflow.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

partysound ::

AHA. Imam chieftech cs 601... A pol bom mogu stranski vent žgat do konca da se bo dobr hladil. imam vgrajene štiri zalmane f1 na silnet mode za prepih.. stranskega imam pa izklopjenega...
a se sploh splača potem to delat.. ali bo isto glasno vse skupaj?

hvala
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

kuglvinkl ::

Ne ne, lahko daš vent. na njihov bracket , tko kot ga daš recimo na 6000.

Stranskega imaš? Na kakšnio višini glede na AGp slot?
Your focus determines your reallity

partysound ::

stranski piha direktno na grafično. A naj kar pustim original hlajenje? Vendar se ta mali vent najbl sliši v celi kišti. Ko ga fizično ustaviš je res blagor tišini.

stranskega moram potem zvezat na Zalman fanmate da ga mal naštelam.. a se da kje vidt temp od grafe kot za proc.. mam un USDM k ga dobiš zravn epoxa 4pea+


a se da spremenit tud vent na procu P4 2.4... baje je en hud zalman.. ampak imam okrog proca prostorsko stisko zarad kondenzatorjev...


kaj če bi si jst raje omislil vodno hlajenje... sam kerga k jih je tok... bi hladil: proc, grafo ter oba diska...
kolk pa pride od oka en tak vodn hlajenje, da imaš mašino k hladi vodo zunaj?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

kuglvinkl ::

Najprej se odloči, kaj bi sploh rad. ;)
Your focus determines your reallity

e-marko ::

Če hočeš vse skupaj zunaj ohišja boš moral poiskati npr. HydroCool200 (google...,). Lahko pa narediš tudi sam... (nekaj podobnega delam tudi jaz).

Če imaš Chiefteca, potem res ne vidim razloga za hlajenje diskov z vodnim. Saj pa je pred kletko z diski vent, ki super hladi diske (na low rpm seveda).

Aj, pa mali vent na grafični lahko še vedno odstraniš in namestiš enega 80mm, ki bo na low rpm še vedno odlično hladil.

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

partysound ::

za diske imam že spredaj v kletki zalmana f1 z adapterjem za silent mode. glasna je edino ta grafična.. a ji lahk izklopm ta vent k ga ma kje v programu?a bo pol ta vent na stranici ki je original dosti hladil? zvezal bi ga pa preko Zalman FANMATE, ker ima ta vent samo molex priključek za štrom.

a za P4 obstaja kakšen hud vent? baje je en model 7000Cu od zalmana mejbi... sam ne vem če bi šel notr k mam kondezatorje takoj zravn.. plata pa je epox 4pea+
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

e-marko ::

Hja, ne vem če bi bilo dobro čisto odstranit vent in pustit samo tega na stranici... Meni piha s stranice na kartico, pa še ta mali vent se dere in so rebra precej topla, tako da ne vem. Jaz sem mislil, da odstraniš tega na grafi in nato na grafo namestiš 80mm...

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

Jebiveter ::

danes se ugotovu eno neverjetno stvar!
Ce je ventilator na grafi MRZU potem zacne tulit in ruzit in skoraj hoce umret!

Cez dan sem namrec v sobi pustil okno odprto (tko, da se malo prezraci ene par urc). No, zunaj pac niso vec neke poletne temperature in ko sem kasneje prizgal racunalo (ki je btw 30cm od okna) je uno malo prdalo zacelo tulit in pizdit in sm mislu, da mi je spet kej cedlo! :O
No, pol ko ugotovim kaj tuli sm ga z roko ustavu in ko se je spet pognal je bil tiho. Cudno. Upam, da se to ne bo ponavljalo, ker grafa (Gainward Ti4200) je prakticno nova (cca. 2 meseca). :\
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

frenk ::

kovina se na mrazu krči, zato ti pomoje tud ne leži lepo v ležajih

...navij do daske pa ne bo ružil>:D

mloncar ::

Aj, pa mali vent na grafični lahko še vedno odstraniš in namestiš enega 80mm, ki bo na low rpm še vedno odlično hladil.


pomojem se ti splača to naredit kar ti je e-marco svetoval. jst mam geforce 3 ti500 z originalnimi hladilnimi režami in z 80mm ventilatorjem. prej sm meu originaln ventilator pa je ružu, pa glasn je biu, ta večji laufa pa na 7V (malo obratov) ampak še zmeri dost, da hladi grafično!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913904 (7883) Buldožer
»

Kateri je najtisji?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61046 (937) Pat_MaGroin
»

Utišanje napajalca!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111290 (1018) partysound
»

Hlajenje NB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211195 (1086) C_maniak
»

Kako bi vi utisali tole masino

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
82040 (1771) DSmidgy

Več podobnih tem