» »

Kateri je najtisji?

Kateri je najtisji?

Pat_MaGroin ::

80mm venti:

Zalman, Papst, YS-TECH (silent izvedba), Titan? Kupil bi pri Mlacomu. 12V in 7V glasnost me zanima. Kateri "naj bi" bil najtisji?

LP

kuglvinkl ::

Ja, ta cenik je tako strašansko specificiran, da je že na uč mogoče ugotoviti, kateri je najtišji...

Pojdi na cool-pc.org, tam imaš zbrane vse podatke o vnet., od hrupa, do CFM, RPM, pritiska...
Your focus determines your reallity

rkb2 ::

Tle mislim da so najboljši podatki:
http://www.silenthardware.de/content/vi...

boštjan ::

PIC, za kaj rabiš vent,za hlajenje ohišja ali CPU? Ker za ohišje ti bo vsak dokaj kvalitetn 80mm vent na 2000 obratih bil tih na 12V,če pa boš CPU hladil in ob tem še kaj navijal,pa rabiš malo bolj močnega,takega na 3000 obratih.

Pat_MaGroin ::

Bostjan: nucam za xbox (v eni izmed prejsnjih tem sem iskal 70x70 vent), notr bom dal 80x80, pa mal ga bo treba modificirat. Bo la laufal na 7V. Torej iscem neki, kar je tiho in se vseeno premakne neki zraka :-).

LP

Najbrz kar zalman F-1 ne?

LP

sonac ::

A mi lahko pojasniš, zakaj bi Xbox rabu dodaten ventilator?
Sounds funny to me :)

Pat_MaGroin ::

Ne dodaten. Notri je 1 70x70mm vent, ki piha topel zrak ven. Na graficni k sreci ni 40x40 venta, ki se dere kot sraka (imam najnovejso verzijo xboxa, ki ima pasivno hlajenje). Problem je, ker je 70x70 vent glasen&tecen. Laufa pa ta vent na 7v, ampak je vseeno tecen! Torej bom jaz vzel 80x80 vent, ga prikljucil (70x70 gre seveda v SMETI). Za zalmana F-1 vem, da je na 5v prakticno neslisen, torej bo na 7V znosno.

LP

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tišanje napajalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292223 (1543) WinsuckeR
»

Kaj kupiti za hlajenje "vročega" Athlona???

Oddelek: Kaj kupiti
311611 (1061) Dr_M
»

Chieftec 340W PSU glasen

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71326 (1149) Jaka83
»

kateri cooler

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221553 (1169) morphling1
»

TIH hladilnik za Athlon1200 - kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
222195 (1863) matter

Več podobnih tem