» »

Tuki mate test coolerjev tko da ne boste vec pametovali nekaj tja v tri dni

Tuki mate test coolerjev tko da ne boste vec pametovali nekaj tja v tri dni

Caligula ::

Pa razmislte kaj se splaca

Pa glejte mal pr kok obratih kej laufa-ker tko veste kaj se dere.

Pr Jaetu na zalost nimajo 2500 Pro! Je bil cca 3.500 SIT.

Pa tih je bil.
Ne pa razni bedno volcanoti, tornadi in podobno sranje.

boštjan ::

samo tukaj ni novih volcanotov 11+ in 12,ni zalmana 7000A in ni thermalright coolerov.na kratko rečeno malo star test.
sicer pa sem mel in mam v7+ in me na low obratih(3500) in zaprti kišti ni motil.

DjTonic ::

To je že ful Staro:D

Tilen ::

sj ti psie 2002/2003 zj bomo 2004 ze :))

BaRtMaN ::

Microsoft ::

Hja, Vulcano 7+ je res cool zadeva, itaq pa preglasn na max vrtlajih. Bo pač treba nrdit eno modifikacijo, da bo stvar mal bol tih delalal.

Men drgač dela vredu (Vulcano 7+), sm spim pa obol težk...;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tilen ::

a ga mors na max laufat? :)

Microsoft ::

Trenutno ga mam na 4000 obratih (mislm, da je to na 7V), pa je temperatura proca 46C. Mam pa proc AMD 1800XP+;) . Iz ohišja pa piha en ventilator, DELATA, tud na 7V, nevem kolko obratov, ker je tist neki se pokvarl za mert vrtlaje v ventilatorju. Pa vse skupi je v enem čist simpl ohišju za 10kSIT(Macase).


by Miha

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Ne napihuj se, Caligula. Forumaši z daljšim staležem verjetno vemo, kje se objavljajo relevatni HSF testi. + vsega se ne da dobiti v RS, predvsem eksotike ne, pa tudi za "razvite" trge povsem običajnega Swiftecha ne (ki me prav matra, četudi je za malenkost slabši kot recimo 947 TR).
Your focus determines your reallity

Caligula ::

Je staro, samo eni naivno imislite, koliko denarckov so vasi priljubljeni proizvajalci dali v razvoj nekih reber,.. pa i tako.
Vulcanoti hladiji samo zatom ker se vrtijo kot utrgani in so glasni. Ja, lahko znizas obrate, samo potem pa hladi velio slabse, kot kak boljsi kuler, ki je na testih dosegal bistveno boljse rezultate.

To je zelo staro ja, ker v te coolerje gre neverjetno veliko denarja za razvoj ane? Tukaj napredujejo v svetlobnih letih vsakih par mesecev pa tko, zato bos mel po novem letu z Viulcanotom 13 tempraturno navitega procesorja 5C.
;(

Caligula ::

Pa se to-ne napihujem se, pa staz ni pomemben. Jz sploh ne spostujem recimo starejsih ljudi-samo tiste, ki so z leti postajali tudi pametnejsi.
Moti me predvsem to, da folk neki na slepo firmam sledi. Ja Vulcano je pa zakon,.. medtem ko se dobi boljsi, trikrat cenejsi kuler, ki isto temperaturo dosega pri 15-30 decibelih manj. Sicer je pa fora razglabljanj na forumih, da se pride do najboljsih opcij, pri kulerjih pa so presenetljivo vsi brez argumentov. To da se zniza obrate je argument?

Tilen ::

Trenutno ga mam na 4000 obratih (mislm, da je to na 7V), pa je temperatura proca 46C. Mam pa proc AMD 1800XP+



jaz res ne vem no pa vsi pravijo kako bi naj bli tile volcanoti dobri jaz imam namrec v svoji kisti AMD XP 1600+ navit na 1900+ gor pa je cist simpl en TITAN za 2500 sit in imam temperaturo 44,5° pri 3276 RPM ce ne vrjamete se dokaz:

klik!


Komentarji ?

Tilen ::

boštjan ::

no picture,still no picture

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Tilen ::

bwa ma je sh*t s tem unlimited bandwidthom na geocities bom nekam drugam uplaodal w8 a sec :)

FINALY klik klik :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pregrevanje athlona 2400+ (2000mhz)

Oddelek: Pomoč in nasveti
8999 (880) civic_
»

Stran z veliko reviewi hladilnikov,...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61156 (950) Tac20
»

AMD 2400+, hladiti s CoolerMaster Aero 7+ ali TT Volcano 11?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91124 (1006) Gwanaroth

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373449 (2867) boštjan
»

Zmeda glede TT hladilnikov

Oddelek: Kaj kupiti
101414 (1123) ilanium

Več podobnih tem