» »

RTV SLO; barčica ali Titanic?

RTV SLO; barčica ali Titanic?

Temo vidijo: vsi
««
5 / 13
»»

Utk ::

floyd1 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne glede kaj si kdo misli o Urbaniji ali nekem novinarju, menjat zakone zarad parih posameznikov, ki so bili tam postavljeni po nekem 20 let starem zakonu, ki 20 let deluje kolk deluje, je pač narobe. To bi moral vsak normalen človek priznat. Če se spreminja zakon, bi se moral spremenit ko se jim izteče mandat.
To je pač enako narobe kot če bi to naredu Janša, pa vsi vemo kaj bi bilo, če bi on to naredu.

"Vsak normalen človek" tudi ve, da zakon ni nastal zaradi nekaj nastavljenih nesposobnežev tipa urbanija in pirkovič, in da je problem globji. Katera stranka od l. 90 do zdaj pa je na RTV ukinjala dobro gledane oddaje in s svojimi sektaši "ustvarjala" debilne nove, ki samo poveličujejo lik velikega, nezmotljivega vodje? Da o pritiskih na urednike in novinarje sploh ne bi, "norizacija" RTV je v polnem teku...
"Vsak normalen človek" naj si pogleda tudi zadnji pirkovičev zmazek in pove, če je tak otroški vrtec jokajočih užaljenih otročičkov, ki secirajo vsako besedo nasprotnega tabora, primeren za "prime time" na nacionalki. Po mojem ni.

Potem se strinjaš, da vsaka vlada, ki ji ni všeč par oddaj na rtv, spremeni zakon in zamenja vodstvo.
Sej prav, samo da se ve kdo je kdo, kdo je avtokrat, kdo demokrat, kdo fašist.

BojanOgnjeni ::

Utk je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne glede kaj si kdo misli o Urbaniji ali nekem novinarju, menjat zakone zarad parih posameznikov, ki so bili tam postavljeni po nekem 20 let starem zakonu, ki 20 let deluje kolk deluje, je pač narobe. To bi moral vsak normalen človek priznat. Če se spreminja zakon, bi se moral spremenit ko se jim izteče mandat.
To je pač enako narobe kot če bi to naredu Janša, pa vsi vemo kaj bi bilo, če bi on to naredu.

"Vsak normalen človek" tudi ve, da zakon ni nastal zaradi nekaj nastavljenih nesposobnežev tipa urbanija in pirkovič, in da je problem globji. Katera stranka od l. 90 do zdaj pa je na RTV ukinjala dobro gledane oddaje in s svojimi sektaši "ustvarjala" debilne nove, ki samo poveličujejo lik velikega, nezmotljivega vodje? Da o pritiskih na urednike in novinarje sploh ne bi, "norizacija" RTV je v polnem teku...
"Vsak normalen človek" naj si pogleda tudi zadnji pirkovičev zmazek in pove, če je tak otroški vrtec jokajočih užaljenih otročičkov, ki secirajo vsako besedo nasprotnega tabora, primeren za "prime time" na nacionalki. Po mojem ni.

Potem se strinjaš, da vsaka vlada, ki ji ni všeč par oddaj na rtv, spremeni zakon in zamenja vodstvo.
Sej prav, samo da se ve kdo je kdo, kdo je avtokrat, kdo demokrat, kdo fašist.

Ne se ne strinja. Ti se. Oz. raje, da SDS samo enkrat zmenja, potem pa ti celo življenje dvigaš desnico in tuliš "sieg heil" in "verjamite, sem demokrat, majke mi".

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

"jamaha" oziroma kerikol nick že si ta mesec: Mesečniki pa Janšisti ste isti klinac. Ker svet v svoji ideologiji vidite črno-belo vam je težko dojet, da s kritiko ene strani človek še ni pristaš druge.

Prilimaj mi en post s tega foruma v vseh letih kar sem tu, kjer izražam podporo SDS-u, al pa začepi.

BojanOgnjeni je izjavil:

Torej voli in navijaj za Levico, saj je enako mar ne? Se mi je zdelo...
Ideološke sprane ekstreme v našem političnem prostoru nikdar nisem volil ali podpiral. Si bližje SDS-u kot jaz, skratka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

čigra ::

ripmork je izjavil:

"jamaha" oziroma kerikol nick že si ta mesec: Mesečniki pa Janšisti ste isti klinac. Ker svet v svoji ideologiji vidite črno-belo vam je težko dojet, da s kritiko ene strani človek še ni pristaš druge.

Prilimaj mi en post s tega foruma v vseh letih kar sem tu, kjer izražam podporo SDS-u, al pa začepi.

BojanOgnjeni je izjavil:

Torej voli in navijaj za Levico, saj je enako mar ne? Se mi je zdelo...
Ideološke sprane ekstreme v našem političnem prostoru nikdar nisem volil ali podpiral. Si bližje SDS-u kot jaz, skratka.


In skratka zaradi dipolnega +/- momenta, je možno vzpostaviti načelo, najprej kompetentnosti?!

Utk ::

Ne se ne strinja. Ti se. Oz. raje, da SDS samo enkrat zmenja, potem pa ti celo življenje dvigaš desnico in tuliš "sieg heil" in "verjamite, sem demokrat, majke mi".

Seveda se. Dobesedno je napisal, da je morala vlada to naredit zarad Urbanije in enga novinarja. A res ne vidite kaj se greste? Če vam je všeč trenutna diktatura, še ne pomeni, da ni diktatura. Svoboda my ass.
Če bo kdaj prišel spet Janša, ali pa kdorkoli drug, ki vam ni všeč, bo lahko naredu isto. Pri narodu, ki pada na diktatorje, bi bil neumen če ne bi.

BojanOgnjeni ::

Utk je izjavil:

Ne se ne strinja. Ti se. Oz. raje, da SDS samo enkrat zmenja, potem pa ti celo življenje dvigaš desnico in tuliš "sieg heil" in "verjamite, sem demokrat, majke mi".

Seveda se. Dobesedno je napisal, da je morala vlada to naredit zarad Urbanije in enga novinarja. A res ne vidite kaj se greste? Če vam je všeč trenutna diktatura, še ne pomeni, da ni diktatura. Svoboda my ass.
Če bo kdaj prišel spet Janša, ali pa kdorkoli drug, ki vam ni všeč, bo lahko naredu isto. Pri narodu, ki pada na diktatorje, bi bil neumen če ne bi.

Tega pač ne bo razlagal nekdo, ki hodi naorkog s stegnjeno desnico. Najprej jo spusti, nehaj se dreti "sieg heil", pa te bo morda nekoč nekdo poslušal.

floyd1 ::

Utk je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne glede kaj si kdo misli o Urbaniji ali nekem novinarju, menjat zakone zarad parih posameznikov, ki so bili tam postavljeni po nekem 20 let starem zakonu, ki 20 let deluje kolk deluje, je pač narobe. To bi moral vsak normalen človek priznat. Če se spreminja zakon, bi se moral spremenit ko se jim izteče mandat.
To je pač enako narobe kot če bi to naredu Janša, pa vsi vemo kaj bi bilo, če bi on to naredu.

"Vsak normalen človek" tudi ve, da zakon ni nastal zaradi nekaj nastavljenih nesposobnežev tipa urbanija in pirkovič, in da je problem globji. Katera stranka od l. 90 do zdaj pa je na RTV ukinjala dobro gledane oddaje in s svojimi sektaši "ustvarjala" debilne nove, ki samo poveličujejo lik velikega, nezmotljivega vodje? Da o pritiskih na urednike in novinarje sploh ne bi, "norizacija" RTV je v polnem teku...
"Vsak normalen človek" naj si pogleda tudi zadnji pirkovičev zmazek in pove, če je tak otroški vrtec jokajočih užaljenih otročičkov, ki secirajo vsako besedo nasprotnega tabora, primeren za "prime time" na nacionalki. Po mojem ni.

Potem se strinjaš, da vsaka vlada, ki ji ni všeč par oddaj na rtv, spremeni zakon in zamenja vodstvo.
Sej prav, samo da se ve kdo je kdo, kdo je avtokrat, kdo demokrat, kdo fašist.

1. Ne gre samo za nekaj oddaj, to (skoraj?) vsak razume

2. Nekdo, ki strmoglavi diktatorja je torej po tvojem kaj?
- avtokrat ?
- fašist ?
- demokrat ?
- ???
Samo da se ve, kdo je kdo 😂

Nisem pa nora24, da bi nekomu tu vse razlagal na osnovnošolskem nivoju.

Utk ::

BojanOgnjeni je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne se ne strinja. Ti se. Oz. raje, da SDS samo enkrat zmenja, potem pa ti celo življenje dvigaš desnico in tuliš "sieg heil" in "verjamite, sem demokrat, majke mi".

Seveda se. Dobesedno je napisal, da je morala vlada to naredit zarad Urbanije in enga novinarja. A res ne vidite kaj se greste? Če vam je všeč trenutna diktatura, še ne pomeni, da ni diktatura. Svoboda my ass.
Če bo kdaj prišel spet Janša, ali pa kdorkoli drug, ki vam ni všeč, bo lahko naredu isto. Pri narodu, ki pada na diktatorje, bi bil neumen če ne bi.

Tega pač ne bo razlagal nekdo, ki hodi naorkog s stegnjeno desnico. Najprej jo spusti, nehaj se dreti "sieg heil", pa te bo morda nekoč nekdo poslušal.

En teden si tu pa že veš kako hodim naokoli. Novoregistriranim trolom več ne odgovarjam.

1. Ne gre samo za nekaj oddaj, to (skoraj?) vsak razume

2. Nekdo, ki strmoglavi diktatorja je torej po tvojem kaj?
- avtokrat ?
- fašist ?
- demokrat ?
- ???
Samo da se ve, kdo je kdo ?

Nisem pa nora24, da bi nekomu tu vse razlagal na osnovnošolskem nivoju.

1. Za kaj se pa gre? Za kaj konkretno?
2. Po kateri definiciji je diktator nekdo, ki je nastavil na rtv ljudi po 20 let starem zakonu, ki ga, to ne vem, najbrž ni on sprejel, definitivno je bilo pa kar nekaj nasprotnih vlad vmes, ki bi ta zakon lahko spremenile, če ni bil dober. Ampak najbrž jim je ustrezal, dokler so lahko one špilale po njem.
3. Si še ene 3 nivoje pod novo24.

Na evropskem sodišču bi znalo vodstvo rtv dobit, kaj boste pol rekli? Imeli bomo črno na belem, da se Golobova vlada vmešava v javno tv. Tega še Janši ni uspelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gruntfürmich ::

BojanOgnjeni je izjavil:

Pač počasi bo treba začeti razumeti, da je 30% slovenceljnov podrasa. Niti pod Homo Sapiens ne spada, mogoče Homo Erectus. Popolni idioti, brez sposobnosti razmišljanja, na katere se šlepajo razne stranke kot je SDS.

In jih bo treba na takšen ali drugačen način onemogočiti, da delajo škodo (s tem, da se niti ne zavedajo, da jo delajo).

Recimo preprost test pred volilno komisijo bi bil dovolj.

Če veš za kaj se zavzemaš in vržeš ven kopico floskul, parol in teorij zarote, se ti lepo zahvali, se ti da liziko in se te pošlje nazaj v sektaško Idiokracijo, brez da bi naredil škodo.

Na tak način razni resni.ca, SDS, NSi, Pirati (bi si želel, da so kaj drugega, ampak ne, v sloveniji, ni šans) in podoben pridobitniški gnoj, ki se šlepa v parlament na račun maloumnih idiotov, preprosto izpade iz volitev.

ti se verjetno nikoli ne boš zavedal, da bi ti prav tako izpadel s temi 30%.
in da zraven vseh teh naštetih strank ne daš zraven levih, je že samo po sebi vredno izgube volilne pravice :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

fur80 ::

Jaz predlagam, da če že vsi plačujemo RTV prispevek, da tudi vsi na referendomu izvolimo programski svet, program na RTV, novinarje, katere oddaje bodo, kdo bo vodil dnevnik, oddaje, šport, za 5 let, tako kot predsednika Slovenije.

D3m ::

Dokaj dober predlog.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BRBR ::

dexterboy je izjavil:

Neverjetno je, da je tako majhna populacija ljudi na tako majhnem prostoru tako zelo razdeljena med seboj... in ne samo razdeljena, tekla bi celo kri, če zakoni bi to dopuščali. Kar mi osebno NIKOLI ni bilo jasno. Vejo se naravne kapacitete Slovenije, vemo, kaj lahko vzgajamo, vemo, kakšno industrijo si lahko privoščimo, ampak ne, mi še vedno serjemo drug po drugemu... Smo RES ustvarjeni za hlapce? Tako, kot so Bošnjaki za fizikalce? Sem 110% prepričan, da če bi Prešernu, Cankarju, Ježku in ostalim govorili o kokoški leta 2023, da bi vsi obupali nad kulturnim ustvarjanjem :(


2 x majhno, 3x če malo pomisliš. Torej, gostota budalosti je velika.

primoz4p ::

fur80 je izjavil:

Jaz predlagam, da če že vsi plačujemo RTV prispevek, da tudi vsi na referendomu izvolimo programski svet, program na RTV, novinarje, katere oddaje bodo, kdo bo vodil dnevnik, oddaje, šport, za 5 let, tako kot predsednika Slovenije.

Vsi?
En (plačan) račun, en glas.
Pa javen seznam tistih ki bi plačali več kot, recimo, 10 računov; javni seznam ne zaradi kakšnega nagradnega žrebanja najbolj darežlivih. :P)

BRBR ::

BTW, a je še kdo opazil, odkar se je začela tale komedija, da je sound pred reklamami kot bi ga spustič čez pomečkan soundtrack.
Sem skor ziher, da je bil prej nekaj, zdaj pa je pomečkan krneki. Se mi je zdelo, da je to nek znak protesta, ampak danes, ko so zmagali, je še kar enak.

Zveni kot pokvarjen lajerkosten kateremu obrati zložno padajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

BojanOgnjeni ::

Utk je izjavil:

Na evropskem sodišču bi znalo vodstvo rtv dobit, kaj boste pol rekli? Imeli bomo črno na belem, da se Golobova vlada vmešava v javno tv. Tega še Janši ni uspelo.

Ja seveda. Politično nastavljen funkcionar se bo pritožil, da ga je politika odstavila. Bravo, sedi "drvo na drvo".

arnecan1 ::

floyd1 ::

1. Za kaj se pa gre? Za kaj konkretno

Od nezakonitega imenovanja direktorja, do pritiskov in odpuščanj tistih, ki niso tulili v isti rog ... Pa potem haranje urbanije, ki ga nihče tam noče. No - tega tipa verjetno nikjer več nobeden noče 8-). Zaposlovanje strankarskih Goebbelsov na javni TV je itak poden od podna. Ukinjanje oddaj z odlično gledanostjo tudi ni ravno najbolj racionalno, izgubili so precej denarja, za katerega zdaj vodstvo joka. Še veliko je tega.

3. Si še ene 3 nivoje pod novo24

Eh utk... Očitno nimaš pojma o problematiki. Pa se vseeno počutiš poklicanega pametovat. Mahnič bi te takoj zaposlil.
Za moj nivo pa nič ne skrbi, na čisto vsak debilizem tudi ne odreagiram. Tvoj... Tvoj nivo pa te lahko skrbi.

BojanOgnjeni ::

fur80 je izjavil:

Jaz predlagam, da če že vsi plačujemo RTV prispevek, da tudi vsi na referendomu izvolimo programski svet, program na RTV, novinarje, katere oddaje bodo, kdo bo vodil dnevnik, oddaje, šport, za 5 let, tako kot predsednika Slovenije.

Super predlog, boste lahko, ko pridete na oblast predlagali... zanimivo, da imate vse "dobre" predloge takrat, ko SDS ni na oblasti :)) Ko pa je, poniknejo, dokler vas ne nogiramo iz oblasti, potem ste pa spet polni "dobrih" predlogov.

Ste SDSovci morda kdaj pomislili, da bi naredili kaj dobrega se vse, za celo Slovenijo in dejansko ostali na poziciji več kot en mandat? Ker mi "levičarji" smo čudni, če nas politika goljufa nogiramo tako leve, kot desne.

Pa še predvolilne podkupnine/bombončke kar dobro detektiramo, sploh tiste, nevzdržne.

Morda je pa v tem problem, da sami volite za desne, tudi, kadar vas goljufajo. Morda česa ne razumete, vem, da ni težko razumeti koncepta, ampak vseeno ne spadate med najbolj pametne, tako, da raje preverim?

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Skoraj bi pozabil še na to:
Po kateri definiciji je diktator nekdo, ki je nastavil na rtv ljudi po 20 let starem zakonu, ki ga, to ne vem, najbrž ni on sprejel,...

Tu pa se strinjam s tabo - Ne veš. FYI - Spisala ga je SDS, konkretno njihov "TELEktualec" grims.
Bila je "afera", ko se je na dolgo in široko lagal o tem, kakšni medijski strokovnjaki so tu sodelovali, po kakem letu pa se je zagovoril, da je avtor (večine členov) kar sam. S pomočjo strankarskih sodelavcev.
Ampak to, da SDS redno laže, zavaja, lepi skupaj dokumente... ... smo že navajeni. In ja, tudi v drugih strankah niso ravno svetniki. Vseeno je to politika :|.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

BojanOgnjeni ::

floyd1 je izjavil:

Ampak to, da SDS redno laže, zavaja, lepi skupaj dokumente... ... smo že navajeni. In ja, tudi v drugih strankah niso ravno svetniki. Vseeno je to politika :|.


"to je politika"... jah zadeva je malo kot bi primerjal kis in sluzasto stvorbo na dnu. Saj vonj imata oba enak, okus verjetno tudi, ampak vseeno ima "matična goba" na dnu nekaj "kvalitet" da je ne daš v usta ali na solato.

Utk ::

floyd1 je izjavil:

Skoraj bi pozabil še na to:
Po kateri definiciji je diktator nekdo, ki je nastavil na rtv ljudi po 20 let starem zakonu, ki ga, to ne vem, najbrž ni on sprejel,...

Tu pa se strinjam s tabo - Ne veš. FYI - Spisala ga je SDS, konkretno njihov "TELEktualec" grims.
Bila je "afera", ko se je na dolgo in široko lagal o tem, kakšni medijski strokovnjaki so tu sodelovali, po kakem letu pa se je zagovoril, da je avtor (večine členov) kar sam. S pomočjo strankarskih sodelavcev.
Ampak to, da SDS redno laže, zavaja, lepi skupaj dokumente... ... smo že navajeni. In ja, tudi v drugih strankah niso ravno svetniki. Vseeno je to politika :|.

Vmesnim vladam je očitno ustrezal...

nejclp ::

ripmork je izjavil:

"jamaha" oziroma kerikol nick že si ta mesec: Mesečniki pa Janšisti ste isti klinac. Ker svet v svoji ideologiji vidite črno-belo vam je težko dojet, da s kritiko ene strani človek še ni pristaš druge.

Prilimaj mi en post s tega foruma v vseh letih kar sem tu, kjer izražam podporo SDS-u, al pa začepi.

BojanOgnjeni je izjavil:

Torej voli in navijaj za Levico, saj je enako mar ne? Se mi je zdelo...
Ideološke sprane ekstreme v našem političnem prostoru nikdar nisem volil ali podpiral. Si bližje SDS-u kot jaz, skratka.


Tale poenostavitev s podkvijo je seveda traparija, skrajna levica in skrajna desnica ideološko ne bi mogli biti bolj narazen. Bi veljala, če bi prikazovala zgolj dimenzijo "radikalnost"- edina točka, kjer obstaja podobnost je seveda radikalna težnja po spremembah, centristi, konservativci in libtardi pač hočejo status quo za vsako ceno in v tem smislu na koncu ponavadi podprejo desnico, kot se je to zgodilo v naci nemčiji, ko so centristi skupaj s konservativci podprli Hitlerja, saj je garantiral red in mir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

mzakelj ::

Zakodirat RTV pa naj ga plačuje tisti kateri gleda. Sam ne mislim plačevati za razne Marcele in podobne tiče. Sosed pa ne misli plačevati za razne Urbanije. Mislim v letu 2023 ob vseh programih na IP tv moramo plačevati še to kakanje od RTV-ja. Na prosti trg pa de vidimo kako bo.

p.s. če bi bil Marcel res tak majstr kot se kaže bi že zdavno bil vabljen na POP ali A kanal ali kam drugam. In kje je ? Vegetira v luftu in čaka da se zamenja vodstvo in da bo spet lahko bedarije kvasil po RTV-ju za naš denar.

Utk ::

kot se je to zgodilo v naci nemčiji, ko so centristi skupaj s konservativci podprli Hitlerja, saj je garantiral red in mir.

Hitler je imel v imenu stranke dobesedno "socializem", pa ga še zmeraj hočete porinit na desno. Tudi Stalin je garantiral red in mir. Reda ti ne garantirajo edino liberalci, ker pravijo, da pač, jebiga, če se demokratično odločimo da se hočemo tolčt, se bomo tolkli.

hendriks ::

mzakelj je izjavil:


p.s. če bi bil Marcel res tak majstr kot se kaže bi že zdavno bil vabljen na POP ali A kanal ali kam drugam. In kje je ? Vegetira v luftu in čaka da se zamenja vodstvo in da bo spet lahko bedarije kvasil po RTV-ju za naš denar.


Točno to! Ali pa bi imel YT kanal, ki bi bil zelo gledan (kao). Levaki se pač ne zavedajo, da lahko sedaj po tem precedensu ustavnega sodišča vsaka vlada na novo spiše zakon in nastavi ljudi po svoji volji. In potem boste imeli informativni program po meri Nova24TV. Mene ne moti, če imamo levičarske in desničarske televizije. Res me ne. Ker že vnaprej veš, kaj boš dobil. Moti pa me, da tistih 40 novinarjev in trenutna oblast brezglavo tupi kako je RTV ugrabljen. Ker je bilo v zadnjem letu malce več vsebin desničarskega značaja in ker je Urbanija zahteval malce več prisotnosti in reda na RTV. Še enkrat: če se gremo javno RTV, mora le-ta biti pluralna. Če pa ne: imejte svojo levo RTV, prispevek pa naj bo prostovoljni.

nejclp ::

mzakelj je izjavil:

Zakodirat RTV pa naj ga plačuje tisti kateri gleda. Sam ne mislim plačevati za razne Marcele in podobne tiče. Sosed pa ne misli plačevati za razne Urbanije. Mislim v letu 2023 ob vseh programih na IP tv moramo plačevati še to kakanje od RTV-ja. Na prosti trg pa de vidimo kako bo.

p.s. če bi bil Marcel res tak majstr kot se kaže bi že zdavno bil vabljen na POP ali A kanal ali kam drugam. In kje je ? Vegetira v luftu in čaka da se zamenja vodstvo in da bo spet lahko bedarije kvasil po RTV-ju za naš denar.

Marcel je redno zaposlen na Mladini in je tudi urednik Globala. In je majstr, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Utk ::

In kdo je lastnik Mladine?
To je čisto popolnoma isto kot če bi novinar zaposlen na nova24 imel na rtvju eno tedensko oddajo. Kako bi gledali na to? Spremenili bi zakon, ki bi to preprečil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nejclp ::

Utk je izjavil:

kot se je to zgodilo v naci nemčiji, ko so centristi skupaj s konservativci podprli Hitlerja, saj je garantiral red in mir.

Hitler je imel v imenu stranke dobesedno "socializem", pa ga še zmeraj hočete porinit na desno. Tudi Stalin je garantiral red in mir. Reda ti ne garantirajo edino liberalci, ker pravijo, da pač, jebiga, če se demokratično odločimo da se hočemo tolčt, se bomo tolkli.

Severna Koreja ma dobesedno v imenu "demokratična". Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija. Razumem, da ti ni všeč, da je bil Hitler desničar, kot tudi meni ni všeč, kar je počel Stalin v imenu komunistične ideologije, ampak vseeno se ti ni treba delati butastega.

Wrop ::

hendriks je izjavil:


Točno to! Ali pa bi imel YT kanal, ki bi bil zelo gledan (kao). Levaki se pač ne zavedajo, da lahko sedaj po tem precedensu ustavnega sodišča vsaka vlada na novo spiše zakon in nastavi ljudi po svoji volji. In potem boste imeli informativni program po meri Nova24TV. Mene ne moti, če imamo levičarske in desničarske televizije. Res me ne. Ker že vnaprej veš, kaj boš dobil. Moti pa me, da tistih 40 novinarjev in trenutna oblast brezglavo tupi kako je RTV ugrabljen. Ker je bilo v zadnjem letu malce več vsebin desničarskega značaja in ker je Urbanija zahteval malce več prisotnosti in reda na RTV. Še enkrat: če se gremo javno RTV, mora le-ta biti pluralna. Če pa ne: imejte svojo levo RTV, prispevek pa naj bo prostovoljni.


Na levi jih boli za ta precedens, važno da se lahko trenutno depolitizira. Tudi prejšnji zakon so kritizirali, nato pa lepo uporabljali naprej. Naslednji lahko naredi isto in obglavi svet na isti način. Dobro, eni zelo kritično mislijo in mislijo, da bo vedno ista opcija na oblasti.
RTV lahko pluralizira samo naročniški model. Če tam za posameznika ni ničesar, se lahko odjavi. Je pa res, da totalitarcem to ni po godu. Njih zanima samo 100 % kotrola in obvezno plačevanje.

nejclp ::

Utk je izjavil:

In kdo je lastnik Mladine?
To je čisto popolnoma isto kot če bi novinar zaposlen na nova24 imel na rtvju eno tedensko oddajo. Kako bi gledali na to? Spremenili bi zakon, ki bi to preprečil.

Med drugim tudi Marcel, ma delež. Zakaj pa? Komot ma oddajo, je pa razlika, če ga na RTV redno zaposlijo. Novinarji Nova 24 niti niso novinarji ampak PRovce stranke SDS

Utk ::

Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija.

Seveda je. V nacional socializmu, kot v vsakem drugem socializmu, komunizmu, fašizmu, bi država urejala družbo.

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

In kdo je lastnik Mladine?
To je čisto popolnoma isto kot če bi novinar zaposlen na nova24 imel na rtvju eno tedensko oddajo. Kako bi gledali na to? Spremenili bi zakon, ki bi to preprečil.

Med drugim tudi Marcel, ma delež. Zakaj pa? Komot ma oddajo, je pa razlika, če ga na RTV redno zaposlijo. Novinarji Nova 24 niti niso novinarji ampak PRovce stranke SDS

Long story short, lastniki Mladine so ostanki udbomafije. To ni reku Janša, ampak Pezdir. Večinski lastnik je neka firma iz Trsta brez jasnih lastnikov, je pa Pezdir to izsledil do jugoslovanskih udbašev, ki so švercali cigarete v Italijo, itd., in s tem denarjem po osamosvojitvi pomagali določenim politikom. Mladina je (še zmeraj) ostanek tega.

Še en mali link, imaš pa celo knjigo o tem: https://www.portalplus.si/4369/skrito-l...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

hendriks ::

nejclp je izjavil:

Novinarji RTV niti niso novinarji ampak PRovci strank SD, Levica in Svoboda


There, fix it for ya..

nejclp ::

Utk je izjavil:

Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija.

Seveda je. V nacional socializmu, kot v vsakem drugem socializmu, komunizmu, fašizmu, bi država urejala družbo.

Kaj pa država sicer počne, genijalc? Asistira kapitalistom. To je propagiral tudi nacionalsocializem, saj so naciji orivatizirali vse javne servise in jih dali v roke lojalnežem stranke. Enako je naredil Orban.

hendriks ::

nejclp je izjavil:

To je propagiral tudi nacionalsocializem, saj so naciji orivatizirali vse javne servise in jih dali v roke lojalnežem stranke. Enako je naredil Orban.


In na pol poti je Golob. What now?

Utk ::

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija.

Seveda je. V nacional socializmu, kot v vsakem drugem socializmu, komunizmu, fašizmu, bi država urejala družbo.

Kaj pa država sicer počne, genijalc? Asistira kapitalistom. To je propagiral tudi nacionalsocializem, saj so naciji orivatizirali vse javne servise in jih dali v roke lojalnežem stranke. Enako je naredil Orban.

Deprivatizacija je stvar komunistov, se pravi levičarjev. To kar je naredu Hitler, je fašizem, kao privat firme, ki služijo oblasti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nejclp ::

Utk je izjavil:


Long story short, lastniki Mladine so ostanki udbomafije. To ni reku Janša, ampak Pezdir. Večinski lastnik je neka firma iz Trsta brez jasnih lastnikov, je pa Pezdir to izsledil do jugoslovanskih udbašev, ki so švercali cigarete v Italijo, itd., in s tem denarjem po osamosvojitvi pomagali določenim politikom. Mladina je (še zmeraj) ostanek tega.

A Pezdirc je tudi že povedal, kdo mu je v kovčkih denar nosil?
Popolnoma vseeno je, kdo je lastnik, med drugim ima delež tudi njihov hišni desnjakar, Nežmah, tekmujejo na trgu, imajo kvalitetne vsebine, preverjajo dejstva in uživajo dovolj visoko mero kredibilnosti, skratka, grejo se resno novinarstvo.

Utk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija.

Seveda je. V nacional socializmu, kot v vsakem drugem socializmu, komunizmu, fašizmu, bi država urejala družbo.

Kaj pa država sicer počne, genijalc? Asistira kapitalistom. To je propagiral tudi nacionalsocializem, saj so naciji orivatizirali vse javne servise in jih dali v roke lojalnežem stranke. Enako je naredil Orban.

Deprivatizacija je stvar komunistov, se pravi levičarjev. To kar je naredu Hitler, je fašizem, kao privat firme, ki služijo oblasti.

Ni hudič, česa si me naučil, ko si ponovil tisto, kar sem sam rekel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

fur80 ::

primoz4p je izjavil:

fur80 je izjavil:

Jaz predlagam, da če že vsi plačujemo RTV prispevek, da tudi vsi na referendomu izvolimo programski svet, program na RTV, novinarje, katere oddaje bodo, kdo bo vodil dnevnik, oddaje, šport, za 5 let, tako kot predsednika Slovenije.

Vsi?
En (plačan) račun, en glas.
Pa javen seznam tistih ki bi plačali več kot, recimo, 10 računov; javni seznam ne zaradi kakšnega nagradnega žrebanja najbolj darežlivih. :P)


Lahko bi naredili kar tam ko so E-davki, bi imel še eno okence, pa bi kliknil direktorja, pa nekaj novinarjev. Seveda samo plačniki položnic. Za Živ Žav v nedeljo bi bilo verjetno vsi, le o osrednji risanki bi se morali malo pogovoriti. To bi lahko tudi bil test za E-volitve v prihodnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

gruntfürmich ::

nejclp je izjavil:

Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija.

po toliko prelitih bajtov na tem forumu imate eni še vedno težave z razumevanjem levo-desno. ker ne zmorete dojeti, da so lahko tudi do 90% stvari ENAKE za levo in desno stran, razlikujejo pa se samo v ostalih 10% programa.

zato izjave kot so 'v ničemer' so edino plod popolnega neznanja in ignorance. verjetno levičarjev?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

BojanOgnjeni ::

mzakelj je izjavil:

Zakodirat RTV pa naj ga plačuje tisti kateri gleda. Sam ne mislim plačevati za razne Marcele in podobne tiče. Sosed pa ne misli plačevati za razne Urbanije. Mislim v letu 2023 ob vseh programih na IP tv moramo plačevati še to kakanje od RTV-ja. Na prosti trg pa de vidimo kako bo.

p.s. če bi bil Marcel res tak majstr kot se kaže bi že zdavno bil vabljen na POP ali A kanal ali kam drugam. In kje je ? Vegetira v luftu in čaka da se zamenja vodstvo in da bo spet lahko bedarije kvasil po RTV-ju za naš denar.


A boste spet hinavščino stresal? :)) Saj ste bili na poziciji, pa bil lahko "zakodirali" RTV. Pa ga niste, zdaj pa bi ga hinavci? Plačeval boš RTVSLO še naprej, tako kot sem moral jaz vaše neprebavljivo ansambelsko sranje plačevati zadnja 3 leta.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Utk je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Skoraj bi pozabil še na to:
Po kateri definiciji je diktator nekdo, ki je nastavil na rtv ljudi po 20 let starem zakonu, ki ga, to ne vem, najbrž ni on sprejel,...

Tu pa se strinjam s tabo - Ne veš. FYI - Spisala ga je SDS, konkretno njihov "TELEktualec" grims.
Bila je "afera", ko se je na dolgo in široko lagal o tem, kakšni medijski strokovnjaki so tu sodelovali, po kakem letu pa se je zagovoril, da je avtor (večine členov) kar sam. S pomočjo strankarskih sodelavcev.
Ampak to, da SDS redno laže, zavaja, lepi skupaj dokumente... ... smo že navajeni. In ja, tudi v drugih strankah niso ravno svetniki. Vseeno je to politika :|.

Vmesnim vladam je očitno ustrezal...

Čisto možno. Vsi so krvavi pod kožo.

mtosev ::

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

In kdo je lastnik Mladine?
To je čisto popolnoma isto kot če bi novinar zaposlen na nova24 imel na rtvju eno tedensko oddajo. Kako bi gledali na to? Spremenili bi zakon, ki bi to preprečil.

Med drugim tudi Marcel, ma delež. Zakaj pa? Komot ma oddajo, je pa razlika, če ga na RTV redno zaposlijo. Novinarji Nova 24 niti niso novinarji ampak PRovce stranke SDS

+1
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

BojanOgnjeni ::

BojanOgnjeni je izjavil:

Zakodirat RTV pa naj ga plačuje tisti kateri gleda. Sam ne mislim plačevati za razne Marcele in podobne tiče. Sosed pa ne misli plačevati za razne Urbanije. Mislim v letu 2023 ob vseh programih na IP tv moramo plačevati še to kakanje od RTV-ja. Na prosti trg pa de vidimo kako bo.


A boste spet hinavščino stresal? :)) Saj ste bili na poziciji, pa bil lahko "zakodirali" RTV. Pa ga niste, zdaj pa bi ga, veliki hinavci prostega trga?

Plačeval boš RTVSLO še naprej, tako kot sem moral jaz vaše neprebavljivo ansambelsko sranje plačevati zadnja 3 leta.

BojanOgnjeni je izjavil:

In kje je ? Vegetira v luftu in čaka da se zamenja vodstvo in da bo spet lahko bedarije kvasil po RTV-ju za naš denar.


Res? Vir prosim. Saj boš dojel, kakšne neumnosti kvasiš, ko ga boš iskal.:))

Zgodovina sprememb…

Cveto ::

Naša je RTV je že dolgo preveč politična. Zalo bom vesel, če se bo spremenilo, a nisem preveč optimističen.

Kaj mislim s tem "preveč politična"?

Poglejmo oddaje, kot so bile prej, v "svobodnih" časih:

Studio City: izrazito levičarska propaganda, na nivoju PR stranke Levica. Gosti praviloma iz leve strani, razen morda kakega Tonina, komentatorji samo levi.
Centrifuga: vsakotedensko posmehovanje določeni politični opciji in relativiziranje napak "naših"
Zapisi iz močvirja: enako, kot centrifuga, samo drug avtor
Politčno s Tanjo Gobec: če je Studio City PR Levice, je bilo Politično PR raznih surogatov LDS (SMC, GS, LMŠ)
Razni Podcasti so sicer še kar poslušljivi, a nedvomno zasukani v eno smer
itd itd... (Tednik z "lačnimi otroci" in podobno)

Ok, razumem, vsak ima neko usmeritev in mnenje, a na javni TV ne bi smelo biti takega navijaštva, kot se je dogajalo.

Tole pod Janšo pa tudi ni bilo podobno ničemer. Ok, določene popestritve so bile ok, generalno je bilo pa spet veliko navijaštva.

BojanOgnjeni ::

Cveto je izjavil:

Naša je RTV je že dolgo preveč politična. Zalo bom vesel, če se bo spremenilo, a nisem preveč optimističen.

Kaj mislim s tem "preveč politična"?

Poglejmo oddaje, kot so bile prej, v "svobodnih" časih:

Studio City: izrazito levičarska propaganda, na nivoju PR stranke Levica. Gosti praviloma iz leve strani, razen morda kakega Tonina, komentatorji samo levi.
Centrifuga: vsakotedensko posmehovanje določeni politični opciji in relativiziranje napak "naših"
Zapisi iz močvirja: enako, kot centrifuga, samo drug avtor
Politčno s Tanjo Gobec: če je Studio City PR Levice, je bilo Politično PR raznih surogatov LDS (SMC, GS, LMŠ)
Razni Podcasti so sicer še kar poslušljivi, a nedvomno zasukani v eno smer
itd itd... (Tednik z "lačnimi otroci" in podobno)


S tem je pribljižno tako kot, ko Trumpovci obtožujejo univerze, da so preveč leve. Tule stric lepo razloži, boš videl, da to ni nič čudnega in tudi jasno ti bo zakaj vse moderne teme obdeluje levi pol, ne desni - ki potem izvisi v modernih oddajah, ker razen neumnosti, nima kaj za povedat (tudi na Studiju City so pogosto gostovali desničarji - tisti, ki so v glavo normalni - zdaj si pa predstavljaj, da bi tja povabil kakšenga Hojsa/Grimsa/...):

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

gruntfürmich je izjavil:

nejclp je izjavil:

Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija.

po toliko prelitih bajtov na tem forumu imate eni še vedno težave z razumevanjem levo-desno. ker ne zmorete dojeti, da so lahko tudi do 90% stvari ENAKE za levo in desno stran, razlikujejo pa se samo v ostalih 10% programa.

zato izjave kot so 'v ničemer' so edino plod popolnega neznanja in ignorance. verjetno levičarjev?

Po toliko prelitih bajtih ne tem forumu, imate eni še vedno željo, da bi bil Hitler levičar in menite, da ni razlik med fašizmom in komunizmom. Kar se ideologije tiče, je nacional socializem bolj različen komunizmu, kot pa kateri koli drugi ideologiji. Kar se tiče realizacije, pa sta si podobna kolikor so si podobni totalitarni režimi. Če skušaš katero koli ideologijo na silo aplicirati na celotno populacijo, ne glede na to, kakšna ta ideologija je, boš končal v totalitarizmu.

BojanOgnjeni ::

nejclp je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nejclp je izjavil:

Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija.

po toliko prelitih bajtov na tem forumu imate eni še vedno težave z razumevanjem levo-desno. ker ne zmorete dojeti, da so lahko tudi do 90% stvari ENAKE za levo in desno stran, razlikujejo pa se samo v ostalih 10% programa.

zato izjave kot so 'v ničemer' so edino plod popolnega neznanja in ignorance. verjetno levičarjev?

Po toliko prelitih bajtih ne tem forumu, imate eni še vedno željo, da bi bil Hitler levičar in menite, da ni razlik med fašizmom in komunizmom. Kar se ideologije tiče, je nacional socializem bolj različen komunizmu, kot pa kateri koli drugi ideologiji. Kar se tiče realizacije, pa sta si podobna kolikor so si podobni totalitarni režimi. Če skušaš katero koli ideologijo na silo aplicirati na celotno populacijo, ne glede na to, kakšna ta ideologija je, boš končal v totalitarizmu.


nejclp, ne no. Moraš razumeti, da gre za neizobražene navijače, ki so popolnoma nerazgledani in potem streljajo kozle.

Nima jim smisla razlagat, tako ali tako ne bojo razumeli, pač nekateri ljudje so preneumni, da bi se podučili ali poslušali tiste, ki so se.

Naj tulijo o levičarskem Hitlerju in da sta fašizem in komunizem enaka... saj sebi sramoto delajo oz. kažejo lastno neumnost. Pa naj jo.

nejclp ::

hendriks je izjavil:

nejclp je izjavil:

To je propagiral tudi nacionalsocializem, saj so naciji orivatizirali vse javne servise in jih dali v roke lojalnežem stranke. Enako je naredil Orban.


In na pol poti je Golob. What now?

Kaj je pa Golob privatiziral?

BojanOgnjeni ::

ripmork je izjavil:

Prilimaj mi en post s tega foruma v vseh letih kar sem tu, kjer izražam podporo SDS-u, al pa začepi.


If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Popolnoma vseeno je, kdo je lastnik, med drugim ima delež tudi njihov hišni desnjakar, Nežmah, tekmujejo na trgu, imajo kvalitetne vsebine, preverjajo dejstva in uživajo dovolj visoko mero kredibilnosti, skratka, grejo se resno novinarstvo.

Pa si prepričan, da ne obstaja sdsovec, ki ne bi isto trdil za novo24? Kako naj jaz, kot objektiven in normalen, ločim med njim in tabo? Zame sta oba verska blazneža.

BojanOgnjeni ::

Utk je izjavil:

Hitler je imel v imenu stranke dobesedno "socializem"

Seveda, saj SDS je imela tudi Social in ima še vedno Demokratična v imenu, pa ne bi mogla biti dlje od obojega.
««
5 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40244060 (30304) Nesta
»

RTV novinarji in njihovi direktorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11015087 (10657) mtosev
»

Vasev&co na Rtvslo štrajka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
697400 (5383) Glugy
»

Kako naredit medije neodvisne od politike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
869057 (7083) solatko

Več podobnih tem