» »

RTV SLO; barčica ali Titanic?

RTV SLO; barčica ali Titanic?

Temo vidijo: vsi
««
3 / 13
»»

Wrop ::

Sedaj, ko je RTV osvobojena, bo lahko, po koncu mandata, končno nazaj prišla tudi nepolitična poslanka Mojca Pašek, najbolje kar na informativni program. Vsi že poglešamo njene nepristranske prispevke in kritične misli. Lahko bi na RTV tudi ustanovili posebno skupino rotirajočih kritičnih novinark in novinarjev, ki bi posojali svoje kadre v politične stranke in državne institucije.

BojanOgnjeni ::

Ripnil sem včerajšnjo oddajo Arena, jo bomo pokazali, ko začne desnica čez kakšen mesec nakladati o neuravnoteženosti in podobno. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

PovemVfaco je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:


Peter Gregorčič pometel z Mojco Šetinc Pašek. Tukaj se vidi razliko v IQ-ju enega doktorja tehniških znanosti in pa ene FDV novinarke.


Ta naviti štreber res misli, da mu bodo kršene človekove pravice, če ga odžagajo od pozicije, ki si jo je "prislužil" z lezenjem v rit politikom, in nastavijo druge rjave noske? Al je samo do konca obupan?


Kako so si jo pa "prislužili" njegovi predhodniki?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Wrop ::

To pa je osvoboditev. Še levičarji piratizirajo nezaželene oddaje. Očitno še sami ne verjamejo, da bo po osvoboditvi arhiv ostal nedotakljiv in varen.

floyd1 ::

kuglvinkl je izjavil:

sem se tudi sam danes ustavil v tej Areni, da bom kočno videl, kaj bom pogrešal, ko jo bodo defenesterital in vrnili Marcela.

Mislm, ne vem, kolk morš bit prtegnjen, da takšno oddajo resno spremljaš. Komu je to namenjeno? "Vernikom"? Da se jim ne utrga, kolk so ostali še bolj bedni kot oni sami (v resnic niso)?

Res je. "Pogrešal" boš le to, da leta gospodovega 2023 nek strankarski vernik vabi svoje somišljenike v "oddaje" in potem ta dva nesposobneža skupaj kritizirata vse izven sekte. Jaz sem živel tudi v Titovih časih in to sedaj zgleda precej podobno enoumje kot tisto takrat, samo da je janezek zdaj tisti njihov bog. Pa zaradi teh mojih zapisov me (upam) ne bo nihče poslal na "brezplačen dopust" na nek otok. Drugače pa isto vse.

Jp, butaste oddaje za očitno butast folk. Jasno, da takim gledalcem Marcel ni bil OK, ko pa niso nič razumeli... Npr. na Nori24 vse še vsaj 2x lepo razložijo za tiste počasne (tomasicPRESS).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

BojanOgnjeni ::

Wrop je izjavil:

To pa je osvoboditev. Še levičarji piratizirajo nezaželene oddaje. Očitno še sami ne verjamejo, da bo po osvoboditvi arhiv ostal nedotakljiv in varen.


Narobe si razumel (seveda si, pričakovano). Desni tule zelo radi povedo, kaj od tega, kar sami počnejo jim ni všeč, če počne kdo drug. Seveda sami lahko počnejo vse.

Ta video jim bo elegantno pokazal srednji prst, dokler nova zasedba RTVSLO ne postane hujša od svinjarij, ki ste jih počeli na RTVSLO sami.

In lahko si mislite, da pri vaši pokvarjenosti ostane zelo veliko prostora, kaj si lahko nova zasedba privošči. ;)

Ste se spet na debelo posrali samemu sebi na glavo, a? :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

AtaŠtumf ::

Same odločbe US ne mislim komentirati.

Se mi zdi pa čisto normalno, da ima trenutna vlada pravico menjati ljudi v RTV Slo, kakor ima tudi pravico menjati ljudi v vseh podjetjih oz. organizacijah, kjer so le-te organizacije v večinski lasti države ali večinsko financirane iz proračuna, razen tistih seveda, ki so voljeni na volitvah, da se ne bo kdo obregnil v to.

In enako pravico ima IMHO tudi naslednja vlada in naslednje po njej.

Civilna družba, če ima vpliv na te odločitve, naj jih ima le toliko, koliko si vlade te odločitve pusti diktirati, da bo pa neka civilna družba diktirala direktno nek program določene organizacije se mi zdi pa popolna bedarija!

Lahko se oglasijo, lahko jih vlada upošteva, samo nič ni narobe niti s tem, da se jih stera v k**** in se vlada sama odloči po svoji želji, pa čeprav je čisto kontra z idejami neke civilne družbe.

Zaposleni v takih organizacijah, pa tudi naj nimajo kake veliko besede v usmeritvi organizacije, tudi ti v podjetju katerm delaš (če nisi lastnik, vodstveni delavec ali delničar), večinoma ne daješ strateških usmeritev, spet lahko omenijo, samo kar se vodstvo odloči (ki ga nastavi vlada), tako naj potem bo, ne pa de štrajkajo, ker jim ideološko nekaj ni všeč, če jim ni všeč, lahko vedno dajo odpoved in gredo drugam ali na svoje, enako kakor vsak navadni džravljan!

Parlamentarce lahko volimo (če gremo na volitve ali ne, je čisto naša odločitev) in s tem posledično vlado, na civilne družbe pa večina Slovencev nima možnosti vplivati, niti glasovati njihove člane ali njihove usmeritve (da, teoretično se lahko pridružiš določenim iniciativam, samo v večini primerov ne boš kaj veliko mogel niti usmerjati, niti dodati svojega mnenja).
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

AtaŠtumf ::

BojanOgnjeni je izjavil:

Wrop je izjavil:

To pa je osvoboditev. Še levičarji piratizirajo nezaželene oddaje. Očitno še sami ne verjamejo, da bo po osvoboditvi arhiv ostal nedotakljiv in varen.


Narobe si razumel (seveda si, pričakovano). Desni tule zelo radi povedo, kaj od tega, kar sami počnejo jim ni všeč, če počne kdo drug. Seveda sami lahko počnejo vse.


Desni in levi so čisto isti pri vseh teh zadevah, in eni in drugi v luft skačejo, ko se njihove ljudi menja, ko pa pridejo na oblast, pa hitro zamenjajo drugače misleče!


Pa naj še enkrat poudarim, da meni osebno se zdi popolnoma prav, da se zamenja vse s katerimi se ne strinjaš, je to tvoja čisto osebna odločitev, če zmagaš na volitvah.

Še več, sam bi celo vsem tem, dal mandat samo za čas trajanja vlade, vsaj za večino višje postavljenih, pa da ima naslednja vlada možnost obdržati ali zamenjati ljudi, s katerimi želi oz. ne želi delati.


Ne pa, da praktično vsak, ko vidi, da bo izgubil volitve, da svojim kadrom sedežke za nedoločen čas, kjer lahko naslednja leta vlečejo proračunske dinarčke!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

FireSnake ::

Jaz se pa NE strinjam, da politika posega v gospodarstvo, kamolišele v medije.
Jaz bi jim pri ramah roke stran sekal, ko samo pomislijo na to, da bi prste v to vtikali.
Gospodarstvo ne more in ne sme biti peskovnik politikov. Zadeva mora biti stabilna. Razlog za delo izključno strokovnost. Politika tega nima in niti ne zna.

Vidimo kako delajo državne firme: vsi vidimo, da slabo. Torej ti pajaci ne znajo gospodariti.
In zategadelj ne bi smeli!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

AtaŠtumf ::

FireSnake je izjavil:

Jaz se pa NE strinjam, da politika posega v gospodarstvo, kamolišele v medije.
Jaz bi jim pri ramah roke stran sekal, ko samo pomislijo na to, da bi prste v to vtikali.
Gospodarstvo ne more in ne sme biti peskovnik politikov. Zadeva mora biti stabilna. Razlog za delo izključno strokovnost. Politika tega nima in niti ne zna.

Vidimo kako delajo državne firme: vsi vidimo, da slabo. Torej ti pajaci ne znajo gospodariti.
In zategadelj ne bi smeli!


Da in rešitev za to je, da se vse proda in oblast edino kar dela je, da piše take in drugačne zakone, ter jih uveljavlja.

A dokler imamo sistem, kakršenga imamo, naj imajo vpliv na organizacije, kjer ima država večinski delež!

To je njihova dolžnost in pravica.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

BojanOgnjeni ::

AtaŠtumf je izjavil:

Desni in levi so čisto isti pri vseh teh zadevah, in eni in drugi v luft skačejo, ko se njihove ljudi menja, ko pa pridejo na oblast, pa hitro zamenjajo drugače misleče!

Ampak tule je nekaj drugega v igri. Da ne bojo ne levi, ne desni mogli srati po RTVSLO. Kar je velik bonus.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Wrop ::

floyd1 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

sem se tudi sam danes ustavil v tej Areni, da bom kočno videl, kaj bom pogrešal, ko jo bodo defenesterital in vrnili Marcela.

Mislm, ne vem, kolk morš bit prtegnjen, da takšno oddajo resno spremljaš. Komu je to namenjeno? "Vernikom"? Da se jim ne utrga, kolk so ostali še bolj bedni kot oni sami (v resnic niso)?

Res je. "Pogrešal" boš le to, da leta gospodovega 2023 nek strankarski vernik vabi svoje somišljenike v "oddaje" in potem ta dva nesposobneža skupaj kritizirata vse izven sekte. Jaz sem živel tudi v Titovih časih in to sedaj zgleda precej podobno enoumje kot tisto takrat, samo da je janezek zdaj tisti njihov bog. Pa zaradi teh mojih zapisov me (upam) ne bo nihče poslal na "brezplačen dopust" na nek otok. Drugače pa isto vse.

Jp, butaste oddaje za očitno butast folk. Jasno, da takim gledalcem Marcel ni bil OK, ko pa niso nič razumeli... Npr. na Nori24 vse še vsaj 2x lepo razložijo za tiste počasne (tomasicPRESS).


Šel v 30s čez video, sem mislil, da bom videl Grimsa, JJ in Mahniča, kako bodo razpredali o vladi. Na koncu pa samo eden iz NSi, Krek in nekdo iz društva za redke bolezni otrok. Pirko je razočaral še bolj leve kot desne.

Škoda, da se prekarc Marcel ne bo mogel vrniti na RTV, ponudbe mu neprestano dežujejo od vseh medijskih hiš in ima dela, da se ven ne vidi.

BojanOgnjeni ::

Wrop je izjavil:

floyd1 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

sem se tudi sam danes ustavil v tej Areni, da bom kočno videl, kaj bom pogrešal, ko jo bodo defenesterital in vrnili Marcela.

Mislm, ne vem, kolk morš bit prtegnjen, da takšno oddajo resno spremljaš. Komu je to namenjeno? "Vernikom"? Da se jim ne utrga, kolk so ostali še bolj bedni kot oni sami (v resnic niso)?

Res je. "Pogrešal" boš le to, da leta gospodovega 2023 nek strankarski vernik vabi svoje somišljenike v "oddaje" in potem ta dva nesposobneža skupaj kritizirata vse izven sekte. Jaz sem živel tudi v Titovih časih in to sedaj zgleda precej podobno enoumje kot tisto takrat, samo da je janezek zdaj tisti njihov bog. Pa zaradi teh mojih zapisov me (upam) ne bo nihče poslal na "brezplačen dopust" na nek otok. Drugače pa isto vse.

Jp, butaste oddaje za očitno butast folk. Jasno, da takim gledalcem Marcel ni bil OK, ko pa niso nič razumeli... Npr. na Nori24 vse še vsaj 2x lepo razložijo za tiste počasne (tomasicPRESS).


Šel v 30s čez video, sem mislil, da bom videl Grimsa, JJ in Mahniča, kako bodo razpredali o vladi. Na koncu pa samo eden iz NSi, Krek in nekdo iz društva za redke bolezni otrok. Pirko je razočaral še bolj leve kot desne.

Škoda, da se prekarc Marcel ne bo mogel vrniti na RTV, ponudbe mu neprestano dežujejo od vseh medijskih hiš in ima dela, da se ven ne vidi.


Nič ne skrbi za Marcela, pametne ljudi imajo vsi, razen zarukani kmetje (ki radi pizdijo čez njih, ker jim vzbujajo slabo vest, se počutijo še bolj zabite), zelo radi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Wrop ::

BojanOgnjeni je izjavil:

Wrop je izjavil:

To pa je osvoboditev. Še levičarji piratizirajo nezaželene oddaje. Očitno še sami ne verjamejo, da bo po osvoboditvi arhiv ostal nedotakljiv in varen.


Narobe si razumel (seveda si, pričakovano). Desni tule zelo radi povedo, kaj od tega, kar sami počnejo jim ni všeč, če počne kdo drug. Seveda sami lahko počnejo vse.

Ta video jim bo elegantno pokazal srednji prst, dokler nova zasedba RTVSLO ne postane hujša od svinjarij, ki ste jih počeli na RTVSLO sami.

In lahko si mislite, da pri vaši pokvarjenosti ostane zelo veliko prostora, kaj si lahko nova zasedba privošči. ;)

Ste se spet na debelo posrali samemu sebi na glavo, a? :))


Od kar je svoboda vsi narobe razumemo. Ne razumemo predsednice države, parlamenta in predsednika vlade. Ne razumemo tudi enodnevnih muhic, ki jim ne zmanjka idej pri kreiranju novih računov.
Jaz nisem nič počel na RTV. Sem že večkrat napisal, da bi RTV moral iti na naročniški model. Plača naj tisti, ki ga gleda. Res pa je, da levim to ni niti najmanj všeč. Totalitaristi hočejo 100 % pokrito medijsko kontrolo.

BojanOgnjeni ::

Wrop je izjavil:

BojanOgnjeni je izjavil:

Wrop je izjavil:

To pa je osvoboditev. Še levičarji piratizirajo nezaželene oddaje. Očitno še sami ne verjamejo, da bo po osvoboditvi arhiv ostal nedotakljiv in varen.


Narobe si razumel (seveda si, pričakovano). Desni tule zelo radi povedo, kaj od tega, kar sami počnejo jim ni všeč, če počne kdo drug. Seveda sami lahko počnejo vse.

Ta video jim bo elegantno pokazal srednji prst, dokler nova zasedba RTVSLO ne postane hujša od svinjarij, ki ste jih počeli na RTVSLO sami.

In lahko si mislite, da pri vaši pokvarjenosti ostane zelo veliko prostora, kaj si lahko nova zasedba privošči. ;)

Ste se spet na debelo posrali samemu sebi na glavo, a? :))


Od kar je svoboda vsi narobe razumemo. Ne razumemo predsednice države, parlamenta in predsednika vlade. Ne razumemo tudi enodnevnih muhic, ki jim ne zmanjka idej pri kreiranju novih računov.
Jaz nisem nič počel na RTV. Sem že večkrat napisal, da bi RTV moral iti na naročniški model. Plača naj tisti, ki ga gleda. Res pa je, da levim to ni niti najmanj všeč. Totalitaristi hočejo 100 % pokrito medijsko kontrolo.


Ja, zarukani kmetje tudi ne razumejo, da je fino, če ima država nek medij, ki mu lahko zaupaš, za razliko od nova24 in RTVSLO zadnja leta, kjer se je utaborila četica fašistov in jo poizkušala izenačiti z nova24 (recimo Arena je en tak lep primer...). Kako si rekel... totalitaristi, mar ne? Orbanovi?

Ni noben problem, če RTV SLO prispevka ni in je plačan iz davkov, težava je samo, da slovenski goljufi davkov ne plačujejo. Potem moraš pa zaradi tvojega najbolj priljubljenega utajevalca davkov, plačevati naročnino TI.

Sicer je pa cela zgodba o RTV prispevku čista neumnost, 2 leti ste ga imeli priložnost ukiniti, ga niste, zdaj pa bi ga kar naenkrat ukinili... malo hinavsko mar ne? ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Gospod ::

Marcel naj bi še v SFRJ UDBI poročal kaj govorijo, razmišljajo, delajo njegovi sosedje, sodelavci, prijatelji (vir UDBA.net)
Lp.

bbbbbb2015 ::

AtaŠtumf je izjavil:

Same odločbe US ne mislim komentirati.

Se mi zdi pa čisto normalno, da ima trenutna vlada pravico menjati ljudi v RTV Slo, kakor ima tudi pravico menjati ljudi v vseh podjetjih oz. organizacijah, kjer so le-te organizacije v večinski lasti države ali večinsko financirane iz proračuna, razen tistih seveda, ki so voljeni na volitvah, da se ne bo kdo obregnil v to.

In enako pravico ima IMHO tudi naslednja vlada in naslednje po njej.


Nobena vlada nima in ne bi smela imeti pravice zamenjevati ljudi kjerkoli v gospodarstvu, v večinski lasti ali nevečinski lasti. Ljudi se zamenja, če tako odloči nadzorna institucija in še to mora biti dokazano, da nekdo dela direktno škodo. Nadzornik, ki direktorja zamenja, seveda za to direktno odgovarja.

Ker na pozicije prihajajo popolni analfabeti, nesposobneži in skorumpirani, katere edina motivacija je, da kradejo denar. Preden se jih odstrani, bodo naredili ogromno škode. Ki je ne bodo plačali oni, saj bodo poniknili ali pa šli v osebni stečaj.

Zato se ne strinjam s tem, kar delajo golobarji.

Daniel ::

BojanOgnjeni je izjavil:

Wrop je izjavil:

floyd1 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

sem se tudi sam danes ustavil v tej Areni, da bom kočno videl, kaj bom pogrešal, ko jo bodo defenesterital in vrnili Marcela.

Mislm, ne vem, kolk morš bit prtegnjen, da takšno oddajo resno spremljaš. Komu je to namenjeno? "Vernikom"? Da se jim ne utrga, kolk so ostali še bolj bedni kot oni sami (v resnic niso)?

Res je. "Pogrešal" boš le to, da leta gospodovega 2023 nek strankarski vernik vabi svoje somišljenike v "oddaje" in potem ta dva nesposobneža skupaj kritizirata vse izven sekte. Jaz sem živel tudi v Titovih časih in to sedaj zgleda precej podobno enoumje kot tisto takrat, samo da je janezek zdaj tisti njihov bog. Pa zaradi teh mojih zapisov me (upam) ne bo nihče poslal na "brezplačen dopust" na nek otok. Drugače pa isto vse.

Jp, butaste oddaje za očitno butast folk. Jasno, da takim gledalcem Marcel ni bil OK, ko pa niso nič razumeli... Npr. na Nori24 vse še vsaj 2x lepo razložijo za tiste počasne (tomasicPRESS).


Šel v 30s čez video, sem mislil, da bom videl Grimsa, JJ in Mahniča, kako bodo razpredali o vladi. Na koncu pa samo eden iz NSi, Krek in nekdo iz društva za redke bolezni otrok. Pirko je razočaral še bolj leve kot desne.

Škoda, da se prekarc Marcel ne bo mogel vrniti na RTV, ponudbe mu neprestano dežujejo od vseh medijskih hiš in ima dela, da se ven ne vidi.


Nič ne skrbi za Marcela, pametne ljudi imajo vsi, razen zarukani kmetje (ki radi pizdijo čez njih, ker jim vzbujajo slabo vest, se počutijo še bolj zabite), zelo radi.


Pozdravljen p0fi :) Vidim, da še zmeraj prispevaš svoj del h kulturi debate. Kar tako naprej, širi svoje znanje.

TESKAn ::

BojanOgnjeni je izjavil:

In lahko si mislite, da pri vaši pokvarjenosti ostane zelo veliko prostora, kaj si lahko nova zasedba privošči. ;)

Ah ne skrbi, jokat bodo začeli takoj, ko odletijo nastavljenci, na tem forumu bomo pa deležni 'sej so bili janševi slabi, ma to je še slabše' izjav maks en teden za tem.

Da in rešitev za to je, da se vse proda in oblast edino kar dela je, da piše take in drugačne zakone, ter jih uveljavlja.

A dokler imamo sistem, kakršenga imamo, naj imajo vpliv na organizacije, kjer ima država večinski delež!

In potem imajo 'vse prodane' fabrike vpliv na politiko, da se piše zakone, ki ustrezajo podjetjem in ne tebi. Potem je pa spet jok, ko pride do kake okoljske nesreče, ki je posledica zlobiranega nižanja varnostnih standardov in mu ploskajo 'država ne sme omejevat svobodne gospodarske pobude' posamezniki/skupine.

Zato se ne strinjam s tem, kar delajo golobarji.

Ne skrbi, če smo preživeli JJev pofl, bomo pa še golobov.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

AtaŠtumf ::

bbbbbb2015 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Same odločbe US ne mislim komentirati.

Se mi zdi pa čisto normalno, da ima trenutna vlada pravico menjati ljudi v RTV Slo, kakor ima tudi pravico menjati ljudi v vseh podjetjih oz. organizacijah, kjer so le-te organizacije v večinski lasti države ali večinsko financirane iz proračuna, razen tistih seveda, ki so voljeni na volitvah, da se ne bo kdo obregnil v to.

In enako pravico ima IMHO tudi naslednja vlada in naslednje po njej.


Nobena vlada nima in ne bi smela imeti pravice zamenjevati ljudi kjerkoli v gospodarstvu, v večinski lasti ali nevečinski lasti. Ljudi se zamenja, če tako odloči nadzorna institucija in še to mora biti dokazano, da nekdo dela direktno škodo. Nadzornik, ki direktorja zamenja, seveda za to direktno odgovarja.

Ker na pozicije prihajajo popolni analfabeti, nesposobneži in skorumpirani, katere edina motivacija je, da kradejo denar. Preden se jih odstrani, bodo naredili ogromno škode. Ki je ne bodo plačali oni, saj bodo poniknili ali pa šli v osebni stečaj.

Zato se ne strinjam s tem, kar delajo golobarji.


Ok, ok, da, seveda, vlada nastavi nadzornike in posledično zamenja ljudi, a to je tehnikalija, na koncu še vedno vlada odloča (preko nadzornikov, oz. zadnje čase so naredili še en obvod SDH, a to so več ali manje tehnikalije), koga zamenja, koga obdrži in to je bila in bo vedno pravica in dolžnost vlade.

To so izvajali golobarji, princi teme, cmerarji, metalci puške v koruzo, šivilje, ...
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

FireSnake ::

BojanOgnjeni je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Desni in levi so čisto isti pri vseh teh zadevah, in eni in drugi v luft skačejo, ko se njihove ljudi menja, ko pa pridejo na oblast, pa hitro zamenjajo drugače misleče!

Ampak tule je nekaj drugega v igri. Da ne bojo ne levi, ne desni mogli srati po RTVSLO. Kar je velik bonus.


Ti imaš pa popolnoma izkrivljen pogled!
Nekomu daš pol milijona (golob je to podaril "nevladnikom").
Kakšne, ti misliš, da bodo tiščali notri?

Kdor meni, da je to depolitizacija je najmanj: naiven, če ne še kaj več.

BojanOgnjeni je izjavil:


Ja, zarukani kmetje tudi ne razumejo,


Čas prve prijave: 22.05.2023 17:41:54
Ignorirajte plačanca!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

TESKAn ::

Nekomu daš pol milijona (golob je to podaril "nevladnikom").

A to govoriš o tistem financiranju, ko so mogli na rtv objavit popravek, da so si to izmislili?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Wrop ::

BojanOgnjeni je izjavil:

Wrop je izjavil:


Od kar je svoboda vsi narobe razumemo. Ne razumemo predsednice države, parlamenta in predsednika vlade. Ne razumemo tudi enodnevnih muhic, ki jim ne zmanjka idej pri kreiranju novih računov.
Jaz nisem nič počel na RTV. Sem že večkrat napisal, da bi RTV moral iti na naročniški model. Plača naj tisti, ki ga gleda. Res pa je, da levim to ni niti najmanj všeč. Totalitaristi hočejo 100 % pokrito medijsko kontrolo.


Ja, zarukani kmetje tudi ne razumejo, da je fino, če ima država nek medij, ki mu lahko zaupaš, za razliko od nova24 in RTVSLO zadnja leta, kjer se je utaborila četica fašistov in jo poizkušala izenačiti z nova24 (recimo Arena je en tak lep primer...). Kako si rekel... totalitaristi, mar ne? Orbanovi?

Lol. Država ne rabi svojega medija, da funkcionira. Svoje zaupanje pa lahko vsak mesec pokažeš tako, da prostovoljno plačaš naročnino.
Totalitarci hočejo imeti 100 % kontrolo na RTV. Prenos nedeljske maše so intelektualci pustili, da so baje pokrili vse potrebe desnih gledalcev. Kako že gre. Za desne ena maša, za leve vse ostalo. Pa so, za kritične mislece, zagotovljene demokratične, socialne in kulturne potrebe državljank in državljanov. Pa tu temeljna načela kot npr. pluralnost, široke svetovnonazorzske informacije, mnenja in razprave.
Kritični misleci imajo širok svetovnonazorski razled, samo tega ne kažejo v javnosti in nimajo časa pisati, če pa vse, s čimer se ne strinjajo, skrčijo na fašizem.

BojanOgnjeni je izjavil:


Ni noben problem, če RTV SLO prispevka ni in je plačan iz davkov, težava je samo, da slovenski goljufi davkov ne plačujejo. Potem moraš pa zaradi tvojega najbolj priljubljenega utajevalca davkov, plačevati naročnino TI.

Aha, če ne plača direktno gledalec, mora pa indirektno preko proračuna in davkov. Še ena veleumna. Totalitarcem ni važno ali je denar od obveznih prispevkov ali pa preko davkov. Samo da je denar zagotovljen, pa da je 100 % medijska kontrola.
Pa naročnine nimamo, imamo obezni prispevek. Plačati je treba, pa če gledamo RTV ali pa ne.

BojanOgnjeni je izjavil:


Sicer je pa cela zgodba o RTV prispevku čista neumnost, 2 leti ste ga imeli priložnost ukiniti, ga niste, zdaj pa bi ga kar naenkrat ukinili... malo hinavsko mar ne? ;)

Neumnost je samo za tiste, ki imajo radi 100 % kontrolo. Sedaj je vsaka sprememba v prihodnosti samo na manj kot 100 % kontrola.
Hinavsko je od vlade, ki je sestavljena iz 70 % desno-(sredinskih) strank, rabijo pa 100 % enotnost + >45 poslancev, pričakovati spremembe glede financiranja RTV.
To lahko naredijo samo s pomočjo leve sredine, ta pa noče pustiti nobene kontrole komurkoli razen, da jo nadzirajo sami. Ob tem, da verjetno tudi na desni niso vsi za spremembo financiranja v naročniški model.

Smrekar1 ::

dexterboy je izjavil:

Današnja novica o glasovanju Ustavnega Sodišča, ki je odpravilo začasno zadržanje vladnega zakona o RTV Sloveniji, me po svoje spravlja v žalost, saj sem prepričan, da bo Svoboda "zaharala" po Kolodvorski in Tavčerjevi, leteli bodo stolčki, zaposlovanje na polno... se motim ali pa je to še eden od uvodov v Idiocracy, ki se bo z novo shemo začel vrteti v jesenskem obdobju?


To se je zgodilo, kot je Trstenjakova zavzela RTV.

Zdaj je Svoboda ukinila vlogo politike pri RTV, kar težko vodi v politizacijo ustanove.

mtosev ::

Predvidevam, da bo sedaj situacija boljša kot se bodo rešili Urbanije.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Utk ::

Smrekar1 je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Današnja novica o glasovanju Ustavnega Sodišča, ki je odpravilo začasno zadržanje vladnega zakona o RTV Sloveniji, me po svoje spravlja v žalost, saj sem prepričan, da bo Svoboda "zaharala" po Kolodvorski in Tavčerjevi, leteli bodo stolčki, zaposlovanje na polno... se motim ali pa je to še eden od uvodov v Idiocracy, ki se bo z novo shemo začel vrteti v jesenskem obdobju?


To se je zgodilo, kot je Trstenjakova zavzela RTV.

Zdaj je Svoboda ukinila vlogo politike pri RTV, kar težko vodi v politizacijo ustanove.

Naj me koklja brcne, če nisi ravno ti tu pisal, da ne bi smeli dovolit, da vsaka vlada menja zakon in vse na RTV-ju, ker to vodi do politizacije. To si seveda pisal med Janšovo vlado. Zdaj ko je Holob, zdaj je to naenkrat v redu. Zakaj zaboga ne bi nekega dne isto naredu Janša, če spet pride na oblast?

Tolk o načelnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

D3m ::

Utk je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Današnja novica o glasovanju Ustavnega Sodišča, ki je odpravilo začasno zadržanje vladnega zakona o RTV Sloveniji, me po svoje spravlja v žalost, saj sem prepričan, da bo Svoboda "zaharala" po Kolodvorski in Tavčerjevi, leteli bodo stolčki, zaposlovanje na polno... se motim ali pa je to še eden od uvodov v Idiocracy, ki se bo z novo shemo začel vrteti v jesenskem obdobju?


To se je zgodilo, kot je Trstenjakova zavzela RTV.

Zdaj je Svoboda ukinila vlogo politike pri RTV, kar težko vodi v politizacijo ustanove.

Naj me koklja brcne, če nisi ravno ti tu pisal, da ne bi smeli dovolit, da vsaka vlada menja zakon in vse na RTV-ju, ker to vodi do politizacije. To si seveda pisal med Janšovo vlado. Zdaj ko je Holob, zdaj je to naenkrat v redu. Zakaj zaboga ne bi nekega dne isto naredu Janša, če spet pride na oblast?

Tolk o načelnosti.


Točno tako je pisal. :D

Sedaj se pa spreneveda. Klasika.
|HP EliteBook|R5 6650U|

c3p0 ::

PovemVfaco je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Zdaj smo v svobodi, zdaj moramo pazit kaj govorimo!


Hahaha, bravo, točno tako je! Isto kot leta 1946, genialno si se spomnil na današnji čas presensti ta izrek iz filma, ker 100 % drži. Pa še nihče drug se tega ni spomnil v zadnjem letu, kapo dol za inteligenco in originalnost!


Pazi Joža, taka izjava je za 10 let resta!

FireSnake ::

TESKAn je izjavil:

Nekomu daš pol milijona (golob je to podaril "nevladnikom").

A to govoriš o tistem financiranju, ko so mogli na rtv objavit popravek, da so si to izmislili?


Pojma nimam o čem ti to.
Nekje na začetku mandata je bilo.
Jaz dnevnika ne gledam (ker bi rad imel celo televizijo, sploh zdaj, ko je nov OLED pri bajti).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mtosev ::

Tema gre downhill.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

c3p0 ::

Gospod je izjavil:

Marcel naj bi še v SFRJ UDBI poročal kaj govorijo, razmišljajo, delajo njegovi sosedje, sodelavci, prijatelji (vir UDBA.net)


Od levaka ne pričakuješ druga, kot da ne glede na potreben način, pleza po lestvici enakih, do najbolj enakega med enakimi.

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Predvidevam, da bo sedaj situacija boljša kot se bodo rešili Urbanije.


Kako boljša?
Saj pa si ti trdil, da je RTV nepristranski medij, ki ga ti spremljaš.
Kako lahko potem gre na boljše?

Utk je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Današnja novica o glasovanju Ustavnega Sodišča, ki je odpravilo začasno zadržanje vladnega zakona o RTV Sloveniji, me po svoje spravlja v žalost, saj sem prepričan, da bo Svoboda "zaharala" po Kolodvorski in Tavčerjevi, leteli bodo stolčki, zaposlovanje na polno... se motim ali pa je to še eden od uvodov v Idiocracy, ki se bo z novo shemo začel vrteti v jesenskem obdobju?


To se je zgodilo, kot je Trstenjakova zavzela RTV.

Zdaj je Svoboda ukinila vlogo politike pri RTV, kar težko vodi v politizacijo ustanove.

Naj me koklja brcne, če nisi ravno ti tu pisal, da ne bi smeli dovolit, da vsaka vlada menja zakon in vse na RTV-ju, ker to vodi do politizacije. To si seveda pisal med Janšovo vlado. Zdaj ko je Holob, zdaj je to naenkrat v redu. Zakaj zaboga ne bi nekega dne isto naredu Janša, če spet pride na oblast?

Tolk o načelnosti.


Taki lažnivci, kot je smrekar, so pri meni povzročili gnus do levakov.
In to zgolj na osnovi tega, kar sem prebral tukaj na slo-techu.

D3m je izjavil:


Točno tako je pisal. :D

Sedaj se pa spreneveda. Klasika.


Naj nekdo poišče citat.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

BojanOgnjeni ::

Gospod je izjavil:

Marcel naj bi še v SFRJ UDBI poročal kaj govorijo, razmišljajo, delajo njegovi sosedje, sodelavci, prijatelji (vir UDBA.net)

In? Tudi, če bi? Imate poln SDS sodelavcev z UDBO, od Janše naprej, zakaj bi te pa to zdaj motilo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

mtosev ::

FireSnake je izjavil:

mtosev je izjavil:

Predvidevam, da bo sedaj situacija boljša kot se bodo rešili Urbanije.


Kako boljša?
Saj pa si ti trdil, da je RTV nepristranski medij, ki ga ti spremljaš.
Kako lahko potem gre na boljše?

Utk je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Današnja novica o glasovanju Ustavnega Sodišča, ki je odpravilo začasno zadržanje vladnega zakona o RTV Sloveniji, me po svoje spravlja v žalost, saj sem prepričan, da bo Svoboda "zaharala" po Kolodvorski in Tavčerjevi, leteli bodo stolčki, zaposlovanje na polno... se motim ali pa je to še eden od uvodov v Idiocracy, ki se bo z novo shemo začel vrteti v jesenskem obdobju?


To se je zgodilo, kot je Trstenjakova zavzela RTV.

Zdaj je Svoboda ukinila vlogo politike pri RTV, kar težko vodi v politizacijo ustanove.

Naj me koklja brcne, če nisi ravno ti tu pisal, da ne bi smeli dovolit, da vsaka vlada menja zakon in vse na RTV-ju, ker to vodi do politizacije. To si seveda pisal med Janšovo vlado. Zdaj ko je Holob, zdaj je to naenkrat v redu. Zakaj zaboga ne bi nekega dne isto naredu Janša, če spet pride na oblast?

Tolk o načelnosti.


Taki lažnivci, kot je smrekar, so pri meni povzročili gnus do levakov.
In to zgolj na osnovi tega, kar sem prebral tukaj na slo-techu.

D3m je izjavil:


Točno tako je pisal. :D

Sedaj se pa spreneveda. Klasika.


Naj nekdo poišče citat.

Urbanija ni okay. Niti pod razno. Edino stvar, ki jo gledam dnevnik pa še niso uspeli zajebati. Nepristranski se je nanašalo na tarčo in podobno. Občasno pogledam.
Vršenje pritiska na novinarje ni kul tud.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

lynxslo5 ::

Marcel je bil res legenda. Komaj čakamo, da se njegova nepristranska oddaja vrne v program. V svoj studio je vedno povabil dva "eksperta" levičarja, da so se potem vsi trije strinjali o temi o kateri so razpravljali. Od desnih je pa v studiu imel Ljudmilo Novak, ki se je vedno o vsem strinjala z Marcelom.

Pat_MaGroin ::

Legenda s smislom za davčno optimizacijo (sicer nezakonito) z odprtim normiranim s.p.jem in delom v prostorih delodajalca ter z opremo delodajalca po navodilih delodajalca :).

TESKAn ::

Utk je izjavil:

Naj me koklja brcne, če nisi ravno ti tu pisal, da ne bi smeli dovolit, da vsaka vlada menja zakon in vse na RTV-ju, ker to vodi do politizacije. To si seveda pisal med Janšovo vlado. Zdaj ko je Holob, zdaj je to naenkrat v redu. Zakaj zaboga ne bi nekega dne isto naredu Janša, če spet pride na oblast? Tolk o načelnosti.

Sej to je jasno, da desničarjem ni jasno da če JJ naredi sranje, ga je najprej treba spucat. Ni treba tega še povdarjat.


FireSnake je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Nekomu daš pol milijona (golob je to podaril "nevladnikom").

A to govoriš o tistem financiranju, ko so mogli na rtv objavit popravek, da so si to izmislili?


Pojma nimam o čem ti to.
Nekje na začetku mandata je bilo.
Jaz dnevnika ne gledam (ker bi rad imel celo televizijo, sploh zdaj, ko je nov OLED pri bajti).


O tem govorim. Možina se je zlagal, sodišče je naložilo, da morajo objavit popravek
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BojanOgnjeni ::

lynxslo5 je izjavil:

Marcel je bil res legenda. Komaj čakamo, da se njegova nepristranska oddaja vrne v program. V svoj studio je vedno povabil dva "eksperta" levičarja, da so se potem vsi trije strinjali o temi o kateri so razpravljali. Od desnih je pa v studiu imel Ljudmilo Novak, ki se je vedno o vsem strinjala z Marcelom.


Ne levičarja. Inteligentnega človeka. Ni nič narobe z njim, z vami je, da ste pač na nivoju predjamskih ljudi.

Tole si poglej, ti bo veliko jasno (seveda ti ne bo, si preneumen, da bi razumel, zato pa imaš stališča kot jih imaš.):


Kot tipični luzerji krivite vse ostale kako so levičarji, pa gre za nekaj čisto drugega. Zabiti niso tako kot vi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

PovemVfaco ::

c3p0 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Zdaj smo v svobodi, zdaj moramo pazit kaj govorimo!


Hahaha, bravo, točno tako je! Isto kot leta 1946, genialno si se spomnil na današnji čas presensti ta izrek iz filma, ker 100 % drži. Pa še nihče drug se tega ni spomnil v zadnjem letu, kapo dol za inteligenco in originalnost!


Pazi Joža, taka izjava je za 10 let resta!


Ja, verjetno te bo Golob spokal s pol SDSa na goli otok za ponavljajnje te zlajnane fore, boš lahko z Grimsom, Mahničem in enimi 5000 manjšimi desnimi podrepnimi muhami kamenje prestavljal. Če si pravi pripadnik sekte s kompleksom večne žrtve, boš pa to še resno vzel.

lynxslo5 ::

BojanOgnjeni je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Marcel je bil res legenda. Komaj čakamo, da se njegova nepristranska oddaja vrne v program. V svoj studio je vedno povabil dva "eksperta" levičarja, da so se potem vsi trije strinjali o temi o kateri so razpravljali. Od desnih je pa v studiu imel Ljudmilo Novak, ki se je vedno o vsem strinjala z Marcelom.


Ne levičarja. Inteligentnega človeka. Ni nič narobe z njim, z vami je, da ste pač na nivoju predjamskih ljudi.

Tole si poglej, ti bo veliko jasno (seveda ti ne bo, si preneumen, da bi razumel, zato pa imaš stališča kot jih imaš.):


Kot tipični luzerji krivite vse ostale kako so levičarji, pa gre za nekaj čisto drugega. Zabiti niso tako kot vi.


BojanOgnjeni ::

lynxslo5 je izjavil:

BojanOgnjeni je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Marcel je bil res legenda. Komaj čakamo, da se njegova nepristranska oddaja vrne v program. V svoj studio je vedno povabil dva "eksperta" levičarja, da so se potem vsi trije strinjali o temi o kateri so razpravljali. Od desnih je pa v studiu imel Ljudmilo Novak, ki se je vedno o vsem strinjala z Marcelom.


Ne levičarja. Inteligentnega človeka. Ni nič narobe z njim, z vami je, da ste pač na nivoju predjamskih ljudi.

Tole si poglej, ti bo veliko jasno (seveda ti ne bo, si preneumen, da bi razumel, zato pa imaš stališča kot jih imaš.):


Kot tipični luzerji krivite vse ostale kako so levičarji, pa gre za nekaj čisto drugega. Zabiti niso tako kot vi.



Na slikico ti lahko odgovorim samo: "me zanima kako bi šlo singapurju, če bi ga ZDA finančno osamila in sprožila proti njemu vse možne ekonomske sankcije". Ne samo, da je avtor neumen in ne ve kaj naklada, ti si še bolj neumen, ker tega ne uvidiš. Pač neizobrazba in nerazgledanost prineseta svoj učinek.

Vidim, da gre točno za to, o čemer govori video, ki ga ne razumeš, ravno tako ne razumeš, zakaj je Venezuela obubožana. Pač neke floskule na pamet.

Razumem, da si želiš, da te Marcel povabi, razumi pa tudi, da njegovo oddajo ne gledajo ljubitelji prevračanja krav in metanja črev na plot.

Je pač oddaja na malo višjem intelektualnem nivoju, kot ga imaš sam, ne razumem pa vas, zakaj vas nekaj, kar ne razumete tako zelo moti.

Se počutiš neumnega, ko vidiš, da taka oddaja obstaja in jo ljudje gledajo ter razumejo, ti pa kot bik samo rdeče vidiš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

c3p0 ::

PovemVfaco je izjavil:


Ja, verjetno te bo Golob spokal s pol SDSa na goli otok za ponavljajnje te zlajnane fore, boš lahko z Grimsom, Mahničem in enimi 5000 manjšimi desnimi podrepnimi muhami kamenje prestavljal. Če si pravi pripadnik sekte s kompleksom večne žrtve, boš pa to še resno vzel.


Lej totiga Vanč, še kar ne pogrunta, menda je na ruski fronti dobil šrapnel v glavo.

lynxslo5 je izjavil:

Marcel je bil res legenda. Komaj čakamo, da se njegova nepristranska oddaja vrne v program. V svoj studio je vedno povabil dva "eksperta" levičarja, da so se potem vsi trije strinjali o temi o kateri so razpravljali. Od desnih je pa v studiu imel Ljudmilo Novak, ki se je vedno o vsem strinjala z Marcelom.


Marcela sem rad gledal tam leta '92, ko so še bli drugi časi, precej naivni. Vidim, da je še vedno tam kjer je bil. Še boljše pa so njegove filmske recenzije v Mladini, ko bluzi o vsem, razen o samem filmu. "What did I just read?", je bil svoj čas precej pogost zaključek pri branju njegovih kolumn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

BojanOgnjeni ::

c3p0 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:


Ja, verjetno te bo Golob spokal s pol SDSa na goli otok za ponavljajnje te zlajnane fore, boš lahko z Grimsom, Mahničem in enimi 5000 manjšimi desnimi podrepnimi muhami kamenje prestavljal. Če si pravi pripadnik sekte s kompleksom večne žrtve, boš pa to še resno vzel.


Lej totiga Vanč, še kar ne pogrunta, menda je na ruski fronti dobil šrapnel v glavo.

lynxslo5 je izjavil:

Marcel je bil res legenda. Komaj čakamo, da se njegova nepristranska oddaja vrne v program. V svoj studio je vedno povabil dva "eksperta" levičarja, da so se potem vsi trije strinjali o temi o kateri so razpravljali. Od desnih je pa v studiu imel Ljudmilo Novak, ki se je vedno o vsem strinjala z Marcelom.


Marcela sem rad gledal tam leta '92, ko so še bli drugi časi, precej naivni. Vidim, da je še vedno tam kjer je bil. Še boljše pa so njegove filmske recenzije v Mladini, ko bluzi o vsem, razen o samem filmu. "What did I just read?", je bil svoj čas precej pogost zaključek pri branju njegovih kolumn.


Zdaj je pa urednik Globala.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Wrop ::

FireSnake je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:


Peter Gregorčič pometel z Mojco Šetinc Pašek. Tukaj se vidi razliko v IQ-ju enega doktorja tehniških znanosti in pa ene FDV novinarke.


Ta naviti štreber res misli, da mu bodo kršene človekove pravice, če ga odžagajo od pozicije, ki si jo je "prislužil" z lezenjem v rit politikom, in nastavijo druge rjave noske? Al je samo do konca obupan?


Kako so si jo pa "prislužili" njegovi predhodniki?


To je bil masaker. Ubogo revico je zmel v prah. Ji dam plus za res odlično odigrano vlogo družbenepolitične delavke. Nemogoče je ločiti med neodvisno kritično novinarko MPŠ pet let nazaj in političarko Svobode MPŠ danes.

BojanOgnjeni ::

Wrop je izjavil:

FireSnake je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:


Peter Gregorčič pometel z Mojco Šetinc Pašek. Tukaj se vidi razliko v IQ-ju enega doktorja tehniških znanosti in pa ene FDV novinarke.


Ta naviti štreber res misli, da mu bodo kršene človekove pravice, če ga odžagajo od pozicije, ki si jo je "prislužil" z lezenjem v rit politikom, in nastavijo druge rjave noske? Al je samo do konca obupan?


Kako so si jo pa "prislužili" njegovi predhodniki?


To je bil masaker. Ubogo revico je zmel v prah.

Se ti zdi? Meni pa se zdi, da se ni spuščala na njegov nivo. Je pa tudi sama izjava "zmlel v prah" izjava fuzbal navijača, ki ničesar ne razume.

Wrop je izjavil:

Ji dam plus za res odlično odigrano vlogo družbenepolitične delavke.

Čisto koretno povedala, ni bilo nič odigrano, povedala je tako kot je. Tačas, ko se je Peterček sprenevedal, zdajle bo ropotal, na EU sodišču ga bojo odjebali, potem se bo pa pojavil na Logarjevi listi. Zdajle si samo malo reklamo dela s strašenjem o teorijah zarot in podoben b.s. Pa rad ima, da gledanost pada, jasno je pa že 20 let zakaj pada - ansambli v prime timu.

Wrop je izjavil:

Nemogoče je ločiti med neodvisno kritično novinarko MPŠ pet let nazaj in političarko Svobode MPŠ danes.

Zanimivo mar ne, kako je JJ in SDS sposoben prepričati vsakogar z dvema nevronoma, da je treba fašiste spraviti iz vladajoče pozicije za vedno?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Wrop ::

BojanOgnjeni je izjavil:


Se ti zdi? Meni pa se zdi, da se ni spuščala na njegov nivo. Je pa tudi sama izjava "zmlel v prah" izjava fuzbal navijača, ki ničesar ne razume.

Spuščala na nivo? He he. Saj nivoja sploh nima. Totalitarci so enostavno razumljivi. 100 % or bust. Revica se je pripravljala, pa še vedno je bila precej precej prekratka.

BojanOgnjeni je izjavil:


Čisto koretno povedala, ni bilo nič odigrano, povedala je tako kot je. Tačas, ko se je Peterček sprenevedal, zdajle bo ropotal, na EU sodišču ga bojo odjebali, potem se bo pa pojavil na Logarjevi listi. Zdajle si samo malo reklamo dela s strašenjem o teorijah zarot in podoben b.s. Pa rad ima, da gledanost pada, jasno je pa že 20 let zakaj pada - ansambli v prime timu.

Lol. Zgledala je bledo, kot da bi se ji JJ prikazal v studiu. Očitki o hotenju po dosmrtnem, celo več, o večnemu mandatu Gregorčiča so bili že komični. Dodatno pa to dokazuje s tem, da se Gregorčič brani, celo na način kako se brani. Lol. Lol. Lol.
In ti o teorijah zarot. Komedija.

BojanOgnjeni je izjavil:


Zanimivo mar ne, kako je JJ in SDS sposoben prepričati vsakogar z dvema nevronoma, da je treba fašiste spraviti iz vladajoče pozicije za vedno?

Lol. Če bi se malo večkrat pogledal v ogledalo, bi videl nogometnega navijača, ki ničesar ne razume.
Sedaj pa hitro po nov račun.

čigra ::

Singapur je država, ki ima največ $ milionarjev na 100.000 prebivalcev (pojdi si pogledat, koliko jih dejansko je in koliko jih je milionarjev - vsaka 6sta družina v osnovi).

In kaj to dejansko pomeni pri takšni populaciji globalno?

Testing!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

PovemVfaco ::

Wrop je izjavil:

FireSnake je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:


Peter Gregorčič pometel z Mojco Šetinc Pašek. Tukaj se vidi razliko v IQ-ju enega doktorja tehniških znanosti in pa ene FDV novinarke.


Ta naviti štreber res misli, da mu bodo kršene človekove pravice, če ga odžagajo od pozicije, ki si jo je "prislužil" z lezenjem v rit politikom, in nastavijo druge rjave noske? Al je samo do konca obupan?


Kako so si jo pa "prislužili" njegovi predhodniki?


To je bil masaker. Ubogo revico je zmel v prah.


Ja, tk jo je sluzavi cmeravec zmasakriral, da bo ona šla jokat na ESČP za domnevno kršenje človekovih pravic namest njega. V zmasakriranih možganih sekte.

čigra ::

Popolnoma nobene šanse nima na ESČP.
Da bi mu naj bila kratena kakšna od človekovih pravic kot "funkcionarju", ne zdrži osnovne kritike!

Postavljen si bil, in si lahko tudi odstavljen!

Kaj tu ni jasno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

Wrop ::

PovemVfaco je izjavil:


Ja, tk jo je sluzavi cmeravec zmasakriral, da bo ona šla jokat na ESČP za domnevno kršenje človekovih pravic namest njega. V zmasakriranih možganih sekte.


Lol. Ena podaja politične floskule in se ji prikazuje JJ, drugi argumentirano odgovarja zakaj gre naprej po sodni instanci.
««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40236979 (23223) Nesta
»

RTV novinarji in njihovi direktorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11012643 (8213) mtosev
»

Vasev&co na Rtvslo štrajka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696405 (4388) Glugy
»

Kako naredit medije neodvisne od politike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
867772 (5798) solatko

Več podobnih tem