» »

Laptop zaslon

Laptop zaslon

tixi99 ::

Torej, na prenosniku moram zamenjati zaslon, pa me enak kot je trenutno notri pride veliko preveč.

Sem pa našel enega na bolhi, pa me zanima glede kompatibilnosti. Ekran na bolhi ima enako število pinov, in je enake velikosti.

Bi to moralo delovati?

Ales ::

Od "ne" do "ja", preko "mogoče". Kristalna krogla sporoča, da bo jutri nekje na svetu oblačno.

Poglej modelne številke starega in malo manj starega zaslona, glede na njih preveri pinout, dimenzije, pritrdilna mesta. Napiši modelne številke sem magari, ane...

tixi99 ::

Ales je izjavil:

Od "ne" do "ja", preko "mogoče". Kristalna krogla sporoča, da bo jutri nekje na svetu oblačno.

Poglej modelne številke starega in malo manj starega zaslona, glede na njih preveri pinout, dimenzije, pritrdilna mesta. Napiši modelne številke sem magari, ane...

:D

Trenutni ekran je LTN156AT24

Na bolhi pa sem nasel ta 2 (lahko ignoriras prvega)
https://www.bolha.com/rezervni-deli-pre...
https://www.bolha.com/rezervni-deli-pre...

tomlin ::

tixi99 je izjavil:

Torej, na prenosniku moram zamenjati zaslon, pa me enak kot je trenutno notri pride veliko preveč.

Sem pa našel enega na bolhi, pa me zanima glede kompatibilnosti. Ekran na bolhi ima enako število pinov, in je enake velikosti.

Bi to moralo delovati?


Morda poizkusiš na ebay(de). Jaz sem pred časom za svoj HP laptop dobil za 30% cene rabljen original popolnoma dober ekran.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tixi99 ::

tomlin je izjavil:

tixi99 je izjavil:

Torej, na prenosniku moram zamenjati zaslon, pa me enak kot je trenutno notri pride veliko preveč.

Sem pa našel enega na bolhi, pa me zanima glede kompatibilnosti. Ekran na bolhi ima enako število pinov, in je enake velikosti.

Bi to moralo delovati?


Morda poizkusiš na ebay(de). Jaz sem pred časom za svoj HP laptop dobil za 30% cene rabljen original popolnoma dober ekran.


Super, hvala. Sem jih res par kontaktiral pa da vidim odgovor :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935844 (13197) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016698 (6460) FTad
»

Se Zgodi garancija - izkušnje

Oddelek: Loža
247794 (3149) easyrider3
»

Nikkor 50 mm 1.4 D ali Nikkor 50 mm 1.4 G

Oddelek: Zvok in slika
15829 (738) špela113
»

Poškodba displaya na laptopu

Oddelek: Pomoč in nasveti
101204 (1033) ne_kdo

Več podobnih tem