» »

Bowling woop odpoved

Bowling woop odpoved

balluf ::

V Woop Ljubljana sem preko spleta rezerviral in plačal bowling, sedaj pa ne morem iti, ker sem zbolel. Preden jih pokličem in se osmešim...Kdo ve kako stornirati termin in dobiti nazaj denar oz. ga kako imeti za drugič?

Hvala za pomoč

kuglvinkl ::

Res je, res je, da se, samo moraš te besede izreči v točno tem zaporedju: "Živjo, baluff kle (op. ni zajebancija, moraš rečt kle). Zbolel sem in ne morem priti za vplačan termin. Prosim za prenos rezervacije za 14 dni". Da ti je uspelo, izveš tako, da ti ONI rečejo "V redu, zabeležno" (morajo to rečt, če je kej drucga se je nepooblaščen model javil na telefon), ali pa "kaj pa xy dan"? in potem lahko razpravljaš.

Sem slišal horror stories, ko so npr. rekeli "ne morem priti za vplačan termin, ker sem zbolel" - torej napačen vrstni red pa so se samo smejali in odložili telefon.

So zajebani, sam so najboljši.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

bemfa ::

Ziher berejo slotech pa je denar že na poti

Badwolff ::

Kva pa vem, včasih je kaka nova študentka iz MB. Zna bit, da ne bo zastopala 'kle'. Če bo čuden naglas, probi s 'čuj, ka te naj zaj naredim'

FireSnake ::

balluf je izjavil:

Preden jih pokličem in se osmešim...


Prosim?
Če že kaj si se osmešil tukaj na portalu, ker sprašuješ neumnosti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

OutOfTheBox ::

Ta tema bi morala bit pripeta na vrh, kot šolski primer kako izgleda manjko emocionalne inteligence.

Miki N ::

"OP ovde, vrati pare!"

kuglvinkl ::

OutOfTheBox je izjavil:

Ta tema bi morala bit pripeta na vrh, kot šolski primer kako izgleda manjko emocionalne inteligence.


Ne ne, tut sam se nisem rodil kot tank, z leti in izkusnjami in lustnimi zajebancijami kot je ta se osebnost gradi. Eni prej, eni kasnej, eni pa nikoli.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Francija preizkuša naročanje bolniške odsotnosti prek spleta

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
436656 (4945) T-h-o-r
»

Varnostni pas na zadnjem sedežu

Oddelek: Na cesti
222422 (1760) Invictus

Ena trgovska ... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21228753 (22235) BigWhale
»

Po 14 letih Nokia sestopila s prestola

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
4616660 (13870) blackbfm

Več podobnih tem