» »

Imigrantski val 2.0

Imigrantski val 2.0

««
10 / 47
»»

fulk ::

Zakaj nisi tako kritičen do ameriških domorodcev, ki želijo ohraniti svojo kulturo in etničnost?
A oni niso naziji ali kako?

Vam levičarjem tudi konsistenca ne gre od rok.

nejclp ::

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

Btw:
300 miljonov, če držijo projekcije afrike za 2100 je 8% populacije.
8% populacije pomeni totalno preplavitev evrope.

Kakšno obogatitev evrope ti tu vidiš?
Tu ni nobene obogatitve ampak zamenjava.

A evropejci nimamo genske pestrosti?

Itak, zaradi migracij, predvsem.


Jasno.
A črnci ne rabijo migracij, da se malo obogatijo?
Čemu jim pripisuješ tak priviligiran rasni status?

Migriraj v Afriko, pa tam razširi svoje dominantne arijske gene. Saj jim ti pripisuješ monstruozno genetsko superiornost, enako kot Židom, ki so po tvoje tako sposobni, da obvladujejo celoten planet.

fulk ::

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

Btw:
300 miljonov, če držijo projekcije afrike za 2100 je 8% populacije.
8% populacije pomeni totalno preplavitev evrope.

Kakšno obogatitev evrope ti tu vidiš?
Tu ni nobene obogatitve ampak zamenjava.

A evropejci nimamo genske pestrosti?

Itak, zaradi migracij, predvsem.


Jasno.
A črnci ne rabijo migracij, da se malo obogatijo?
Čemu jim pripisuješ tak priviligiran rasni status?

Migriraj v Afriko, pa tam razširi svoje dominantne arijske gene. Saj jim ti pripisuješ monstruozno genetsko superiornost, enako kot Židom, ki so po tvoje tako sposobni, da obvladujejo celoten planet.


Ti, si tisti, ki promovira medrasno bogatenje.
Zakaj vstrajaš v naših nazi deželah in ne greš raje bogatit 80 miljonsko, črno od črnega, nigerijo? Kaj te ustavlja? Ti je preudobno me nami naziji?

nejclp ::

fulk je izjavil:

Zakaj nisi tako kritičen do ameriških domorodcev, ki želijo ohraniti svojo kulturo in etničnost?
A oni niso naziji ali kako?

Vam levičarjem tudi konsistenca ne gre od rok.

Ameriški domorodci so v manjšini, razumljivo, da skušajo ohraniti identiteto. Ko boš ti v manjšini, te bom tudi zaščitil, v levakarski maniri, jasno.

fulk ::

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

Zakaj nisi tako kritičen do ameriških domorodcev, ki želijo ohraniti svojo kulturo in etničnost?
A oni niso naziji ali kako?

Vam levičarjem tudi konsistenca ne gre od rok.

Ameriški domorodci so v manjšini, razumljivo, da skušajo ohraniti identiteto. Ko boš ti v manjšini, te bom tudi zaščitil, v levakarski maniri, jasno.


Saj smo v manjšini, a nisi sposoben pogledati kakega UN demografskega grafa?



Nas evropejce je treba iskati z lupo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

nejclp ::

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

Btw:
300 miljonov, če držijo projekcije afrike za 2100 je 8% populacije.
8% populacije pomeni totalno preplavitev evrope.

Kakšno obogatitev evrope ti tu vidiš?
Tu ni nobene obogatitve ampak zamenjava.

A evropejci nimamo genske pestrosti?

Itak, zaradi migracij, predvsem.


Jasno.
A črnci ne rabijo migracij, da se malo obogatijo?
Čemu jim pripisuješ tak priviligiran rasni status?

Migriraj v Afriko, pa tam razširi svoje dominantne arijske gene. Saj jim ti pripisuješ monstruozno genetsko superiornost, enako kot Židom, ki so po tvoje tako sposobni, da obvladujejo celoten planet.


Ti, si tisti, ki promovira medrasno bogatenje.
Zakaj vstrajaš v naših nazi deželah in ne greš raje bogatit 80 miljonsko, črno od črnega, nigerijo? Kaj te ustavlja? Ti je preudobno me nami naziji?
V bistvu vas ni ravno veliko, tretjina populacije, če sem velikodušen in prištejem še na splošno mentalno izzvane.

fulk ::

nejclp je izjavil:

V bistvu vas ni ravno veliko, tretjina populacije, če sem velikodušen in prištejem še na splošno mentalno izzvane.


To ni razlog, da ne greš bogatit inbreedan nigerijski gene pool.
Kaj te ustavlja? Zaupaj nam.

nejclp ::

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

Zakaj nisi tako kritičen do ameriških domorodcev, ki želijo ohraniti svojo kulturo in etničnost?
A oni niso naziji ali kako?

Vam levičarjem tudi konsistenca ne gre od rok.

Ameriški domorodci so v manjšini, razumljivo, da skušajo ohraniti identiteto. Ko boš ti v manjšini, te bom tudi zaščitil, v levakarski maniri, jasno.


Saj smo v manjšini, a nisi sposoben pogledati kakega UN demografskega grafa?



Nas evropejce je treba iskati z lupo.
Ni hudič, evropejce? A to je kakšna posebna etnična skupina? Pa še Židje so vmes, Romi, geji in transi? Res, grozljivo, nič dobrega se nam ne piše, evropejcem.

fulk ::

Kaj pa so ameriški domorodci? Azijati, ki so se izgubili na poti na vzhod?

nejclp ::

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

V bistvu vas ni ravno veliko, tretjina populacije, če sem velikodušen in prištejem še na splošno mentalno izzvane.


To ni razlog, da ne greš bogatit inbreedan nigerijski gene pool.
Kaj te ustavlja? Zaupaj nam.

Familija, služba, take, banalne stvari. Mogoče ko bom v penziji, bom šel pa nigerijski geene pool bogatit, genijalc.

Polda ::

nejclp ::

fulk je izjavil:

Kaj pa so ameriški domorodci? Azijati, ki so se izgubili na poti na vzhod?

Pojma nimam, pomoje so etnična skupina, poglej na wikipediji.

fulk ::

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

V bistvu vas ni ravno veliko, tretjina populacije, če sem velikodušen in prištejem še na splošno mentalno izzvane.


To ni razlog, da ne greš bogatit inbreedan nigerijski gene pool.
Kaj te ustavlja? Zaupaj nam.

Familija, služba, take, banalne stvari. Mogoče ko bom v penziji, bom šel pa nigerijski geene pool bogatit, genijalc.


Kje je problem?
S tvojo zahodnjaško plačo in zoomom boš v nigeriji živel kot princ.
Črnske ženske se ti bodo metalne pred noge, ljubic boš imel na pretek.
Hči pa boš končno odrešil nacističnega belskega bremena, ko ti bo rodila 5 mulatov.

Torej si zgolj samo še en debilen internetni levičar, ki propagira rasno mešanje, sam pa uživa v belih družbah?
Če bi za vsakega takega dobil en evro, bi že bil miljonar.

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

Kaj pa so ameriški domorodci? Azijati, ki so se izgubili na poti na vzhod?

Pojma nimam, pomoje so etnična skupina, poglej na wikipediji.


Germani, slovani itd. pa niso?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

Polda ::

Kulturna obogatitev

fulk ::

Jp. Je že kayzon objavil.
Tega je vrjetno že en kup, in še več ga bo.
Ker nejc pravi, da bogatimo evropo z novimi, boljšimi geni, al neki.

Polda ::

Sredi dneva 13. maja letos sta 23-letni državljan Somalije in 45-letni državljan Nigerije sledila mlademu dekletu na stranišče Metelkove, vdrla vanj in jo posilila, poroča časopis Demokracija, ki mu je policija potrdila neuradne informacije o posilstvu.

https://spletnicasopis.eu/2023/06/16/po...


Saj drugače ne more biti, ko imamo za PV tole stvar


In notranji minister Poklukar

Samael ::

fulk je izjavil:

Zakaj nisi tako kritičen do ameriških domorodcev, ki želijo ohraniti svojo kulturo in etničnost?

A si ti malce zmeden? Saj ti je menda jasno, da tu komuniciram s teboj, lokalnim klerofašistom? Ko oz. če bo sem prišel kakšen afriški domorodec srati s fašistično propagando in podobno, bom tudi njemu rekel enako kot tebi, da je cepec.

fulk je izjavil:


Zakaj vstrajaš v naših nazi deželah ...

Glej ga, glej ga tička fašističnega, ki mu pravopis povzroča probleme, domišlja si pa, da je tukaj nekaj bolj njegovega kot mojega. Jaz tebe sicer ne bom vprašal enako, ker kaj ... tu med nami boš še koliko? Deset, dvajset let? Za teboj pa tako ali tako ne bo ostalo ničesar, po čemer bi se te spominjali.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

nejclp ::

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

V bistvu vas ni ravno veliko, tretjina populacije, če sem velikodušen in prištejem še na splošno mentalno izzvane.


To ni razlog, da ne greš bogatit inbreedan nigerijski gene pool.
Kaj te ustavlja? Zaupaj nam.

Familija, služba, take, banalne stvari. Mogoče ko bom v penziji, bom šel pa nigerijski geene pool bogatit, genijalc.


Kje je problem?
S tvojo zahodnjaško plačo in zoomom boš v nigeriji živel kot princ.
Črnske ženske se ti bodo metalne pred noge, ljubic boš imel na pretek.
Hči pa boš končno odrešil nacističnega belskega bremena, ko ti bo rodila 5 mulatov.

Torej si zgolj samo še en debilen internetni levičar, ki propagira rasno mešanje, sam pa uživa v belih družbah?
Če bi za vsakega takega dobil en evro, bi že bil miljonar.

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

Kaj pa so ameriški domorodci? Azijati, ki so se izgubili na poti na vzhod?

Pojma nimam, pomoje so etnična skupina, poglej na wikipediji.


Germani, slovani itd. pa niso?

Fuckme, ne morem delat na daljavo, samo en dan v tednu, pa še to ne pon. ali petek, tako da ne morem na fuk vikende v Nigerijo.
Ad2
Valjda so, ampak niso manjšina. Saj pravim, ko bomo Slovenci v manjšini, bom menda podpiral slovensko kulturo, od goveje muske do klanja prašičev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

D3m ::

In?

Ste se že zedinili?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Samael ::

D3m je izjavil:

In?

Ste se že zedinili?

Jah, a ni jasno že od začetka? :)
Še naprej bomo shajali eden z drugimi, črnce, ki vas tako grozno ogrožajo, z izjemo nekaj turistov, pa tako ali tako komajda kje vidiš.
Ampak treba je jamraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat. Se pizdakaaaaaaaaaaaat. S prsti kazati na tiste reveže s trebuhom za kruhom, ki jim gre še slabše od nas. Saj smo ja na internetih.
Meni je res tako hecno, ko začnejo ti klovni s pojmi kot so "zamenjava prebivalstva", "genocid" in podobno :D
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

fulk ::

Samael je izjavil:


A si ti malce zmeden? Saj ti je menda jasno, da tu komuniciram s teboj, lokalnim klerofašistom? Ko oz. če bo sem prišel kakšen afriški domorodec srati s fašistično propagando in podobno, bom tudi njemu rekel enako kot tebi, da je cepec.

Tisti video zgoraj, kjer cel čoln migrantov vzklika Alah akbar si najbrž spregledal?
Kaj pa onega oh Humze Yusufa, kjer se pizdi, da je na škotskem preveč belcev?
Ali stotine drugih v MSM?

A se samo meni zdi, da priročno ignoriraš vse kar ti ni všeč?

Samael je izjavil:


Glej ga, glej ga tička fašističnega, ki mu pravopis povzroča probleme, domišlja si pa, da je tukaj nekaj bolj njegovega kot mojega. Jaz tebe sicer ne bom vprašal enako, ker kaj ... tu med nami boš še koliko? Deset, dvajset let? Za teboj pa tako ali tako ne bo ostalo ničesar, po čemer bi se te spominjali.


Dokler praite, da imajo afričani svoje, bom trdil, da imamo mi naše.
Kaj te muči kolega?

Samael ::

fulk je izjavil:

A se samo meni zdi, da priročno ignoriraš vse kar ti ni všeč?

Čutiš, da si ignoriran? :))
Samael != Samuel

fulk ::

Samael je izjavil:

fulk je izjavil:

A se samo meni zdi, da priročno ignoriraš vse kar ti ni všeč?

Čutiš, da si ignoriran? :))


Mogoče pa sem ti skrivno všeč. Podobno kot bi nejc ras bogatil evropejce z črnskimi geni iz udobja svojega SS kavča.

Samael ::

Mogoče? Ja v tvoji zmedeni betici je vse mogoče.
Samael != Samuel

fulk ::

Btw. Zakaj ne gresta skupaj z nejcem bogatit nigerijo, če sta tolk navdušena nad njo?
A ker je njihova, pa se nočeta vtikat ali kako?

Nejc vidim, da je že bailoutal, ker mu je zmanjkalo izgovorov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

Samael ::

Saj sem ti že povedal. Meni je tu čisto okej, nimam razloga za iti v Nigerijo. Tisti, ki ima težave, pa še vedno nisem ugotovil a predvsem sam s seboj, ali pa mu jih res povzročajo migranti, si predvsem ti.
In pa vtikam se vate - ti si fašistična hujskaška pizda iz moje okolice, ne pa en revež, ki ga vidim tam na neki slikci čolna sredi oceana.
Samael != Samuel

D3m ::

Ne bodi tak fašist no.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejclp ::

fulk je izjavil:

Samael je izjavil:


A si ti malce zmeden? Saj ti je menda jasno, da tu komuniciram s teboj, lokalnim klerofašistom? Ko oz. če bo sem prišel kakšen afriški domorodec srati s fašistično propagando in podobno, bom tudi njemu rekel enako kot tebi, da je cepec.

Tisti video zgoraj, kjer cel čoln migrantov vzklika Alah akbar si najbrž spregledal?
Kaj pa onega oh Humze Yusufa, kjer se pizdi, da je na škotskem preveč belcev?
Ali stotine drugih v MSM?

A se samo meni zdi, da priročno ignoriraš vse kar ti ni všeč?

Pomoje bi tudi ti vzklikal Alah Akbar ali kaj podobnega, recimo Slava Bogu, če bi ti ratalo živ priti iz ene vukojebine. Ne seri. Stotine drugih? A nisi jamral, da jih je premalo? Dejansko jih je presenetljivo malo, ni čudno, da vsako tako n-krat napopate, ker vam manjka materiala.

fulk je izjavil:

Btw. Zakaj ne gresta skupaj z nejcem bogatit nigerijo, če sta tolk navdušena nad njo?
A ker je njihova, pa se nočeta vtikat ali kako?

Nejc vidim, da je že bailoutal, ker mu je zmanjkalo izgovorov.

Lej ga bedačka, zdaj bi mi pa rad še spolne prakse določal, zmešanček?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

c3p0 ::

fulk je izjavil:

Zakaj nisi tako kritičen do ameriških domorodcev, ki želijo ohraniti svojo kulturo in etničnost?
A oni niso naziji ali kako?

Vam levičarjem tudi konsistenca ne gre od rok.


Wokies pravijo, da črnec ne more biti rasist. Pa wokijev ne bi okliceval z levico, so samo ena ekstremna ločina levice.

enemon ::

Fak, tle je ene par takih, ki pišejo iz kleti Urada za integracijo migrantov. Verjetno kake woke marjance s čelada frizuro. Fantje, domov si jih pelte in vzgajajte jih, ne pa da so na plečih vseh davkoplačevalcev, da o kriminalu sploh ne govorim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

fulk je izjavil:

Zakaj nisi tako kritičen do ameriških domorodcev, ki želijo ohraniti svojo kulturo in etničnost?
A oni niso naziji ali kako?

Vam levičarjem tudi konsistenca ne gre od rok.


Wokies pravijo, da črnec ne more biti rasist. Pa wokijev ne bi okliceval z levico, so samo ena ekstremna ločina levice.

Ne seri, kako črnc ne more bit rasist? Kater woki je pa to rekel?

Samael ::

nejclp je izjavil:


Ne seri, kako črnc ne more bit rasist? Kater woki je pa to rekel?

Mah, tip dreka spet. Debilni intelektualno podhranjeni komentarji na stopnji 24ur.com komentatorjev.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

c3p0 ::

Pod katero skalo pa si ti Samuel ležal zadnja leta?

Woke web je poln člankov na temo, si prelen še za guglanje, samo tu smrdiš (če grem za trenutek na tvoj bedni nivo).

https://simonesamuels.medium.com/no-bla...
https://truthout.org/articles/no-black-...

Samael ::

Ja, ker selektivno googlanje bullshita tvoje sorte je pa zdaj ultimativno dejstvo, aneda. Ti si živ dokaz, da lahko vsak drekač na internetu izjavi kar želi, pa to še ne pomeni da je res. Torej, oklenil si se nečesa, ki pomeni kaj točno že? Nič.

Sicer pa na splošno mislim, da ste klerofašisti patološki lažnivici, bolniki. Par dni nazaj je nekdo vas tu razlagal, kako se pa migrantom, ki pridejo na tisti natrpani ladjici čez ocean že ne more goditi tako slabo, saj je imel eden s seboj kar 5000 eur.
Mislim, a ste lahko fašisti še bolj intelektualno podhranjeni? Večina vas se tu hvali, da se vam za izpod jurja še riti ne da dvigniti tisti dan iz postelje, tam je pa mogoče cela družina s trudom skozi leta zbrala tisti denar za nekoga, ki gre v upanju na boljši jutri v svet zase (in mogoče svojo družino) iskati boljše življenje - pa si je to tisti gram možganov v betici s/t klerofašista prevedel, da potem jim pa že ni tako hudo od tam kjer prihajajo. Prav bolniki ste.

Glede nivoja pa takole. Prilagajam ga sogovornikom. Torej tudi tebi. Toliko dreka, res dreka, kot dnevno pridelate na tem forumu fašisti, ne pridela nihče. Tu dobite samo en delček, mikrodelček ogledala. Ja, lahko debatiram tudi na višjem kulturnem nivoju - ampak čemu, če se boš že v naslednjem stavku lagal, ženske oklicaval za cipe in se kot en latentni pedo hudoval nad tem, ker so ti s tistimi črnci in ženskami pokvarili še eno risanko. Skratka, noben argument ne deluje. Še najbolj razumete, če vam človek direktno pove, da ste zahojeni fašistični hujskaški bumbarji, brez katerih bi bil ta svet en kanček človeku prijaznejši.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

Pod katero skalo pa si ti Samuel ležal zadnja leta?

Woke web je poln člankov na temo, si prelen še za guglanje, samo tu smrdiš (če grem za trenutek na tvoj bedni nivo).

https://simonesamuels.medium.com/no-bla...
https://truthout.org/articles/no-black-...

Tole so akademski članki, sem mislil, da boš kakšno uradno stališče linkal. Itak pa, ker si zadevo preštudiral, če definiraš rasizem, kot ga tadva, potem to drži. Očitno rasizem razumeta in definirata kot sistemski rasizem, rasističen črnc, ima pa v tem smislu do drugih ras zgolj predsodke, ker gre za individualno raven in nima moči in zaledja v sistemu. Takoj ko spremeniš definicijo je pa jasno, da je črnc lahko rasist.

D3m ::

Wokies pravijo, da črnec ne more biti rasist.


|HP EliteBook|R5 6650U|

Kayzon ::

Na Kanarskih otokih v 24 urah rešili več kot 220 prebežnikov
V zadnjem mesecu izjemen porast števila prihodov, ki je na letni ravni sicer nižje kot lani
V zadnjih 24 urah so na Kanarskih otokih rešili 227 prebežnikov, ki so na štirih čolnih pluli proti Evropi. Dan predtem so humanitarne organizacije sporočile, da se bojijo, da je na isti poti umrlo več kot 30 prebežnikov, potem ko je potonil njihov čoln.


Se ve kam se pelje te rešene "prebežnike"? Nazaj na obale afrike ali v EU?

LeQuack ::

Kayzon je izjavil:

Na Kanarskih otokih v 24 urah rešili več kot 220 prebežnikov
V zadnjem mesecu izjemen porast števila prihodov, ki je na letni ravni sicer nižje kot lani
V zadnjih 24 urah so na Kanarskih otokih rešili 227 prebežnikov, ki so na štirih čolnih pluli proti Evropi. Dan predtem so humanitarne organizacije sporočile, da se bojijo, da je na isti poti umrlo več kot 30 prebežnikov, potem ko je potonil njihov čoln.


Se ve kam se pelje te rešene "prebežnike"? Nazaj na obale afrike ali v EU?


V Maribor.
Quack !

WizzardOfOZ ::

Na avtocesti je dostikrat srečana kolona avtobusov v spremstvu policije, v avtobusih so pa sami znanstveniki. (policija jih sicer ščiti, da jih slučajno nebi kdo ukradu).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

fulk ::

Samael je izjavil:

Saj sem ti že povedal. Meni je tu čisto okej, nimam razloga za iti v Nigerijo. Tisti, ki ima težave, pa še vedno nisem ugotovil a predvsem sam s seboj, ali pa mu jih res povzročajo migranti, si predvsem ti.
In pa vtikam se vate - ti si fašistična hujskaška pizda iz moje okolice, ne pa en revež, ki ga vidim tam na neki slikci čolna sredi oceana.


Vem, da je vam hinavcem lepo tu.

Meni je tudi in bi rad ohranil to. Vi ste tisti, ki se požvižgate na to kar vam je bilo dano in hote ali nehote boste to uničili, ker kao moramo obogatit gene pool al neki.
Nigerijce pa zgleda nočete tikati.

Glej nisi prvi levičarski, nehaležni zblojenec, ki se je pojavil tu. Prekleto dosti se vas je razmnožilo v zadnjih 30 letih. Infestacija.

nejclp je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Pod katero skalo pa si ti Samuel ležal zadnja leta?

Woke web je poln člankov na temo, si prelen še za guglanje, samo tu smrdiš (če grem za trenutek na tvoj bedni nivo).

https://simonesamuels.medium.com/no-bla...
https://truthout.org/articles/no-black-...

Tole so akademski članki, sem mislil, da boš kakšno uradno stališče linkal. Itak pa, ker si zadevo preštudiral, če definiraš rasizem, kot ga tadva, potem to drži. Očitno rasizem razumeta in definirata kot sistemski rasizem, rasističen črnc, ima pa v tem smislu do drugih ras zgolj predsodke, ker gre za individualno raven in nima moči in zaledja v sistemu. Takoj ko spremeniš definicijo je pa jasno, da je črnc lahko rasist.


Nejc, odgovori mi že enkrat.
A Nigerijec ima svojo domovino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

Kayzon ::

kamiKaZaA ::

Samael je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Pišeš identično kot jype - uporabljaš: projiciraš, projekcije, naci, nacisti, desničarji, kamenjanje, rasist, rasisti, mona. ;)


Pa saj tako bi se lahko opisal tudi sam, ali?

Pa kaj ti res misliš, da se bom jaz šel debato z woke bučkotom, kateri piše komentarje na nivoju otrok iz OŠ?

Samo preskočim takšne otroške vpise (zato tudi ta moj zadnji odgovor na te otroške finte šele dan pozneje). ;)

c3p0 ::

Samael je izjavil:

Ja, ker selektivno googlanje bullshita tvoje sorte je pa zdaj ultimativno dejstvo, aneda. Ti si živ dokaz, da lahko vsak drekač na internetu izjavi kar želi, pa to še ne pomeni da je res. Torej, oklenil si se nečesa, ki pomeni kaj točno že? Nič.

Sicer pa na splošno mislim, da ste klerofašisti patološki lažnivici, bolniki. Par dni nazaj je nekdo vas tu razlagal, kako se pa migrantom, ki pridejo na tisti natrpani ladjici čez ocean že ne more goditi tako slabo, saj je imel eden s seboj kar 5000 eur.
Mislim, a ste lahko fašisti še bolj intelektualno podhranjeni? Večina vas se tu hvali, da se vam za izpod jurja še riti ne da dvigniti tisti dan iz postelje, tam je pa mogoče cela družina s trudom skozi leta zbrala tisti denar za nekoga, ki gre v upanju na boljši jutri v svet zase (in mogoče svojo družino) iskati boljše življenje - pa si je to tisti gram možganov v betici s/t klerofašista prevedel, da potem jim pa že ni tako hudo od tam kjer prihajajo. Prav bolniki ste.

Glede nivoja pa takole. Prilagajam ga sogovornikom. Torej tudi tebi. Toliko dreka, res dreka, kot dnevno pridelate na tem forumu fašisti, ne pridela nihče. Tu dobite samo en delček, mikrodelček ogledala. Ja, lahko debatiram tudi na višjem kulturnem nivoju - ampak čemu, če se boš že v naslednjem stavku lagal, ženske oklicaval za cipe in se kot en latentni pedo hudoval nad tem, ker so ti s tistimi črnci in ženskami pokvarili še eno risanko. Skratka, noben argument ne deluje. Še najbolj razumete, če vam človek direktno pove, da ste zahojeni fašistični hujskaški bumbarji, brez katerih bi bil ta svet en kanček človeku prijaznejši.


Dam ti 2 za verbalno diarejo, ker si se potrudil z vejicami, a manjka že plitvina, kaj šele globina. Nato si najdeš kar je nekdo drug izjavil in nato pretepaš slamnatega možiclja do onemoglosti. Pa to počnete ravno vi, fašisti. Klovn.

Mladih družin se prav tare na teh čolnih, ti jim boš gotovo prvi ponudil prostor v "svojem" stanovanju, nedvomno socialnem.

Sicer pa vpiši sam v google in beri. Pa celo BLM "gibanje" si preskočil, oni imajo dosti materiala na temo.

kamiKaZaA je izjavil:

Samael je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Pišeš identično kot jype - uporabljaš: projiciraš, projekcije, naci, nacisti, desničarji, kamenjanje, rasist, rasisti, mona. ;)


Pa saj tako bi se lahko opisal tudi sam, ali?

Pa kaj ti res misliš, da se bom jaz šel debato z woke bučkotom, kateri piše komentarje na nivoju otrok iz OŠ?

Samo preskočim takšne otroške vpise (zato tudi ta moj zadnji odgovor na te otroške finte šele dan pozneje). ;)


Nedvomno FDV kader, skrajna levica, zna dosti napisat, a malo povedat. JS, politikant in/ali NVO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Tole so akademski članki, sem mislil, da boš kakšno uradno stališče linkal. Itak pa, ker si zadevo preštudiral, če definiraš rasizem, kot ga tadva, potem to drži. Očitno rasizem razumeta in definirata kot sistemski rasizem, rasističen črnc, ima pa v tem smislu do drugih ras zgolj predsodke, ker gre za individualno raven in nima moči in zaledja v sistemu. Takoj ko spremeniš definicijo je pa jasno, da je črnc lahko rasist.


Redefinicija besed je v vašem toolboxu, pa najsi gre za spol, raso ali kaj druga. Vse pa z namenom konflikta in večanja razdora v družbi. Uspeva vam krasno, ni kaj.

Samael ::

In to mi odpiše dva fašista, ki skupaj nista zmožna spacati nekaj smiselnih stavčnih povedi :)) Samo poglejta to cmeranje, ki sta mi ga serviranja. "Si takšen pa takšen, mami te bom zatožil, bueeeee ..." - da, tako se bere vaše cmeranje.

Vse pa z namenom konflikta in večanja razdora v družbi. Uspeva vam krasno, ni kaj.

Ja, ker fašisti gotovo nimate nič s tem :))

fulk je izjavil:

Samael je izjavil:

Saj sem ti že povedal. Meni je tu čisto okej, nimam razloga za iti v Nigerijo. Tisti, ki ima težave, pa še vedno nisem ugotovil a predvsem sam s seboj, ali pa mu jih res povzročajo migranti, si predvsem ti.
In pa vtikam se vate - ti si fašistična hujskaška pizda iz moje okolice, ne pa en revež, ki ga vidim tam na neki slikci čolna sredi oceana.


Vem, da je vam hinavcem lepo tu.



Kdaj, ko te takole berem, se vprašam, kaj točno ti dela v glavi, kako nekdo, kot si ti, shaja skozi življenje na dnevni ravni, pa če se zavedaš, da prodajaš meglo ali pa je to pri tebi povsem naravno.


Torej zgodba je nekako takšna. Ljudem je v določenih delih sveta težko. V želji in upanju po boljšem življenju se del populacije odpravi v svet. Eni bodo uspeli, drugi umrli, preden bodo sploh prišli na cilj, tretji zavozili ... pač življenje. Ja, ni jim z rožicam postlano, kot je tebi, pa meni.

Jaz to razumem, ti izgubljeni edgelord drekač, brez kančka empatije pa ne, ... in posledično nekako pridelaš, da ker pa jaz ne želim nekam, od kjer že tako ljudje bežijo, ker jim je težko preživeti in ostajam tu, kjer mi je pač življenje lažje, udobneje, sem pa hipokrit.

A ker mi to reče neki mentalni skurjenec brez dneva delovne dobe v življenju, bi se mogoče moral počutiti užaljenega?
In potem se sprašuješ, zakaj te imam za izgubljenega družbeno nekoristnega internetnega drekača?
Ja, migracije so se dogajale skozi celotno zgodovino človeštva in medtem ko so se eni oklepali svojih "pravic" še iz časov suženjstva dalje, pa drugi iskali boljše življenje, se je svet spreminjal.
Spreminjal do te mere, da celo ti, ki si sam po sebi nesposoben za samostojno življenje, tu nekako glumiš z od boga danimi pravicami in privilegiji, ki to niso.
Ne, nič bolj nisem jaz med vami, kot si ti med nami. Lahko lajaš po internetu kolikor hočeš, se po tleh mečeš od vsega hudega (ja, res ti je hudo v življenju ...) spremenilo pa se ne bo nič. Ker si nesposoben, nezmožen delovanja v smeri česa boljšega, le drekaš lahko na netu o nečem, česar ne razumeš, ljudje bodo pa še vedno počeli to, kar počnejo tisočletja ... iskali priložnost za boljše življenje. Boljše življenske pogoje zase in svoje otroke (ki jih ti zabubjen v gnojnico interneta, ne boš imel nikoli).
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

kamiKaZaA ::

c3p0 je izjavil:


kamiKaZaA je izjavil:

Samael je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Pišeš identično kot jype - uporabljaš: projiciraš, projekcije, naci, nacisti, desničarji, kamenjanje, rasist, rasisti, mona. ;)


Pa saj tako bi se lahko opisal tudi sam, ali?

Pa kaj ti res misliš, da se bom jaz šel debato z woke bučkotom, kateri piše komentarje na nivoju otrok iz OŠ?

Samo preskočim takšne otroške vpise (zato tudi ta moj zadnji odgovor na te otroške finte šele dan pozneje). ;)


Nedvomno FDV kader, skrajna levica, zna dosti napisat, a malo povedat. JS, politikant in/ali NVO.

Opis v nulo. Samael vse kar zna je mlatiti prazno slamo. Dosti piše (govori) in nič ne pove. Tipičen FDV kader. Tisti bolj uspešen kader je v politiki (kjer nakladajo na dolgo in široko in nič konkretnega ne povedo), tisti manj pa piše po forumih iz svoje službene woke kleti.

Samael ::

Pa si ti mogoče kdaj prebral kakšen post za seboj? :)) Saj ni kaj dosti za prebrati, pa vseeno? :D
Samael != Samuel

fulk ::

Samael je izjavil:

In to mi odpiše dva fašista, ki skupaj nista zmožna spacati nekaj smiselnih stavčnih povedi :)) Samo poglejta to cmeranje, ki sta mi ga serviranja. "Si takšen pa takšen, mami te bom zatožil, bueeeee ..." - da, tako se bere vaše cmeranje.

Vse pa z namenom konflikta in večanja razdora v družbi. Uspeva vam krasno, ni kaj.

Ja, ker fašisti gotovo nimate nič s tem :))

fulk je izjavil:

Samael je izjavil:

Saj sem ti že povedal. Meni je tu čisto okej, nimam razloga za iti v Nigerijo. Tisti, ki ima težave, pa še vedno nisem ugotovil a predvsem sam s seboj, ali pa mu jih res povzročajo migranti, si predvsem ti.
In pa vtikam se vate - ti si fašistična hujskaška pizda iz moje okolice, ne pa en revež, ki ga vidim tam na neki slikci čolna sredi oceana.


Vem, da je vam hinavcem lepo tu.



Kdaj, ko te takole berem, se vprašam, kaj točno ti dela v glavi, kako nekdo, kot si ti, shaja skozi življenje na dnevni ravni, pa če se zavedaš, da prodajaš meglo ali pa je to pri tebi povsem naravno.


Torej zgodba je nekako takšna. Ljudem je v določenih delih sveta težko. V želji in upanju po boljšem življenju se del populacije odpravi v svet. Eni bodo uspeli, drugi umrli, preden bodo sploh prišli na cilj, tretji zavozili ... pač življenje. Ja, ni jim z rožicam postlano, kot je tebi, pa meni.

Jaz to razumem, ti izgubljeni edgelord drekač, brez kančka empatije pa ne, ... in posledično nekako pridelaš, da ker pa jaz ne želim nekam, od kjer že tako ljudje bežijo, ker jim je težko preživeti in ostajam tu, kjer mi je pač življenje lažje, udobneje, sem pa hipokrit.

A ker mi to reče neki mentalni skurjenec brez dneva delovne dobe v življenju, bi se mogoče moral počutiti užaljenega?
In potem se sprašuješ, zakaj te imam za izgubljenega družbeno nekoristnega internetnega drekača?
Ja, migracije so se dogajale skozi celotno zgodovino človeštva in medtem ko so se eni oklepali svojih "pravic" še iz časov suženjstva dalje, pa drugi iskali boljše življenje, se je svet spreminjal.
Spreminjal do te mere, da celo ti, ki si sam po sebi nesposoben za samostojno življenje, tu nekako glumiš z od boga danimi pravicami in privilegiji, ki to niso.
Ne, nič bolj nisem jaz med vami, kot si ti med nami. Lahko lajaš po internetu kolikor hočeš, se po tleh mečeš od vsega hudega (ja, res ti je hudo v življenju ...) spremenilo pa se ne bo nič. Ker si nesposoben, nezmožen delovanja v smeri česa boljšega, le drekaš lahko na netu o nečem, česar ne razumeš, ljudje bodo pa še vedno počeli to, kar počnejo tisočletja ... iskali priložnost za boljše življenje. Boljše življenske pogoje zase in svoje otroke (ki jih ti zabubjen v gnojnico interneta, ne boš imel nikoli).


Oba priznavava migracije in težke dežele.
Razlika je ta, da jaz želim ohraniti našo deželo in pomagati tujim, kolikor je le realno možno.
Ti, želiš da sprejmemo vse izbeglice in migrante. S tem uničiš vsaj našo, če ne še njihovo deželo.
Skratka, ti si škodljivec, ne jaz.

Danes imamo povsem dovolj tehnologije, da če bi hoteli, bi preprečili take valove, ki prihajajo. Dogaja se ravno obratno, še sprejemamo jih.

Ti imaš idejo, da to prihaja par 10 ljudi, ki so ubežali vojni. A v resnici prihaja velemesto na leto, ekonomskih oportunistov, ki eventuelno zvleče še svoje dužine.
Koliko je nezaznanega prihoda pa jasno ne vemo.
In to je samo danes. V prihodnje bo razmerje genocide level.

Nekaj ti preprečuje spoznati realnost na terenu. Vrjetno tvoja fuknjena levakarska indoktrinacija. Ali kaj drugega ;)

Samael ::

fulk je izjavil:


Oba priznavava migracije in težke dežele.
Razlika je ta, da jaz želim ohraniti našo deželo in pomagati tujim, kolikor je le realno možno.


Pa ti res v to verjameš? Ob vsej svoji hujskaški rasistični ponižujoči retoriki do drugih ras verjameš, da "želiš" pomagati tujim, kolikor je le realno možno? Namreč ta tvoja trditev mi je zgolj še en alarm, da debatiram s sociopatom, ki se ne zaveda niti svojih dejanj, svojih lastnih besed, kaj šele okolice.
Sploh pa ne ti meni o indoktrinaciji ob svojih lastnih psihotičnih brodenjih po največjih greznicah interneta. Bi bilo prav zanimivo (ali pač ne?) poznati tvojo keyword zgodovino brskanja. Res se vprašam kako nekdo, ki vedno znova začenja s pojmi tipa "genocid", "zamenjava populacije" ipd... funkcionira v resničnem življenju.
A si kdaj pomislil, da bi se za nekaj časa odklopil od interneta, zadihal, se ozrl po okolici ... in mogoče ugotovil, da svet ni tako črno/bel, ko si ga predstavljaš v tej tvoji zmešani skurjeni betici?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

fulk ::

Jasno, da vrjamem. Vse kar bi zmanjšalo pritisk na evropo je poterbno preštudirati.
Povsem pripravljen sem prispevati delež BDPja, da zagotovimo dovoljšen nivo v teh deželah, da nimajo več toliko razloga za migriranje.
Je definitivno sebični vzgib, ampak je zmaga za oba. Mi se jih losamo, oni pa dobijo tekočo vodo/hidroelektrarno. Afričani sicer imajo še druge težave, ampak ok, je treba poskusit.

Če kdo vrjame, da je svet črno/bel si to ti. Ki misliš, da je vse tako nedolžno.
Jaz ne vrjamem, da so vsi na teh čolnih zlobni, ampak kot masa predstavljajo vse sorte groženj in problemov.

Sicer lahko vprašam: a si pripravljen tudi ti, kot nejc, izjaviti, da je Izrael nacistična država? me firberc
««
10 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2972292957 (4134) miha98
»

Kanadsko prebivalstvo se je prvič povečalo za več kot 1 milijon (Letna rast 2,7%) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16918378 (488) Mr.B

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Problemi človeštva
124288724 (62406) vostok_1

Več podobnih tem