» »

Imigrantski val 2.0

Imigrantski val 2.0

««
11 / 47
»»

Chalky ::

Sem ravno včeraj naletel na en izjemno dober posnetek na Youtube ki me je skoraj vrgel na rit. Poglejte si kakšno je stanje v Indiji ki bo imela kmalu preko 1.5 milijarde ljudi (vrh bodo dosegli pri 1.7 Milijard). Po cestah ležijo krave medtem ko po kablih skačejo opice, dobesedno.



Situacija v Evropi je ravno obratna, nam primanjkuje ljudi medtem ko bodo imele samo 3 države v Južni Aziji (Indija, Pakistan, Bangladeš) leta 2070 skoraj 2.3 milijarde ljudi kar je 3x toliko kot celoten Evropski kontinent vključno z Rusijo. ZDA imajo to srečo da so na drugi strani sveta in so že razvite in lahko selektivno na normalen pregleden način sprejemajo v državo po več milijonov ljudi na leto. Američani imajo problem pri Južni meji ki se ga da rešiti če se ga želi. Zato sem tudi mnenja da bodo ZDA tudi v prihodnje igrale glavno vlogo v svetu predvsem če bodo implementirali svoj načrt o povečanju migracijskih kvot. Če bi jim uspelo do leta 2050 povečati število prebivalcev na 500 milijonov bi precej lažje konkurirali Kitajski, ki ima precej hude probleme s svojo demografsko sliko.

Bo pa nekega dne Južna Azija center sveta vendar je do takrat še dolga. Pa tudi večji notranji konflikti bi lahko tam povzročilo globalno katastrofo. V Indiji živi skoraj 220 milijonov muslimanov. Pakistan bo imel po trenutnih projekcijah 500 milijonov ljudi do leta 2100, potem imaš tu še Bangladesh ki je pretežno muslimanski kar pomeni še dodatnih 200 milijonov ljudi. To je skoraj 1 milijarda muslimanov proti 1.4 milijardi Hindujcev. Če pride tam do verskega konflikta bo to prava katastrofa za celoten Azijski in Evropski kontinent.

Ne smemo pozabiti na Kitajsko ki podpira Pakistan in ima poleg tega še precej mejnih konfliktov z Indijo. Potem je tu še potencialna vojna za kontrolo pitne vode in pa kdo si bo lastil Kašmir. Indija pravi da je Kašmir njihov medtem ko Kitajska želi zgraditi železniško progo preko Pakistana kot alternativo Malaški ožini.

Po eni strani potrebujemo v Evropi več ljudi vendar smo lahko po drugi strani srečni da situacija ni takšna kot v Indiji in Pakistanu. Še en problem je Afganistan ki bi znal tam mešati štrene. Indija ima ogromno potenciala in bo zagotovo nekega dne v samem vrhu, vendar bi bil raje v vlogi ZDA, na drugi strani kjer je mir in kjer imaš samo 2 sosednji državi ki sta integrirani v tvoj sistem in več da tam zunanjih konfliktov ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chalky ()

Samael ::

fulk je izjavil:

Sicer lahko vprašam: a si pripravljen tudi ti, kot nejc, izjaviti, da je Izrael nacistična država? me firberc

Pa lahko izjavim no, če ti to tako zelo pomeni, ampak ne obljubim da bom to naredil z resni obrazom, velja? :))

Drugače pa ne, ne verjamem, da je Izrael nacistična država, menim pa da so kot narod, ki je skozi zgodovino zelo trpel, pa potem končno dobil košček pod soncem, v svojem sovraštvu in oklepanju nečesa, kar ni samo njihovo, zelo zelo izgubljeni, kar posledično vodi v še več obojestranskega trpljenja, zaradi česar se ta sod smodnika ne bo razrešil še generacije.
Jaz ves čas trdim, da bo svet lepši, ko ljudje tvoje sorte, torej ekstremisti, hujskači, itd ... končate na smetišču zgodovine.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

fulk ::

Chalky je izjavil:

Sem ravno včeraj naletel na en izjemno dober posnetek na Youtube ki me je skoraj vrgel na rit. Poglejte si kakšno je stanje v Indiji ki bo imela kmalu preko 1.5 milijarde ljudi (vrh bodo dosegli pri 1.7 Milijard). Po cestah ležijo krave medtem ko po kablih skačejo opice, dobesedno.



Situacija v Evropi je ravno obratna, nam primanjkuje ljudi medtem ko bodo imele samo 3 države v Južni Aziji (Indija, Pakistan, Bangladeš) leta 2070 skoraj 2.3 milijarde ljudi kar je 3x toliko kot celoten Evropski kontinent vključno z Rusijo. ZDA imajo to srečo da so na drugi strani sveta in so že razvite in lahko selektivno na normalen pregleden način sprejemajo v državo po več milijonov ljudi na leto. Američani imajo problem pri Južni meji ki se ga da rešiti če se ga želi. Zato sem tudi mnenja da bodo ZDA tudi v prihodnje igrale glavno vlogo v svetu predvsem če bodo implementirali svoj načrt o povečanju migracijskih kvot. Če bi jim uspelo do leta 2050 povečati število prebivalcev na 500 milijonov bi precej lažje konkurirali Kitajski, ki ima precej hude probleme s svojo demografsko sliko.

Bo pa nekega dne Južna Azija center sveta vendar je do takrat še dolga. Pa tudi večji notranji konflikti bi lahko tam povzročilo globalno katastrofo. V Indiji živi skoraj 220 milijonov muslimanov. Pakistan bo imel po trenutnih projekcijah 500 milijonov ljudi do leta 2100, potem imaš tu še Bangladesh ki je pretežno muslimanski kar pomeni še dodatnih 200 milijonov ljudi. To je skoraj 1 milijarda muslimanov proti 1.4 milijardi Hindujcev. Če pride tam do verskega konflikta bo to prava katastrofa za celoten Azijski in Evropski kontinent.

Ne smemo pozabiti na Kitajsko ki podpira Pakistan in ima poleg tega še precej mejnih konfliktov z Indijo. Potem je tu še potencialna vojna za kontrolo pitne vode in pa kdo si bo lastil Kašmir. Indija pravi da je Kašmir njihov medtem ko Kitajska želi zgraditi železniško progo preko Pakistana kot alternativo Malaški ožini.

Po eni strani potrebujemo v Evropi več ljudi vendar smo lahko po drugi strani srečni da situacija ni takšna kot v Indiji in Pakistanu. Še en problem je Afganistan ki bi znal tam mešati štrene. Indija ima ogromno potenciala in bo zagotovo nekega dne v samem vrhu, vendar bi bil raje v vlogi ZDA, na drugi strani kjer je mir in kjer imaš samo 2 sosednji državi ki sta integrirani v tvoj sistem in več da tam zunanjih konfliktov ne bo.


Oh živjo ChalkyGPT.

Torej, če te prav razumem. Demografske težave evrope naj rešimo tako, da razširimo mejo države Indije vse do evrope?
To je tvoja rešitev za naše težave?


Samael je izjavil:

fulk je izjavil:

Sicer lahko vprašam: a si pripravljen tudi ti, kot nejc, izjaviti, da je Izrael nacistična država? me firberc

Pa lahko izjavim no, če ti to tako zelo pomeni, ampak ne obljubim da bom to naredil z resni obrazom, velja? :))

Drugače pa ne, ne verjamem, da je Izrael nacistična država, menim pa da so kot narod, ki je skozi zgodovino zelo trpel, pa potem končno dobil košček pod soncem, v svojem sovraštvu in oklepanju nečesa, kar ni samo njihovo, zelo zelo izgubljeni, kar posledično vodi v še več obojestranskega trpljenja, zaradi česar se ta sod smodnika ne bo razrešil še generacije.
Jaz ves čas trdim, da bo svet lepši, ko ljudje tvoje sorte, torej ekstremisti, hujskači, itd ... končate na smetišču zgodovine.


Oh glej ga kako previdno stopica okoli judov, imagine my shock :))

Torej Izraelci/judi so narod, ki si zaslužijo svojo domovino?
Istočasno pa praviš, da naciji sodijo na smetišče zgodovine.
Torej kje stojiš, ne razumem?

Daj mi ti malo bolje to razloži, ker vse kar sem videl dosedaj je, kako se ti je danka stisnila ko je debata začela o judih :D

nejclp ::

fulk je izjavil:

[
Oh glej ga kako previdno stopica okoli judov, imagine my shock :))

Torej Izraelci/judi so narod, ki si zaslužijo svojo domovino?
Istočasno pa praviš, da naciji sodijo na smetišče zgodovine.
Torej kje stojiš, ne razumem?

Daj mi ti malo bolje to razloži, ker vse kar sem videl dosedaj je, kako se ti je danka stisnila ko je debata začela o judih :D

Kera genialna, a so Nemcem vzeli državo, potem, ko se je nacije porazilo? Malo so jih dali na ketno, anede, da so prišli k pameti. Si Nemci ne zaslužijo države, ker je velik del podpiral nacije? To, da Izrael fura fašistično politiko je objektivno dejstvo in moja trditev nima nobene veze s tvojim antisemitizmom, in demonizacijo celotne etnične skupine in ni v ničemer kontradiktorna.

fulk ::

Saj ne demoniziram celotne etnične skupine.
Tudi vsi morski psi niso ubili človeka, pa vendar jih ubijejo več kot recimo zlate ribice.

Moje vprašanje je. Ali si judi zaslužijo svoj narod, svojo kulturo in svojo državo?

Bosta znala odgovoriti vi dva?

BTW. Jaz absolutno mislim, da si.
Ampak...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

fulk ::

!!!

Hah, ta je dobra.
Par strani nazaj je Samael izjavil

A si ti malce zmeden? Saj ti je menda jasno, da tu komuniciram s teboj, lokalnim klerofašistom? Ko oz. če bo sem prišel kakšen afriški domorodec srati s fašistično propagando in podobno, bom tudi njemu rekel enako kot tebi, da je cepec.


Želel sem mu pokazati en video, ampak ga nisem in nisem našel.
Nato je v podmorniški temi nekdo postal ta link
https://www.dailymail.co.uk/columnists/...
Kjer sem prepoznal osebo, iz videa, ki sem ga iskal.
In tako sem ga našel.


Hah, nevrjetno kakšna naključja.

Drugače pa ja Samael. Ti ne razumeš zadeve kot kompeticijo, ampak oni pa ja.
"Yes lads, we're winning!"
Samo v fuknjenem svetu nejcev in Samaelov, lahko ta gre taka izjava neizzvano skozi.
Si predstavljate, da bi bilo obratno! To bi nejc požgal lastno hišo iz jeze ker je belec.
Kako lahko to drugače obrazložim kot bolestno samosovražno akutno mentalno disonanco?

Da. Mogoče tvoj črni sosed nima planov ti zapleniti hišo. Ko pa imaš 15x več črnih sosedov kot belih, in med njimi so nacionalisti, potem bi te moralo biti strah.
Samael pa misli, da tudi če je njih 15x več in imajo oblast, so še vedno manjšina, samo zato ker 70 let nazaj so bila manjšina.
Drugi časi so, tepec. Zadeve niso statične in se spreminjajo. Tvoja fuknjena samomorilska levičarska psihološka bolezen pa ni dobila updejta.

Slopek ::

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

[
Oh glej ga kako previdno stopica okoli judov, imagine my shock :))

Torej Izraelci/judi so narod, ki si zaslužijo svojo domovino?
Istočasno pa praviš, da naciji sodijo na smetišče zgodovine.
Torej kje stojiš, ne razumem?

Daj mi ti malo bolje to razloži, ker vse kar sem videl dosedaj je, kako se ti je danka stisnila ko je debata začela o judih :D

Kera genialna, a so Nemcem vzeli državo, potem, ko se je nacije porazilo? Malo so jih dali na ketno, anede, da so prišli k pameti. Si Nemci ne zaslužijo države, ker je velik del podpiral nacije? To, da Izrael fura fašistično politiko je objektivno dejstvo in moja trditev nima nobene veze s tvojim antisemitizmom, in demonizacijo celotne etnične skupine in ni v ničemer kontradiktorna.

Boš razložil kako je po drugi svetovni vojni nastala vzhodna Nemčija in komu je pripadala?
Ko boš to predelal, boš lahko prišel do sklepa, da je tudi zahodni del dobil novega "lastnika".
Tako, da ja, so izgubili državo, ko je bil nacizem poražen.

nejclp ::

Slopek je izjavil:

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

[
Oh glej ga kako previdno stopica okoli judov, imagine my shock :))

Torej Izraelci/judi so narod, ki si zaslužijo svojo domovino?
Istočasno pa praviš, da naciji sodijo na smetišče zgodovine.
Torej kje stojiš, ne razumem?

Daj mi ti malo bolje to razloži, ker vse kar sem videl dosedaj je, kako se ti je danka stisnila ko je debata začela o judih :D

Kera genialna, a so Nemcem vzeli državo, potem, ko se je nacije porazilo? Malo so jih dali na ketno, anede, da so prišli k pameti. Si Nemci ne zaslužijo države, ker je velik del podpiral nacije? To, da Izrael fura fašistično politiko je objektivno dejstvo in moja trditev nima nobene veze s tvojim antisemitizmom, in demonizacijo celotne etnične skupine in ni v ničemer kontradiktorna.

Boš razložil kako je po drugi svetovni vojni nastala vzhodna Nemčija in komu je pripadala?
Ko boš to predelal, boš lahko prišel do sklepa, da je tudi zahodni del dobil novega "lastnika".
Tako, da ja, so izgubili državo, ko je bil nacizem poražen.

Vau, nisem računal na nekoga s tako orjaškim poznavanjem zgodovine. Lol, ne niso izgubili države, eno novo so dobili. To je popolnoma irelevantno, pametnjakovič.

fulk je izjavil:

Saj ne demoniziram celotne etnične skupine.
Tudi vsi morski psi niso ubili človeka, pa vendar jih ubijejo več kot recimo zlate ribice.

Moje vprašanje je. Ali si judi zaslužijo svoj narod, svojo kulturo in svojo državo?

Bosta znala odgovoriti vi dva?

BTW. Jaz absolutno mislim, da si.
Ampak...

Ampak kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

fulk je izjavil:

!
"Yes lads, we're winning!"

Tvoje sorte pička. Sam narobe barve je, anede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Chalky ::

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

!
"Yes lads, we're winning!"

Tvoje sorte pička. Sam narobe barve je, anede.


Ti priporočam da uporabnika @fulk enostavno ignoriraš. Nima smisla debatirati s takšnimi kot je on. Sem zadnjič bral njegove komentarje v temi vojna v Ukrajini...so mu tam že vse povedali.

Samael ::

fulk je izjavil:

fulk je izjavil:

Sicer lahko vprašam: a si pripravljen tudi ti, kot nejc, izjaviti, da je Izrael nacistična država? me firberc

Pa lahko izjavim no, če ti to tako zelo pomeni, ampak ne obljubim da bom to naredil z resni obrazom, velja? :))

Drugače pa ne, ne verjamem, da je Izrael nacistična država, menim pa da so kot narod, ki je skozi zgodovino zelo trpel, pa potem končno dobil košček pod soncem, v svojem sovraštvu in oklepanju nečesa, kar ni samo njihovo, zelo zelo izgubljeni, kar posledično vodi v še več obojestranskega trpljenja, zaradi česar se ta sod smodnika ne bo razrešil še generacije.
Jaz ves čas trdim, da bo svet lepši, ko ljudje tvoje sorte, torej ekstremisti, hujskači, itd ... končate na smetišču zgodovine.


fulk je izjavil:

Oh glej ga kako previdno stopica okoli judov, imagine my shock :))


A lahko razložiš, kako so tvoji skurjeni možgani prišli do takšnega čudaškega zaključka? Oz. kako bi osebno mnenje, ki ga človek s teboj deli na vprašano kakorkoli vplivalo na karkoli, če pustimo ob strani dejstvo, da sam pluješ po največji gnojnici teorij zarot in podobnega sranja in kot izgubljeni mentalni pohabljenec verjetno realnost doživljaš malce drugače kot ljudje, katerih življenje je vpeto v ta svet, imajo službo, družino ... skratka, počnejo še kaj, razen da se izgubljajo v blodnjaku čudaških zarot, izgubljenih, zmedenih mislih, in podobno.
Pač ja, vprašal si me, odgovoril sem ti kakor najbolje znam, ampak tebe, mentalnega invalida, je ponovno odpeljalo. A ti je mogoče že kdo omenil, da si na stopnji, ko že težko ločiš resničnosti od namišljenih produktov tvoje domišljije?

Imam eno vprašanje zate. Po prebiranju tvojih "prispevkov" razumem, da nimaš nekih življenskih izkušenj. Pa da toneš globlje in globlje po internetni greznici teorij zarot. Itd.
Zanima me pa, a je kakšna možnost recimo, da bi bil sposoben, zmožen razumeti, da se svet ne vrti okoli tvojih infantilnih fantazij, ampak so zunaj ljudje, ki jim je mar še za kaj drugega, kot tvoje zmedene blodnje, ki jih skušaš kot malo dete na vsak način sforsirati, izsiliti, kot neka ultimativno pomembnega, pa četudi sam v življenju nisi naredil še ničesar, da bi dal vsaj približen občutek, da ti je vredno prisluhniti, da veš o čem govoriš.
Samael != Samuel

Kayzon ::

Offtopic: Dobro tista tema je razred zase,slepo masturbiranje o stvareh na katere se ne spoznajo najbolj. Slepo verjamejo vsem zahodnim medijem in vsemu temu kar ukrajinci pisejo..Tko da tisti ki so imeli kej normalmega za povedati so se dolgo nazaj odstranili iz doticne teme.

Ce gremo nazaj na temo.


Europe Shows A Clear Link Between Immigration And Crime
Authored by John R. Lott Jr. & James Varney via RealClear Wire,

Violent crime is becoming common in Sweden, shocking residents of the famously placid Scandinavian nation, where horrific acts of violence have become "all too familiar," according to Common Sense Media, part of a Swedish nonprofit organization.


https://invesbrain.com/europe-shows-a-c...

c3p0 ::

Samael je izjavil:

In to mi odpiše dva fašista, ki skupaj nista zmožna spacati nekaj smiselnih stavčnih povedi :)) Samo poglejta to cmeranje, ki sta mi ga serviranja. "Si takšen pa takšen, mami te bom zatožil, bueeeee ..." - da, tako se bere vaše cmeranje.


Če pa ti ad-hominemaš do onemoglosti. Se da tudi nežaljivo, a tebi nekako ne uspeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

Samael je izjavil:


Torej zgodba je nekako takšna. Ljudem je v določenih delih sveta težko. V želji in upanju po boljšem življenju se del populacije odpravi v svet. Eni bodo uspeli, drugi umrli, preden bodo sploh prišli na cilj, tretji zavozili ... pač življenje. Ja, ni jim z rožicam postlano, kot je tebi, pa meni.


Pravijo, da dobivamo sposoben kader. Pa se kdaj vprašaš, kaj se zgodi z njihovimi matičnimi državami? Če šolan kader odhaja, bo stanje tam še bolj bedno. Če že ne šolan, pa vsaj mlad, zdrav in iznajdljiv. Odide s culico. Za vedno.

Ostala revščina sproducira še več lačnih otrok in tako naprej v vedno večjo bedo. Woke progresivneži ste pomilovanja vredni useful idiots, saj zaradi vas cvetijo črni posli: droge, tihotapstvo ljudi in drog, prostitucija/delo z elementi suženjstva, pedofilske združbe prosto izbirajo nove žrtve, katerih nihče ne bo pogrešal...

Matične države grejo še v večjo bedo, vsaj Evropa pa doživlja kulturni šok. V par generacijah bo, če bo šlo tako naprej, beda kot še je nisi videl. No, podobno bo njihovemu staremu svetu, tako da pogledaš le tja. Aha, krivi smo mi, še posebaj Slovani, ker smo Afričančke zasužnjevali.

arnecan1 ::

Samael je izjavil:

Ja, ker selektivno googlanje bullshita tvoje sorte je pa zdaj ultimativno dejstvo, aneda. Ti si živ dokaz, da lahko vsak drekač na internetu izjavi kar želi, pa to še ne pomeni da je res. Torej, oklenil si se nečesa, ki pomeni kaj točno že? Nič.

Sicer pa na splošno mislim, da ste klerofašisti patološki lažnivici, bolniki. Par dni nazaj je nekdo vas tu razlagal, kako se pa migrantom, ki pridejo na tisti natrpani ladjici čez ocean že ne more goditi tako slabo, saj je imel eden s seboj kar 5000 eur.
Mislim, a ste lahko fašisti še bolj intelektualno podhranjeni? Večina vas se tu hvali, da se vam za izpod jurja še riti ne da dvigniti tisti dan iz postelje, tam je pa mogoče cela družina s trudom skozi leta zbrala tisti denar za nekoga, ki gre v upanju na boljši jutri v svet zase (in mogoče svojo družino) iskati boljše življenje - pa si je to tisti gram možganov v betici s/t klerofašista prevedel, da potem jim pa že ni tako hudo od tam kjer prihajajo. Prav bolniki ste.

Glede nivoja pa takole. Prilagajam ga sogovornikom. Torej tudi tebi. Toliko dreka, res dreka, kot dnevno pridelate na tem forumu fašisti, ne pridela nihče. Tu dobite samo en delček, mikrodelček ogledala. Ja, lahko debatiram tudi na višjem kulturnem nivoju - ampak čemu, če se boš že v naslednjem stavku lagal, ženske oklicaval za cipe in se kot en latentni pedo hudoval nad tem, ker so ti s tistimi črnci in ženskami pokvarili še eno risanko. Skratka, noben argument ne deluje. Še najbolj razumete, če vam človek direktno pove, da ste zahojeni fašistični hujskaški bumbarji, brez katerih bi bil ta svet en kanček človeku prijaznejši.

Ja, saj ko pridejo ti novi, bo vsem bolje. https://twitter.com/BFirstParty/status/...

PovemVfaco ::

c3p0 je izjavil:

Samael je izjavil:


Torej zgodba je nekako takšna. Ljudem je v določenih delih sveta težko. V želji in upanju po boljšem življenju se del populacije odpravi v svet. Eni bodo uspeli, drugi umrli, preden bodo sploh prišli na cilj, tretji zavozili ... pač življenje. Ja, ni jim z rožicam postlano, kot je tebi, pa meni.


Pravijo, da dobivamo sposoben kader. Pa se kdaj vprašaš, kaj se zgodi z njihovimi matičnimi državami? Če šolan kader odhaja, bo stanje tam še bolj bedno. Če že ne šolan, pa vsaj mlad, zdrav in iznajdljiv. Odide s culico. Za vedno.

Ostala revščina sproducira še več lačnih otrok in tako naprej v vedno večjo bedo. Woke progresivneži ste pomilovanja vredni useful idiots, saj zaradi vas cvetijo črni posli: droge, tihotapstvo ljudi in drog, prostitucija/delo z elementi suženjstva, pedofilske združbe prosto izbirajo nove žrtve, katerih nihče ne bo pogrešal...

Matične države grejo še v večjo bedo, vsaj Evropa pa doživlja kulturni šok. V par generacijah bo, če bo šlo tako naprej, beda kot še je nisi videl. No, podobno bo njihovemu staremu svetu, tako da pogledaš le tja. Aha, krivi smo mi, še posebaj Slovani, ker smo Afričančke zasužnjevali.


Jebe se folku za tako zlagano concern trolanje nad kolektivno Afriko, v globalnem kapitalizmu so pomembne zgodbe posameznikov, išče se novega Jobsa, če bo sam prilaufal iz Sirije, pa bo še toliko bolj zanimiva zgodba. Za kolektivno dobrobit Afrike boste pa taki pravi dobrotniki, kot sta ti in fulk, šli poskrbet dol. Jih bosta izobrazila, kako je dobro za družbo in gospodarstvo, če si incel štreber, ki cele dneve klofa po tipkovnici zlajnano propagando in se trese pred tem, kaj bo čez 20 al pa 50 let s populacijo z milijardo predstavniki, in se vsaki 2 minuti zadere "ad hominem", ko ga nekdo natančno opiše. Tako se bodo še vajini učenci zagravžal babam in tako bosta zmanjšala afriško rodnost na nivo evropske in bela rasa bo rešena. Drgač bo pa na vajini vesti.

fulk ::

Samael je izjavil:

fulk je izjavil:

fulk je izjavil:

Sicer lahko vprašam: a si pripravljen tudi ti, kot nejc, izjaviti, da je Izrael nacistična država? me firberc

Pa lahko izjavim no, če ti to tako zelo pomeni, ampak ne obljubim da bom to naredil z resni obrazom, velja? :))

Drugače pa ne, ne verjamem, da je Izrael nacistična država, menim pa da so kot narod, ki je skozi zgodovino zelo trpel, pa potem končno dobil košček pod soncem, v svojem sovraštvu in oklepanju nečesa, kar ni samo njihovo, zelo zelo izgubljeni, kar posledično vodi v še več obojestranskega trpljenja, zaradi česar se ta sod smodnika ne bo razrešil še generacije.
Jaz ves čas trdim, da bo svet lepši, ko ljudje tvoje sorte, torej ekstremisti, hujskači, itd ... končate na smetišču zgodovine.


fulk je izjavil:

Oh glej ga kako previdno stopica okoli judov, imagine my shock :))


A lahko razložiš, kako so tvoji skurjeni možgani prišli do takšnega čudaškega zaključka? Oz. kako bi osebno mnenje, ki ga človek s teboj deli na vprašano kakorkoli vplivalo na karkoli, če pustimo ob strani dejstvo, da sam pluješ po največji gnojnici teorij zarot in podobnega sranja in kot izgubljeni mentalni pohabljenec verjetno realnost doživljaš malce drugače kot ljudje, katerih življenje je vpeto v ta svet, imajo službo, družino ... skratka, počnejo še kaj, razen da se izgubljajo v blodnjaku čudaških zarot, izgubljenih, zmedenih mislih, in podobno.
Pač ja, vprašal si me, odgovoril sem ti kakor najbolje znam, ampak tebe, mentalnega invalida, je ponovno odpeljalo. A ti je mogoče že kdo omenil, da si na stopnji, ko že težko ločiš resničnosti od namišljenih produktov tvoje domišljije?

Imam eno vprašanje zate. Po prebiranju tvojih "prispevkov" razumem, da nimaš nekih življenskih izkušenj. Pa da toneš globlje in globlje po internetni greznici teorij zarot. Itd.
Zanima me pa, a je kakšna možnost recimo, da bi bil sposoben, zmožen razumeti, da se svet ne vrti okoli tvojih infantilnih fantazij, ampak so zunaj ljudje, ki jim je mar še za kaj drugega, kot tvoje zmedene blodnje, ki jih skušaš kot malo dete na vsak način sforsirati, izsiliti, kot neka ultimativno pomembnega, pa četudi sam v življenju nisi naredil še ničesar, da bi dal vsaj približen občutek, da ti je vredno prisluhniti, da veš o čem govoriš.


Mislim, da so ti že ostali omenili.
Ti veliko napišeš, malo poveš. Polno praznega drekanja.

Moja vprašanja so preprosta.

Ali smo evropejski narodi v globalnem demografskem smislu, manjšina?
Ali si izrael zasluži svojo nacijo?
Ali si judi zaslužijo ostati etnično celostni?

Odgovori s preprostimi odgovori, nehaj mencat.

kajtimara ::

Japončki
Imajo težav z migranti?
Rabijo migrante?

nejclp ::

kajtimara je izjavil:

Japončki
Imajo težav z migranti?
Rabijo migrante?

Rabijo migrante, ja. https://asia.nikkei.com/Opinion/Japan-i...

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

kajtimara je izjavil:

Japončki
Imajo težav z migranti?
Rabijo migrante?

Rabijo migrante, ja. https://asia.nikkei.com/Opinion/Japan-i...

Me prav zanima, koga bodo uvažali. A tele mogoče? https://twitter.com/BFirstParty/status/...

nejclp ::

Saj ti v članku piše, kakšne profile rabijo. Zakaj te pa tako moti, če se kdo zahvali Bogu, da je uspešno prišel na cilj?

fulk ::

nejclp je izjavil:

Saj ti v članku piše, kakšne profile rabijo. Zakaj te pa tako moti, če se kdo zahvali Bogu, da je uspešno prišel na cilj?

Sedaj pa že fanj trolaš.

Zakaj pa ne grejo migranti v Izrael. Je precej bližje kot evropa.
Aja, oni si zaslužijo svoje ljudstvo, mi pa ne.

nejclp ::

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Saj ti v članku piše, kakšne profile rabijo. Zakaj te pa tako moti, če se kdo zahvali Bogu, da je uspešno prišel na cilj?

Sedaj pa že fanj trolaš.

Zakaj pa ne grejo migranti v Izrael. Je precej bližje kot evropa.
Aja, oni si zaslužijo svoje ljudstvo, mi pa ne.

Evropa ma boljši PR. Nehaj stokat, v Sloveniji je čez 80% Slovencev, v Izraelu pa ene 70% Židov.

fulk ::

Aha, torej dokler ni izenačeno, moramo sprejemati, aha. To, da se ne mešajo med seboj teh 70 in 30% pa najbrž ni pomembno omenit. Pa, da tudi teh 70% želi postati 100%, isto ni.

nejclp ::

Kje pa, že druga generacija so tapravi Slovenci in naciji, samo Brščiča poglej.

fulk ::

Ima vsaj srce na pravem mestu ;)

Samael ::

fulk je izjavil:

Moja vprašanja so preprosta.

Tvoja vprašanja so zmeden stranski produkt odvračanja od teme pogovora, ko se izgubiš, ne veš več kaj bi dodal, imaš pa na na vsak način potrebo iziti iz debate kot zmagovalec - kar je tvoj standardni modus operandi tudi ko nimaš ničesar več še za povedati.

Priznam, naredil sem napako in celo poskušal za en bežen moment te jemati resno, ti odgovoril, pa prejel nazaj kaj točno že? Kloako tvojih zmedenih offtopic misli pomešanimi z vrednostnimi sodbami in novimi irelevantnimi offtopic podvprašanji z namenim skreniti pogovor na nekaj tretjega. To, kar imaš ti z Judi je tvoja osebna zadeva, medtem ko sam nimam namena ponoviti napake in dejansko poskusiti debatirati s teboj zgolj zato, da me boš še enkrat skušal povleči v godljo tvojih skurjenih možganov.
Ti se z Judi, teorijami zarode ipd ... ukvarjaj, kolikor želiš - jaz sem tu zgolj zato, da te tu pa tam spomnim, da se svet spreminja in boš kot infantilni fašist, ki se mu je mentalni razvoj ustavil nekje pri 16-ih, končal na smetišču zgodovine. In ja, še bom to počel - pod lastnimi pogoji, kolikor in kadar mi bo to odgovarjalo. Zdaj pa nadaljuj z jamranjem. Daj, povej nam še malo, kako težko ti je v življenju, ker te obdaja toliko črncev, gayev in ... žensk.
Samael != Samuel

fulk ::

Ne mi krasti fraz.
Ja, to že vs čas pravim, da se svet spreminja.
Ti si tisi, ki ne znaš matematike in misliš, da smo še vedno 1:1 in smo top-dog, kot v tvojih rosnih letih.
Saj si zadnjič rekel, da smo večina. Nesposoben si pogledati/razumeti osnovnih statističnih faktov. Drugače takega idjotizma ne bi izjavil v 2023.

Ne gre za nobene teorije zarot. Zadeve so vse javno dokumentirane in eksplicitno izražene. Še predsednik ZDA jih ponavlja.
https://news.yahoo.com/biden-wave-immig...

Tebe ne motijo tista dva črna turista, zato ker si osnovnošolsko nepismen in ne opaziš številk.
Sicer pa, se boš povsem strinjal:

Fuck the native americans, ne?
Rasno čisti naciji, ane?

Aja, še vedno ne vem ali si judi zaslužijo svoj narod samael?
Si ali ne? Simple question.

NuMaN ::

Ne vem kaj hočeš doseči.
Vsak narod v zgodovini se je pač sam odločil, da hoče biti narod. Enim je uspelo, drugim ne.
Je pa res da apetiti sosedov negirajo ta hotenja: Makedonci, Ukrajinci, tudi Judi, čeprav so prišli na malce čuden način do svoje države, za kar gre zahvala našim vrlim Anglosaksoncem.

Kayzon ::

Svojci utopljenih prebežnikov jezni zaradi milijonov za reševanje Titana

Anees Majeed, ki je izgubila pet svojcev v brodolomu ladje, ki je potonila ob obali Grčije 14. junija, je v nejeveri in jezi opazovala mrzlično, več milijonov dolarjev drago iskalno-reševalno akcijo za petimi možmi na krovu podmornice Titan ta teden.


https://www.rtvslo.si/svet/azija-z-ocea...


Glede na to da so za karte dali po 4-5k na osebo,so si sami krivi k so sli ilegalno v nase kraje. Kupijo naj si letalsko karto in lepo pridejo legalno,pa ne bo vec takih problemov.

NuMaN ::

Takih problemov ne bi bilo oziroma bi bili manjši, če se Švabi ne bi spet šli neke vrste evgenike - saj najsposobnejši in najmočnejši pridejo do Merkelandije in oplemenitijo genetski material ter delovno silo, ki bo delala za njihov napredek in penzije.

Ampak vse to je passe, zdaj je bolj aktualen zeleni prehod.

Kayzon ::

Jasno sporočajo, kakšen bo njihov odnos, ko bodo enkrat dobili državljanstva v Evropi. Dobesedno peta kolona s sovražnim odnosom do družbe v katero na vsak način silijo.

NuMaN ::

Hja, če jih pa kapital rabi. Saj veš, avtohtoni smo preveč leni, nočemo poprijeti za kramp in lopato, primanjkuje kronično delavcev na vseh področjih (tu ne velja magična roka trga oziroma ponudbe in povpraševanja).

arnecan1 ::

Saj po eni strani je smešno. Mislim to, kaj na koncu pove mati. https://rmx.news/article/we-welcomed-hi...
An Afghan migrant, who is accused of nearly killing a mother and her daughter in a stabbing attack after the 16-year-old rejected his desire to enter a relationship, is currently standing trial in a German court for his alleged crime. Prosecutors say the 27-year-old man, Fuwad O., who had claimed refugee status, was welcomed as a friend by the mother and daughter in the German city of Speyer, but when the younger 16-year-old daughter turned down his advances, he stabbed her in a rage.

The two victims told police Fuwad O. was visiting them when the 16-year-old victim rejected him, prompting the Afghan to begin stabbing her three times. The mother responded by jumping to her daughter's aid, at which point, the mother was stabbed 13 times.

The women seemed to express surprise that they ended up being stabbed, with the mother later telling the police: "We welcomed him as a friend."


Evo, tile 14 in 15 letniki naj bi vam baje brisali riti, ko boste stari. Na žalost ne bo šlo po vaših pričakovanjih. Se bojim, da se bo prej končalo takole: https://twitter.com/AmauryBrelet/status...

D3m ::

Ignoranca in idiotizem zahodnega stila.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PovemVfaco ::

nejclp je izjavil:

Kje pa, že druga generacija so tapravi Slovenci in naciji, samo Brščiča poglej.


fulk je izjavil:

Ima vsaj srce na pravem mestu ;)


Vsak vsaj približno inteligenten človk bi pomislu, da je to morda bolj pomembno kot rasa ali nacionalnost (tudi izven politike). Stavim, da bomo tudi v Sloveniji dočakali še kak bolj zapečen oz. neslovenski lik od JJa ali Brščiča, pa kak še bolj židovski lik od Jezusa, da bo pomagal pri prodajanju nacionalističnih floskul bledoličnim ogrožencem.

Zgodovina sprememb…

PovemVfaco ::

To me je spomnilo: novi pastirji prihajajo.

fulk ::

NuMaN je izjavil:

Ne vem kaj hočeš doseči.
Vsak narod v zgodovini se je pač sam odločil, da hoče biti narod. Enim je uspelo, drugim ne.
Je pa res da apetiti sosedov negirajo ta hotenja: Makedonci, Ukrajinci, tudi Judi, čeprav so prišli na malce čuden način do svoje države, za kar gre zahvala našim vrlim Anglosaksoncem.


Kaj hočem doseči, je da izgubimo čim manj narodov.
Trenutno smo najbolj ogroženi evropejski narodi in to ne toliko od zunanjih ljudi, ampak internih izdajalcev kot sta Samael, nejc, DarwiN, kuglvinkl itd.
Zanje je sam pojem naroda, sporen. Je nekaj umazanega in nezaželenega.
A vendar priznavajo narodnost nigerijcem in še posebej judom. Prav slednje je nejc označil za naciste, ampak istočasno se ne upa povedati, da bi morali "obogatiti" njihovo ljudstvo z miljoni afričanov/azijci. Ne razumem zakaj?
Zakaj se moramo mi "obogatiti" drugi pa ne?
Ko sem jih poslal v nigerijo na plemenitenje nigerijskega genskega bazena, so se vsi začeli izgovarjati, da ne morejo.

Skratka opravka imam s hinavci prve klase.

PovemVfaco je izjavil:

nejclp je izjavil:

Kje pa, že druga generacija so tapravi Slovenci in naciji, samo Brščiča poglej.


fulk je izjavil:

Ima vsaj srce na pravem mestu ;)


Vsak vsaj približno inteligenten človk bi pomislu, da je to morda bolj pomembno kot rasa ali nacionalnost (tudi izven politike). Stavim, da bomo tudi v Sloveniji dočakali še kak bolj zapečen oz. neslovenski lik od JJa ali Brščiča, pa kak še bolj židovski lik od Jezusa, da bo pomagal pri prodajanju nacionalističnih floskul bledoličnim ogrožencem.


Zadeve niso 100% jasno. Saj tudi v živalskem svetu se določene pasme prepletajo, ampak več ali manj ostanejo s svojimi. Evolucija ima rada pestrost.


Predstavljaj si, da pridejo nas nezemljani obiskat, in namesto zgornje slike vidijo zgolj eno monotono, rjavo figuro pomnoženo miljardo krat. Kaj bodo rekli? Rekli bodo "glje kateri nacistični planet smo noašli, samo ena vrsta prevladuje v vseh okoljih".

Ironično, jaz "naci" sem večji podpornik pestrosti kot oni človekoljubi, ki bi vse skupaj pomešali.

PovemVfaco ::

fulk je izjavil:


Predstavljaj si, da pridejo nas nezemljani obiskat, in namesto zgornje slike vidijo zgolj eno monotono, rjavo figuro pomnoženo miljardo krat. Kaj bodo rekli? Rekli bodo "glje kateri nacistični planet smo noašli, samo ena vrsta prevladuje v vseh okoljih".


Najprej bodo tebe prišli gor potegnt v NLP pa ti vročino zmerili, če misliš, da se ljudje in celo živali ozirajo na tvoje avtstične teorije o tem, kaj bi naj bilo nacistično in kaj bi bilo po tvoje kolektivno bolje, in se ne kresnejo enostavno s posameznikom, ki jim je všeč, najbolj fizično in malo tud osebnostno.

fulk ::

Tvoje je bolje?
Prisilno pomešanje različnih evolucijskih vej človeštva skupaj.

A če bi odkrili še živeče pleme neandertalcev nekje v divjini, a bi vi bedaki, se hoteli ploditi z njimi? Jih zaščititi?
Kaj bi naredili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

nejclp ::

Menda je taka strategija boljša v evolucijskem smislu, kot pa parjenje v sorodstvu, ki ga propagirate naciji.

NuMaN ::

Ha ha, si predstavljaš da fulk pade v komo in ga oživijo čez 500 let. Nobenih blondink in modrih oči, svetle polti, in ena sam religija - kakopak Eskimska. Moški in ženske se šminkajo, oblačijo v čipke, lakirajo nohte ...

PovemVfaco ::

fulk je izjavil:

Tvoje je bolje?
Prisilno pomešanje različnih evolucijskih vej človeštva skupaj.



Ja, ravno jaz mam neke svetovne plane, kdo bi se moral s kom žgat, pa še prisilno. No, sej vem, eskimi so mi dali plašnice gor.

WizzardOfOZ ::

fulk je izjavil:

Predstavljaj si, da pridejo nas nezemljani obiskat, in namesto zgornje slike vidijo zgolj eno monotono, rjavo figuro pomnoženo miljardo krat. Kaj bodo rekli? Rekli bodo "glje kateri nacistični planet smo noašli, samo ena vrsta prevladuje v vseh okoljih".

Ironično, jaz "naci" sem večji podpornik pestrosti kot oni človekoljubi, ki bi vse skupaj pomešali.


Ma kaki nacističen planet, kup dreka. Barve so že take.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

fulk ::

nejclp je izjavil:

Menda je taka strategija boljša v evolucijskem smislu, kot pa parjenje v sorodstvu, ki ga propagirate naciji.


Neumnost. Z določeno število posameznikov (4000+) se sorodstveno pogojene težave povsem razblinijo.
AškeNAZI (interesantno ne?) judje, so izvirali iz slabih 900 moških posameznikov. Imajo veliko inbreedinga in veliko dednih težav. Pri par 10 miljonski populaciji, to ni več problem.
Kot drugo, jaz nisem proti "oplemenitenju" vrste. Ampak to je morda % na generacijo, ne 50% v generaciji, kar želite vi norci.

NuMaN je izjavil:

Ha ha, si predstavljaš da fulk pade v komo in ga oživijo čez 500 let. Nobenih blondink in modrih oči, svetle polti, in ena sam religija - kakopak Eskimska. Moški in ženske se šminkajo, oblačijo v čipke, lakirajo nohte ...


Nočna mora. Vrjetno bi se fental, ali nekako poskušal resetirati planet z nukicami ali kakim virusem.


Drugače pa nihče mi ni odgovoril:
Kaj če jutri v divjini odkrijemo še živeče neandertalce.

Kaj bi z njimi naredili?
Bi se pomešali?
Bi jih pustili stat?
Bi jih eksterminirali?



Vam povem jaz kaj bi se zgodilo. In ne trolam, mislim smrtno resno.
Judovski mediji in entertainment industrija, bi jih začela promovirati, da imajo velike mišice in penise (v porničih). Pisali bi članke tipa "having a neanderthal baby and how that's a good thing"!
Bili bi na evroviziji...

Ampak samo za vas goyime. Nobenega mešanja v izraelu!
Hah, glede na to, da so neandertalci originalno živeli na bližnjem vzhodu, je zelo vrjetno, da bi jih kar eksterminirali, če jih najdejo na palestinskih ozemljih.

Čisto resno, ne trolam. Stavim 10000€, da bi bilo tako!

gaoZjQP ::

nekdo, ki se sramuje tega foruma, je objavil link na zabaven (?) filmček

nejclp ::

fulk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Menda je taka strategija boljša v evolucijskem smislu, kot pa parjenje v sorodstvu, ki ga propagirate naciji.


Neumnost. Z določeno število posameznikov (4000+) se sorodstveno pogojene težave povsem razblinijo.
AškeNAZI (interesantno ne?) judje, so izvirali iz slabih 900 moških posameznikov. Imajo veliko inbreedinga in veliko dednih težav. Pri par 10 miljonski populaciji, to ni več problem.
Kot drugo, jaz nisem proti "oplemenitenju" vrste. Ampak to je morda % na generacijo, ne 50% v generaciji, kar želite vi norci.

NuMaN je izjavil:

Ha ha, si predstavljaš da fulk pade v komo in ga oživijo čez 500 let. Nobenih blondink in modrih oči, svetle polti, in ena sam religija - kakopak Eskimska. Moški in ženske se šminkajo, oblačijo v čipke, lakirajo nohte ...


Nočna mora. Vrjetno bi se fental, ali nekako poskušal resetirati planet z nukicami ali kakim virusem.


Drugače pa nihče mi ni odgovoril:
Kaj če jutri v divjini odkrijemo še živeče neandertalce.

Kaj bi z njimi naredili?
Bi se pomešali?
Bi jih pustili stat?
Bi jih eksterminirali?



Vam povem jaz kaj bi se zgodilo. In ne trolam, mislim smrtno resno.
Judovski mediji in entertainment industrija, bi jih začela promovirati, da imajo velike mišice in penise (v porničih). Pisali bi članke tipa "having a neanderthal baby and how that's a good thing"!
Bili bi na evroviziji...

Ampak samo za vas goyime. Nobenega mešanja v izraelu!
Hah, glede na to, da so neandertalci originalno živeli na bližnjem vzhodu, je zelo vrjetno, da bi jih kar eksterminirali, če jih najdejo na palestinskih ozemljih.

Čisto resno, ne trolam. Stavim 10000€, da bi bilo tako!

V bistvu si želim, da se spoštujejo človekove pravice, z inbreedingom in ostalim naj se pa naciji ukvarjajo. A niste naciji socialni darwinisti, naj močnejši preživi.

Glede neandertalcev, a ni tako, da mamo belci in ostale nečrnske "rase" porcijo neandertalskega genoma, ker smo se parili z njimi pred tisočletji? V tem smislu so črnci najčistejša človeška "rasa", ne pa neandertalski beli naciji. Navaden mešanček si.

fulk ::

Saj jaz spoštujem človekove pravice. Želim ohranit etnične skupine. Ti si tisti, ki bi rad vse prisilno pomešal skupaj.

Mogoče pa smo res pomešani z neandertalci, ampak to je obstranskega pomena. Vprašanje je, kaj če bi danes našli neandertalce, bi se spet mešali?
Kar nekaj evropejk, bi se pomojem pomešalo zradi političnega vzgiba, aka. judovska propaganda.

nejclp ::

fulk je izjavil:

Saj jaz spoštujem človekove pravice. Želim ohranit etnične skupine. Ti si tisti, ki bi rad vse prisilno pomešal skupaj.

Mogoče pa smo res pomešani z neandertalci, ampak to je obstranskega pomena. Vprašanje je, kaj če bi danes našli neandertalce, bi se spet mešali?
Kar nekaj evropejk, bi se pomojem pomešalo zradi političnega vzgiba, aka. judovska propaganda.
Kje pa, nič ne bi prisilno mešal, naj se pari kdorkoli hoče, s komerkoli hoče.
Ti bi se itak mešal z neandertalci, da bi bili tvoji arijski pototomci čimdlje od avtentični, čistih, črnih homo sapiensov.

WizzardOfOZ ::

gaoZjQP je izjavil:

nekdo, ki se sramuje tega foruma, je objavil link na zabaven (?) filmček


Svetla prihodnost.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
««
11 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kanadsko prebivalstvo se je prvič povečalo za več kot 1 milijon (Letna rast 2,7%) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16917985 (95) Mr.B
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2971288493 (794) aviator

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Problemi človeštva
124287938 (61620) vostok_1

Več podobnih tem