» »

Imigrantski val 2.0

Imigrantski val 2.0

««
9 / 47
»»

Samael ::

Kayzon je izjavil:

Kaksen kup greznice ti je ratalo napisati,res svaka cast :))

Ob vsem drekanju, ki ga na dnevni ravni pridelate presrani internetni klerofašisti - ni za kaj!


D3m je izjavil:

Sem obupal nekje na polovici pol sem pa preletel.

Pa še to si se namatral, aneda. Tipičen domet internetnega klerofašista, ko se z občutkom nelagodja prepozna v napisanemu.


kamiKaZaA je izjavil:

Jaz sem pa nekje 15%-20% posta prebral in nehal brati, ker takšnega nakladanja se mi ne da brati.

Jasno, ko je pa malo več stavkov, kot jih pa zmore človek srednjih let, ki se mu je mentalni razvoj ustavil nekje pri 14-ih. Katero risanko je pa tebi hollywood pokvaril? Mislim, kar neke črnce pa ženske so dali notr, ejga. No daj, zjoči se, saj te poslušamo.
Samael != Samuel

Kayzon ::

Poland will simplify immigration for citizens of Ukraine, Saudi, Iran, Qatar, Kuwait, Turkey, UAE, Armenia, Azerbaijan, Georgia, Pakistan, India, Thailand, Kazakhstan, Uzbekistan, Vietnam, Nigeria and Moldova to accept "at least 400k immigrants a year"

https://twitter.com/YIMBYPoland/status/...

gaoZjQP ::

Samael je izjavil:

...

zanimivo, clovek se krega na vse ostale in jih tudi zavestno zali, ker je delezen negativne povratne informacije na (ocitno) neproduktiven neberljiv besedilni zid... ja, se ne bojim, da tudi jaz ne bom delezen kaksnega ostrega prezira :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaoZjQP ()

Samael ::

Težko te je skurcati, glede na to, da v tvojem enostavčnem zmazku pod tem dotičnim klone-vzdevkom ni nobene prave vsebine. Ampak glej, vsaj opažen si pa bil, aneda :D
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

gaoZjQP ::

Samael je izjavil:

Težko te je skurcati, glede na to, da v tvojem pisanju pod tem dotičnim klone-vzdevkom ni nobene prave vsebine. :D

bila je samo opazka, ne izhodisce za prepir, ceprav sem ga pricakoval in tudi delno docakal. zal pa res nimam casa spremljati tega foruma in vseh neumnosti ves dan, zato pa sem vsaj toliko manj priljubljen med moderatorji.

nejclp ::

gaoZjQP je izjavil:

Samael je izjavil:

...

zanimivo, clovek se krega na vse ostale in jih tudi zavestno zali, ker je delezen negativne povratne informacije na (ocitno) neproduktiven neberljiv besedilni zid... ja, se ne bojim, da tudi jaz ne bom delezen kaksnega ostrega prezira :-)

Jaz sem zmerno inteligenten in zmerno pismen, bi si upal celo trditi, da sem funkcionalno pismen in nisem imel težav razumeti prebranega, je pa res, da imate wannabe naciji težave, ko naletite na daljše poste. Če strnem kar je Samael napisal, ste patetični drekači. Upam, da sem pomagal.

gaoZjQP ::

nejclp je izjavil:

Jaz sem zmerno inteligenten in zmerno pismen, bi si upal celo trditi, da sem funkcionalno pismen in nisem imel težav razumeti prebranega, je pa res, da imate wannabe naciji težave, ko naletite na daljše poste. Če strnem kar je Samael napisal, ste patetični drekači. Upam, da sem pomagal.

si, hvala, zelo lepo, Samael, vzamem nazaj, ti si se kar zmeren, tale Jype ali kaj je ze, pa ne more iz svoje koze :-)

nejclp ::

gaoZjQP je izjavil:

nejclp je izjavil:

Jaz sem zmerno inteligenten in zmerno pismen, bi si upal celo trditi, da sem funkcionalno pismen in nisem imel težav razumeti prebranega, je pa res, da imate wannabe naciji težave, ko naletite na daljše poste. Če strnem kar je Samael napisal, ste patetični drekači. Upam, da sem pomagal.

si, hvala, zelo lepo, Samael, vzamem nazaj, ti si se kar zmeren, tale Jype ali kaj je ze, pa ne more iz svoje koze :-)

Biti zmeren ni ravno kvaliteta, ko imaš opraviti z naciji. Pardon, wannabe naciji.

arnecan1 ::

Zaenkrat integracija emigrantov v Evropi ni uspela. Vsaj ne za večino. Seveda obstajajo uspešni primeri, ampak je neuspešnih mnogo več.

Vsi, ki trdite drugače, nimate prav. Eni ste zavedeni ali zmedeni, drugi imate napačne predstave o realnem življenju, pri nekaterih je nedvomno šlo nekaj narobe v razvoju racionalne osebnosti....

gaoZjQP ::

nejclp je izjavil:

Biti zmeren ni ravno kvaliteta, ko imaš opraviti z naciji. Pardon, wannabe naciji.

ves ti dobro, da tile forumasi niso (ali pa nismo, ker me ze pristevas mednje) dejanski problem - samo ti pac ekstremeo rad obracunavas kar z vsakim, ki ti tako ali drugace ne pase v tvojih ekstremnih in mnogokrat kar skodljivih pogledih... kako Svedska, se zivis tam? se redno plavas cez tisto jezero?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaoZjQP ()

nejclp ::

gaoZjQP je izjavil:

nejclp je izjavil:

Biti zmeren ni ravno kvaliteta, ko imaš opraviti z naciji. Pardon, wannabe naciji.

ves ti dobro, da tile forumasi niso (ali pa nismo, ker me ze pristevas mednje) dejanski problem - samo ti pac ekstremeno rad obracunavas kar z vsakim, ki ti tako ali drugace ne pase v tvojih ekstremnih in ze skodljivih pogledih... kako Svedska, se zivis tam? se redno plavas cez tisto jezero?

Lol, ne, sploh niste problem. Desnjakarji ste problem, od Irana, kjer kamenjate drugačne, preko Rusije, kjer lahko zakonito pretepate žene v imenu tradicionalnih vrednot, do Amerike, kjer sežigate knjige, ki omenjajo, da obstajajo transi. Plus, tole z jyipetom je pa že komično, da ga imate tako fiksiranega v vaših glavicah.

gaoZjQP ::

dvomim, da je kateri od forumasev (vkljucno z menoj) kamenjal ali kamenja drugacne, zakonito pretepal ali pretepa zeno v imenu tradicionalnih vrednost, do Amerike, kjer bi sezigali knjige, da obstajajo transi...

in ti to vse zelo ves dobro, samo pac moras (ne morem, da ni bil to kak pomenljiv lapsus!?) delati spetir, kadarkoli prides na forum, s taksnim ali drugacnim racunom.

ce pa za kogarkoli od forumasev ves, da je to pocel ali pocne, za kar ga bremenis v svojih forumskih izjavah, si ga dolzan prijaviti, da bo cimprej ustrezno kaznovan, ce noces biti sostorilec.
v kolikor pa nisi ali ne bos prijavil, moras biti kaznovan ti

nisi se povedal, kako se imas na svedskem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaoZjQP ()

nejclp ::

gaoZjQP je izjavil:

dvomim, da je kateri od forumasev (vkljucno z menoj) kamenja drugacne, zakonito pretepa zeno, v imenu tradicionalnih vrednost do Amerike, kjer bi sezigali knjige, da obstajajo transi...
in ti to vse zelo ves dobro, samo pac moram delati spetir, kadarkoli prides na forum, s taksnim ali drugacnim racunom.

ce pa za kogarkoli od forumasev ves, da to pocne, za kar ga bremenis v svojih izjavah, si ga dolzan prijaviti, da bo cimprej ustrezno kaznovan, ce noces biti sostorilec.
v kolikor pa ne bos prijavil, moras biti kaznovan ti

nisi se povedal, kako se imas na svedskem?

Lol, dvomiš, jaz pa ne dvomim, da bi jih kamenjali, če bi vam to režim omogočal, kot to počnejo tvoji kameradi. Samo en račun imam na tem forumu, genijalc. Plus, kera projekcija, sem pogledal, od kdaj imaš tale račun, a ste dejansko vsi brez hrbteničke, desnjakarji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

gaoZjQP ::

nejclp je izjavil:

gaoZjQP je izjavil:

nejclp je izjavil:

Biti zmeren ni ravno kvaliteta, ko imaš opraviti z naciji. Pardon, wannabe naciji.

ves ti dobro, da tile forumasi niso (ali pa nismo, ker me ze pristevas mednje) dejanski problem - samo ti pac ekstremeno rad obracunavas kar z vsakim, ki ti tako ali drugace ne pase v tvojih ekstremnih in ze skodljivih pogledih... kako Svedska, se zivis tam? se redno plavas cez tisto jezero?

Lol, ne, sploh niste problem. Desnjakarji ste problem, od Irana, kjer kamenjate drugačne, preko Rusije, kjer lahko zakonito pretepate žene v imenu tradicionalnih vrednot, do Amerike, kjer sežigate knjige, ki omenjajo, da obstajajo transi. Plus, tole z jyipetom je pa že komično, da ga imate tako fiksiranega v vaših glavicah.


nejclp je izjavil:

Lol, dvomiš, jaz pa ne dvomim, da bi jih kamenjali, če bi vam to režim omogočal, kot to počnejo tvoji kameradi. Samo en račun imam na tem forumu, genijalc. Plus, kera projekcija, sem pogledal, od kdaj imaš tale račun, a ste dejansko vsi brez hrbteničke, desnjakarji?


torej se to ne dogaja, ceprav si to trdil, da se, sedaj pa samo domnevas, da bi se?

ne razumem sicer dobro, kaj te moti glede racuna, kdaj je bil ustvarjen?
izgleda, da dobro leto nazaj, in?
kaj ima to zveze s temo ali hrbtenico, utegnes razloziti?

forumski ekstremni levicarji jih delajo dnevno, kar te ne moti?
se vedno nisi povedal, kako se imate na svedskem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaoZjQP ()

nejclp ::

gaoZjQP je izjavil:

nejclp je izjavil:

gaoZjQP je izjavil:

nejclp je izjavil:

Biti zmeren ni ravno kvaliteta, ko imaš opraviti z naciji. Pardon, wannabe naciji.

ves ti dobro, da tile forumasi niso (ali pa nismo, ker me ze pristevas mednje) dejanski problem - samo ti pac ekstremeno rad obracunavas kar z vsakim, ki ti tako ali drugace ne pase v tvojih ekstremnih in ze skodljivih pogledih... kako Svedska, se zivis tam? se redno plavas cez tisto jezero?

Lol, ne, sploh niste problem. Desnjakarji ste problem, od Irana, kjer kamenjate drugačne, preko Rusije, kjer lahko zakonito pretepate žene v imenu tradicionalnih vrednot, do Amerike, kjer sežigate knjige, ki omenjajo, da obstajajo transi. Plus, tole z jyipetom je pa že komično, da ga imate tako fiksiranega v vaših glavicah.


nejclp je izjavil:

Lol, dvomiš, jaz pa ne dvomim, da bi jih kamenjali, če bi vam to režim omogočal, kot to počnejo tvoji kameradi. Samo en račun imam na tem forumu, genijalc. Plus, kera projekcija, sem pogledal, od kdaj imaš tale račun, a ste dejansko vsi brez hrbteničke, desnjakarji?


torej se to ne dogaja, ceprav si to trdil, da se, sedaj pa samo domnevas, da bi se?

ne razumem sicer dobro, kaj te moti glede racuna, kdaj je bil ustvarjen?
izgleda, da dobro leto nazaj, in?
kaj ima to zveze s temo ali hrbtenico, utegnes razloziti?

forumski ekstremni levicarji jih delajo dnevno, kar te ne moti?
se vedno nisi povedal, kako se imate na svedskem?

Seveda se dogaja, tvoji desni kameradi jih kamenjajo, naše desnjakarčke pač ovira to, da pri nas to ni legalno. Menda ni levica tista, ki oklofuta žensko v Iranu, če sname naglavno ruto?
Moti me nič ne, je pa dejstvo, da imajo več računov na forumih samo brezhrbteničniki, drugega razloga ne vidim, lahko poveš, zakaj imaš več računov?

gaoZjQP ::

nejclp je izjavil:

Seveda se dogaja, tvoji desni kameradi jih kamenjajo, naše desnjakarčke pač ovira to, da pri nas to ni legalno. Menda ni levica tista, ki oklofuta žensko v Iranu, če sname naglavno ruto?
Moti me nič ne, je pa dejstvo, da imajo več računov na forumih samo brezhrbteničniki, drugega razloga ne vidim, lahko poveš, zakaj imaš več računov?

aja, jaz sicer ne poznam nikogar osebno glede teh ocitkov, za kar nas bremenis na forumu. ce ti poznas, prijavi, imas moje pooblastilo, ce bo kaj pomagalo.
ti pa si tudi mene dolzil direktno, nekaj ne stima pri tebi, morda si samo forumski prepirljivec, tudi mozno...

pardon, od dobre pol leta je aktiven ta racun, vcasih kaksno pikro natrosim vsemogocim moderatorjem (tudi ta racun bo kmalu sel onemogocen) ampak se mi ne ljubi izgubljati casa z njimi, ker niso faktor.
ze od nekdaj se izogibam tudi stalkerjem iz tem o it placah in davkih - vedno, ko nanese tema na denar, zato pac low profile, ker me moj forumski stil izda prej ali slej :-/
ce to tebi pomeni, da nimam hrbtenice, pa naj pomeni, meni to nic ne prinese in nic ne odnese, sploh, ce me nekaj po nemarnem obtozujes potem pa samo se domnevas

na svedskem se imate fino ali ne?

nejclp ::

gaoZjQP je izjavil:

nejclp je izjavil:

Seveda se dogaja, tvoji desni kameradi jih kamenjajo, naše desnjakarčke pač ovira to, da pri nas to ni legalno. Menda ni levica tista, ki oklofuta žensko v Iranu, če sname naglavno ruto?
Moti me nič ne, je pa dejstvo, da imajo več računov na forumih samo brezhrbteničniki, drugega razloga ne vidim, lahko poveš, zakaj imaš več računov?

aja, jaz sicer ne poznam nikogar osebno glede teh ocitkov, za kar nas bremenis na forumu. ce ti poznas, prijavi, imas moje pooblastilo, ce bo kaj pomagalo.
ti pa si tudi mene dolzil direktno, nekaj ne stima pri tebi, morda si samo forumski prepirljivec, tudi mozno...

pardon, od dobre pol leta je aktiven ta racun, vcasih kaksno pikro natrosim vsemogocim moderatorjem (tudi ta racun bo kmalu sel onemogocen) ampak se mi ne ljubi izgubljati casa z njimi, ker niso faktor.
ze od nekdaj se izogibam tudi stalkerjem iz tem o it placah in davkih - vedno, ko nanese tema na denar, zato pac low profile, ker me moj forumski stil izda prej ali slej :-/
ce to tebi pomeni, da nimam hrbtenice, pa naj pomeni, meni to nic ne prinese in nic ne odnese, sploh, ce me nekaj po nemarnem obtozujes potem pa samo se domnevas

na svedskem se imate fino ali ne?

Itak, prav to pomeni. Zato pa projiciraš, ker misliš, da so tudi drugi brez hrbteničke. Genijalc, ti meni praviš, da sem Jyipe, torej, da uporabljam več računov. Karkoli sem že tukaj napisal, stojim za tem, mi ni treba bit mona z več računi.

gaoZjQP ::

nejclp je izjavil:

Itak, prav to pomeni. Zato pa projiciraš, ker misliš, da so tudi drugi brez hrbteničke. Genijalc, ti meni praviš, da sem Jyipe, torej, da uporabljam več računov. Karkoli sem že tukaj napisal, stojim za tem, mi ni treba bit mona z več računi.

ne, ne vem, koliko racunov je imel jype, je pa imel 99% ujemajoc stil pisanja - obdolzevanje vse povprek...
ironicno pa je, da mi je jype skusal urediti neke posle na zacetku zaresne kariere in me povabil v neko (zelo neproduktivno, sicer) skupino razvijalcev.
jaz jyptea sicer nimam v slabem spominu, ceprav je bil tak tebi podoben bedak, bi mu z veseljem castil kaksno kosilo, ce bi se odzval.
torej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaoZjQP ()

kamiKaZaA ::

nejclp je izjavil:


Itak, prav to pomeni. Zato pa projiciraš, ker misliš, da so tudi drugi brez hrbteničke. Genijalc, ti meni praviš, da sem Jyipe, torej, da uporabljam več računov. Karkoli sem že tukaj napisal, stojim za tem, mi ni treba bit mona z več računi.


Pišeš identično kot jype - uporabljaš: projiciraš, projekcije, naci, nacisti, desničarji, kamenjanje, rasist, rasisti, mona. ;)

Sliši se kot strašna usoda, če si rasist.

Jah, kaj si pa pričakoval od neonacista? Da bo napisal kaj smiselnega?

Oh, wow, vostok je ugotovil, zakaj je slabo bit nacist.

Sem ste jih vabili desničarji, ko ste bombardirali njihovo domovino.

Ne, rasistu.

Pomenljivo je tudi, da se je kriminaliteta med prehodom begunskih valov v državi znatno znižala.

Kriminalci se očitno bojijo imigrantov, iz česar izhaja, da so kriminalci desničarji.


Socializem ne pobija, pobijate boljševiki.

Niti eden izmed njih. Vsi avtoritarni desničarji, brez ene same izjeme.


jype je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Ne, največja grožnja ste bili vedno poblazneli levičarji s svojo skorumpiranostjo in hinavščino.
Projekcije ti ne bodo pomagale pri izboljšanju duševnega zdravja.

A. Smith je izjavil:

Verjetno si začel na igli. Še zdaj se ti pozna.
Projekcije ti ne bodo pomagale pri izboljšanju duševnega zdravja.

A. Smith je izjavil:

En stavek, tri laži
Projekcije ti ne bodo pomagale pri izboljšanju duševnega zdravja.

A. Smith je izjavil:

Vem, da imaš sebe za zdravega. Norec še nikoli ni priznal, da je norec.
Projekcije ti ne bodo pomagale pri izboljšanju duševnega zdravja.

nejclp ::

gaoZjQP je izjavil:

nejclp je izjavil:

Itak, prav to pomeni. Zato pa projiciraš, ker misliš, da so tudi drugi brez hrbteničke. Genijalc, ti meni praviš, da sem Jyipe, torej, da uporabljam več računov. Karkoli sem že tukaj napisal, stojim za tem, mi ni treba bit mona z več računi.

ne, ne vem, koliko racunov je imel jype, je pa imel 99% ujemajoc stil pisanja - obdolzevanje vse povprek...
ironicno pa je, da mi je jype skusal urediti neke posle na zacetku zaresne kariere in me povabil v neko (zelo neproduktivno, sicer) skupino razvijalcev.
jaz jyptea sicer nimam v slabem spominu, ceprav je bil tak tebi podoben bedak, bi mu z veseljem castil kaksno kosilo, ce bi se odzval.
torej?

Verjetno je jyipe spoznal kakšen zahrbtni brezhrbteničnež si, pa se zato ne odziva.

gaoZjQP ::

uff, to pa je ucinek kepe, morda bomo morali prilagoditi pregovor v nekaj podobneg
Ce pises kot jype in se prepiras kot jype, si najbrz jype...

nejclp je izjavil:

Verjetno je jyipe spoznal kakšen zahrbtni brezhrbteničnež si, pa se zato ne odziva.

sicer ni bil prepoznavan kot pozitivna in odprta oseba, menda je bil nek legendaren kripto velebogatas na forumu in taksni se seveda ne druzijo s sleherniki, naj bodo s hrbtenico ali brez.

edino hipoteticno vabilo je na forumu izpred parih minut, bi bilo tezko pricakovati, da bi se ze odzval nasploh, kaj sele v tej temi

:-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaoZjQP ()

nejclp ::

kamiKaZaA je izjavil:

nejclp je izjavil:


Itak, prav to pomeni. Zato pa projiciraš, ker misliš, da so tudi drugi brez hrbteničke. Genijalc, ti meni praviš, da sem Jyipe, torej, da uporabljam več računov. Karkoli sem že tukaj napisal, stojim za tem, mi ni treba bit mona z več računi.


Pišeš identično kot jype - uporabljaš: projiciraš, projekcije, naci, nacisti, desničarji, kamenjanje, rasist, rasisti, mona. ;)

Napisal sem wannabe naciji, ker naciji ne morete biti, saj bi bilo to v nasprotju z naci ideologijo o inferiornosti slovanskih ras. To te sicer ne ovira, da ne bi dobesedno ponavljaj naci naracije der Sturmerja iz tridesetih in v tem smislu ni nobene ovire, da vam človek ne bi rekel naciji. Itak so zgleda zdaj naciji bolj inkluzivni in woke, kot so bili v tridesetih pa rekrutirajo tudi tiste nižjih ras.

Utk ::

To seveda ni jype. Jype je bil izredno tečen, nagravžen in nemogoč woke obsedenec (čeprav se jim takrat še ni tako reklo), ampak je bil vsaj inteligenten. Ta naš levak je pa daleč od česa takega. Mu manjka vsaj kakih 50 točk pri iqju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

nejclp ::

Utk je izjavil:

To seveda ni jype. Jype je bil izredno tečen, nagravžen in nemogoč woke obsedenec (čeprav se jim takrat še ni tako reklo), ampak je bil vsaj inteligenten. Ta naš levak je pa daleč od česa takega. Mu manjka vsaj kakih 50 točk pri iqju.

Se strinjam, yjipe je bil dovolj pameten, da je odnehal, meni pa manjka vsaj 50 točk in ne bom.

gaoZjQP je izjavil:


Ce pises kot jype in se prepiras kot jype, si najbrz jype...


:-)

Taktika UTKja je ziher bolj produktivna, predlagam, da poskusiš s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

gaoZjQP ::

nejclp je izjavil:

Taktika UTKja je ziher bolj produktivna, predlagam, da poskusiš s tem.

predlog zavrnjen...
ne glede na vsa namenska napacna crkovanja jype legende
(izgleda, da ga nisem najbolj poznal, ker je res odlicna anti-legenda s hrbtenico)
ampak za preganjanje dolgcasa si ok...
kakorkoli ti je ze ime, pises ali se prepiras...

Samael ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pišeš identično kot jype - uporabljaš: projiciraš, projekcije, naci, nacisti, desničarji, kamenjanje, rasist, rasisti, mona. ;)


Pa saj tako bi se lahko opisal tudi sam, ali?
Samael != Samuel

nejclp ::

gaoZjQP je izjavil:

nejclp je izjavil:

Taktika UTKja je ziher bolj produktivna, predlagam, da poskusiš s tem.

predlog zavrnjen...
ne glede na vsa namenska napacna crkovanja jype legende
(izgleda, da ga nisem najbolj poznal, ker je res odlicna anti-legenda s hrbtenico)
ampak za preganjanje dolgcasa si ok...
kakorkoli ti je ze ime, pises ali se prepiras...

Zgleda se ti je orenk usral v glavo, ja. Me veseli, da se zabavaš.

stara mama ::

PrihajaNodi je izjavil:


Prej bi bilo fino če bi kakšen vaški janez dobil kakšno pridno delovno dekle ki mu pomaga pri kmečkih in gospodinjskih opravilih.

Sej se POP tv trudi na tem področju, pa se jim smejete :)

gaoZjQP ::

nejclp je izjavil:

Zgleda se ti je orenk usral v glavo, ja. Me veseli, da se zabavaš.

pa, kaj pa vem, sem ze bolj v letih, ko se spominjam izrednih dogodkov, nisem tako militanten kot enih vas par tukaj...

D3m ::

Pa še to si se namatral, aneda. Tipičen domet internetnega klerofašista, ko se z občutkom nelagodja prepozna v napisanemu.


Mogoče ti ni nihče še tega rekel.

Ampak preveč balasta in postaneš dolgočasen. Saj so ti verjetno že kdaj to povedali drugi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fulk ::



Živimo v družbi, kjer lahko mainstream Jewwi Fallon z nasmeškom javno pove, da je število beclev končno upadlo in publika mu ploska.
(Judovski )MSM dobesedno vriska od veselja ob vsaki novici, da belci izumirajo.

In potem sem jaz problem?
Jaz sem tisti, ki se ga treba bati?
Jaz imam nekulturne ideje?
Jaz sem tisti, ki sem brisan zaradi spornih objav?

Kako si tisti, ki živite v normielandu to razlagate?

12c0 je izjavil:

Cenena propaganda, ker vemo, da lahko skrjanodesničarske stranke zmagajo samo, če bodo ljudi strašili s svojo ksenofobijo:

The fact is, wrote Schröder in the August 2018 study, that only one category truly unites the right wing: xenophobia.
https://www.dw.com/en/who-votes-for-ger...


A new study reveals that the far-right party disproportionately focuses on crimes allegedly committed by foreigners. Crimes committed by Germans are mostly ignored.
https://www.dw.com/en/germanys-far-righ...


Desni potrebujejo veliko prestrašenih butcev, zato se koprivijo po socialnih omrežij z več 10.000 nicki in širijo take neumnosti naokrog.


Tudi mediji in socialna omrežja širijo skrjanodesničarsko propagando, to je menda že vsem jasno, zato se jim povsod pojavlja fejknjuz :)
Twitter’s research shows that its algorithm favors conservative views / Twitter says that right-leaning content receives ‘more algorithmic amplification’
https://www.theverge.com/2021/10/22/227...


Ne razumeš. Ni stvar, da rabimo snuff videje, da smo potrjeni.
Kot vidiš zgoraj javni mediji se odkrito naslajajo nad eksterminacijo evropejcev/belcev.
To bi moralo streznit vsakega, pustimo na strani te imigrantske videje.
Prvič v zgodovini se "naši" mediji upajo navijati za eksterminacijo lastnega ljudstva.

Žalostno je to, da veliko normie belcev, ki misli, da njih to pač ne briga, ker so liberalni in napredni.
Vas morda ne briga, a njih pa. In njih je 7-15x več od vas.
Zakaj mislite, da boste prišparani iste usode kot mi "ultradesnjakarji"?

Kayzon je izjavil:

Poland will simplify immigration for citizens of Ukraine, Saudi, Iran, Qatar, Kuwait, Turkey, UAE, Armenia, Azerbaijan, Georgia, Pakistan, India, Thailand, Kazakhstan, Uzbekistan, Vietnam, Nigeria and Moldova to accept "at least 400k immigrants a year"

https://twitter.com/YIMBYPoland/status/...


Bojim se, da imamo spet opravka z dolgonosimi "konzervativci". Bi treba pogledat malo te ljudi.
Glede na to, da govorimo o Poljski, je to 1x1.

fulk ::

Komentar iz twitterja:
It's truly fascinating how the current Polish government manages to have an image of staunchly anti-immigration while at the same time making Poland literally the #1 country in terms of accepted immigrants (total, not even per capita) every single year.


Jp. Smo videli že večkrat. "Konzervativci" se kao grejo nacionalistov a istočasno pišejo globohomo zakonodajo.
Videno že povsot v zahodnem svetu.
Najbolj komično je bilo na Škotskem, kjer so v nacionalno stranko izvolili pakistanca za predsednika, uvozli pa največ migrantov od vseh poprej.

Tisto sekundo veš, da nimaš opravka s pravimi patrioti, ampak eskimi preobleeni v konzervativna oblačila.

Samael ::

D3m je izjavil:

Pa še to si se namatral, aneda. Tipičen domet internetnega klerofašista, ko se z občutkom nelagodja prepozna v napisanemu.


Mogoče ti ni nihče še tega rekel.

Ampak preveč balasta in postaneš dolgočasen. Saj so ti verjetno že kdaj to povedali drugi.

Ja vsi trije klerofašisti v tej temi ste potožili, da vam je včerajšnji post, ki je bil menda sploh moj prvi post v tej temi, pretežak, da se težko skoncentrirate in da imate na splošno težave z nečem, kar vsebuje več kot dva stavka.

Pa si pomislil, da bi poskusil s kakšnim lažjim čtivom, naprimer Muco Copatarico od Ele Peroci?
Samael != Samuel

fulk ::

Tebe očitno ne skrbi, da bo evropa preplavljena od ostalega sveta v slabem stoletju.
A imaš slučajno kakšno drugo domovino v katero lahko zbežiš? ;)

D3m ::

Samael je izjavil:

D3m je izjavil:

Pa še to si se namatral, aneda. Tipičen domet internetnega klerofašista, ko se z občutkom nelagodja prepozna v napisanemu.


Mogoče ti ni nihče še tega rekel.

Ampak preveč balasta in postaneš dolgočasen. Saj so ti verjetno že kdaj to povedali drugi.

Ja vsi trije klerofašisti v tej temi ste potožili, da vam je včerajšnji post, ki je bil menda sploh moj prvi post v tej temi, pretežak, da se težko skoncentrirate in da imate na splošno težave z nečem, kar vsebuje več kot dva stavka.

Pa si pomislil, da bi poskusil s kakšnim lažjim čtivom, naprimer Muco Copatarico od Ele Peroci?


Sem bolj na mangi.

P.S.

Ne bodi dolgočasen.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejclp ::

fulk je izjavil:


Živimo v družbi, kjer lahko mainstream Jewwi Fallon z nasmeškom javno pove, da je število beclev končno upadlo in publika mu ploska.
(Judovski )MSM dobesedno vriska od veselja ob vsaki novici, da belci izumirajo.

In potem sem jaz problem?
Jaz sem tisti, ki se ga treba bati?
Jaz imam nekulturne ideje?
Jaz sem tisti, ki sem brisan zaradi spornih objav?

Kako si tisti, ki živite v normielandu to razlagate?

Res noro, saj je jasno, da naciji niste problem, ampak rešitev, res se vam godi krivica.
Jaz, ki živim v normielandu mislim, da ste si zajebali imidž, zgodovinsko gledano, ste storili marsikaj, kar ni bila ravno PR inteligenc poteza. Zato so pa danes naciji najbolj prijazen folk na internetu, samo občasno tistim bolj butastim uide kakšna misel o naročanju vagonov.

fulk ::

Ti nisi normie.
Normie ne ve, da javni mediji razglašajo veselje nad eksterminacijo belcev.
Ti veš in si navdušen, kar pomeni, da si kandidat za na vagone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

nejclp ::

fulk je izjavil:

Tebe očitno ne skrbi, da bo evropa preplavljena od ostalega sveta v slabem stoletju.
A imaš slučajno kakšno drugo domovino v katero lahko zbežiš? ;)
Vedno obstaja mama Afrika, odkoder so migrirali naši predniki.
A resno misliš, da boš živel še slabo stoletje? Če nas preplavijo, je to samo plus, je treba gene obogatit, ne pa propagirat parjenja v sorodstvu.

fulk ::

Čudno, da nisi bil tako navdušen ko je bilo obratno.
A v 80 miljonski nigeriji ni potrebe po obogatitvi črnskega genoma z belskim?

D3m ::

Vedno obstaja mama Afrika, odkoder so migrirali naši predniki.


Za enkrat je pri "teoriji" :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

nejclp ::

fulk je izjavil:

Ti nisi normie.
Normie ne ve, da javni mediji razglašajo veselje nad eksterminacijo belcev.
Ti veš in si navdušen, kar pomeni, da si kandidat za na vagone.

Drugega si v življenju ne želim bolj kot to, da bi me imel naci za kandidata za vagone. Nekako si domišljam, da to pomeni, da imam prav.

Samael ::

fulk je izjavil:

A imaš slučajno kakšno drugo domovino v katero lahko zbežiš? ;)

Ah kje, pred vami - fašisti se ne beži. ;)
Samael != Samuel

fulk ::

Ok, si kao "pogumen".
Ampak recimo, da dobiš 300 miljonov afriških fašistov v tvojo trenutno domovino.
A imaš kam za zbežat, kjer bi te sprejeli odprtih rok? Samo vprašam, da vem pri čem smo. :D

Samael ::

Ne, saj pravim, da tu ni "recimo" in da se pred vami latentnimi fašisti ne beži.
Sploh pa kako to, da ti ne veš pri čem si? A danes nisi še nič googlal po svoji standardnem skretu enostranskih virov s katerimi zgolj samopotrjuješ svoje blodnje?
Kaj pa, če bi si našel kakšno delo? Bil tisti pravi tradicionalni patriot, ne pa zgolj en kvazi drekač z intertneta? ;)
Samael != Samuel

nejclp ::

fulk je izjavil:

Čudno, da nisi bil tako navdušen ko je bilo obratno.
A v 80 miljonski nigeriji ni potrebe po obogatitvi črnskega genoma z belskim?

Potrebe ne, je Afrika genomsko dovolj raznolika, ni pa nobene škode, če se geni orenk premešajo, nasprotno.

fulk ::

Btw:
300 miljonov, če držijo projekcije afrike za 2100 je 8% populacije.
8% populacije pomeni totalno preplavitev evrope.

Kakšno obogatitev evrope ti tu vidiš?
Tu ni nobene obogatitve ampak zamenjava.

A evropejci nimamo genske pestrosti?

Levaki niste nikoli bili dobri z matematiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

nejclp ::

fulk je izjavil:

Btw:
300 miljonov, če držijo projekcije afrike za 2100 je 8% populacije.
8% populacije pomeni totalno preplavitev evrope.

Kakšno obogatitev evrope ti tu vidiš?
Tu ni nobene obogatitve ampak zamenjava.

A evropejci nimamo genske pestrosti?

Itak, zaradi migracij, predvsem.

Samael ::

D3m je izjavil:

Samael je izjavil:

D3m je izjavil:

Pa še to si se namatral, aneda. Tipičen domet internetnega klerofašista, ko se z občutkom nelagodja prepozna v napisanemu.


Mogoče ti ni nihče še tega rekel.

Ampak preveč balasta in postaneš dolgočasen. Saj so ti verjetno že kdaj to povedali drugi.

Ja vsi trije klerofašisti v tej temi ste potožili, da vam je včerajšnji post, ki je bil menda sploh moj prvi post v tej temi, pretežak, da se težko skoncentrirate in da imate na splošno težave z nečem, kar vsebuje več kot dva stavka.

Pa si pomislil, da bi poskusil s kakšnim lažjim čtivom, naprimer Muco Copatarico od Ele Peroci?


Sem bolj na mangi.


Razumljivo. Da je ja čimveč slikic. :D
Samael != Samuel

fulk ::

nejclp je izjavil:

fulk je izjavil:

Btw:
300 miljonov, če držijo projekcije afrike za 2100 je 8% populacije.
8% populacije pomeni totalno preplavitev evrope.

Kakšno obogatitev evrope ti tu vidiš?
Tu ni nobene obogatitve ampak zamenjava.

A evropejci nimamo genske pestrosti?

Itak, zaradi migracij, predvsem.


Jasno.
A črnci ne rabijo migracij, da se malo obogatijo?
Čemu jim pripisuješ tak priviligiran rasni status?

Samael ::

fulk je izjavil:

Čemu jim pripisuješ tak priviligiran rasni status?

Po mojem to počne zanalašč. Samo pomisli na vse vznemirjenje, tesnobo, ki vam edgy internetnim fašistom šibkega srčka in značaja povzroča s svojim pisanjem :/
Samael != Samuel
««
9 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2973295525 (162) Wrop
»

Kanadsko prebivalstvo se je prvič povečalo za več kot 1 milijon (Letna rast 2,7%) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16918636 (746) Mr.B

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Problemi človeštva
124289675 (63357) vostok_1

Več podobnih tem