» »

Earbuds slušalke(aliexpress) kaj kupiti?

Earbuds slušalke(aliexpress) kaj kupiti?

Assass1n ::

Lep pozdrav!

Ob poplavi modelov na AE se obračam na slotech, če mi zna kdo pomagat.
Ko delam okrog hiše in raznoraznih opravilih v njej si rad na youtube predvajam kak podcast, da čas lažje mine. Imam slušalke katere sem pred letom kupil v gizmo za 10€ in niti niso slabe. Imajo le zakasnitev katere ne opazim, ker ne gledam videa direktno.

Sedaj pred sezono mučenja bi si rad kupil kakšne malo boljše slušalke za 20-30€ najraje na aliexpress, ker so verjetno najcenejše. Čas dobave mi je OK, ker jih ne rabim takoj.

Mi lahko kdo kateri je kupil pred kratkim priporoča kakšne kaj kupim, da bodo OK, važna je baterija in da ima bluetooth dober domet. Ne bom jih uporabljal za klice tako, da mi mikrofon ni pomemben.

Hvala in srečno.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

recmajkemi ::

Poglej na Anker uradni strani velkokrat je ceneje kot na Aliju, še posebej ob kakih akcijah. Sam imam en model z ANCjem so bile okoli 50 €, ene dve leti nazaj. Vredne vsakega €. Dober zvok soliden ANC in zdržijo preko 8 ur.

Ankerjava znamka slušalk je Soundcore.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

axi145 ::

Lahko si tukaj malo pogledas...

https://www.scarbir.com/guide/wireless-...

Alfa Dog ::

Če ni nujno da so iz Aliexpressa, jih dobiš tudi na Mimovrste:
https://www.mimovrste.com/slusalke-za-v...

Take sem kupil za sina in je zadovoljen z njimi, rabi jih predvsem za poslušanje glasbe.

xplicit90 ::

Uporabljam Anker Soundcore R100 za cca 30€ in sem zelo zadovoljen. V primerjavi z no name slušalkami velik napredek v zvoku in battery life. Premisli ali bi takšne, ki imajo gumice, da zatesnijo zunanji zvok ali takšne kot so recimo Apple Earpods, kjer slišiš zunanjost.

wcpapir ::

Imam neke wnb airpodse iz aliexpresa, ki imajo iphone polnilec, iphone kaže baterijo po posamični slišalki pravilno in baterijo škatljice, vse deluje le nekoliko tihe so na najvišji glasnosti. Delajo mi že leto dni so pa stale okoli 4eur. Če bi našel spet iste bi kupil še par komadov ker so top shit. iPhone le občasno javi, da sumi, da niso original airpodsi.

FoxKnox ::

https://m.aliexpress.com/item/100500535...
Jaz sem kupil tele in so se izkazale kot top shit. Za tako malo denarja je zvok super in baterija dr so i okoli 4 ure.Kupil sem jih več in potalal pa so vsi super zadovoljni.
Zame boljša kvaliteta materiala in zvoka od marsikaterih Aliexpressovih za 20 €.

V-i-p ::

FoxKnox, saj zvok je pri marsikaterih res soliden, ko pa koga pokličeš, te pa sliši, da ga "srat prime". Kako je pa pri teh glede klicanja? Thx.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

FoxKnox ::

V-i-p je izjavil:

FoxKnox, saj zvok je pri marsikaterih res soliden, ko pa koga pokličeš, te pa sliši, da ga "srat prime". Kako je pa pri teh glede klicanja? Thx.

Klica še nisem opravljal preko teh slušalk, ampak kot pravi OP, važna je baterija in BT doseg.

raceboy ::

meni so blitzwolf super slusalke. tudi rewievi so dobri

V-i-p ::

FoxKnox je izjavil:

V-i-p je izjavil:

FoxKnox, saj zvok je pri marsikaterih res soliden, ko pa koga pokličeš, te pa sliši, da ga "srat prime". Kako je pa pri teh glede klicanja? Thx.

Klica še nisem opravljal preko teh slušalk, ampak kot pravi OP, važna je baterija in BT doseg.

No vem, ampak jaz bi jih vzel tudi za kak klic :). A se lahko prosim posnameš z njimi ali pa koga pokličeš in vprašaš kako te sliši? Saj vzel jih najbrž bom ker mi je prioriteta itak zvok in ne klici pa vseeno. Thx.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Steinkauz ::

Jst sm kupil te:
https://vi.aliexpress.com/item/10050018... za 45eur

neprimerljivo boljši zvok kot prejšnje (Xiaomi Earbuds 2)

Tudi nasplošno jih priporočajo po netu kot best buy do 50eur (oziroma so jih kako leto nazaj, ko sem iskal)

dela ::

Ve kdo za katere dobre in poceni posebej za športat? Bi si nekako želel, da ima dodatno še "kavelj" za okol ušesa obest, če ven pade oz. da bi bili leva in desna povezani med sabo še s kablom, da če ena ven pade, še vsaj obvisi. Drugač mi žične crkujejo vedno pri jacku in bi rad to eliminiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

AvtoR ::

Pred časom sem kupil Lenovo LP40. Stale so 13€ s poštnino na AE.
Za to ceno nisem pričakoval tako dobrega zvoka. Če hoče kdo poceni slušalke jih toplo priporočam.

Pardon, LP40 Pro in ne LP40!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AvtoR ()

Assass1n ::

Hvala vsem za nasvete !
Na koncu je tako, da sem kupil
https://www.aliexpress.com/item/1005004...

Zato, ker jih je imel od sodelavca sin doma zapakirane, ker jih je kupil dvoje, da ima ene za rezervo, če jih izgubi ...

Vglavnem zelo dobre, proti starimi so res super udobne in zvok je fenomenalen.

Srečno, B
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

majnk ::

Imam Jabre elte 7 pro (179 eur pred časom na Mimovrste), neke XG 13 iz Amazona za 30 eur ter Lenovo LP5 iz Aliexpresa za 12 eur, katere sem naročil zgolj iz radovednosti, ker me je zanimalo, kakšen zvok imajo.
Bil sem presenečen na celi črti. Zvok se mi zdi enakovreden slušalkam Jabre z izklopljenim ANC. Nisem pa nek audiofil. Nobenih pa ne uporabljam za klice, tako da ne vem kakšen mikrofon imajo.
Kdor hoče poceni slušalke z dobrim zvokom, ne more zgrešiti z Lenovo. XG 13 pa niso vredne imena slušalke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere parkirne senzorje ste kupili in ste zelo zadovoljni ?

Oddelek: Na cesti
171736 (990) darkolord
»

Kako do glasbe s telefona v starejšem avtu

Oddelek: Na cesti
192050 (961) starfotr
»

Audio predvajalnik (skoraj) vsega?

Oddelek: Zvok in slika
181684 (769) makucv
»

stopalka za računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
353005 (1874) predi
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334428 (8855) dope1337

Več podobnih tem