» »

Pi Network in KYC

Pi Network in KYC

vprasam ::

Pozdravljeni, koliko časa ste čakali da se opravi KYC znotraj aplikacije? Kaj če ni uspešno (pač pri meni je šlo tole preverjanje prehitro, in nisem uspel priti čez vse korake, ampak če zmeraj mi nič ne piše)? Pri Mainnetu imam izpolnjenih prvih pet korakov, 6. pa je "Počakajte na rezultate KYC".

Na KYC oz. verifikacijo KYC čakam že cca. 2-3 tedne...
  • spremenilo: vprasam ()

strawman ::

PI network je scam, aplikacija na telefonu "rudari" izključno tvoje podatke. Ne dajaj jim še dodatnih osebnih podatkov za svojo varnost.

vprasam ::

strawman je izjavil:

PI network je scam, aplikacija na telefonu "rudari" izključno tvoje podatke. Ne dajaj jim še dodatnih osebnih podatkov za svojo varnost.

Aplikacijo imam na dodatnem telefonu, ki ga imam samo za aplikacije "za zabavo", tako da ne more rudariti nič zanimivega :)) Pa tudi sicer nimam nič pretirano "zasebnega".
Sicer pa bi se (ugibam) isto dalo reči za mnoge aplikacije, ki služijo zabavi, pa ljudje vseeno masovno dajejo slike, videe itd.

strawman ::

Zgleda samo jaz vidim problem v pošiljanju osebnih dokumentov, naslova bivanja, telefonskih številk, emaila ter slik/videa obraza iz več kotov nekemu neznanemu podjetju.
Tak nivo KYC lahko zahtevajo le podjetja/ustanove, ki so pod regulacijami preprečevanja pranja denarja. Po pameti.

Apple ::

Pa se zahtevajo, da se strinjas, da bodo tvoje podatke preselili v Kanado in/ali ZDA... nateg...
LP, Apple

Likalnik ::

Kaj novega o PI network...se še smatra kot nateg? kdaj se ga lahko pričakuje na Binance...če sploh?

Apple ::

jaz sem obupal :)
LP, Apple

Likalnik ::

tudi jaz sem vmes že obupal...pa potem spet nadaljeval...trenutno rudarim:)

Zmajc ::

To smetje sem zbrisal dol, takoj ko so ga začeli srat z pošiljanjem osebnih dokumentov in podobnim smetjem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seznam Airdropov! Free crypto (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
1346154278 (1425) smmsmrtn
»

Rudarjenje na android telefonu

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
264241 (348) Tormentor30
»

Nevarne kripto menjalnice!

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
393997 (2647) Conini

Kriptovaluta Pi

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3915428 (9733) Kripto mesi
»

ICO challenge 2018 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
508119334 (72843) Vazelin

Več podobnih tem