» »

Biljard miza

Biljard miza

realize ::

Pozdravljeni,

mika me nakup biljard mize za doma. Imamo ravno dovolj velik večnamenski prostor, kamor bi lahko postavil mizo. Trenutno gledam Triumph 7ft in Triumph 8ft za cca 1800€, odvisno od prostora (8ft bi bila "na knap" kar se tiče potrebnega prostora za igro, za 7ft pa me skrbi, da bi mi bila sčasoma premajhna za igro).
Ima kdo izkušnje s temi mizami in dimenzijami? Bi pa se priporočal za kontakt strokovnjaka, ki zna to res dobro postaviti (Lahko na ZS). Sam se verjetno ne bi šel tega.
Za čas, ko se na mizi ne bi igralo, pa bi dal po meri narediti pokrivalo iz lesa. Tako bi bila uporabna tudi za druge stvari (delo, družabne igre) in ne bi samo zavzemala prostora.

Lp

donvito ::

Gagatronix ::

Prave mize imajo tablo iz granita zato najprej preveri ce ti bodo tla tako tezo sploh prenesla.

realize ::

Gagatronix je izjavil:

Prave mize imajo tablo iz granita zato najprej preveri ce ti bodo tla tako tezo sploh prenesla.


Bodo prenesla, so iz ploščic na močni plati.

Poldy ::

Mi smo vzeli malce večjo, pa je bilo precej moteče, ker sem občasno s palico zadel ob steno. Pa še basali smo se en okoli drugega.

Glede kvalitete plošče ne vem, sem pa kasneje dojel, da so bande še najpomembnejše.

Gagatronix ::

Jaz sem pred nekje 10 leti kupil 7' zetonjero iz lokala, zamenjal filc, mi sluzi cisto fajn. :))

Pa se kostala me je skupaj z zamenjavo filca samo ene 550 eur.

realize ::

Gagatronix je izjavil:

Jaz sem pred nekje 10 leti kupil 7' zetonjero iz lokala, zamenjal filc, mi sluzi cisto fajn. :))

Pa se kostala me je skupaj z zamenjavo filca samo ene 550 eur.


Ja to bi bla tut opcija, sm se bojim da ne bi bila preveč zgonjena miza po domače povedano.

nightrage ::

Men je še vseeno večji užitek it biljard igrati v kakšno oštarijo, podobno kot za morje, ko komaj čakaš da greš na morje na letni dopust.8-)
Alex Jernej Würtz -> teži ti terminator.

Gagatronix ::

realize je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Jaz sem pred nekje 10 leti kupil 7' zetonjero iz lokala, zamenjal filc, mi sluzi cisto fajn. :))

Pa se kostala me je skupaj z zamenjavo filca samo ene 550 eur.


Ja to bi bla tut opcija, sm se bojim da ne bi bila preveč zgonjena miza po domače povedano.


Zetonjere se da na izi obnovit, filc zamenjat pa tablo zglancat je najmanjsi problem. :)

nightrage je izjavil:

Men je še vseeno večji užitek it biljard igrati v kakšno oštarijo, podobno kot za morje, ko komaj čakaš da greš na morje na letni dopust.8-)


Jaz na morje ne hodim kaj dosti ker ne vidim smisla, mi je pa zal da ni vec lokalov v Ljubljani, ki bi se imeli zetonjera biljard. :)

realize ::

Gagatronix je izjavil:

realize je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Jaz sem pred nekje 10 leti kupil 7' zetonjero iz lokala, zamenjal filc, mi sluzi cisto fajn. :))

Pa se kostala me je skupaj z zamenjavo filca samo ene 550 eur.


Ja to bi bla tut opcija, sm se bojim da ne bi bila preveč zgonjena miza po domače povedano.


Zetonjere se da na izi obnovit, filc zamenjat pa tablo zglancat je najmanjsi problem.


Tablo zglancat? Torej praviš da se sa z nekaj truda učinkovito "poravnat" kameno igralno površino? Najslabše se mi namreč zdi, če ima kamen polno mikroluknjic in potem žoga zavija.

Gagatronix ::

Ne. Ce mas mizo kjer tabla ni granit, se da poglihat. Za granit zglancat je pa cela procedura ki stane vec kot pa samo "sm su v stacuno po brus papir za 50 eur". :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava strehe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411439 (1721) kikach
»

Stresna kritina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10734435 (6605) postar_si
»

Biljard.

Oddelek: Loža
244539 (3013) Saul Goodman
»

Poslovna idejca-mnenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19427291 (20454) Utk
»

S čim zvočno izolirat ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
827981 (5476) Kato

Več podobnih tem