» »

Žuranje do konca oziroma poznih ur

Žuranje do konca oziroma poznih ur

1
2
»

PovemVfaco ::

Senior Dev je izjavil:

Jaz ponavadi pridem na žurko, posnifam malo kokaina, nategnem eno hudo bejbo na WCju in grem domov. Ne vem kaj te žene da ostaneš do konca.


Zakaj se pa na WC umikaš? Si bolj slabo obdarjen ali si samo bolj sramežljive sorte? Jaz se najraje z bejbami dam dol na kakšni mizi sredi dogajanja. Kokaina načeloma ne snifam, ker že imam itak najvišjo samozavest, preveč energije in predolge erekcije, spodbujam pa ostale, da malo posnifajo, da mi lahko konkurirajo, da ni preveč na easy mode zame.

Senior Dev ::

FireSnake je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Jaz ponavadi pridem na žurko, posnifam malo kokaina, nategnem eno hudo bejbo na WCju in grem domov. Ne vem kaj te žene da ostaneš do konca.


To delajo samo klošarji in zgube.
Tole tvoje snofanje ti je pa že ornk skurlo možgane.

Jaz sem bolj divji po naravi. V mlajših letih sem bil nekaj časa celo slačifant.


Podpiram!
Ko si mlad se je treba znoret.

Hvala za podporo. Večina ljudi me obsoja, obstajajo pa tudi svetle izjeme, ki me podpirajo pri mojem zajemanju življenja z veliko žlico. Ne žlico, šeflo. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Miki N ::

PovemVfaco je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Jaz ponavadi pridem na žurko, posnifam malo kokaina, nategnem eno hudo bejbo na WCju in grem domov. Ne vem kaj te žene da ostaneš do konca.


Zakaj se pa na WC umikaš? Si bolj slabo obdarjen ali si samo bolj sramežljive sorte? Jaz se najraje z bejbami dam dol na kakšni mizi sredi dogajanja.


Na baru pa twitčat live, kar je manj je za pusije!

Gagatronix ::

Tak lajfstajl gre tam do nekje 25. leta max. Potem je cajt da se folk malo zresni. Ce si do 40-ih let nisi nasel lajfa izven lokalnih fest in pijanic, je mogoce cas, da se zamislis nad sabo.

Cistokrven slovenec == zapit vaski pijancek, btw.

PovemVfaco ::

Navezan si na družbo, kar je normalno, ni pa družba toliko navezana nate. Bolj si zafilaj urnik, recimo z raznimi športi, društvi, krožki, tam je tudi (obstransko) družba poleg še nekega drugega smisla, potem se ne boš oklepal nobene žurke, ker ne boš mel cajta, in boš šel prej domov spat, naslednji dan bo nova, malo drugačna "žurka". Tudi ne boš mel cajta oddajat obupanega vajba in ljudje te bodo imeli raje, čas s tabo jim bo bolj dragocen, ker ga bo manj na voljo. Če ti energija ni problem, jo ponucaj bolj pametno.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siljenje z alkoholom (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20021690 (15474) cebelar123
»

Smrtne žrtve zaradi drog (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16130912 (25657) [D]emon
»

Anonimnost ne obstaja več. (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
518870 (6905) FrRoSt
»

Apple preiskuje nove smrti v Foxconnu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7719867 (16262) Mr.B
»

Tesco s ciljanimi oglasi na bencinskih servisih

Oddelek: Novice / Zasebnost
279248 (7013) antonija

Več podobnih tem