» »

QDI Quinetiz

QDI Quinetiz

Koci ::

A kdo tu na slo-tech tko prav profesionalno obvlada QDI Quinetiz plate?

MadMax ::

In kaj te zanima?

Koci ::

ja MADMAX dej povej mi, če se da kje na njej spreminjati voltažo, oziroma kako overclockaš Athlona na taki plati?

Bondek ::

Sory, ampak mislim da ne. :O:O
No, in to je to !

Huey P ::

Koci, če maš KinetiZ 7T ač kaj podobnega potem ne moreš spreminjati niti množilnika, niti voltaže... Le FSB od 100 MHz pa do 150 MHz...

Svetujem ti, da kupiš boljšo plato!


..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

škoda, pač ne gre... :'(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

MadMax ::

So ti ze napisali... Zal to ni plata za OCjat.

Huey P ::

Ma pa plata UATA 100 se mi zdi...
Ja, ker procesor pa maš Duron al Athlon...???
Pa kolko MHz...

..::DOOM III: The Legacy::..

jRk0 ::

Jaz mam to plato(KinetiZ 7T). Ce ne navijas, je plata prav spodobna zaveda in se lahko kosa za abitovo in podobnimi. KO pa pridemo do navijanja pa je prav malo možnosti:(. V bistvu lahko nastavljaš le fsb (od100-112ter 133,145,150,166al nekaj podobnega). Me nise je seveda vstavlo že pri 107..Seveda pa se jo da modificirati in ko je pripravljena, lahko nastavljas voltažo po 0,025V ter množilnik. Plata sicer ima jumpere za množilnik, ampak kot si verjetno že sam ugotovo so ti gori le da jih gledaš.

Pred časom je bla podobna tema, in mislim, da SaTaNiSt (ali nekaj takega) največ ve o tem. On je tudi na netu zbrskal nekaj o modifikacijah..
You fuck up once, you loose two teeth.

Koci ::

Mam Athlon 700 MHZ in se mi je podobno kot tebi jfrk pri navijanju preko FSB-ja ustavil pri 107. Baje je možnost, da procesor navijaš preko barvanja in rezanja mostičkov v pravem zaporedju - sm ko bi vedel kakšno zaporedje je pravo, ha... :'(

Koci ::

jfk a maš slučajno kje kaj o teh modifikacijah. Satanist javi se!! ++

jRk0 ::

V bistvu ne, ker mi za zdaj procesor se kar dobro sluzi. zal.. Pa da vam povem da je moj nick JRK, ne JFK ali huje JFRK! tako, malo za informacijo.8-)
You fuck up once, you loose two teeth.

VASkO ::

nesrecni lastniki te plate:

prodajam Epox 8KTA+ (spreminjanje mnozilnika, napetosti, 6PCI, 1ISA, zvok, ATA66) za 27 jurjev. Plata je stara 4 mesce, prodajam, ker rabim denar. Ne ne bom dal pod male oglase, ker jih itak nihce ne bere!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Athlon XP + Abit KT7 .... bi šlo ali ne

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251430 (1258) Vesoljc
»

QDI plate in overclockanje Durona

Oddelek: Navijanje
5793 (692) nytro
»

Napajalnik

Oddelek: Navijanje
51056 (939) Tomi
»

Bravanje l1 mostičkov

Oddelek: Navijanje
231276 (1035) SaTaNIsT
»

Qunetiz 7D plata in Athlon

Oddelek: Navijanje
191142 (934) SaTaNIsT

Več podobnih tem