» »

Qunetiz 7D plata in Athlon

Qunetiz 7D plata in Athlon

Koci ::

A je kdo že overclockal Athlona na Qunetiz 7D plati?

msmiha ::

Kaje je to neka plata. V knjigo poglej, če se da množilnik in pa voltaža spreminjat.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Koci ::

Neka nova. Baj eje dobra, ker ima VIA čipe in ker je delana posebej za Athlon procesorje.

ns-miha ::

to je osnovna plošča od podjetja QDI, ki za moje pojme dela ene boljsih plat!

sam mam njhovo na BX pa c600@927, pa dela stabilno ko hudic:D

kar se pa tice navijanja, je pa tako: QDI PLATE NISO RAVNO ZA NAVIJAT!!!

ce hoces stabilno plato pa de dela dolgo casa, vzemi QDi !!



P.S. Conrad slovenija stoji omplet na QDi platah, celo server, pa se ne sesuva, cisto nic!

laufajo pa masine 24 ura na dan pa se ponoci :)

pejte pogledat kdaj na njihovo stran : www.e-trading.si

pa piste administratorju kak mejl o platah pa vam pove kaj si on misle o njih.

(v sali ga pa se vprasajte kaj si misle o ABITU :) )

8-)

ns-miha ::

aja napise se kinetz !

ce mislem isto kot ti !0:)

jRk0 ::

V bistvu se napiše KinetiZ res ja. Mam jaz tudi sam to plato(KinetiZ 7T), ampak za KinetiZ 7D pa še nikoli nisem slišal. NIti na njihovi strani ni te plate. Oznake D ni. Je pa KinetiZ 7T, 7E, 7B,7A. Ocjat pa še mi ni uspelo na več kot 700@750 (107 MHz fsb), ker mi mostički jebejo.

TylerDurden ::

Kaj zdej podpira množilnik al samo frekvenco pa približna cena me še zanima, hvala.

luni ::

roke stran od tega, ce hoces navijat!
Artificial Intelligentia

jRk0 ::

Zakaj pa je tak bad ta plata? A se noben ni nic navil? Mene ful zanima, ker jaz bom itak popozdo polek.

SaTaNIsT ::

;(
Sam imam plato KinetiZ 7B, ki je sicer oh in sploh fina plata, samo overclockat se z njo NE da, kr jumperji za spreminjanje multiplajerja NE delajo ampak so na plati "bolj ko ne" za okras.

MadMax ::

Ta plata je res da pobegnes stran namesto da navijas...

miha44: saj vem, da ne smes kritizirat QDI, ampak a ni bila BrillianX1S/2000 tazadnja pametna stvaritev tega podjetja?

jRk0 ::

:'(:(;(Mater.Se mije kar zdelo kaj bo. Ker sem že tolkokrat pofarbal ta smrdljivi proc in se multiplajer spljoh ni spremeno. Vse kar je od navitja pričakovat je prek fsbja.Mater.

Koci ::

PO mojem je še najboljše mostičke prefarbat, pol pa na plati nastavit multiplayer. A je že kdo probal?

SaTaNIsT ::

Kot sm že napisal, tud če prefarbaš mostičke, se na plati multipier ne da spreminjat (v navodilih sicer piše, da se da, ampak stvar ne dela). Jst sem si skor vse lase populu zraven, pa ni varjante, ker mostički dejansko sploh nimajo povezave na FID in BP_FID pine na procesorju, tko kot naj bi jih meli. Too bad!
jrk: kot si ugotovil, lahko sam fsb spreminjaš - jst sem prišu do 112MHz, več pa ne gre!

Koci ::

Satanist. Kak ti je uspelo fsb na 112 spravit?

jRk0 ::

Ma ja.:(.Meni stabilno laufa na 107, sicer mi je na 112 tudi uspelo zagnat, ampak q3 ni vec prav delal. Sploh pa je bad to, da ne mors voltaze spreminjaz, ker bi drugace mogoce se celo kaj vec ven spravo. Satanist: A si probal ze kaj flashat z novimi biosi?So kake nove možnosti?

Koci ::

Evo tu je en link, o možnosti ovelockanja preko te plate, če bo kdo skužo kaj več kot ja
link

jRk0 ::

Če kaj razumem, so tam slike, na katerih piše da se da overclockat?. Same neke sheme so narisane in neki drek, za katerega spljoh ne vem kaj je.

Koci ::

Ja. Baje se ga da navit preko reže za procesor (Slota A) sm kdo bi vedo kako...

SaTaNIsT ::

Ja, sej se da overclockat, sam moraš mal po plati lotat. Če ti je jasno, kako se plata pa procesor sporazumeta med sabo glede množilnika (FID in BP_FID nogice na proc), pol sploh ni frke. Sam jst glih ne vem, če se mi ljubi po plati žice lotat, bom verjetno kr novo kupil pa bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

QDI plate in overclockanje Durona

Oddelek: Navijanje
5809 (708) nytro
»

QDI Quinetiz

Oddelek: Pomoč in nasveti
12915 (818) VASkO
»

Bravanje l1 mostičkov

Oddelek: Navijanje
231292 (1051) SaTaNIsT
»

A se spljoh da navit??

Oddelek: Navijanje
6834 (669) jRk0
»

Kako pobarvati L1 mostičke????

Oddelek: Navijanje
261982 (1646) jRk0

Več podobnih tem