» »

Prodaja avta za par 100 evrov in kupci iz juga

Prodaja avta za par 100 evrov in kupci iz juga

zobnik ::

Saj to ne moreš vrjet od kdaj se jih je tolk naselil v tej državi, od 30 sporočil samo 1 Slovenc. Ni moj avto, ampak vseeno....saj načeloma z njimi nimam težav prej s Slovenci, ki ti napihnejo ceno, lažejo in še nate*nejo na koncu.
Sam zanimiv, da jih je že toliko iz juga ali daljnega vzhoda v tej državi.
  • poskusilo klonirati: kapalino ()

kixs ::

Vsi bi samo preprodajali. Prenizko ceno si dal.

link_up ::

Avto za par sto evrov je za na odpad ne pa za v prodajo.
In and Out

kixs ::

Ocitno ne, ce ima toliko povprasevanja.

Likalnik ::

sej kaj pa bo ta iz juga naredil z avtomobilom...malo ga bo očistil, namazal, previl kilometre in prodal po še enkrat višji ceni kot ga je pa kupil....potem bo prišel Janez in ga kupil...ker bo avto lep, čist, namazan s športnimi feltnami in samo 190k km...cena pa ugodno nizka 3000€.

čez en teden bo pa jokal po forumu kako ga je južnak nategnil pri nakupu avtomobila

zobnik ::

link_up je izjavil:

Avto za par sto evrov je za na odpad ne pa za v prodajo.


Ni ne je brez rje, pod 200.000km, avto 100% brezhibn za vozit. Je pa str 23 let
Škoda moje je prava podrtija proti tistmu.

Likalnik je izjavil:

sej kaj pa bo ta iz juga naredil z avtomobilom...malo ga bo očistil, namazal, previl kilometre in prodal po še enkrat višji ceni kot ga je pa kupil....potem bo prišel Janez in ga kupil...ker bo avto lep, čist, namazan s športnimi feltnami in samo 190k km..



Točno tako, zakaj pa država take ne polovi, to je delo na črno. Da proda 1-2-3 avte/leto ni problem, sam eni jih 20+/leto inšpekcija dela pa kaj, se greje v pisarnah s 1300-1500 neto plače.
Švercarje polovit in one k skrivajo napake kaznovat pa bo mir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

link_up ::

Stojim za tem, da je za na odpad. 23 let ... pa se bi ga gnal... jaz pac nisem zaljubljen v vonj bencina, verjamem, da nekateri pa ste. Vseeno je za v preso.
In and Out

Likalnik ::

se ne strinjam, da je za na odpad....imaš kljub starosti lepe zbirateljske primerke za katere je super, da se ohranijo in s tem obdrži nek del zgodovine....se strinjam, da z*ebana golf II nima kaj iskati na cesti že iz vidika varnosti, če ne drugega...
ampak kakorkoli naši organi bi morali več poudarka dati kontroli nad prekupčevalci vozil....ker trenutno je res zelo težko kupiti rabljen avtomobil....jaz osebno ga ne upam, ker bom "nategnjen"...pa nima veze ali gledamo avto do 5k€ ali pa do 20k€....večina jih je z vprašljivo zgodovino....preprodajalcev imaš poln FB market...ene in iste face objavljajo avtomobile za katere že na daleč vidiš, da nekaj ne štima....

Bolder ::

Nekateri pametujete, da je 20 in več let star avto za na odpad. Mogoče ja, mogoče ne. Če bi ga pa sami imeli, bi ga zagotovo skušali prodati, namesto odpeljati na odpad.

zobnik ::

Če bi ga sami prodajal bi pisal da je avto kot nov, brezhiben, prva barva pa str 20 let+ pa še ceno 2-3 jurje za avto realno vreden 500-800 evrov

Še enkrat avto ni moj!!!! Svojga ne grem prodajat ker ga bom vozil do konca, se mi ne da poslušat pri ogledu teh švercarjev,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

hojnikb ::

takšen avto se pelje za surovine. Precej manj predglavic z kupci, izplen bo pa podobn...
#brezpodpisa

zobnik ::

Taki ti potem pišejo: Se vid da so romi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Utk ::

Zakaj lepiš neke random fb profile, si prizadet? Se vidi iz kod si...rovtar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

hojnikb ::

sj fb profili so javnega značaja :)
#brezpodpisa

zobnik ::

hojnikb je izjavil:

takšen avto se pelje za surovine. Precej manj predglavic z kupci, izplen bo pa podobn...


Oglas je na FB
, telefonske ni, tak da kr nej pišejo, bom vsaj svojo kanto naredil tako kot si napsial, kot da tem dam za 500 (za mene je manj vreden, sam omenim tako ceno) pol pa te kliče nazaj da je avto KAO crknil in da hoče 300 nazaj d aje takav to sedaj vreden 200 a on bo prodajal naprej za 1000 evrov

Utk je izjavil:

Zakaj lepiš neke random fb profile, si prizadet? Se vidi iz kod si...rovtar.


OK popravil,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

hojnikb ::

še enkrat, ciljni kupci avtomobilov med 100-1000EUR so takšni, da je bolje avto v prešo peljat al pa šenkat mehaniku/poznacu, kot se pa hecat s tem. Been there done that. Daš katalizator in akku dol, skoljka pa za surovine. Kakšnih 100-200EUR dobiš kamot
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

TheBlueOne ::

hojnikb je izjavil:

še enkrat, ciljni kupci avtomobilov med 100-1000EUR so takšni, da je bolje avto v prešo peljat al pa šenkat mehaniku/poznacu, kot se pa hecat s tem. Been there done that. Daš katalizator in akku dol, skoljka pa za surovine. Kakšnih 100-200EUR dobiš kamot


Pa ne vem, ce je res. Dokler se naredi prepis, kupoprodajna itn., je sigurno lazje, da pridejo, nalozijo in je reseno. Povdarek na prepis in kupoprodajna. Brez slednjega pa obstaja nek riziko za tezave.

TheBlueOne ::

Likalnik je izjavil:

sej kaj pa bo ta iz juga naredil z avtomobilom...malo ga bo očistil, namazal, previl kilometre in prodal po še enkrat višji ceni kot ga je pa kupil....potem bo prišel Janez in ga kupil...ker bo avto lep, čist, namazan s športnimi feltnami in samo 190k km...cena pa ugodno nizka 3000€.

čez en teden bo pa jokal po forumu kako ga je južnak nategnil pri nakupu avtomobila


Maloverjetno, da bo ostal v Sloveniji. Ce pa bo, pa ga bo verjetno prodajal kaksen njegov slovenski frend.

In niti ni nujno, da naredijo bolj malo. Meni je Minija s totalno razsutim motorjem in tudi drugace v ne pretirano super stanju, vzel Romun, ki mi je malo pokazal fotke kaj delajo s temi avti. Je res, da je druga klasa avta ampak znajo narediti cudez. Postimajo vse ++. Mi je skoraj bilo nerodno, da prodajam smeti, pa me je on tolazil naj bom brez skrbi, da bo naredil lep denar. :)

link_up ::

Likalnik je izjavil:

se ne strinjam, da je za na odpad....imaš kljub starosti lepe zbirateljske primerke za katere je super, da se ohranijo in s tem obdrži nek del zgodovine....se strinjam, da z*ebana golf II nima kaj iskati na cesti že iz vidika varnosti, če ne drugega...
ampak kakorkoli naši organi bi morali več poudarka dati kontroli nad prekupčevalci vozil....ker trenutno je res zelo težko kupiti rabljen avtomobil....jaz osebno ga ne upam, ker bom "nategnjen"...pa nima veze ali gledamo avto do 5k€ ali pa do 20k€....večina jih je z vprašljivo zgodovino....preprodajalcev imaš poln FB market...ene in iste face objavljajo avtomobile za katere že na daleč vidiš, da nekaj ne štima....


tisti avti niso po 100e ampak po par 100,000 ...
In and Out

kixs ::

Ampak tudi tisti smrdijo po bencinu...

Likalnik ::

link_up je izjavil:

Likalnik je izjavil:

se ne strinjam, da je za na odpad....imaš kljub starosti lepe zbirateljske primerke za katere je super, da se ohranijo in s tem obdrži nek del zgodovine....se strinjam, da z*ebana golf II nima kaj iskati na cesti že iz vidika varnosti, če ne drugega...
ampak kakorkoli naši organi bi morali več poudarka dati kontroli nad prekupčevalci vozil....ker trenutno je res zelo težko kupiti rabljen avtomobil....jaz osebno ga ne upam, ker bom "nategnjen"...pa nima veze ali gledamo avto do 5k€ ali pa do 20k€....večina jih je z vprašljivo zgodovino....preprodajalcev imaš poln FB market...ene in iste face objavljajo avtomobile za katere že na daleč vidiš, da nekaj ne štima....


tisti avti niso po 100e ampak po par 100,000 ...


odvisno...ni nujno da so 100k€...ampak nima to veze....kar sem hotel povedati, da niso vsi 20+ let stari avtomobili za na odpad...tako kot je navedeno zgoraj....ampak je odvisno od posameznega avtomobila...zato pa so tehnični pregledi kjer ti povedo ali je avto za na cesto ali ne

link_up ::

kixs je izjavil:

Ampak tudi tisti smrdijo po bencinu...


hvala :D
In and Out

BCSman ::

20 let stari avti so najboljši, manj elektronike, senzorjev in teh smeti. Zakaj bi to sploh prodal.

kixs ::

20 let stari avti so letnik 2003 in imajo ze cel kup elektronike in senzorjev. Verjetno mislis pred 1997 (od oka).

BCSman ::

Neki elektronike je ze lahko, ni treba glih golf2 furat.

PacificBlue ::

Sem vozil par dni nazaj Cupra Born.
Izboljsan vw id3
Not bad.
Me kar mika, da mi ne bi roke vec po bencinu smrdele:)
I’m out.
:3

kixs ::

BCSman je izjavil:

Neki elektronike je ze lahko, ni treba glih golf2 furat.


Golf MK2 so nehal delat 1992.

hojnikb ::

BCSman je izjavil:

20 let stari avti so najboljši, manj elektronike, senzorjev in teh smeti. Zakaj bi to sploh prodal.

Ker je kanta?
#brezpodpisa

kixs ::

Sej kante so tudi novejsi avti...

celje ::

zobnik je izjavil:

link_up je izjavil:

Avto za par sto evrov je za na odpad ne pa za v prodajo.


Ni ne je brez rje, pod 200.000km, avto 100% brezhibn za vozit. Je pa str 23 let
Škoda moje je prava podrtija proti tistmu.

Likalnik je izjavil:

sej kaj pa bo ta iz juga naredil z avtomobilom...malo ga bo očistil, namazal, previl kilometre in prodal po še enkrat višji ceni kot ga je pa kupil....potem bo prišel Janez in ga kupil...ker bo avto lep, čist, namazan s športnimi feltnami in samo 190k km..



Točno tako, zakaj pa država take ne polovi, to je delo na črno. Da proda 1-2-3 avte/leto ni problem, sam eni jih 20+/leto inšpekcija dela pa kaj, se greje v pisarnah s 1300-1500 neto plače.
Švercarje polovit in one k skrivajo napake kaznovat pa bo mir.



ne vidim problema.

kupi ti. si ocitno blizu prodajalcu.
ocisti, spoliraj, oziroma wtf se dela v takih primerih in ……..pazi sedaj……. ti zasluzi.
saj je tako enostavno, a ne?

vidimo samo druge, kajne? sami smo svetniki……

hojnikb ::

Oh look, se en izmed 439 celjskih dilerjov, k se je oglaso v tej temi :))
#brezpodpisa

sbawe64 ::

PacificBlue je izjavil:

Sem vozil par dni nazaj Cupra Born.
Izboljsan vw id3
Not bad.
Me kar mika, da mi ne bi roke vec po bencinu smrdele:)

Kdaj, kje vohaš bencin ?
2020 is new 1984
Corona World order

ZveeZ ::

Zobnik za kaksen avto se gre?
Jaz iscem poceni shitbox (izpraven ter brez rje) ze neki casa, pa nimam srece.
Na avtonetu pa sami zlatarji:)

hojnikb ::

ZveeZ je izjavil:

Zobnik za kaksen avto se gre?
Jaz iscem poceni shitbox (izpraven ter brez rje) ze neki casa, pa nimam srece.
Na avtonetu pa sami zlatarji:)

avtonet

clio mk2

done.
#brezpodpisa

zobnik ::

ZveeZ je izjavil:

Zobnik za kaksen avto se gre?
Jaz iscem poceni shitbox (izpraven ter brez rje) ze neki casa, pa nimam srece.
Na avtonetu pa sami zlatarji:)


ZS


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj avto izgubi na ceni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
968258 (3725) Utk
»

sam bom popravil rjaveč blatnik

Oddelek: Na cesti
268426 (7119) cresh
»

"Življenjske dobe" vaših avtomobilov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15449978 (26281) krneki0001
»

Renault Twingo 1.2 - problemi s težavami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11419749 (17407) ;-)

Več podobnih tem