» »

Kakšno je razmišljanje slovencev?

Kakšno je razmišljanje slovencev?

«
1
2

guano ::

V zadnjem času med nekaterimi osebami ki jih poznam opažam vse več opredeljevanja ljudi na "naše" in "vaše" oziroma "levi" in "desni". Tud nasploh ko kdaj kaj političnega poslušam al pa gledam medije vidim vse več deljenja slovencev na pole.

Kakšno je pa kaj realno stanje ljudi? Sami, oziroma osebe okoli vas (družina, prijatelji...) tudi razmišljajo tako? A je vseeno več takšnih ki jim je vseeno za te stvari in se ne opredeljujejo/delijo na tak način?

kriptobog ::

To se dogaja ze od nekdaj, ni to nekaj novega. Dokler bo tako, bomo imeli pac stanje kot ga imamo.

Invictus ::

Ja, zdajle v koroni se je folk polariziral, in prekinil tudi dolgoletna prijateljstva, veze, itn...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bezukhoff ::

Indoktrinacija pač.

LeQuack ::

Bije se razredni boj, politika hoče umetno razdeliti ljudi na leve ali desne, ampak pravi bo je vedno med premožnimi in rajo.
Quack !

feryz ::

Misliš na javni sektor in ljudi, ki delajo in ustvarjajo?
Se strinjam.

Shegevara ::

deljenje levo-desno smo podedovali od naše politične zgodovine na zahodu - z drugimi besedami - zaradi demokracije so ljudje formirali politične skupine. Konzervativci (cerkev pa plemstvo) in laboristi (kmetje in meščanstvo). z vzponom industrializacije so plemiči in deloma cerkev izgubili na pomenu, njih so zamenjali kapitalisti, kmete pa delavci. Ta delitev se po svoje (re)formira skozi stoletja sprememb na politični sceni, ampak delitev na skupine pa ostane neizogibna, ker ljudje nikoli nismo soglasni. Vprašanje je samo kako kulturno znamo izražati svoja mnenja in tu jaz vidim problem, da preveč ljudi "zliva gnojnico" po drugače-mislečih in ta nestrpnost na splošno ni produktivna.

Jaz sem zadovoljen da imamo delitev levi-desni, ker alternativa za demokracijo je lahko na trenutni politični sceni le avtoritarni režim tipa Rusija, Kitajska.
Kdor ima rad svobodo, bo izbral tako kot jaz.

Invictus ::

V Sloveniji bosta na koncu dva pola.

Levi, kjer bo javni sektor, podkupljen z vsakoletnimi povišicami in upokojenci.
Desni, kjer bo noter zasebni sektor, saj se bodo tu še tako levi kmalu prelevili v desničarji, ko bodo videli, da levi samo nabijajo davke.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

LeQuack ::

Problem je edino da javni sektor je že tako velik, da volitve več nimajo smisla. Treba je najti kak drug način.
Quack !

Invictus ::

Javni delavci ne smejo volit?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

guano ::

Gremo po modelu bipartisanship v Ameriki, kjer so dovoljene le 2 skupine.
Skratka, vsak bo svoje oralno zadovoljeval, ne glede kaj le ti promovirajo.
Take lepe ovce, mokre sanje vsakega politika.

Miki N ::

To pa zato, ker so vaši take kurbe, o čemer poje tudi naš poet:

FoxKnox ::

Delitev na leve in desne, bele in rdeče je pri nas običaj že iz bivše juge, glavni namen pa je deliti narod in jim vladati na lahek način. Tisti na oblasti niso ne levi ne desni, ampak so " na pravi strani korita ".QUID PRO QUO.

PacificBlue ::

Opažam, da so levi veliko bolj družabni.

profii ::

PacificBlue je izjavil:

Opažam, da so levi veliko bolj družabni.


*opurtunistično družabni.

Koraaz ::

Meni je vedno fascinantno, ko se ljudje znova in znova opredeljujejo in izbirajo strani, ampak kaj pa imajo od tega, da tako goreče zagovarjajo svoj prav?

Če niso kakorkoli povezani s tem kar zagovarjajo (v tem primeru, če niso (ne)posredno vpleteni v politiko) nimajo od tega nič.

Tako kot se ljudje kregajo, a je bolje imeti intel ali AMD. A je boljša konzola Xbox ali Playstation, BMW ali druga blagovna znamka itd.

Ljudje od tega krega nimajo nič, bogatejši ne bodo, ker jih za reklamo nihče ne plača, ampak znova in znova se pokaže kako so ljudje vodljivi in zagovarjajo stališča svojih gospodarjev.

Korporacije in politiki niso naši prijatelji.

eventyrer ::

guano je izjavil:

V zadnjem času med nekaterimi osebami ki jih poznam opažam vse več opredeljevanja ljudi na "naše" in "vaše" oziroma "levi" in "desni".


ja pač prišli so v starostno skupino ko je to kul počet.

Koraaz je izjavil:

Meni je vedno fascinantno, ko se ljudje znova in znova opredeljujejo in izbirajo strani, ampak kaj pa imajo od tega, da tako goreče zagovarjajo svoj prav?

Če niso kakorkoli povezani s tem kar zagovarjajo (v tem primeru, če niso (ne)posredno vpleteni v politiko) nimajo od tega nič.

Tako kot se ljudje kregajo, a je bolje imeti intel ali AMD. A je boljša konzola Xbox ali Playstation, BMW ali druga blagovna znamka itd.

Ljudje od tega krega nimajo nič, bogatejši ne bodo, ker jih za reklamo nihče ne plača, ampak znova in znova se pokaže kako so ljudje vodljivi in zagovarjajo stališča svojih gospodarjev.

Korporacije in politiki niso naši prijatelji.


ti si se pač opredelil kot človek ki noče imeti opredelitve in si se s tem priključil skupini neopredeljenih ljudi.
Same shit.

Biti neopredeljen je tudi opredeljeno stanje.

Zgodovina sprememb…

deco16 ::

Jst vidim razliko samo v temu al ljudje malo ali dosti jamrajo, to je namreč skupno vsem slovencem.

Tisti kateri bolj manj jamrajo ponavadi tudi kaj naredijo, ni pa nujno, so lahko samo bolj tihe sorte.

Če ne verjamete vprašajte mal tujce kateri poznajo dost slovencev kakšno je mnenje ;)

Mato989 ::

Pač neumni se delijo na leve in desne in tudi se zmerjajo med levimi in desnimi... sicer obstaja nekaj procentov kvazi komunistov pri nas tudi na tem forumu ampak v osnovi pa se redkokdo normalen strinja z neko opcijo v SLO... vsaka ma nek plus (ali več njih) in nekaj ali več minusov...

Recimo NSI ima meni zanimiv program ampak ko začnejo opletat z krščanstvom pa nekimi dodatnimi olajšavami za družine bla bla bla izgubijo vse pike pri meni...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Scaramouche3 ::

guano je izjavil:

V zadnjem času med nekaterimi osebami ki jih poznam opažam vse več opredeljevanja ljudi na "naše" in "vaše" oziroma "levi" in "desni". Tud nasploh ko kdaj kaj političnega poslušam al pa gledam medije vidim vse več deljenja slovencev na pole.

Kakšno je pa kaj realno stanje ljudi? Sami, oziroma osebe okoli vas (družina, prijatelji...) tudi razmišljajo tako? A je vseeno več takšnih ki jim je vseeno za te stvari in se ne opredeljujejo/delijo na tak način?


To kar je v Ameriki gre sem.
Ko vidiš da so v Nemčiji v šolah vzeli on in ona iz šolskih dokumentov, potem vemo zakaj prihaja do tega razkola.
To ni več samo opredelitev glede ekonomije, ampak glede vsiljevanja kako se mora živeti!
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyy...

J Peterson mora na obvezno prisilno šolanje, ker levica pač tako misli...

To je ta tolerantna levica, ki z dnevom raste v fašizem!
https://www.city-journal.org/jordan-pet...

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Levo-desno je še bolj stara šola, kjer si iz trme fural eno do konca. Zdaj je bolj aktualna "trenutna stvar", kjer sicer so neke smernice, samo nakar se hitro popredalčkaš za faučijanca, antivakserja, rusa, ukrajinca oziroma karkoli že folk danes daje na profile - pa kar hiter moraš biti, da se ne znajdeš na napačni strani ograde.

Je potem sploh še čudno, da je folk psihotičen in se mu že prav vidno fuzla? Saj v bistvu ta stari "vašinaši" sploh ni bil tako slab, ker je folku dajal nekako konstanto v življenju - eni so bili naši vi ste bili pa vaši, pizde - ne pa tako ko danes, ko niti več ne veš, kdo koga. Jebe lud zbunjenog scena.

gruntfürmich ::

dokler bo povprečen slovenček tako umsko prizadet, se ne bomo poenotili. ni variante da so bedaki složni in enakega mnenja, ker je objektivnost in resnica izven njihovega dojemanja in vse kar oni dojamejo je subjektivna laž. zato tudi poenotenja ne more biti.
takšna je realnost, zdaj pa lahko nehate jokat in se spravite zadeve popravljat.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Miki N ::

Razlika je, da tastari NPCji imajo sistemski firmware še v ROMu, ne gre kar tako - tanove se preflešira kar z OTA update.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PacificBlue ::

Bo AI poskrbela, da bomo v prihodnosti vsi ena velika vesela družina

Glugy ::

To je posledica politike ki hoče vsako zvenečo stvar spremenit v dodatne glasove na volitvah. Problem ljudi je pa da temu nasedajo.

MajorM ::

Deli in vladaj.
Torej huskanje/zastrhovanje proti "nasprotniku" ti da moč nad skupino.

JeBelaCesta ::

Divide et impera / deli in vladaj / jing-jang
moja teorija je, da cel svet oz vesolje deluje po principu da ima vsaka stvar svoje nasprotje (dan/noč, sever/jug,+/-, moški/ženska,....)
lep pozdrav iz višav ;-)

IL_DIAVOLO ::

Noben normalen se v zasebnem zivljenju ne deli na ene ali druge, vsaj politicno ne. Seveda normalnih je vsak dan manj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

zobnik ::

Mene nejbolj moti, da govorijo o tem kako se revnim pomaga v resnici pa se na plečih revnih hrbtov zbira denar, zato da ga lahko na tak način še več dobijo, dejansko do revnih pridejo sam nekakšni koščki kruha, namesto kosa kruha.
Zato v soljudi nimam nekega zaupanja, to tudi dokazujejo pogovori, dejanja in še kaj kar so na koncu dokazi.
Pa ljudje so postal taki, sam da so za sebe poskrbel jih za druge ne zaniam, v naš vas je tako vsi sam za svojo tazadnjo....potem t epogreje še občina, CSD, Karitas, ker mamo enga starejšega v vas in zgleda da ne bo nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Fire5nake ::

Opažam, da je vse manj zanimanja za politiko in vse manj je tudi teh kregov okoli levih in desnih. Ljudi počasi srečuje pamet in se ne spuščajo več tako nizko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Daliborg ::

PacificBlue je izjavil:

Bo AI poskrbela, da bomo v prihodnosti vsi ena velika vesela družina

Exactly. Treba eno avtomatiko čez spustit pa naj AI določi koliko in katere ljudi v politiki in javni upravi dejansko potrebujemo. :))
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

urli ::

Niti ni tako delitev na leve in desne kot na to ali si skapiral, da večjega gnoja od SDS ni ali pač še ne. Tudi mnogi desničarji so to že skapirali.

SDS je s trenutnim vodstvom (Janša, Hojs) pač skrajno desna ekstremistična stranka nevredna, da na volitvah dobi 1% glasov psihopatsko motenega folka, ki mu tako ni pomoči ter nevredna, da jo še (v takšni sestavi) pes poščije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

Daliborg ::

urli je izjavil:

Niti ni tako delitev na leve in desne kot na to ali si skapiral, da večjega gnoja od SDS ni ali pač še ne. Tudi mnogi desničarji so to že skapirali.

SDS je s trenutnim vodstvom (Janša, Hojs) pač skrajno desna ekstremistična stranka nevredna, da na volitvah dobi 1% glasov psihopatsko motenega folka, ki mu tako ni pomoči ter nevredna, da jo še (v takšni sestavi) pes poščije.

No s takimi izjavami hitro pristaneš v nek koš/predal.

Točno to je narobe. Noben ne zna več nevtralen ostati oz. razmišljati s svojo glavo. "moj frend ma doktorat , bo pa ja najbolje vedel, če on tko pravi bo že res" - fking NPC's!
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

zobnik ::

Najbolj zloglasni so penziči, tam so skoz desni, levi in še X drugih...

FireSnake ::

Zame se kaj veliko ni spremenilo.
Opažam pa, da so tisti, ki predalčkajo ratali bolj agresivni. Po vsej sili bi radi nekoga porinili v eno škatlo. V svoji omejenosti ne vedo, da to ne gre.
Verjetno so bili zabiti že prej, pa jim je izolacija naredila še dodatno škodo.

Jaz v svojem krogu in širše ne vidim sprememb.
Res pa je, da je treba izbirati s kom se družiš - nekompatibilne odrežeš.

Fire5nake je izjavil:

Opažam, da je vse manj zanimanja za politiko in vse manj je tudi teh kregov okoli levih in desnih. Ljudi počasi srečuje pamet in se ne spuščajo več tako nizko.


Nisem vedel, da sem tako popularen.
Daj mi nekaj reči: po treh objavah si že PNG!
Kako ti je to ratalo, danes si se registriral!
Ti, FireSnack, hujsk, inzenir, itd...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

IL_DIAVOLO ::

Daliborg je izjavil:

urli je izjavil:

Niti ni tako delitev na leve in desne kot na to ali si skapiral, da večjega gnoja od SDS ni ali pač še ne. Tudi mnogi desničarji so to že skapirali.

SDS je s trenutnim vodstvom (Janša, Hojs) pač skrajno desna ekstremistična stranka nevredna, da na volitvah dobi 1% glasov psihopatsko motenega folka, ki mu tako ni pomoči ter nevredna, da jo še (v takšni sestavi) pes poščije.

No s takimi izjavami hitro pristaneš v nek koš/predal.

Točno to je narobe. Noben ne zna več nevtralen ostati oz. razmišljati s svojo glavo. "moj frend ma doktorat , bo pa ja najbolje vedel, če on tko pravi bo že res" - fking NPC's!
lp.


Res je, dejstvo da ni zmernosti v druzbi, se kaze tudi v politiki.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

WizzardOfOZ ::

Dekadenca družbe. Idiokracija v vsej svoji "lepoti".
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Kayzon ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Dekadenca družbe. Idiokracija v vsej svoji "lepoti".


Tocno to,Sodomoa in Gomora. Na momente dobim obcutek kot da smo v Weimar 2.0 8-O

HotBurek ::

SDS + LDS + SD = 30 let komunizma
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Daliborg ::

HotBurek je izjavil:

SDS + LDS + SD = 30 let komunizma

Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Lonsarg ::

Ne bi ravno rekel da je tega sicer več, politična apatičnost je zelo popularna zadnje čase.

Je pa žalostno ja, da tisti ki niso apatični imajo prepogosto premočna nekompromisna mnenja in imaš pol namesto debat samo kresenje ekstremov brez normalnih debat, normalne debate pa so predpogoj za spremembe na bolje.

redtech ::

Pomoje zelo malo volivcev ve, kaj dejansko za njegov dobrobit prinese leva ali desna politika.

Vsak teden spremlja afero za afero, da ne uspe spremljati postavk na svoji plačilni listi.

Ukvarjat se moramo z J in ZJ, samo ker je baza volivcev njihova generacija.

Če bi mladi in otroci boomerjev pod 50 hodili volit, bi se znebili te politike, ki se trajba 30 let...

njyngs ::

Meni je važno samo kako se človek obnaša do mene - se jaz enako do njega. Gladko mi dol visi za njegovo politično polarizacijo, saj ima vsak svojo pravico in svojo svobodo izbirat kaj je za njega prava pot.

Primer: Ne prenesem levičarske politike, sploh ne te ki se izvaja pri nas, ampak moj sosed je zaprisežen levičar. Sma v splošno zelo dobrih odnosih, ampak o politiki se ne pogovarjava zarad različnih pogledov.

Bottom line, ne se prepirat zaradi politike. To je ravno cilj vse te politike... divide et impera.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

zobnik ::

Levičarji dokazujejo da prvo ne delajo, kot drugič delijo denar med seboj, do revnih ne pride čeprav se ravno v času takega ropanja dokazuju, da ravno revni največ poberejo, sam revni od tega nima skoraj nič. Torej obtožujejo nedolžne....ko vidiš kolk milijard je spet izpuhtel katere bo treba vrnit, na račun nižjih plač, pokojnin, javnega življenja....sam REVNI niso dobil niti ficka, čeprav ravno o tem poročajo kako se revnim najbolj pomaga....Če ni to zmešan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

MIHAc27 ::

Jaz tega ne opažam. Če se že pogovarjamo o politiki z sorodniki, prijatelji, je ponavadi tema, da vsi skrbijo samo za svoje riti in denarnice. In levi in desni.

Osebno sem obupal in na volitve ne hodim več. Sej veste, če bi volitve karkoli spremenile, bi bile prepovedane.

Scaramouche3 ::

Poglej kako je bilo politično preganjanje tistih ki so govorili proti COvid zdravilom...zdaj pa...

XIIT ::

Slovenci ponavadi razmišljajo tako kot jim pravijo mediji, razlika je samo v tem kateri mediji jim servirajo novice.
Tako kot povsod na svetu.

guano je izjavil:

Tud nasploh ko kdaj kaj političnega poslušam al pa gledam medije vidim vse več deljenja slovencev na pole.

Kot so že drugi zapisali, divide et impera.
Levi proti desnim, cepljeni proti necepljenim. V ekonomsko težkih časih bogati proti revnim.

Če se ne bi kregali, bi morda pogruntali:

-- in nas bodo, dokler se bomo pustili - dokler bo šolanje namenjeno produciranju kimavcev s sklonjeno hrbtenico, ki niso sposobni ene samostojne, avtentične misli.

Invictus je izjavil:

V Sloveniji bosta na koncu dva pola.

Levi, kjer bo javni sektor, podkupljen z vsakoletnimi povišicami in upokojenci.
Desni, kjer bo noter zasebni sektor, saj se bodo tu še tako levi kmalu prelevili v desničarji, ko bodo videli, da levi samo nabijajo davke.

Tudi priseljenci iz tradicionalno desnih držav pri nas volijo levo, ker jim ti rihtajo bombončke.
Smo meli na oblasti "skrajno desno" SDS, pod katero se je priseljevanje še povečalo.
Overtonovo okno je skrajno levo zato je desnica že vse, kar je levo od sredine.

Shegevara je izjavil:

Jaz sem zadovoljen da imamo delitev levi-desni, ker alternativa za demokracijo je lahko na trenutni politični sceni le avtoritarni režim tipa Rusija, Kitajska.
Kdor ima rad svobodo, bo izbral tako kot jaz.

Avtoritarni režimi niso nujno slabi. (Čile je po GDP med top 5 državami v latinski ameriki, ker so imeli Pinocheta. Brez njega, bi komot bili na nivoju Venezuele)

Demokracija je fasada za katero se skrivajo politiki, ki si jih lastijo korporacije - te iste korporacije si seveda lastijo tudi "svobodne, neodvisne" medijev.

Na demokratičnih volitvah volimo predstavnike v parlamentu ter evropskem parlamentu*.
Kaj pa globoko državo -- ljudi na položajih institucij, ki krojijo našo usodo, na njihove odločitve nimamo nikakršnega vpliva?
(* tudi na odločitve evropske unije nimamo vpliva)

John McAfee je med drugim govoril tudi nekaj na to temo:
https://screencast-o-matic.com/watch/cr...

Nima veze kaj si misliš o njem, kakšen človek je bil, poglej si zgornji posnetek, pa se odloči če je klamfal blesarije ali pa je kaj resnice v tem.

Kaj se zgodi s pravimi raziskovalnimi novinarji, ki poročajo o nečednostih pa si lahko pogledaš tule:
List of journalists killed in Europe @ Wikipedia

En primer iz svobodne, demokratične evrope:
On 25 February 2018, the Slovak investigative reporter Ján Kuciak, 27, and his partner were found shot dead in their home in Veľká Mača, western Slovakia. "As a reporter for online news website Aktuality.sk, Kuciak wrote about serious economic crimes and illegal activities involving several high profile Slovak businessmen and their relations with top politicians", EUobserver reports, adding that "Kuciak was also working on a story linking prime minister Robert Fico's assistant with an Italian businessman in Slovakia. Among numerous tax frauds and public fund scandals, he covered the Panama Papers". The murder led to multiple protests organized under the "For decent Slovakia" movement.


Assange je bil 7 let ujet na veleposlaništvu, zdaj pa je že četrto leto v zaporu in ga čaka izročitev ZDA. Ker je razkril nečednosti (med drugim tudi) najbolj demokratične države na svetu.
Snowden je zaradi razkritja vsesplošnega prisluškovanja moral pobegniti v Rusijo.

"Liberal Democracy is a zombie. The question is whether it will be replaced by Ceasar or Davos."
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

zobnik ::

MIHAc27 je izjavil:

Jaz tega ne opažam. Če se že pogovarjamo o politiki z sorodniki, prijatelji, je ponavadi tema, da vsi skrbijo samo za svoje riti in denarnice. In levi in desni.

Osebno sem obupal in na volitve ne hodim več. Sej veste, če bi volitve karkoli spremenile, bi bile prepovedane.


Potrdim, naša cel vas je taka pa ne samo naša še sosednje...., skrbijo jih samo svoje riti. Saj vredu, naj povejo javno vsem, pošljejo letake, da je vsak prepuščen samemu sebi, zato na račun drugih naj ne računa, da bi res tako anredil bi se polil z mrzlo vodo in skakal od poštenja.....ne da lažejo, zavajajo kako delajo solidarno tega oz. to tako sovražim, da s emi že gabi, dela cmok v grlu..... Ajd dobr v kakšni katastrofah, naravnih nesrečah, ko je ogroženo življenje ljudi je logično da vsak pomaga kolikor lahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

solatko ::

metalec337 - Slovenija je dežala, kjer je že stoletja vsak proti nekomu ali politično ali kar tako. Namesto, da bi bila prva funkcija politikov, da nas združuje, je njihov interes razdvajanje in večina to z veseljem sprejema, da jim ni potrebno razmišljat s svojo glavo. Slovenec ni Slovenec, če nima svojega idola in se nekritično naslanja na njegovo prepričanje, ne glede na vse, kar počne.

Invictus - Vsi, ki nimamo spomina zlate ribice vemo, da se je razslojevanje na Balkanu začelo s Titovo smrtjo in nadaljevalo do razdružitvene vojne. Prvo na verne in neverne, potem, z IJJ & company na komuniste in protikomuniste, bele vs rdeče, potem na socialce in delovne, pa na realni in javni sektor,..... sedaj pa že na preveč bogate in revne, skratka vedno bo kaj, kar bo ljudi na teh prostorih delilo na pol.

Scaramouche3 - Fašizem je skrajno desen, lev je komunizem, skrajno levi pa anarhizem.

Glugy - Nekateri si z lastno politiko zavežejo kravato preveč na tesno in to praviloma ne samo enkrat ampak večkrat.

Fire5nake - Čudno, v MB se vedno bolj, ne živš v SLO?
Delo krepa človeka

arnecan1 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Poglej kako je bilo politično preganjanje tistih ki so govorili proti COvid zdravilom...zdaj pa...

Saj bomo čez pet let bolj vedeli, koliko več mrtvih je bilo zaradi covida in koiko več mrtvih je bilo med cepljenimi.

Nisem pa še slišal za tableto, ki ne bi povzročila stranskih učinkov. Včasih celo s smrtnim učinkom.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40237663 (23907) Nesta
»

Je Slotech skrajno desničarski forum? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11511570 (8220) GregiB
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21330391 (18416) poweroff
»

Domoljubni shod (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10023554 (19807) krneki0001

Več podobnih tem