» »

Nadzorna kamera

Nadzorna kamera

Kleemen ::

Obstaja kakšna nadzorna wifi kamera v rangu 30-50eur, ki podpira snemanje 24ur in brezplačno hranjenje videa v cloud oz. kamorkoli na računalnik/telefon? Sedaj imam na testu eno od tp-linka (Tapo C200) je super, shranjuje video na kartico, ampak če ga želiš imeti še v njihovem cloudu je potrebno mesečno plačilo. Najboljše bi bilo, da bi shranjevalo nekam na telefon ali računalnik. Hvala za pomoč in informacije.

floyd1 ::

Zastonj ti svojega clouda navadno ne dajo. Nihče. Reolink ti v nastavitvah omogoča snemanje na tvoj FTP. Je pa malo dražji od 50€, razen v kaki hudi akciji.

PS: Boš moral še kake superge prodat 8-).

Likalnik ::

Nest ti omogoča shranjevanje na cloud za 50€ na leto...kar pomeni 4€ na mesec (ena kava v centru Ljubljane)....jaz imam pa super kamero zate...4K, zunanja, face recognition, alert, two way audio...uglavnem ni da ni....pocen ti jo dam

Kleemen ::

Na svoj ftp bi bilo super ali pa kar ma telefon/racunalnik se boljse s tem da se vsakih par dni brise posnetek..

tp-link ima cloud za 36eur na leto, ce ne dobim drugega bom vzel to..

4k zunanja kamera me zanima.. sporoci vec na zs kateri model je in vidimo, hvala :)

V-i-p ::

To lahko drugače rešiš. Ena tablica in SD kartica pa v Google Play vzameš plačljiv app za par €, ki omogoča snemanje pa imaš mir.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

floyd1 ::

Glede zunanje kamere še nekaj v premislek - po nekaj mesecih uporabe bom rekel le to, da si kamere brez prepoznave oseb/avtov ne kupim več. Imaš 5x manj alarmov, 5x manj bedarij posnetih in pregledovanje posnetega gre potem nekajkrat hitreje. Če tega nima, imaš posneto vejo, ki miga v vetru, pajka, ki se sprehaja pred kamero, ptico, ki leti mimo...

Ne rečem, da to vedno 100% deluje, a je vseeno prekleto vredno tistih dodatnih 20€. Govorim glede na izkušnje z Reolinkom.

Machete ::

To je lahko tudi nastavljivo s treshold vrednostjo, če se ne motim.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

floyd1 ::

Hvala, super info. Bom še malo preveril nastavitve. Do zdaj sem največ časa posvetil za "mask" (območje, kjer naj ne odreagira). Je pa to včasih nemogoče OK nastavit. Npr. sosedove veje ob ograji, ki ob vetru prožijo kamero. Če vse to "zamaskam", pa lahko nekdo tudi hodi ob ograji po naši parceli, pa ne bo sprožil snemanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Kleemen ::

Kar sem gledal so Reolink še najboljše glede na ceno in kar ponujajo + brezplačno snemajo na ftp server, tako da nimaš nobenih dodatnih mesečnih stroškov.

Kaj podobnega..

https://www.mimovrste.com/varnostne-kam...

Likalnik ::

poglej na reolink uradno spletno stran....pošiljajo iz DE in imajo velikokrat akcija...

tudi jaz kupim samo še kamero katera prepozna avto/osebo...ker je veliko lažje pregledovati..
Imam različne Reolink kamere...nekatere (novejše) imajo to funkcijo starješe pač ne...in se kar pozna razlika


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadzorne kamere (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9413801 (229) bf4ed
»

Katero zunanjo IP kamero kupiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
235435 (555) blackbfm
»

Kamera za nadzor dvorišča (s snemanjem)

Oddelek: Pomoč in nasveti
264496 (623) dvihtelic
»

IP Kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
576793 (2365) Kekec

Več podobnih tem