» »

Problem z explorerjem

Problem z explorerjem

Ghero0 ::

Imam sledeč problem:

Explorer mi vedno, ko hočem it na particijo E: preprost zmrzne... problem ni v tej particiji, ker lahko do nje dostopam brez problem iz raznih programov, sem si inštaleru tut Windows Commanderja, kjer ni nikakršnih problemov. Zanimivo je tudi to, da lahko do e: pridem tut preko pull-down menija v explorerju, si pač izberem e: in to je to. Sam k pa kliknem na e: tm levo kjer so folderji mi pa zmrzne... ?????

Prosim za pomoč kako to popravt, ker je IZJEMNO moteče ;(

LP
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Spajky ::

Kateri OS? Win Explorer ima tendenco, če je preveč folderjev v kaki mapi/disku, da se mu zmeša pri W9x ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Ghero0 ::

Aja, sorry. Mam WinXP, kjer pomoje to ni problem...
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Ghero0 ::

OK, zgleda da se nobenmu nc ne sanja o tem. Sej sem ugotovu da ce klinem direkt gor mi zmrzne, ce pa na un + zravn je pa vse kul, sicer mal motece ampak na novo se mi pa res ne da sam zarad tega winsow gor dajat.

Zdej mam pa drug problem: k vcasih pozabn na to pa kliknem direkt gor in mi stvar zmrzne, ga ugasnem, pol se mi pa tut orodna vrstica na novo odpre. vse lepo in prav, problem je le v tem da se mi tiste ikonce od odprtih programov ki jih mam v tray-u ne pojavjo spet vse nazaj. Zdej pa vprasanje: kako pridt do tistih programov, ki laufajo uzadi?

aja, Alt+Tab ne pomaga...
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ghero0 ()

BigWhale ::

CTRL+ALT+DEL
?

Slowenc ::

Mogoče bi bilo dobro če bi si naložil SP1.
Skiny gate.

Ghero0 ::

CTRL+ALT+DEL mi sam pokaze vse running procese, ne morem pa do njih pridt. Vse kar lohk nardim da ga killnem... :\

SP1 pa itak mam nalozen...

:(
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Sci-Fi ::

Tukaj vendar ni nič nenavadnega, saj so procesi programi, ki e izvajajo v ozadju in po navadi sploh nimajo gui (graphical user interface).
Ne vem od kje si dobil idejo da bi prišel do procesa. Proces se izvaja. In to je to.
Za upravljanje s posameznimi procesi pa imaš za določene procese programe, ki vplivajo na procese in jih prirejajo.

Torej pozabi na to da bi do procesa dostopla tako kot do "navadnih" programov s pomočja alt + tab.
Sci-Fi is the best way to dream

Ghero0 ::

Ja, to glede "pravih" procesov mi je cist jasn da nimajo GUI in da sploh ni mišljen da bi kej do njih dostopu. Problem je drugje. Recmo da mam u trayu PTC,ZA,DUmeter,NAv,... no in pol ko mi eksplorer zrnzne in se mi orodna vrstica na novo zalaufa, ko pogledam u tray mam sam se recmo ZA,NAv pa se kej, sam ne pa tut PTC, pa DU.

In zdej mene zanima kako bi spet prsu do PTCja...
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeŽava z ikonami na namizju

Oddelek: Pomoč in nasveti
132031 (1908) k4vz0024
»

Prvi koraki po Windows Visti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14913258 (8305) 64202
»

orodne vrstica izginila

Oddelek: Programska oprema
51006 (919) pino
»

Mirc v taskbaru (winxp)

Oddelek: Operacijski sistemi
51108 (1008) nsignific
»

Procesor vedno 100% v uporabi !!!

Oddelek: Strojna oprema
151717 (1516) Zipper

Več podobnih tem